Montážne prvky

Držiaky Brodit je možné inštalovať nielen v aute pomocou systému ProClip, ale pomocou rôznych montážnych prvkov - adaptérov - môžete držiaky, alebo samotné zariadenia pripevniť kdekoľvek - na motocykel, na stenu, na operadlo v aute, na stôl alebo, keď je to nevyhnutné aj na čelné sklo v aute.
Máte špeciálne požiadavky, ako napr. - Chcete držiak Brodit, ale nechcete ho inštalovať na palubnú dosku? Chcete držiak Brodit, ale používate zariadenie v puzdre? Chcete držiak Brodit, ale nechcete ho mať nainštalovaný iba v aute, ale chcete si ho zobrať do kancelárie na stôl alebo domov na stenu do kuchyne? Žiadny problém!

Tu nájdete zoznam adaptérov, držiakov a rôznych špeciálnych riešení:

SH adaptér pre Brodit samolepiaci
Adaptér pre použitie držiakov Brodit s držiakmi na sklo. Adaptér pripevníte na "husí krk" alebo rameno a prilepíte naň držiak Brodit (alebo iný) pomocou samolepiacej pásky.

9 € / 10 €
SH adaptér pre Brodit skrutkovací
Adaptér pre použitie držiakov Brodit s držiakmi na sklo. Adaptér pripevníte na "husí krk" alebo rameno a priskrutkujete naň držiak Brodit.

9 € / 10 €
Inštalácia držiaka do auta, konzoly ProClip
Inštalácia držiaka do auta zn. Brodit a/alebo konzoly do auta ProClip. Pri objednávke držiaka Brodit a/alebo konzoly ProClip si môžete objednať túto rýchlu inštaláciu. Inštalácia trvá približne 20 minút.

10 € / 12 €
Instalačný adaptér pre MultiMoveClip
Adaptér pre MultiMoveClip pre držiaky brodit bez otočného kĺbu.

12 € / 14 €
Adaptér pre MultiStand
Montážny adaptér pre držiak MultiStand pre iPad, iPad 2. Umožňuje inštaláciu držiaka MultiStand napr. na stenu v kuchyni, do auta, karavánu a pod. Rozmery: 50x60x8 mm.

14 € / 16 €
Adaptér pre použitie viacerých držiakov - MultiMoveClip Set
Adaptér MultiMoveClip je určený pre tých, ktorí chcú používať viacero držiakov na jednej konzole ProClip. Je ideálna, ak používate viacero mobilných telefónov, alebo ak chcete použiť GPS navigáciu alebo tablet na mieste, kde obyčajne máte telefón. MultiMoveClip adaptér jednoducho priskrutkujete na konzolu ProClip v aute a môžete ihneď používať akékoľvek držiaky Brodit. Držiak bude pevne pripojený na konzolou ProClip, ako keby tam bol priamo priskrutkovaný. Balík obsahuje: 1ks MultiMoveClip, 2ks adaptéry, 4ks inštalačné skrutky

14 € / 16 €
Apple AirTag Keychain holder - kľúčenka pre Airtag biela
Majte svoj Apple AirTag v kľúčenke vyrobenej na mieru od firmy Brodit. Držiak kľúčenky ma zvýšené okraje, aby bol váš Apple AirTag zabezpečený a odolný proti poškriabaniu. Ľahko ho pripevníte ku kľúčom, batožine, domácemu miláčikovi a ďalším. Vyrobené z vysoko kvalitného čierneho ABS / acetálového plastu. Farba: biela. Vyrobené vo Švédsku.

16 € / 19 €
Apple AirTag Keychain holder - kľúčenka pre Airtag čierna
Majte svoj Apple AirTag v kľúčenke vyrobenej na mieru od firmy Brodit. Držiak kľúčenky ma zvýšené okraje, aby bol váš Apple AirTag zabezpečený a odolný proti poškriabaniu. Ľahko ho pripevníte ku kľúčom, batožine, domácemu miláčikovi a ďalším. Vyrobené z vysoko kvalitného čierneho ABS / acetálového plastu. Farba: čierna. Vyrobené vo Švédsku.

