Držiaky do auta Brodit pre Apple iPad

Vložte Apple iPad do aktívneho držiaka a vždy budete mať čerstvo nabitú batériu! Využite Apple iPad počas jazdy v aute naplno!

Multimediálny systém

Zakúpte si držiak Brodit pre iPad spolu s konzolou na opierku hlavy a získate perfektný multimediálny systém, ktorý poskytne spolujazdcom na zadných sedadlách komfortné prezeranie filmov a multimédií.

GPS navigácia

Zakúpte si držiak Brodit spolu s navigačným softvérom iGO primo v balíku iGO GPS Car Kit alebo využite navigáciu integrovanú v aplikácii Mapy. V oboch prípadoch potrebujete kvalitný držiak s pripevnením na palubnú dosku. Vzhľadom na vysoké nároky GPS aplikácií na batériu, doporučujeme držiaky s integrovaným dobíjaním, tzv. aktívne držiaky

Hlasové ovládanie Siri

Komunikujte v aute pomocou inteligentného asistenta (asistentky) Siri, ktorý Vám umožní vyhľadať kontakt, napísať pripomienku, zadať schôdzku do kalendára napísať email, SMS alebo vyhľadať cestu domov bez toho, aby Ste sa museli dotknúť iPadu. "Hey Siri"

Základom je držiak

Preto v našej ponuke nájdete rozličné typy držiakov do auta Apple iPhone 6, ktoré môžete integrovať na palubnú dosku Vášho auta, prípadne na predné sedadlo.

Typy držiakov Brodit

Pasívne držiaky - bez nabíjania

Pasívny držiak BroditPasívny držiak je základný typ držiaka, ktorý umožňuje bezpečné prichytenie zariadenia v aute pomocou systému ProClip. Držiak je vyhotovený na mieru pre konkrétne zariadenie, obsahuje kĺb, ktorý umožňuje optimálne natočenie zariadenia, aby nedochádzalo k odleskom na displeji. Zariadenie je možné otáčať do horizontálnej alebo vertikálnej polohy.

Tento typ držiaka je vhodný, ak už vlastníte nabíjačku do auta k Vášmu zariadeniu, alebo nepredpokladáte, že budete zariadenie v aute dobíjať.

Aktívne držiaky s CL nabíjaním

Aktívny držiak Brodit

Aktívny držiak s CL nabíjaním umožňuje jednoduché dobíjanie zariadenia v aute. Držiak je vybavený nabíjačkou s koncovkou pre pripojenie do zapaľovača - CL 12/24V a konektorom pre zariadenie, ktorý je umiestnený priamo na držiaku. Toto riešenie umožňuje dobíjanie zariadenia ihneď ako ho vložíte do držiaka.

Aktívny držiak s CL nabíjaním umožňuje bezpečné prichytenie zariadenia v aute pomocou systému ProClip. Držiak je vyhotovený na mieru pre konkrétne zariadenie, obsahuje kĺb, ktorý umožňuje optimálne natočenie zariadenia, aby nedochádzalo k odleskom na displeji. Zariadenie je možné otáčať do horizontálnej alebo vertikálnej polohy.

Tento typ držiaka je vhodný, ak potrebujete, aby Vaše zariadenie bolo počas jazdy dobíjané. Ideálna voľba, ak napríklad využívate smartfón alebo tablet na GPS navigáciu.

Aktívne držiaky pre pevnú montáž s Molex adaptérom

Pasívny držiak Brodit

Aktívny držiak s Molex konektorom je určený pre pevnú montáž v aute. Kábel z držiaka sa pripája priamo na el. rozvod auta. Držiak obsahuje Molex adaptér, ktorý slúži nielen na dobíjanie zariadenia v držiaku, ale umožňuje dobíjanie aj ďalších zariadení (GPS, tlačiareň...), prenos dát a pod. Ide komfortné a elegantné riešenie dobíjania smartfónu alebo PDA v aute.

Aktívny držiak s Molex konektorom umožňuje bezpečné prichytenie zariadenia v aute pomocou systému ProClip. Držiak je vyhotovený na mieru pre konkrétne zariadenie, obsahuje kĺb, ktorý umožňuje optimálne natočenie zariadenia, aby nedochádzalo k odleskom na displeji. Zariadenie je možné otáčať do horizontálnej alebo vertikálnej polohy.

