Mobilné OCR textové skenery

Ak máte záujem o dealerskú spoluprácu pri predaji textových OCR skenerov?, neváhajte nás kontaktovať:

Menu

Trápite sa s účtovníctvom? Nahadzovanie dokladov, prepisovanie, pokladne, sklad, príjemky, výdajky, výkazy, kontroly, alebo kontrolné výkazy?

Naše riešenie: Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air

ScanMarker Air Vám umožní bleskovo prepísať údaje z dokladov priamo do účtovníctva. Je to to isté, ako keby Ste to robili ručne, ale približne 30x rýchlejšie!
Žiadne preklepy v číslach faktúr, v.s., cenách, identifikačných číslach, skladových kódoch a pod. Rýchlosť skenovania je 10cm/s a text sa okamžite prenáša do programu na miesto kurzora. Ručný OCR skener ScanMarker Air je najlepšia investícia do prevádzky firmy, ktorá sa veľmi rýchlo vráti. Je to zároveň:
 • najuniverzálnejší mobilný skener na trhu s rýchlosťou skenovania 10cm/s,
 • nevyžaduje žiadnu údržbu, nemá žiadne mechanické časti,
 • je jednoduchý na používanie - používa sa ako prepisovačka,
 • pripojenie k počítaču bezdrôtovo cez Bluetooth 4.0 alebo káblom cez USB,
 • podpora mobilných zariadení s iOS a Android,
 • dodáva sa v 2 verziách už od 130 €,
 • Objednávky expedujeme ihneď: komfortne cez e-shop, e-mailom, telefonicky alebo osobne.

Ručné OCR skenery sú ľahké, ultraprenosné skenery s funkciou "text-to-cursor". Vďaka tejto základnej funkcii dokážete mnohonásobne zvýšiť produktivitu Vašej práce. Jednoduchým prejdením cez text na papieri, skener C-Pen automaticky text prečíta, prekonvertuje do elektronickej podoby (na čistý text) a prenesie daný text do počítača do rôznych aplikácií. Ručný OCR skener pracuje s akoukoľvek aplikáciou, ktorú máte v počítači ako napr. MS Word, Excel, s rôznymi prekladovými softvérmi, podnikovými, obchodnými a ekonomickými softvérmi, webovým prehliadačom a s mnohými ďalšími.

Ručné OCR skenery u nás kúpite:
 • za najnižšiu cenu na trhu,
 • v maximálnej výbave (verzia Deluxe),
 • s najlepšou pred a po-predajnou technickou podporou,
 • s možnosťou vyskúšania pred kúpou,
 • s rozšírenou 3 ročnou zárukou (verzia Deluxe),
 • ihneď a komfortne cez e-shop, telefonicky alebo osobne.

Ručné mobilné scannery C-Pen sú zastúpené 2 modelmi. C-Pen TS1 je určený pre pripojenie k počítaču cez USB port. C-Pen 3.5 umožňuje pripojenie nielen cez USB, ale aj bezdrôtovo cez Bluetooth. Má vstavanú Li-Ion batériu a dodáva sa tiež s Bluetooth adaptérom a kolískou (voliteľné príslušenstvo). Vďaka bezdrôtovej technológii Bluetooth môžete C-Pen 3.5 pripojiť aj k smartfónom a tabletom s OS Android.

Bezdrôtový Bluetooth ručný scanner C-Pen 3.5 a USB scanner C-Pen TS1 Vás oslobodia od písania na klávesnici. Aby ste sa vyhli chybám a získali čas, stačí posúvať pero riadok po riadku po texte, alebo číslach alebo čiarového kódu a tieto informácie sa okamžite objavia vo Vašej aplikácii. Hlavnou charakteristikou scanneru C-Pen 3.5 a C-pen TS1 sú miniatúrne rozmery (130x18x32 mm) a hmotnosť iba 68g. C-pen TS1 je dokonca ešte štíhlejší a ľahší. Tvarom pripomína skutočne pero. Veľkosť skenovaného písma môže byť v rozmedzí 5 až 22 (5-28 pre C-pen TS1) tlačových bodov. Rýchlosť čítania skenera C-pen 3.5 je 15 cm/s a C-pen TS1 skenuje rýchlosťou až 25 cm/s. C-pen 3.5 môžete pripojiť takmer k akémukoľvek počítaču prostredníctvom Bluetooth a cez  USB port. Vhodný je tiež pre elektronické prekladové slovníky. Veľmi dobre ho môžete využiť napr. s prekladovým slovníkom pre Windows.