16 € / 19 €
Držiak na sklo SH pre PDA/PNA (husí krk)
univerzálny držiak-husí krk pre smartfóny, navigácie a iné zariadenia. Spoľahlivý systém pripevnenia na predné sklo prísavkou. Držiak je ukončený koncovkou SH na krorú je možné pripevniť vhodnú vaničku pre mobilný telefón alebo univerzálny držiak pre PDA (napr. Dicota Keeper, držiak mini...), ale je tiež vhodný pre priamu montáž zariadení Mio C510+/C710+/P350/P550 a iných zariadení so systémom HR. Pomocou adaptéra je možné ho použiť aj s držiakmi Brodit.

16 € / 19 €
Instalačné redukcie pre MultiMoveClip
Dodatočné redukcie pre MultiMoveClip pre držiaky Brodit s malým otočným kĺbom (obvykle držiaky pre mobilné telefóny). 5ks v balení

16 € / 19 €
CL adaptér samica pre pevnú montáž
CL adaptér samica určená pre pevnú montáž na napájací kábel s 1,5A poistkou. Používa sa na pripojenie aktívneho držiaka s CL adaptérom k elektroinštalácii auta. Inštaluje sa poza palubnú dosku, čo umožní diskrétnu a elegantnú inštaláciu bez visiacich káblov v interiéri auta. Tiež sa môže použiť ako dodatočná CL zásuvka v aute.Doporučuje sa odborná montáž.

19 € / 22 €
Držiak na fľašu, plechovku, termosku - Cup Holder
Držiak na fľaše, plechovky, termosky. Priemer otvoru je 72mm. Jednoducho sa pripevňuje na konzolu Proclip a teda je výborne prístupný pre vodiča alebo spolujazdca. Ideálny je tiež do kamiónov, karavanov, na lode ale tiež do výriviek, posilovní, fitness centier a pod. Vyrobený z ABS plastu. Čierna farba.

19 € / 22 €
Držiak pre handsfree
Držiak pre slúchadlo - prenosné handsfree. Držiak (uško) môže slúžiť aj ako držiak pre nabíjací kábel alebo iné príslušenstvo k Vášmu telefónu alebo PDA. Jednoducho sa inštaluje medzi držiak Brodit a konzolu ProClip (alebo iba pod držiak Brodit). Balenie obsahuje 2 držiaky - jeden pre použitie s držiakom Brodit pre mobilný telefón/smartfón a druhý (väčší) pre použitie s držiakmi pre PDA.

19 € / 22 €
MagicMount Surface - magnetický držiak na rovnú plochu
MagicMount je magnetický montážny systém pre pohodlné upevnenie inteligentných telefónov a ďalších mobilných zariadení. Telefón alebo tablet stačí priblížiť k magnetickému držiaku a ten ho okamžite a bezpečne prichytí. Držiak MagicMount sa pripevní na rovný povrch pomocou 3M samolepky. Súčasťou dodávky je aj 2 magnetické samolepky MagicPlate pre smartfóny a tablety.

19 € / 22 €
Otočný kĺb s montážnou doskou
Otočný kĺb s montážnou doskou s predvyvŕtanými otvormi AMPS. Vhodný pre montáž smartfónov, handheldov, malých tabletov, atď. Umožňuje nakláňanie do 20 stupňov a otáčanie zariadenia.

20 € / 24 €
Adaptér pre bezpečné prichytenie smartfónu k držiaku - Bikemount
Tento adaptér umožňuje bezpečné prichytenie smartfónu k držiaku Brodit. Je to poistka, ktorá zabráni vypadnutiu telefónu napr. na bicykli alebo motorke. Je vhodný pre použitie tam, kde sú vibrácie alebo je telefón vystavený prudkým pohybom. Adaptér je vhodný pre držiaky na mieru, ako aj pre nastaviteľné držiaky, napr. pre použitie telefónu v puzdre. (Držiak na telefón nie je súčasťou dodávky.)