Tento typ držiaka je vhodný, ak potrebujete, aby Vaše zariadenie bolo počas jazdy dobíjané a zároveň Vám nevyhovuje napájanie z CL adaptéra (zapaľovača). Držiak s Molex konektorom umožňuje kábel z držiaka skryť za palubnú dosku a CL (zapaľovač máte voľný pre iné použitie). Držiak s Molex konektorom je ideálna voľba pre náročnejších zákazníkov, ktorí vyžadujú elegantnú inštaláciu a pre profesionálne využitie zariadení v aute.

Najnovšie držiaky pre Apple v ponuke:

14.04.2021
Aktívne držiaky s bezdrôtovým Qi nabíjaním s CL adaptérom alebo pre pevnú montáž.

22.10.2020
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone 12 Mini. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž.

21.10.2020
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone 12 Pro Max. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž.

20.10.2020
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone 12 Pro. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž.

19.10.2020
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone 12. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž.

1.06.2020
Nové držiaky do auta pre Apple iPad Pro 12.9 2020. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s uzamykaním, s USB, alebo s Molex konektorom.

22.05.2020
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone SE 2020. 18 typov -pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom 30pin/USB, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

12.12.2019
Nové držiaky do auta pre Apple iPad 10.2 2019. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s USB konektorom a CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž.

9.12.2019
Nové držiaky do auta pre Apple iPad Air 10.5 (3. gen/ 2019). Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s USB konektorom a CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž.

18.10.2019
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone 11 Pro Max. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

17.10.2019
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone 11 Pro. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

16.10.2019
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone 11. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

16.01.2019
Nové držiaky do auta pre Apple iPad Pro 11 2018. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s uzamykaním, s USB, alebo s Molex konektorom.

15.12.2018
Nové držiaky do auta pre Apple iPad Pro 12.9 2018. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s uzamykaním, s USB, alebo s Molex konektorom.

13.11.2018
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone XR. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

5.10.2018
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone Xs Max. 18 typov -pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom 30pin/USB, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

4.10.2018
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone Xs. 18 typov -pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom 30pin/USB, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

9.05.2018
Nové držiaky do auta pre Apple iPad 9.7 New (model 2018). Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom, s uzamykaním...

6.02.2018
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone X. 18 typov -pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom 30pin/USB, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

6.12.2017
Nové držiaky do auta pre Apple iPad Pro 10.5. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s USB konektorom a CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž.

Vyberte si z našej ponuky:

Pasívne držiaky - bez nabíjania

Pasívny držiak do auta pre Apple iPad
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Apple iPad pasívny držiak do auta pre Apple iPad pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. iPad môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho vyberať. Držiak môžete natočiť do horizontá

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Apple iPad 10.2
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Apple iPad 10.2 pasívny držiak do auta pre Apple iPad Apple iPad 10.2 8. gen 2020 (A2428, A2429, A2430, A2270) a 7. gen 2019 (A2197, A2198, A2200) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. iPad Pro

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 pasívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. iPad Air 2/Pro 9.7 môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho vyberať. Držiak

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New pasívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New (model 2017, 2018) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. iPad 2 môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho vyber

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Apple iPad mini
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Apple iPad mini pasívny držiak do auta pre Apple iPad mini pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. iPad mini môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho vyberať. Držiak môžete natočiť do

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Apple iPad mini 4/mini 5
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Apple iPad mini 4/mini 5 pasívny držiak do auta pre Apple iPad mini 4 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. iPad mini môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho vyberať. Držiak môžete natočiť

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Apple iPad mini Retina/ iPad mini 3
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Apple iPad mini Retina/ iPad mini 3 pasívny držiak do auta pre Apple iPad mini Retina (iPad mini 2)/ iPad mini 3 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. iPad mini môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 10.5/Air 2019
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 10.5/Air 2019 pasívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 10.5, iPad Air 10.5 (3. gen/2019) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. iPad Pro 10.5 môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z n

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2018/2020/ 2021
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2018/2020/ 2021 pasívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2021 3 Gen (A2301, A2459), 2020 2nd Gen (A2068, A2230), Apple iPad Pro 11 2018 (A1980, A2013, A1934, A1979) a Apple iPad Air 4 Gen (A2072, A2316, A2324, A2325) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systé

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 pasívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 1.,2. gen (A1584, A1652, A1670, A1671) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. iPad Pro 12.9 môžete do držiaka jednoducho vložiť ak

