NAVON - prenosné navigácie

Menu

navon logo

Prenosné navigácie NAVON ako prvé prinášajú novú navigačnú platformu iGO primo. iGO primo je novou vlajkovou loďou spoločnosti Nav N Go. iGO primo kombinuje jednoduchosť ovládania prevzatú z iGO Amigo, resp. iGO My Way 2009 spolu s množstvom pokročilých funkcií a možností z iGO8. Zároveň iGO Primo prináša mnoho úplne nových funkcií a vylepšení. GPS navigácie s iGO Primo sú vďaka jednoduchému intuitívnemu prostrediu ideálne pre každého používateľa, či už pre začiatočníkov, ktorí navigáciu doteraz nevlastnili, alebo pre profesionálnych vodičov, ktorí využívajú pokročilé funkcie. re profesionálnych vodičov nákladných áut, kamiónov, autobusov a pod. sú určené navigácie s navigačným softvérom iGO primo Truck, ktorý obsahuje špeciálne funkcie a špeciálne mapy pre nákladnú dopravu.

Nové modely Navon vo verzii Plus 2014 prinášajú tieto vylepšenia:

 • Najnovší navigačný softvér iGO primo 2.0,
 • výkonný GPS chipset MSTAR, 800MHz,
 • kvalitnejší displej a ostrejší zvuk,
 • 8GB pamäť pre mapy - 4G interná pamäť + 4GB Flash

Novinky vo verzii iGO primo 2.0 - Inteligentná Navigácia

iGO primo vo verzii 2.0 prináša nové funkcie pre inteligentnú navigáciu, ktoré umožňujú používateľom používať pokročilé navigačné funkcie pri zachovaní jednoduchého ovládania. iGO primo 2.0 spája obsah nahraný v navigácii (mapy, body záujmu - POI...) a aktuálnu situáciu na ceste (aktuálna rýchlosť, dopravné správy...) na analýzu a výpočet najvhodnejšej trasy do cieľa. Na základe týchto údajov napríklad softvér dokáže zistiť zápchu na diaľnici alebo v meste aj keď nie je zápcha hlásená službou "Traffic". Namiesto slepého pokračovania v naplánovanej trase, iGO primo 2.0 neustále prepočítava všetky možnosti. Ak napríklad zídete z diaľnice pred plánovaným výjazdom, iGO sa snaží zistiť prečo (zápcha, čerpacia stanica, odpočívadlo, reštaurácia...). iGO primo 2.0 ponúka tieto návrhy decentným spôsobom. Namiesto preklikávania sa množstvom funkcií, vodič jednoducho prijme prepočítanú trasu, ktorá sa zobrazí na obrazovke. 

Súčasťou funkcie Inteligentná Navigácia je tiež pomoc pri parkovaní v okolí cieľa. Namiesto prehľadávania v databáze bodov záujmu - POI, iGO primo 2.0 ponúkne pomoc pri hľadaní vhodného parkoviska.

4 navigácie v jednej - Multipoužívateľské prostredie

iGO primo 2.0 prináša tiež multipoužívateľské prostredie. Využitie nájde najmä vo firmách, kde až 4 používatelia môžu zdieľať navigáciu bez toho, aby sa navzájom ovplyvňovali. Každý vodiť si môže totiž vytvoriť vlastný profil s nastaveniami. Je to, ako keby Ste mali 4 navigácie v jednej. Rôznym používateľom sa tak nepletú nastavenia svojich kolegov, história alebo napr. databáza zákazníkov. Pri súkromnom použití, môže mať každý člen rodiny svoj vlastný účet, alebo si môžete vytvoriť profil pre firemné a súkromné použitie.

Green routing

Green Routing

Nová funkcia Green routing spočíta náklady, spotrebu a emisie na danú trasu a popri zvolenom nastavení (rýchla, krátka, jednoduchá…) ponúkne túto ekologickú alternatívu. Pri plánovaní trasy uvidíte, koľko € ušetríte, o koľko litrov miniete menej paliva a o koľko emisií menej vyprodukuje vaše auto. Jedným kliknutím môžete zmeniť naplánovanú trasu na „zelenú”, alebo sa dá preddefinovať Green routing ako predvolený spôsob plánovania trasy. S navigáciou Navon s iGO primo od verzie 1.2.1 budete presne vedieť, koľko Vás stojí každá cesta.

Aktuálne modely GPS navigácií NAVON predstavujú ultra-tenké modely s 3,5", 4.3" a 5" LCD displejom. Všetky modely sa vyznačujú precíznym spracovaním a elegantným designom. Kvalitný hardvér v spojení s vynikajúcim navigačným softvérom iGO Primo a podrobné mapy celej Európy s aktualizáciou máp v cene vytvárajú dokonalý produkt s jednoduchým ovládaním, maximálnou funkčnou výbavou a nádherným 3D prostredím, ktorý ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci.