23 € / 27 €
AMPS MultiMove Adapter Set
Kompletné riešenie pre pripevnenie zariadení, držiakov a kolísok s AMPS štandardom uchytenia v aute. AMPS adaptér umožňuje pripevnenie držiakov, kolísok a zariadení s AMPS štandardom na konzolu ProClip. MultiMove adaptér (samec) sa pripevní za zariadenie, držiak alebo kolísku a samicu priskrutkujete na konzolu ProClip v aute. Zariadenie, držiak ale kolíska tak bude pevne pripojené na konzolou ProClip, avšak je možné ho z konzoly vyberať (ochrana proti krádeži). Balík obsahuje: 1ks MultiMove adapter samec (pre zariadenie), 2ks samica (pre pripevnenie na 2 miestach, 2 autách), 4ks inštalačné skrutky

23 € / 27 €
Konzola do auta - ProClip
Umožňuje inštaláciu držiaka Brodit do auta bez akéhokoľvek mechanického zásahu do interiéru vozidla. Jednoduchá inštalácia a demontáž. Inštaláciu zvládnete bez zásahu do palubnej dosky a bez návštevy autoservisu. Pri objednávaní uveďte typ vozidla, alebo modelové číslo ProClipu.

23 € / 27 €
Konzola Pipe Mount pre držiaky Brodit
Umožňuje inštaláciu držiakov Brodit na riadidlách bicykla, motocykla, alebo na akýchkoľvek predmetoch rúrkovitého, válcovitého tvaru s priemerom od 15 do 50mm. Na montážnej dostičke sú predvyvŕtané diery v AMPS štandarde vhodné pre jednoduchú montáž držiakov Brodit. Na montážnu dostičku, ktorá je z ABS plastu je však možné pripevniť rôzne typy držiakov. Adaptér je vhodný aj do priemyselného prostredia a do prevádzok. Vhodný na pripevnenie PDA, terminálov, reg. pokladní, tabletov na vozíkoch, výťahoch, v skladoch a pod. (viď referenčné foto)

23 € / 27 €
MagicMount Surface XL - magnetický držiak na rovnú plochu
MagicMount XL je magnetický montážny systém pre pohodlné upevnenie inteligentných telefónov a ďalších mobilných zariadení. Telefón alebo tablet stačí priblížiť k magnetickému držiaku a ten ho okamžite a bezpečne prichytí. Držiak MagicMount XL sa pripevní na rovný povrch pomocou 3M samolepky. Súčasťou dodávky je aj 2 magnetické samolepky MagicPlate pre smartfóny a tablety.

23 € / 27 €
Pasívny držiak pre GPS Mio, Navigon, Becker, Blaupunkt
Pasívny držiak do auta pre GPS navigátory Mio, Becker, Blaupunkt, Navigon (a ďalšie zariadenia a držiaky s adaptérom Richter/HR) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie navigátora je možné pomocou príslušného autoadaptéra.

23 € / 27 €
Veľký otočný kĺb s montážnou doskou
Veľký otočný kĺb s montážnou doskou predvyvŕtanými otvormi AMPS. Vhodný pre montáž tažkých zariadení ako sú monitory, tablety, notebooky, atď. Umožňuje nakláňanie do 20 stupňov a otáčanie zariadenia. Rozmery: 42x50x25 mm

23 € / 27 €
Brodit Dual Quick Charge CL Adapter
nabíjačka do auta (12-24V) s funkciou Qualcomm Quick Charge 3.0. Má 2 výstupy USB (QC3.0 + 5V/2.4A). Umožní Vám nabíjať až 2 zariadenia súčasne. Zelený konektor je určený pre zariadenia s Qualcomm Quick Charge 3.0 a biely pre ostatné zariadenia, takže môžete nabíjať aj energeticky náročné zariadenia ako je napr. tablet a smartfón zároveň. Pre nabíjanie potrebujete USB kábel k telefónu alebo tabletu. Nabíjačka má malé rozmery a nijako neobmedzuje. Má tiež integrovanú ochranu proti preťaženiu a proti skratu. Je vyrobená z kvalitného ohňovzdorného materiálu.

24 € / 28 €
Konzola pre V-slot button and clip holder
Používa sa pre mobilné telefóny, PDA a iné produkty s klipom na opasok alebo "V" tlačidlom. Predvyvrtané dierky umožňujú jednoduchú montáž na konzolu ProClip. Je ideálny napr., ak používate zariadenia v puzdrach zn. Krusell s klipom na opasok. K tomuto výrobku doporučujeme objednať aj konzolu Proclip.