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 2020/2021
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 2020/2021 pasívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 (5th Gen 2021), Apple iPad Pro 12.9 2020 (A2069, A2232, A2229)/2018 (A1895, A1976, A1983, A2014) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadapt

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) / iPad 2
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) / iPad 2 pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/Retina iPad (4.gen.)/iPad 2 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. iPad 2 môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho

36 € / 43 €
Pasívny držiak na stenu pre Apple iPad biely
Obrázok produktu Pasívny držiak na stenu pre Apple iPad biely pasívny držiak do auta pre Apple iPad pre montáž na stenu. Nenápadný tenký držiak na stenu Vám umožní pripevniť Apple iPad na stenu vo Vašej kancelárii, doma, na chate, v karavane alebo v aute na zadné sedadlá. iPad môžete do držiaka jednoducho vlož

36 € / 43 €
Pasívny držiak na stenu pre Apple iPad čierny
Obrázok produktu Pasívny držiak na stenu pre Apple iPad čierny pasívny držiak do auta pre Apple iPad pre montáž na stenu. Nenápadný tenký držiak na stenu Vám umožní pripevniť Apple iPad na stenu vo Vašej kancelárii, doma, na chate, v karavane alebo v aute na zadné sedadlá. iPad môžete do držiaka jednoducho vlož

36 € / 43 €
Pasívny držiak na stenu pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 biely
Obrázok produktu Pasívny držiak na stenu pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 biely pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 pre montáž na stenu. Nenápadný tenký držiak na stenu Vám umožní pripevniť Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 na stenu vo Vašej kancelárii, doma, na chate, v karavane alebo

36 € / 43 €
Pasívny držiak na stenu pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 čierny
Obrázok produktu Pasívny držiak na stenu pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 čierny pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 pre montáž na stenu. Nenápadný tenký držiak na stenu Vám umožní pripevniť Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 na stenu vo Vašej kancelárii, doma, na chate, v karavane alebo

36 € / 43 €
Pas. držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand Otterbox
Obrázok produktu Pas. držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand Otterbox všestranný držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4.gen.)/iPad 2 je určený pre tých, ktorí používajú iPad 2 na rôznych miestach. Držiak je určený pre použitie iPadu s puzdrom OtterBox Defender. iPad môžete použiť s držiakom MultiStand kdeko

49 € / 58 €
Pasívny držiak Apple iPad - MultiStand
Obrázok produktu Pasívny držiak Apple iPad - MultiStand všestranný držiak pre Apple iPad je určený pre tých, ktorí používajú iPad (1.gen) na rôznych miestach. iPad môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držiak na stôl, pričom môžete iPad jednoducho

49 € / 58 €
Pasívny držiak Apple iPad - MultiStand white
Obrázok produktu Pasívny držiak Apple iPad - MultiStand white všestranný držiak pre Apple iPad je určený pre tých, ktorí používajú iPad na rôznych miestach. iPad môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držiak na stôl, pričom môžete iPad jednoducho uchopiť

49 € / 58 €
Pasívny držiak Apple iPad mini - MultiStand
Obrázok produktu Pasívny držiak Apple iPad mini - MultiStand všestranný držiak pre Apple Mini je určený pre tých, ktorí používajú iPad Mini na rôznych miestach. iPad môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držiak na stôl, pričom môžete iPad Mini jednoduc

49 € / 58 €
Pasívny držiak Apple iPad mini Retina - MultiStand
Obrázok produktu Pasívny držiak Apple iPad mini Retina - MultiStand všestranný držiak pre Apple Mini s retina displejom je určený pre tých, ktorí používajú iPad Mini na rôznych miestach. iPad môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držiak na stôl, pričom môžete

49 € / 58 €
Pasívny držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand
Obrázok produktu Pasívny držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand všestranný držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 je určený pre tých, ktorí používajú iPad 2 na rôznych miestach. iPad môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držiak

49 € / 58 €
Pasívny držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand white
Obrázok produktu Pasívny držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand white všestranný držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 je určený pre tých, ktorí používajú iPad 2 na rôznych miestach. iPad 2 môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držia

49 € / 58 €
Pasívny držiak do auta pre Apple iPad s uzamykaním
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Apple iPad s uzamykaním pasívny držiak do auta pre Apple iPad s uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple iPad sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím je chránený voci odcudzeniu v aute. Napájanie je možné pomocou pr

