InterWrite Keyboard

Menu

FUNKCIE KLÁVESNICE

  • 8 štýlov klávesnice - Sunnysoft InterWrite Keyboard pracuje s ôsmimi  rozdielnymi rozloženiami klávesnice, aby sa zaistil najlepší možný užívateľský komfort.
  • Môžete využíť celú plochu displeja s fullscreen klávesnicou, pri písaní SMS využijete veľké tlačidlá "Phone" alebo "TapUp", pre zadávanie dlhších textov sa zase výborne hodí základná klávesnice Modern a vyznávači stylusu určite privítajú Classic keyboard, ktorý im poskytne najrôznejšie znaky. Ani čísla nie sú pre InterWrite Keyboard problém – ponúka tri numerické layouty, nielen pre váš mobilný Excel.
  • Zdá sa Vám to príliš komplikované? Nevešajte hlavu. Všetko nepotrebné môžete jednoducho vypnúť…
  • Vďaka praktickému znázorneniu práve stisnutej klávesy si budete vždy si budete vždy istý, ktoré písmeno práve vkladáte. Náhľad je aktívny, takže stačí prst posunúť a zadať ten naozaj požadovaný znak.

SMARTCHOICE MENU

Jednou z ďalších unikátnych funkcií Sunnysoft InterWrite Keyboard je grafické menu, ktoré sa zobrazuje cez celú obrazovku. Spúšťa sa tlačidlom Fn, ktoré je dostupné na každom layoute klávesnice.

  • Po stlačení Fn sa otvorí záložka Funkcie, z ktorej môžete ovládať pokročilé ponuky InterWrite KeyBoard.
  • V druhej záložke si môžete jednoducho vybrať požadovaný typ klávesnice.
  • Obsah tretej záložky je už iba na Vás – sem si môžete vložiť akýkoľvek nainštalovaný program, kú ktorému tak budete mať prístup skutočne odkiaľkoľvek.


PRIRADENIE KLÁVESNICE K APLIKÁCII

  • Ďalšou špeciálnou funkciou je schopnosť nastaviť špecifickú klávesnicu pre konkrétnu aplikáciu. Môžete si tak určiť inú klávesnicu pre Word, Excel, pre SMS, Internetový prehliadač, IM, atď. Zakaždým, keď aplikáciu spustíte, zobrazí sa prednastavený layout klávesnice.

Ako objednať InterWrite Keyboard 

1. Stiahnite si z dole uvedeného linku aplikáciu InterWrite KeyBoard (aplikácia je plne funkčná po dobu 14 dní). Môžete si tak vyskúšať všetky funkcie lokalizácie ešte pred jej zakúpením. 
2. Pošlite objednávku z tohto formulára. Ako spôsob dopravy si zvoľte "Email". Keďže samotnú aplikáciu je možné stiahnuť priamo na Internete, dodáva sa iba aktivačný kľúč. Pokiaľ však chcete dodať aplikáciu na CD, môžete si zvoliť aj spôsob dopravy "poštou" alebo "Kuriérom UPS". Aktivačný kľúč zasielame po úhrade kúpnej ceny (aplikácia sa nedá objednať na dobierku).

Ako nainštalovať InterWrite Keyboard

Pred inštaláciou sa uistite, že máte mobilné zariadenie pripravené na synchronizáciu. Viac informácii nájdete tu.

1. Stiahnite si demoverziu pre Vaše zariadenie.

2. Rozbaľte .zip súbor a kliknite na .exe inštalátor.

3. Spustí sa inštalácia lokalizácie. Ak máte už aktivačný kód, môžete ho zadať v dialógovom okne. Inak, sa nainštaluje lokalizácia ako 14 dňová demoverzia. Priebeh inštalácie uvidíte na displeji Vášho mobilného zariadenia. Po dokončení budete vyzvaní na reštart PDA. Po reštarte bude lokalizácia aktívna.

Stiahnuťdemoverziu

Pozn: InterWrite 10 Keyboard po inštalácii nahradí akúkoľvek predchádzajúci verziu InterWrite.

Video InterWrite Keyboard 10

Kúpite TU! alebo u svojho predajcu.

Chcete sa stať predajcom aplikácie InterWrite? Predajcom výpočtovej techniky a najmä predajcom mobilných operátorov ponúkame lokalizáciu a ďalšie aplikácie pre PDA za výhodných dealerských podmienok. Začať môžete napríklad nákupom štartovacieho balíčka, ktorým získate potrebné know-how zadarmo, počiatočné licencie za výhodnú cenu a inštalačnú sadu, s ktorou môžete nainštalovať lokalizáciu už za 20 sekúnd a bez použitia počítača. Viac informácií tu.

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.