25 € / 30 €
Brodit windshield kit - držiak na sklo
Držiak na čelné sklo pre držiaky Brodit. Držiak je mimoriadne pevný, je vhodný aj pre ťažšie PDA alebo tablety (Apple iPad, Galaxy Tab, Transformer, Xoom, Latitude...). Spoľahlivý systém pripevnenia na predné sklo prísavkou. Držiak je ukončený doštičkou s predvyvŕtanými dierkami pre pripevnenie držiaka Brodit. Brodit Windshield kit predstavuje alternatívu k systému ProClip. Je ideálny pre tých, ktorý chcú mať špičkový držiak Brodit a zároveň ho potrebujú prenášať medzi viacerými autami. Alebo ak dávate prednosť montáži na čelné sklo pred pevnou montážou na palubnú dosku.

26 € / 31 €
Konzola Pipe Mount 2 pre držiaky Brodit
Umožňuje inštaláciu držiakov Brodit na potrubia, tyče, vašsinu typov vozidiel: motocykle, lode, vozíky, stojany, registračné pokladne, lietadlá, atď. Je možné ju pripevniť na akýchkoľvek predmetoch rúrkovitého, válcovitého tvaru s priemerom od 22 do 31mm, alebo podlhovastého tvaru medzi 19x25mm a 22x35mm. Montážna doska (50x42mm) sa môže nakloniť o 210° a otočiť o 360°. Na montážnej dostičke sú predvyvŕtané diery v AMPS štandarde vhodné pre jednoduchú montáž držiakov Brodit. Na montážnu dostičku, ktorá je z ABS plastu je však možné pripevniť rôzne typy držiakov. Adaptér je vhodný aj do priemyselného prostredia a do prevádzok. Vhodný na pripevnenie PDA, terminálov, reg. pokladní, tabletov na vozíkoch, výťahoch, v skladoch a pod. (viď referenčné foto)

26 € / 31 €
Robustný otočný kĺb s montážnou doskou
Robustný otočný kĺb s montážnou doskou so 16 predvyvŕtanými otvormi. Vhodný pre montáž tažkých zariadení ako sú monitory, tablety, notebooky, atď. Umožňuje nakláňanie a otáčanie zariadenia. Rozmery 50x70x21 mm

26 € / 31 €
Držiak na stôl (table stand)
Kombináciou držiaka Brodit pre vaše zariadenie a tohto držiaka na stôl získate perfektný držiak pre Vaše zariadenie (mobilný telefón, PDA, MP3 prehrávač...). Na držiak môžete pripevniť buď pasívny držiak, alebo držiak s nabíjaním, 3-in-1 koncovkou a pod. Zasunutím zariadenia do držiaka tak môžete zariadenie nielen dobíjať, ale môžete ho automaticky prepojiť s audio/video systémom a pod.

29 € / 34 €
Držiak na stôl pre Apple iPad (Table Stand)
Toto je riešenie pre Vás, ktorí chcete používať Váš Apple iPad na stole. Držiak na stôl ponúka elegantné riešenie a nezaberá veľa miesta. Apple iPad sa jednoducho položí na držiak. iPad môže byť umiestnený v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

29 € / 34 €
Držiak pre monitor VESA 75, VESA 100
držiak pre montáž monitora alebo zariadenia s pripevnením VESA 75mm alebo 100mm. Vhodný pre montáž tabletov, LCD monitorov, DVD prehrávačov a pod. Držiak obsahuje otočný kĺb, ktorý umožňuje nastaviť zariadenie do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo alebo otáčať zariadenie (naležato, na výšku). Držiak je určený pre pevnú montáž na pevný povrch, na palubnú dosku, na predné sedadlo na oprierku hlavy alebo systémom ProClip.