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New s pruž.uzamykaním
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New s pruž.uzamykaním pasívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New (model 2017, 2018) s pružinovým uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple iPad Air sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím je chránený vo

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New s uzamykaním
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New s uzamykaním pasívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New (model 2017, 2018) s uzamykaním na kľúč pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple iPad Air sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím je chránený voči

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple iPad mini s pružinovým uzamykaním
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPad mini s pružinovým uzamykaním pasívny držiak do auta pre Apple iPad mini s pružinovým uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple iPad sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím je chránený voči vypadnutiu pri havárii. Apple iP

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple iPad mini s uzamykaním
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPad mini s uzamykaním pasívny držiak do auta pre Apple iPad mini s uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple iPad mini sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím je chránený voči odcudzeniu v aute. Napájanie je možné

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple iPad pre montáž na sedadlo - Volvo
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPad pre montáž na sedadlo - Volvo Držiak pre Apple iPad pre pevnú montáž na opierku hlavy na prednom sedadle vozidla zn. Volvo. Inštalácia je rýchla a nezasahuje do interiéru vozidla. Držiak možete natáčať do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Vhodný pre montáž

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple iPad pre montáž na sedadlo s ramenom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPad pre montáž na sedadlo s ramenom Držiak pre Apple iPad pre pevnú montáž na opierku hlavy na prednom sedadle vozidla s ramenom. Dĺžka ramena je 27cm. Rameno umožňuje umiestnenie iPadu do stredu vozidla. Inštalácia je rýchla a nezasahuje do interiéru vozidla. Držiak je určený pre mont

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple iPad pre montáž na sedadlo v aute
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPad pre montáž na sedadlo v aute Držiak pre Apple iPad pre pevnú montáž na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla a nezasahuje do interiéru vozidla. Držiak možete natáčať do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Vhodný pre montáž v horizontálnej al

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple iPad pre montáž na sedadlo v aute II
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPad pre montáž na sedadlo v aute II Držiak pre Apple iPad pre pevnú montáž na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla a nezasahuje do interiéru vozidla. Držiak možete natáčať do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Vhodný pre montáž v horizontálnej al

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 s pruž.uzamykaním
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 s pruž.uzamykaním pasívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 1.,2. gen (A1584, A1652, A1670, A1671) s pružinovým uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple iPad Pro 12.9 sa bezpečne uzamkne do držiaka,

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 s uzamykaním
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 s uzamykaním pasívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 1.,2. gen (A1584, A1652, A1670, A1671) s uzamykaním na kľúč pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple iPad Pro 12.9 sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple iPad s pružinovým uzamykaním
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPad s pružinovým uzamykaním pasívny držiak do auta pre Apple iPad (1. gen) s pružinovým uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple iPad sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím je chránený voči vypadnutiu pri havárii. Appl

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 Otterbox uzam.
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 Otterbox uzam. pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/Retina iPad (4.gen.)/ iPad 2 s pružinovým uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Držiak je určený pre použitie iPadu s puzdrom OtterBox Defe

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s uzamykaním
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s uzamykaním pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 s uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s uzamykaním II
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s uzamykaním II pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 s pružinovým uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 sa bezpečne uzamkne do dr

69 € / 82 €

Aktívne držiaky - s nabíjaním

Aktívny držiak do auta pre Apple iPad
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Aktívny držiak do auta pre Apple iPad s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možn

59 € / 70 €
Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji ne

59 € / 70 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad 10.2
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad 10.2 Aktívny držiak do auta pre Apple iPad 10.2 8. gen 2020 (A2428, A2429, A2430, A2270) a 7. gen 2019 (A2197, A2198, A2200) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držia

69 € / 82 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážal

69 € / 82 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New (model 2017, 2018) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa

69 € / 82 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

69 € / 82 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini 4//mini 5
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini 4//mini 5 Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini 5/mini 4 s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážal

69 € / 82 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini Retina/iPad mini 3
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini Retina/iPad mini 3 Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini s Retina displejom/iPad mini 3 s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa

69 € / 82 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 10.5/Air 2019
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 10.5/Air 2019 Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 10.5, iPad Air 10.5 (3. gen/2019) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby

69 € / 82 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2018/2020/ 2021
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2018/2020/ 2021 Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2021 3 Gen (A2301, A2459), 2020 2nd Gen (A2068, A2230), Apple iPad Pro 11 2018 (A1980, A2013, A1934, A1979) a Apple iPad Air 4 Gen (A2072, A2316, A2324, A2325) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adapt

69 € / 82 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 1.,2. gen (A1584, A1652, A1670, A1671) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej p

69 € / 82 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 2020/2021
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 2020/2021 Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 (5th Gen 2021), Apple iPad Pro 12.9 2020 (A2069, A2232, A2229)/2018 (A1895, A1976, A1983, A2014) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo

69 € / 82 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad s Retina (4. gen)
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad s Retina (4. gen) Aktívny držiak do auta pre Apple iPad s Retina displejom (3. gen) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na disp

69 € / 82 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPad pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do opti

79 € / 94 €
Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak mô

79 € / 94 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad 10.2 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad 10.2 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPad 10.2 8. gen 2020 (A2428, A2429, A2430, A2270) a 7. gen 2019 (A2197, A2198, A2200) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pe

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete na

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New s Molex k
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New s Molex k Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New (model 2017, 2018) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom Pro

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 10.5/Air 2019 s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 10.5/Air 2019 s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 10.5, iPad Air 10.5 (3. gen/2019) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom P

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2021 3 Gen (A2301, A2459), 2020 2nd Gen (A2068, A2230), Apple iPad Pro 11 2018 (A1980, A2013, A1934, A1979) a Apple iPad Air 4 Gen (A2072, A2316, A2324, A2325) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je uk

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 (5th Gen 2021), Apple iPad Pro 12.9 2020 (A2069, A2232, A2229)/2018 (A1895, A1976, A1983, A2014) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute).

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 1.,2. gen (A1584, A1652, A1670, A1671) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad s Retina (4. gen) s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad s Retina (4. gen) s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad s Retina displejom (4. gen.) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. D

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s pruž. uzamyk.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s pruž. uzamyk. Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér) s pružinovým uzamykaním. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple iPad Air 2/Pro

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s uzamykaním
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s uzamykaním Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér) s uzamykaním na kľúč. Apple iPad Air 2/Pro 9.7 sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím je chránený voči odcudzeniu v aute. Držiak je určený pre pevnú mon

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New s pruž. uzamykaním
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New s pruž. uzamykaním Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New (model 2017, 2018) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér) s pružinovým uzamykaním. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New s uzamykaním
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New s uzamykaním Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New (model 2017, 2018) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér) s uzamykaním na kľúč. Apple iPad Air sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím je chránený voči odcudzeniu v aute. Držiak je určený p

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad mini 4/mini 5 s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad mini 4/mini 5 s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini 5/mini 4 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete na

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad mini Retina/iPad mini 3 s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad mini Retina/iPad mini 3 s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini s Retina displejom pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad mini Retina/iPad mini 3 s pruž. uza
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad mini Retina/iPad mini 3 s pruž. uza Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Mini Retina/iPad mini 3 s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér) s pružinovým uzamykaním. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple iPad

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad mini Retina/iPad mini 3 s uzamykaní
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad mini Retina/iPad mini 3 s uzamykaní Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Mini Retina/iPad mini 3 s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér) s uzamykaním na kľúč. Apple iPad Air sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím je chránený voči odcudzeniu v aute. Držiak je určený pre pevnú mon

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s pruž. uzamyk.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s pruž. uzamyk. Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2021 3 Gen (A2301, A2459), 2020 2nd Gen (A2068, A2230), Apple iPad Pro 11 2018 (A1980, A2013, A1934, A1979) a Apple iPad Air 4 Gen (A2072, A2316, A2324, A2325) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adapt

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s uzamykaním
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s uzamykaním Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2021 3 Gen (A2301, A2459), 2020 2nd Gen (A2068, A2230), Apple iPad Pro 11 2018 (A1980, A2013, A1934, A1979) a Apple iPad Air 4 Gen (A2072, A2316, A2324, A2325) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adapt

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s pruž. uzamyk.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s pruž. uzamyk. Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 (5th Gen 2021), Apple iPad Pro 12.9 2020 (A2069, A2232, A2229)/2018 (A1895, A1976, A1983, A2014) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér) s pružinovým uzamykaním. Držiak je určený pre pevnú montá