Akcia!!!

Prekladový slovník k C-Pen 3.5 a 3.0 zadarmo!
Ku scannerom C-Pen 3.5 a C-Pen 3.0 dostanete vo verzii Deluxe
Anglicko-slovenský hovoriaci slovník pre OS Windows v hodnote 70 EUR zadarmo! Anglicko-Slovenský hovoriaci slovník obsahuje slovnú zásobu 400 000 slov, ktorú môžete využiť na okamžitý preklad naskenovaných slov, alebo v aplikáciách MS Office, Outlook a pod.

Demo - Preklad pomocou smartfónu alebo tabletu s OS Android:

Prístroj spĺňa úlohu ručného skeneru. Vďaka jednoduchej obsluhe a taktiež malým rozmerom robí ho veľmi nápomocným v každodennej práci v úrade, v škole, v domácnosti...
Skenerom C–Pen 3.5 a C-Pen TS1 je možné jednoduchým spôsobom zadávať do počítača text z knižiek, dokladov, článkov, vďaka čomu práca s dokladmi je ešte ľahšia. C–Pen 3.5  umožňuje rýchle a ľahké zadávanie tlačených dát do počítača, preto je tiež často využívaný osobami, ktoré si cenia pohodlie šetrenie časom a taktiež starajú sa o pracovný komfort. 

C-Pen 3.5 a C-Pen TS1 svojim vzhľadom pripomínajú fixku. Skenovanie textu sa vykoná presunutím zariadenia ponad tlačený text. Zoskenovaný text sa ukáže v počítači vo vybranej aplikácii, na mieste kde bol postavený kurzor. Vysokú kvalitu prevodu textu zabezpečuje ABBYY FineReader OCR softvér s podporou viac ako 180 kazykov (vrátane slovenčiny).

Tip: Príklady využitia ručných OCR skenerov


Všetky modely C-Pen v našej ponuke plnohodnotne podporujú Slovenčinu, vrátane slovníkovej podpory a kontroly pravopisu. Rozoznávanie znakov zabezpečuje sofvér Abbyy FineReader OCR Engine 8 s podporou pre Latinku, Cyriliku (Azbuku) a grécke znaky.


Skenery C-Pen rozlišujú:
 • text napísaný vo viac ako 180 jazykoch medzi inými:
  poľský, anglický, bulharský, český, dánský, estónsky, francúzsky, grécký, holandský, španielský litovský, lotyšský, nemecký, nórský, portugalský, ruský, slovenský, švédsky, talianský a veľa iných,
 • bankové znaky:
  OCR-A, OCR-B, MICR (magnetic ink character recognition) - E13B, CMC-7,
 • jednorozmerné čiarové kódy (iba OS Windows trial funkcia):
  Check Code 39, Check Interleaved 25, Code 128, Code 39, EAN 13, EAN 8, Interleaved 25, CODABAR (bez kontrolnej sumy), UCC Code 128, Code 2 z 5 (Industrial, IATA, Matrix), Code 93, UPC-A, UPC-E i Postnet.
Príklady použitia:
 • Zadávanie údajov z faktúr pre finančno-účtovnícke systémy.
 • Priame zadávanie tlačených informácií do bázy dát .
 • Skenovanie časti textov z tlačených materiálov takých ako:
  knihy, časopisy, doklady pre vedecké a výskumné účely, vizitky.
 • Skenovanie textov priamo do prekladateľských aplikácií.
 • Umožňuje osobám s dyslekciou zavádzanie textu do počítača, ktorý je následne spracovaný programom meniacim text na reč (SW na premenu textu na reč nie je súčasťou dodávky).
 • Rozlišovanie čiarových kódov v logistických prácach.
 • Zadávanie dát pre internetové účtovníctvo.

Perá C-Pen dodávame vo verzii Deluxe s rozšírenou 3 ročnou zárukou.

Porovnanie jednotlivých verzií

Ak chcete využiť skener C-Pen naplno, doporučujeme verziu Deluxe. Verzia Deluxe obsahuje navyše:
 • Jazykový softvér - prekladové slovníky v cene - ideálne pre študentov a každého, kto pracuje s cudzími jazykmi.
 • Rozšírenú 3 ročnú záruku.
 • Inštalačné CD s ovládačmi a C-Pen aplikáciami pre Windows, Mac OS X a Android, podložku C-Pad vo formáte PDF.
 • Prednostnú technickú podporu a servis.
Verzia/Model
C-Pen TS1 USB
C-Pen 3.5 Bluetooth + USB
Standard
Deluxe
-