29 € / 34 €
Držiak pre zápisník a pero
Držiak pre zápisník a pero. Systém pre natáčanie umožňuje nastaviť držiak do optimálnej polohy. Zápisník aj pero sú súčasťou dodávky. Jednoducho sa inštaluje na konzolu ProClip. Používa sa pre mobilné telefóny, PDA a iné produkty s klipom na opasok alebo "V" tlačidlom. Predvyvrtané dierky umožňujú jednoduchú montáž na konzolu ProClip. Je ideálny napr., ak používate zariadenia v puzdrach zn. Krusell s klipom na opasok. K tomuto výrobku doporučujeme objednať aj konzolu Proclip.

29 € / 34 €
Heavy duty vibration damper - tlmič vibrácií do 4000g, tvrdý, 4ks
Tvrdý tlmič vibrácií. Pre inštalácie s hmotnosťou do 4000 g.
Príslušenstvo na zníženie vibrácií a nárazov na použitie v drsnom prostredí. Umiestňuje sa medzi držiakom a montážnou konzolou. Môže byť použitý pre inštalácie s hmotnosťou do 4000 g. Hrúbka 17 mm. Balenie obsahuje 4 kusy, vrátane montáznych nástrojov a skrutiek.

29 € / 34 €
Podporný držiak na stôl - MultiStand
Podporná nožička (98mm), ktorá premení držiak Brodit na Multistand - držiak na stôl alebo na stenu. Je vhodná pre menšie tablety 7,0-8,4" (pre väčšie tablety doporučujeme kúpiť držiak Multistand na mieru). Vďaka dodávanému adaptéru môžete tablet umiestniť aj na stenu. Súčasťou dodávky je "noha", montážne skrutky a adaptér na stenu. Ak potrebujete držiak umiestniť na viacerých miestach, je možné dokúpiť viacero adaptérov na stenu. Držiak pre tablet nie je súčasťou dodávky.

29 € / 34 €
Vibration damper - tlmič vibrácií do 1500g, tvrdý, 2ks
Tvrdý tlmič vibrácií. Pre inštalácie s hmotnosťou do 1500 g.
Príslušenstvo na zníženie vibrácií a nárazov na použitie v drsnom prostredí. Umiestňuje sa medzi držiakom a montážnou konzolou. Môže byť použitý pre inštalácie s hmotnosťou do 1500 g. Hrúbka 17 mm. Balenie obsahuje 2 sady, vrátane montáznych nástrojov a skrutiek.

29 € / 34 €
Vibration damper - tlmič vibrácií do 300g, mäkký, 2ks
Mäkký tlmič vibrácií. Pre inštalácie s hmotnosťou do 300 g.
Príslušenstvo na zníženie vibrácií a nárazov na použitie v drsnom prostredí. Umiestňuje sa medzi držiakom a montážnou konzolou. Môže byť použitý pre inštalácie s hmotnosťou do 300 g. Hrúbka 17 mm. Balenie obsahuje 2 sady, vrátane montáznych nástrojov a skrutiek.

29 € / 34 €
Držiak na stôl 2 (table stand)
Kombináciou držiaka Brodit pre vaše zariadenie a tohto držiaka na stôl získate perfektný držiak pre Vaše zariadenie (mobilný telefón, PDA, MP3 prehrávač...). Na držiak môžete pripevniť buď pasívny držiak, alebo držiak s nabíjaním, 3-in-1 koncovkou a pod. Zasunutím zariadenia do držiaka tak môžete zariadenie nielen dobíjať, ale môžete ho automaticky prepojiť s audio/video systémom a pod.

35 € / 42 €
Držiak pre Apple MagSafe Charger s kĺbom iPhone 14/13/12/Pro/Max
Držiak do auta pre Apple iPhone 14/13/Pro/Max/Mini, iPhone 12/Pro/Max/Mini pre použitie s Apple MagSafe Charger - MHXH3ZM/A (nie je súčasťou dodávky) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je vybavený kĺbom, krorý umožňuje nakláňanie (do 17 st. alebo otočenie p 360 st.) môžete tak nastaviť iPhone do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra.

36 € / 43 €
Držiak na stôl extra ťažký
Kombináciou držiaka Brodit pre vaše zariadenie a tohto držiaka na stôl získate perfektný držiak pre Vaše zariadenie (mobilný telefón, PDA, MP3 prehrávač...). Na držiak môžete pripevniť buď pasívny držiak, alebo držiak s nabíjaním, 3-in-1 koncovkou a pod. Zasunutím zariadenia do držiaka tak môžete zariadenie nielen dobíjať, ale môžete ho automaticky prepojiť s audio/video systémom a pod.