TIP redakcie PC REVUE

V augustovom vydaní magazínu PC REVUE bol uverejnený článok „Navigátor pre každého", v ktorom GPS navigácia NAVON N660 s navigačným softvérom iGO primo získala ocenenie TIP redakcie. Týmto ocenením sa môžu pýšiť len tie najlepšie produkty, ktoré patria na slovenskom trhu medzi poprednú špičku.

Prečítajte si článok tu

NAVON N490 Plus - 4,3" LCD, ultra-slim, MSTAR 800, 8GB, iGO primo 2.0.1, štandardná výbava
NAVON N670 Plus - 5" LCD, ultra-slim, MSTAR 800, 8GB, iGO primo 2.0.1, štandardná výbava
NAVON N760 Plus - 5" LCD, ultra-slim, MSTAR 800, 8GB, iGO primo 2.0.1, rozšírený digitálny obsah, Bluetooth Handsfree, dopravné informácie RDS-TMC, FM transmitter (vysielač)
NAVON N760 Plus Truck - špeciálna verzia pre nákladné autá s iGO primo Truck edition - 5" LCD, ultra-slim, MSTAR 800, 8GB, iGO primo Truck 2.0.1, rozšírený digitálny obsah Bluetooth Handsfree, dopravné informácie RDS-TMC, FM transmitter (vysielač)
Nové! NAVON Platinum Explorer - 7" LCD 800x480 Multitouch, Android 4.0, ARM Cortex 8, 8GB pamäť, Wifi b/g/n, FM transmitter

Vyberte si svoj model:

Výbava/LCD

4,3”

5”

7

Štandard

N490 Plus

N670 Plus

 

 

Bluetooth, RDS-TMC, FM transmitter*

-

N760 / N760 Truck

Platinum Explorer

* - Platinum Explorer má FM Transmitter a Wifi

Prečo NAVON?
- Úzka spolupráca medzi spoločnosťou Nav N Go a značkou NAVON zaručí používateľom posledné inovácie softvéru iGO vo svojich navigátoroch.
- Vysokokvalitný hardvér (PNA), elegantné balenie a návod v slovenčine sú samozrejmosťou.
- Jednoduchá aktualizácia prostredia a máp cez portál Naviextras.com (podobne ako pri iGO 8).
- aktualizácie máp po dobu 12 mesiacov v cene GPS navigácie.

Porovnanie s konkurenciou
- Navigácie NAVON sú vybavené najnovšou verziou softvéru iGO primo. iGO primo sa vyznačuje jednoduchým používateľským prostredím a množstvom pokročilých funkcií. Teraz sa už nemusíte rozhodovať, či chcete navigáciu jednoduchú na ovládanie alebo s viacerými funkciami. Môžete mať oboje.
- Prepojenie na portál www.naviextras.com Vám umožní nielen jednoduchú aktualizáciu máp a softvéru, ale môžete si tu dokúpiť mapy celého sveta a ďalší obsah. V cene navigácie máte bezplatnú aktualizáciu máp až na 12 mesiacov.
- Možnosť prenájmu máp. Chystáte sa do exotickej destinácie, pričom viete, že je málo pravdepodobné, že sa tam ešte niekedy vrátite. Mapy si v tomto prípade nemusíte kupovať, môžete si ich iba prenajať za zlomok ceny.
- Podrobný digitálny obsah. Základom dobrej navigácie sú podrobné mapy. V navigáciách NAVON však dostanete nielen kvalitné mapy celej Európy, ale navyše obsahujú aj databázu popisných čísel a bodov záujmov - POI. Tam, kde Vás iné navigácie dovedú iba na konkrétnu ulicu, Vás navigácia NAVON dovedie presne pred vchod. Rozdiel pocítite tiež pri vyhľadávaní bodov záujmu POI. iGO primo obsahuje tiež databázu dopravných značiek (výstrah) FDA, takže Vás upozorní napr. na plnú čiaru pri predbiehaní, ostrú zákrutu a pod. Trasy sú plánované podľa vyťaženosti ciest v priebehu dňa. Verzia Truck pre nákladné autá obsahuje tiež databázu nákladných cestných atribútov FTR a ako bonus obsahuje aj podrobnú mapu Ruska. "Čerešniškou na torte" je detailný 3D reliéf krajiny (celého sveta), 3D budovy a 3D body záujmu POI.
- Multimediálne funkcie. Navigácie NAVON sú vybavené aj multimediálnymi funkciami, ako je prehrávanie filmov, hudby, prezeranie fotografií a textov. Priamo navigačný softvér iGO primo má vstavaný prehliadač obrázkov, na ktoré dokáže aj navigovať.

Vývoj posledných generácií navigácií Navon:

Akcia!