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s uzamykaním
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s uzamykaním Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 (5th Gen 2021), Apple iPad Pro 12.9 2020 (A2069, A2232, A2229)/2018 (A1895, A1976, A1983, A2014) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér) s uzamykaním na kľúč. Apple iPad Pro 12.9 2018 sa bezpečn

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s pruž. uzam. s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s pruž. uzam. s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute) s pružinovým uzamykaním. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProCli

99 € / 118 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s uzamykaním Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s uzamykaním Molex Aktívny držiak do auta preApple iPad Air 2/Pro 9.7 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute) s uzamykaním na kľúč. Apple iPad Air 2/Pro 9.7 sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím je chránen

99 € / 118 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s pruž uzam Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s pruž uzam Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2021 3 Gen (A2301, A2459), 2020 2nd Gen (A2068, A2230), Apple iPad Pro 11 2018 (A1980, A2013, A1934, A1979) a Apple iPad Air 4 Gen (A2072, A2316, A2324, A2325) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je uko

99 € / 118 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s uzamyk. Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s uzamyk. Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2021 3 Gen (A2301, A2459), 2020 2nd Gen (A2068, A2230), Apple iPad Pro 11 2018 (A1980, A2013, A1934, A1979) a Apple iPad Air 4 Gen (A2072, A2316, A2324, A2325) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je uko

99 € / 118 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s pr uzam Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s pr uzam Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 (5th Gen 2021), Apple iPad Pro 12.9 2020 (A2069, A2232, A2229)/2018 (A1895, A1976, A1983, A2014) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute)

99 € / 118 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s uzamyk Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s uzamyk Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 (5th Gen 2021), Apple iPad Pro 12.9 2020 (A2069, A2232, A2229)/2018 (A1895, A1976, A1983, A2014) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute)

99 € / 118 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad + Navigon Mobile navigator
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad + Navigon Mobile navigator Kompletné riešenie pre GPS navigáciu s Apple iPad v aute, ktoré premení Váš Apple iPad na luxusný GPS navigátor s 10" LCD displejom. Obsahuje aktívny držiak do auta pre Apple iPad s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér) a GPS aplikáciu Navig

119 € / 142 €
Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 +Navigo
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 +Navigo Kompletné riešenie pre GPS navigáciu s Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 v aute, ktoré premení Váš Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 na luxusný GPS navigátor s 10" LCD displejom. Obsahuje aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 s napáj

119 € / 142 €

Držiaky pre použitie s káblom

Držiak pre Apple iPad pre použitie s káblom
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPad pre použitie s káblom Držiak pre Apple iPad pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je osadený priechodovým Apple konektorom. Zo spodnej strany je možné pripojiť kábel (nie je súčasť dodávky), ktorý umožní dobíjanie od okamihu, keď iPad vložíte do

59 € / 70 €
Držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 pre použitie s káblom
Obrázok produktu Držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 pre použitie s káblom Držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je osadený priechodovým Apple konektorom. Zo spodnej strany je možné pripojiť kábel (nie je súčasť dodávky), ktorý umožní dobíjanie od okamihu

59 € / 70 €
Držiak pre Apple iPad pre použitie s káblom s uzamykaním
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPad pre použitie s káblom s uzamykaním Držiak pre Apple iPad s uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Držiak je osadený priechodovým Apple konektorom. Zo spodnej strany je možné pripojiť kábel (nie je súčasť dodávky), ktorý umožní

69 € / 82 €
Držiak pre Apple iPad pre použitie s káblom s uzamykaním II
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPad pre použitie s káblom s uzamykaním II Držiak pre Apple iPad s uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Držiak je osadený priechodovým Apple konektorom. Zo spodnej strany je možné pripojiť kábel (nie je súčasť dodávky), ktorý umožní

69 € / 82 €
Držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 pre použitie s káblom s
Obrázok produktu Držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 pre použitie s káblom s Držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 s uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Držiak je osadený priechodovým Apple konektorom. Zo spodnej strany je možné pripojiť

69 € / 82 €

Držiaky pre pevnú montáž (s Molex adaptérom)

Aktívny držiak do auta pre Apple iPad s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPad pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do opti