39 € / 46 €
Držiak otočný 360st.
Kombináciou držiaka Brodit pre vaše zariadenie a tohto nastaviteľného držiaka s natáčaním o 360 stupňov získate perfektný držiak pre Vaše zariadenie (mobilný telefón, PDA, MP3 prehrávač...). Držiak je určený na pevnú ale flexibilnú inštaláciu na horizontálnu plochu. Je ideálny napr. pre pripevnenie platobného terminálu, LCD displeja. Držiak sa dá otočiť o 360st. a natáčať do strán o 360 st. Držiak sa dá tiež pripevniť na konzolu ProClip. Držiak má predvyvŕtané dierky (štandard APMS) a rozmer dosky je 42x50mm. Výška držiaka je 62mm.
Na držiak môžete pripevniť pasívny držiak, alebo držiak s nabíjaním, 3-in-1 koncovkou a pod. Zasunutím zariadenia do držiaka tak môžete zariadenie nielen dobíjať, ale môžete ho automaticky prepojiť s audio/video systémom a pod.

39 € / 46 €
Externá multipásmová GSM anténa pre držiaky Brodit
Multipásmová GSM anténa s pripevnením na sklo pre držiaky Brodit. Pripevniť je ju možné na čelné sklo, alebo na iný hladký povrch. Dĺžka kábla: 2,5m, FME konektor. Vhodné nielen pre držiaky Brodit, ale aj iné zariadenia ukončené FME konektorom (modemy, GSM brány, ústredne, routre...)

39 € / 46 €
Flexibilné rameno 150mm
Flexibilné rameno s dĺžkou 15cm s montážnymi doskami s predvyvŕtanými otvormi AMPS. Vhodné pre inštaláciu monitorov, tlačiarní, mobilných terminálov v autobusoch, nákladných autách, atď.

39 € / 46 €
Flexibilné rameno 250mm
Flexibilné rameno s dĺžkou 25cm s montážnymi doskami s predvyvŕtanými otvormi AMPS. Vhodné pre inštaláciu monitorov, tlačiarní, mobilných terminálov v autobusoch, nákladných autách, atď.

39 € / 46 €
Prísavkový držiak - Suction Cup Mount
prísavkový držiak s montážnou doskou s predvyvŕtanými otvormi AMPS.

39 € / 46 €
Vibration damper plate - doska s tlmičom vibrácií do 1500g, tvrdá
Montážna doska s tlmičmi vibrácií, tvrdá. Pre inštalácie s hmotnosťou do 1500 g.
Príslušenstvo na zníženie vibrácií a nárazov na použitie v drsnom prostredí. Umiestňuje sa medzi držiakom a podstavcom. Môže byť použitý pre inštalácie s hmotnosťou do 1500 g. Hrúbka: 22 mm, rozmery dosky: 68x68mm. Otvory AMPS. Farba: čierna Vyrobené z ABS plastu, gumy a kovu.

39 € / 46 €
Vibration damper plate - doska s tlmičom vibrácií do 300g, mäkká
Montážna doska s tlmičmi vibrácií, mäkká. Pre inštalácie s hmotnosťou do 300 g.
Príslušenstvo na zníženie vibrácií a nárazov na použitie v drsnom prostredí. Umiestňuje sa medzi držiakom a podstavcom. Môže byť použitý pre inštalácie s hmotnosťou do 300 g. Hrúbka: 22 mm, rozmery dosky: 68x68mm. Otvory AMPS. Farba: čierna Vyrobené z ABS plastu, gumy a kovu.

39 € / 46 €
Konzola pre motocykel 26 mm
Konzola určená pre inštaláciu držiakov na riadidlá motocykla s priemerom 26mm. Používa sa pre bezpečné pripevnenie GPS zariadení, PDA, mobilných telefónov, MP3 prehrávačov, atď. Konzola je vybavená systémom pre naklánanie, takže môžete zariadenie optimálne umiestniť tak, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Na čelnej ploche sú predvyvrtané dierky (AMPS-štandard).