Za výhodnú cenu si tiež môžete objednať pero C-Pen spou s notebookom, tabletom, alebo smartfónom:

Hlavné rysy
  C-Pen 3.5 C-Pen TS1
Veľkosť:  130 x 18 x 32 mm  117 x 14 x 22 mm
Hmotnosť:  68 g    50 g  
Optický senzor: CMOS
Rozlíšenie: 330DPI
Snímaná plocha: 10 x 6 (mm)
Rozmer skenovania: 5-22 bodov 5-28 bodov
Rýchlosť skenovania: 15 cm / s 25 cm / s
Pripojiteľnosť: Bluetooth, USB USB
Batérie: Integrované Li-Ion batérie -
Systémové požiadavky:
  C-Pen 3.5 C-Pen TS1
Systém:  Windows XP/Vista/Win7/Win8 32/64bit, Mac OS Leopard/Snow Leopard/ OS X Lion/Mointain Lion/OS Mavericks (beta drivers), Android 2.1+ Windows XP/Vista/Win7/Win8 32/64bit, Mac OS Leopard/Snow Leopard 10.6 / OS X Lion 10.7/Mointain Lion/OS Mavericks (beta drivers)
HDD 290 MB HDD 200 MB HDD
USB USB/miniUSB port (USB1.1 alebo 2.0) USB port (USB1.1 alebo 2.0)
Bluetooth Bluetooth ovládače Widcomm or Microsoft Bluetooth stack (súčasť Windows od XP SP2)  -
Obsah dodávky:

Skener C-Pen 3.5 Skener C-Pen TS1
Nabíjačka do siete s vymeniteľnými koncovkami -
USB kábel USB kábel
Inštalačné CD (Deluxe) Inštalačné miniCD
C-Pad™ vo formáte PDF a inštruktážne video (Deluxe) -
Rýchly návod Rýchly návod
Kupón na slovník C-dictionary - 1 jazyk zadarmo (Deluxe) 1 jazyk pre Text-to-Speech
- TS/X textový editor
Prekladový Anglicko-Slovenský hovoriaci slovník pre Windows (Deluxe)
Rozšírená 3 ročná záruka (Deluxe)

 

Videoprezentácia:

Videoprezentácia PCREVUE: WorldPenScan X:

DEMO - Používateľská recenzia - praktický test:

)

Vyberte si z ponuky ručných textových scannerov s OCR:

Ručný skener - Scan Marker Air Bluetooth+USB
Obrázok produktu Ručný skener - Scan Marker Air Bluetooth+USB Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky, čiarové kódy a prenáša ich do Vášho PC, notebooku (Win/Mac), prípadne smartfónu alebo tabletu (iOS/Android). Pripojenie k počítaču je možné prostrední

109 € / 130 €
Scanner C-Pen 3.0
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.0 Ručný skener s pripojením cez USB/miniUSB - zberač informácií, ktorý číta text, číslice aj čiarové kódy a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbooku, elektronického prekladača a pod. Ideálny pre spojenie s prekladovým softvérom, OCR a pod. Pripoje

teraz iba  109 € / 130 €
   116 €
Scanner C-Pen TS1
Obrázok produktu Scanner C-Pen TS1 Nový vylepšený ručný skener s funkciou text to Speech s pripojením cez USB. Rýchlosť čítania dosahuje až 25cm/s a veľkosť písma bola zväčšená na 28 bodov. Dodáva sa s novým textovým editorom pre Windows s integrovanou funkciou prerozprávania testu a

teraz iba  109 € / 131 €
   119 €
Ručný skener - Scan Marker Air Deluxe Bluetooth+USB
Obrázok produktu Ručný skener - Scan Marker Air Deluxe Bluetooth+USB Bezdrôtový Bluetooth ručný skener s príslušenstvom v kompletnej výbave a rozšírenou zárukou!
Zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky, čiarové kódy a prenáša ich do Vášho PC, notebooku (Win/Mac), prípadne smartfónu alebo

129 € / 154 €
Scanner C-Pen 3.0 + slovník
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.0 + slovník Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR a 3 ročná záruka!
Ručný skener s pripojením cez USB/miniUSB - zberač informácií, ktorý číta text, číslice aj čiarové kódy a prenáša ich do Vášho PC, notebooku,

139 € / 166 €
Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbooku, elektronického prekladača a pod. Ideálny pre spojenie s prekladovým softvérom, OCR a pod. Pripojenie