79 € / 94 €
Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak mô

79 € / 94 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad 10.2 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad 10.2 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPad 10.2 8. gen 2020 (A2428, A2429, A2430, A2270) a 7. gen 2019 (A2197, A2198, A2200) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pe

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete na

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New s Molex k
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New s Molex k Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New (model 2017, 2018) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom Pro

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 10.5/Air 2019 s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 10.5/Air 2019 s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 10.5, iPad Air 10.5 (3. gen/2019) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom P

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2021 3 Gen (A2301, A2459), 2020 2nd Gen (A2068, A2230), Apple iPad Pro 11 2018 (A1980, A2013, A1934, A1979) a Apple iPad Air 4 Gen (A2072, A2316, A2324, A2325) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je uk

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 (5th Gen 2021), Apple iPad Pro 12.9 2020 (A2069, A2232, A2229)/2018 (A1895, A1976, A1983, A2014) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute).

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 1.,2. gen (A1584, A1652, A1670, A1671) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo

89 € / 106 €
Aktívny držiak do auta pre Apple iPad s Retina (4. gen) s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple iPad s Retina (4. gen) s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad s Retina displejom (4. gen.) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. D

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad mini 4/mini 5 s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad mini 4/mini 5 s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini 5/mini 4 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete na

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad mini Retina/iPad mini 3 s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad mini Retina/iPad mini 3 s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad mini s Retina displejom pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s pruž. uzam. s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s pruž. uzam. s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute) s pružinovým uzamykaním. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProCli

99 € / 118 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s uzamykaním Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Air 2/Pro 9.7 s uzamykaním Molex Aktívny držiak do auta preApple iPad Air 2/Pro 9.7 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute) s uzamykaním na kľúč. Apple iPad Air 2/Pro 9.7 sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím je chránen

99 € / 118 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s pruž uzam Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s pruž uzam Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2021 3 Gen (A2301, A2459), 2020 2nd Gen (A2068, A2230), Apple iPad Pro 11 2018 (A1980, A2013, A1934, A1979) a Apple iPad Air 4 Gen (A2072, A2316, A2324, A2325) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je uko

99 € / 118 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s uzamyk. Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 11 2018/20/21 s uzamyk. Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 11 2021 3 Gen (A2301, A2459), 2020 2nd Gen (A2068, A2230), Apple iPad Pro 11 2018 (A1980, A2013, A1934, A1979) a Apple iPad Air 4 Gen (A2072, A2316, A2324, A2325) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je uko

99 € / 118 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s pr uzam Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s pr uzam Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 (5th Gen 2021), Apple iPad Pro 12.9 2020 (A2069, A2232, A2229)/2018 (A1895, A1976, A1983, A2014) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute)

99 € / 118 €
Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s uzamyk Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPad Pro 12.9 2018/ 20/21 s uzamyk Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPad Pro 12.9 (5th Gen 2021), Apple iPad Pro 12.9 2020 (A2069, A2232, A2229)/2018 (A1895, A1976, A1983, A2014) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute)

99 € / 118 €
Odolné puzdro pre Apple iPad Air 2 Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Apple iPad Air 2 Molex Odolné puzdro pre Apple iPad Air 2 so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľ

119 € / 142 €
Odolné puzdro pre Apple iPad Air//iPad 9.7 New Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Apple iPad Air//iPad 9.7 New Molex Odolné puzdro pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New (model 2017, 2018) so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevneni

119 € / 142 €

TIP: Ak používate tablet v puzdre, alebo často meníte rôzne typy tabletov, vyskúšajte nastaviteľné držiaky, ktorých veľkosť sa dá prispôsobiť rozmerom konkrétneho tabletu.

O výrobcovi Brodit

Švédska spoločnosť Brodit sa špecializuje na výrobu produktov pre uchytenie mobilných zariadení (PDA, mobilné telefóny, GPS navigácie, MP3 prehrávače, LCD displeje, odolné terminály, krátkovlnné vysielačky...) v autách, motocykloch, bicykloch, lodiach a pod. K hlavným výhodám produktov patrí predovšetkým jednoduchá montáž bez poškodenia palubnej dosky a rozsiahly sortiment pre každé zariadenie a akýkoľvek model auta. Vďaka unikátnemu výrobnému postupu, pri ktorom sú použité špičkové technológie, vynikajú držiaky svojou vysokou kvalitou a schopnosťou vytvoriť bezpečné prostredie pre riadenie.

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.