49 € / 58 €
Konzola pre motocykel 31,8 mm
Konzola určená pre inštaláciu držiakov na riadidlá motocykla s priemerom 31,8 mm. Používa sa pre bezpečné pripevnenie GPS zariadení, PDA, mobilných telefónov, MP3 prehrávačov, atď. Konzola je vybavená systémom pre naklánanie, takže môžete zariadenie optimálne umiestniť tak, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Na čelnej ploche sú predvyvrtané dierky (AMPS-štandard).

49 € / 58 €
Pas. držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand Otterbox
všestranný držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4.gen.)/iPad 2 je určený pre tých, ktorí používajú iPad 2 na rôznych miestach. Držiak je určený pre použitie iPadu s puzdrom OtterBox Defender. iPad môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držiak na stôl, pričom môžete iPad jednoducho uchopiť, ako keby nebol v držiaku. Držiak môžete použiť v rôznych uhloch, nastaviť pozíciu podľa toho, ako potrebujete iPad použiť. MultiStand môžete tiež pripevniť pomocou dodávaného adaptéra na stenu alebo na palubnú dosku systémom ProClip. Ak, chcete používať MultiStand na viacerých miestach, je potrebné dokúpiť viac adaptérov. Zatiaľ, čo je iPad 2 v držiaku, môžete ho dobíjať zo siete, alebo pomocou príslušného autoadaptéra. Všetky konektory a tlačidlá sú ľahko prístupné. Držiak môžete natočiť do horizontálnej alebo vertikálnej polohy. Držiak je ideálny pre tých, ktorí potrebujú iPad chrániť v odolnom púzdre a zároveň potrebujú iPad umiestniť v držiaku. MultiStand sa dodáva s montážnym

49 € / 58 €
Pasívny držiak Amazon Kindle Fire HDX 8.9 - MultiStand
všestranný držiak pre Amazon Kindle Fire HDX 8.9 je určený pre tých, ktorí používajú Kindle Fire HDX 8.9 na rôznych miestach. Kindle Fire HDX 8.9 môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držiak na stôl, pričom môžete Kindle Fire HDX 8.9 jednoducho uchopiť, ako keby nebol v držiaku. Držiak môžete použiť v rôznych uhloch, nastaviť pozíciu podľa toho, ako potrebujete iPad použiť. MultiStand môžete tiež pripevniť pomocou dodávaného adaptéra na stenu alebo na palubnú dosku systémom ProClip. Ak, chcete používať MultiStand na viacerých miestach, je potrebné dokúpiť viac adaptérov. Zatiaľ, čo je Kindle Fire HDX 8.9 v držiaku, môžete ho dobíjať zo siete, alebo pomocou príslušného autoadaptéra. Všetky konektory a tlačidlá sú ľahko prístupné. Držiak môžete natočiť do horizontálnej alebo vertikálnej polohy. MultiStand sa dodáva s montážnym adaptérom 1ks a skrutkami 4ks.

49 € / 58 €
Pasívny držiak Apple iPad - MultiStand
všestranný držiak pre Apple iPad je určený pre tých, ktorí používajú iPad (1.gen) na rôznych miestach. iPad môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držiak na stôl, pričom môžete iPad jednoducho uchopiť, ako keby nebol v držiaku. Držiak môžete použiť v rôznych uhloch, nastaviť pozíciu podľa toho, ako potrebujete iPad použiť. MultiStand môžete tiež pripevniť pomocou dodávaného adaptéra na stenu alebo na palubnú dosku systémom ProClip. Ak, chcete používať MultiStand na viacerých miestach, je potrebné dokúpiť viac adaptérov. Zatiaľ, čo je iPad v držiaku, môžete ho dobíjať zo siete, alebo pomocou príslušného autoadaptéra. Všetky konektory a tlačidlá sú ľahko prístupné. Držiak môžete natočiť do horizontálnej alebo vertikálnej polohy. MultiStand sa dodáva s montážnym adaptérom 1ks a skrutkami 4ks.

49 € / 58 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.