139 € / 166 €
Bluetooth ručný skener a prekladač - WorldPenScan X
Obrázok produktu Bluetooth ručný skener a prekladač - WorldPenScan X Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky a prenáša ich do Vášho PC, notebooku (Win/Mac), smartfónu alebo tabletu (iOS/Android). Pripojenie k počítaču je možné prostredníctvom Bluetooth alebo c

166 € / 199 €
Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth + slovník
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth + slovník Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR a 3 ročná záruka!
Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbo

166 € / 199 €
Huawei Sonic U8650 + skenovacie pero C-Pen 3.5
Obrázok produktu Huawei Sonic U8650 + skenovacie pero C-Pen 3.5 Smartfón s OS Android 2.3 s hmotnosťou iba 120 gramov v kombinácii so skenovacím perom C-Pen 3.5 Vám umožní spracovávať informácie z kníh, časopisov, dokladov nech Ste kdekoľvek, či už v práci, doma, v škole, v knižnici, u zákazníka alebo v aute. Ske

249 € / 298 €
ASUS Eee PC X101CH + sken. pero C-Pen 3.0 + slovník
Obrázok produktu ASUS Eee PC X101CH + sken. pero C-Pen 3.0 + slovník Malý, iba 1kg netbook Asus Eee PC X101CH v kombinácii so skenovacím perom C-Pen 3.0 a prekladovým softvérom Vám umožní spracovávať a prekladať informácie z kníh, časopisov, dokladov nech Ste kdekoľvek, či už v škole, v knižnici, u zákazníka alebo v a

329 € / 394 €
Acer Iconia Tab A100 VanGogh + sken. pero C-Pen 3.5
Obrázok produktu Acer Iconia Tab A100 VanGogh + sken. pero C-Pen 3.5 Tablet s OS Android Honeycomb s hmotnosťou iba 410 gramov v kombinácii so skenovacím perom C-Pen 3.5 Vám umožní spracovávať informácie z kníh, časopisov, dokladov nech Ste kdekoľvek, či už v práci, doma, v škole, v knižnici, u zákazníka alebo v aute.

349 € / 418 €
Samsung Galaxy S II i9100 + skenovacie pero C-Pen 3.5
Obrázok produktu Samsung Galaxy S II i9100 + skenovacie pero C-Pen 3.5 Špičkový smartfón s OS Android 2.3 bez kompromisov s hmotnosťou iba 119 gramov v kombinácii so skenovacím perom C-Pen 3.5 Vám umožní spracovávať informácie z kníh, časopisov, dokladov nech Ste kdekoľvek, či už v práci, doma, v škole, v knižnici, u zá

439 € / 526 €
Apple MacBook Air 13" 2014 + skenovacie pero C-Pen 3.5
Obrázok produktu Apple MacBook Air 13 Najtenší notebook na svete v kombinácii so skenovacím perom C-Pen 3.5 Vám umožní spracovávať informácie z kníh, časopisov, dokladov nech Ste kdekoľvek, či už v práci, doma, v škole, v knižnici, u zákazníka alebo v aute. Skenovacie pero C-Pen 3.5 Vám

teraz iba  993 € / 1 192 €
   1 035 €

Originálne príslušenstvo pre skenery C-Pen:

C-Pen Bluetooth USB adapter
Obrázok produktu C-Pen Bluetooth USB adapter Originálny Bluetooth adaptér pre skenery C-Pen. Umožňuje bezdrôtové pripojenie skenera C-Pen s počítačom, ktorý nie je vybavený pripojením Bluetooth. USB adaptér je kompatibilný s OS Windows (XP/Vista/Windows 7), pričom nevyžaduje žiadne dodatočné ov

19 € / 22 €
C-Pen Cradle Dock
Obrázok produktu C-Pen Cradle Dock Originálna dokovacia kolíska na stôl pre skenery C-Pen. C-Pen v kolíske perfektne sedí a máte ho vždy po ruke aj keď ho momentálne nepoužívate. Dajte svojmu C-penu svoje miesto na pracovnom stole.

19 € / 22 €
C-Pen Desktop Bundle
Obrázok produktu C-Pen Desktop Bundle Balík originálneho príslušenstva pre skenery C-Pen. Obsahuje dokovaciu kolísku na stôl pre skenery C-Pen a Bluetooth USB Adapter. Bluetooth USB adapter umožňuje bezdrôtové prepojenie skenera C-Pen s počítačom, ktorý nie je štandardne vybavený technol

29 € / 34 €

Rýchla objednávka:
Názov tovaru Počet ks

Produkty > Ručné OCR skenery

© Copyright 1998-2016 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.