Nové modely navigácií Navon Plus 2014 s rozšírenou 8GB* pamäťou pre mapy a digitálny obsah dostanete iba u nás s predinštalovanou databázou bezpečnostných a rýchlostných kamier (radarov).

* - Garantujeme dostatočnú kapacitu pre aktualizácie máp EU do roku 2018!

Viac o bezpečnostných kamerách.

Databáza dodávaná v rámci akcie obsahuje cca 80000 položiek v rámci Európy. Upozornenia sú rozdelené do kategórií:

 • Rýchlostná kamera
 • Mobilná rýchlostná kamera
 • Vstavaná rýchlostná kamera
 • Semafórová kamera
 • Železničné priecestie
 • Zóna s vysokým výskytom nehôd
 • Školská zóna
 • Nemocnica, prvá pomoc
 • Hasičská stanica
 • Nebezpečná oblasť

Pre každú kategóriu si môžete nastaviť typ upozornenia (obrazové, zvukové) a kedy sa má upozornenie zobraziť (pri každom priblížení alebo iba pri prekročení rýchlosti).

Editor

Ak objavíte vo svojom okolí nový radar, alebo nebezpečenstvo na ceste, môžete využiť integrovaný editor pre pridávanie vlastných upozornení.

 

Rýchla objednávka:
Názov tovaru Počet ks
Vyberte si z ponuky GPS navigácií NAVON:

NAVON N760 Plus 5" EU iGO primo Truck TMC+BT+FM
Obrázok produktu NAVON N760 Plus 5 Ako náhradu za N760 Plus Truck doporučujeme navigáciu Blaupunkt TP 74/2 EU LMU - iGO Primo Truck BT HF, ktorá ponúka naviac veľký 7" displej s vysokým rozlíšením 800x480 a historické dáta o doprave.
====
NAVON N760 Plus Truck 2014 s 800

249 € / 298 €

Príslušenstvo pre GPS navigácie NAVON:

Dashboard adapter - Montážna podložka pre prístrojovú dosku
Obrázok produktu Dashboard adapter - Montážna podložka pre prístrojovú dosku Montážna podložka určená pre montáž držiakov s prísavkou na čelné sklo na palubnú dosku auta. Umožňuje bezpečnú montáž držiaka na palubnej doske auta. Povrch palubnej dosky sa pri montáži Dasboard adaptéra nepoškodí ani nepoškiabe. Kompatibilná s drž

8 € / 9 €
Nanopodložka
Obrázok produktu Nanopodložka Unikátna protišmyková nanopodložka má extra priľnavý povrch. Je vhodná pre umiestnenie mobilných telefónov, okuliarov, GPS navigácií, MP3 prehrávačov a ďalších drobných predmetov na palubnej doske auta, prípadne na iných miestach. farba: priesvitná

9,99 € / 11 €
Gumová krytka do MicroUSB konektora - 2ks
Obrázok produktu Gumová krytka do MicroUSB konektora - 2ks Gumová krytka do USB konektoru. Ochráni zariadenie pred vniknutím prachu, potu, piesku a nečistôt do zariadenia cez napájací konektor. Vhodná pre zariadenia (smartfóny, tablety, GPS navigácie, fotoaparáty...) s microUSB konketorom. 2ks v balení

11 € / 13 €
Ochranná fólia pre NAVON GPS navigácie 4,3"
Obrázok produktu Ochranná fólia pre NAVON GPS navigácie 4,3 Ochranná fólia pre GPS navigácie NAVON s 4,3" displejom (N480, N470, N560...)
Ochraňuje displej pred nečistotami, poškriabaním alebo iným mechanickým poškodením displeja. Zachováva jeho štandardné dotykové vlastnosti a kvalitné zobrazenie.

11,99 € / 14 €
Titanium Drop Screen Protector - ochrana displeja
Obrázok produktu Titanium Drop Screen Protector - ochrana displeja Nanotechnologická inovácia – originál od TITANIUM DROP EUROPE. Spoľahlivosť, ochrana proti škrabancom, prípadne aj proti rozbitiu. Poskytuje zariadeniu so skleneným displejom maximálnu ochranu! Použiteľný na akýkoľvek smartfón, tablet, laptop,…

16 € / 19 €
DUAL CAR Adapter 2.4A
Obrázok produktu DUAL CAR Adapter 2.4A nabíjačka do auta (12-24V) s výstupom pre 2x USB, ktorá Vám umožní nabíjať až 2 zariadenia súčasne. Nabíjačka má výstupný prúd až 2.4A, takže môžete nabíjať aj energeticky náročné zariadenia ako je napr. tablet alebo smartfón. Pre nabíjanie potrebuje

16 € / 19 €
Nabíjačka do auta pre GPS navigácie NAVON
Obrázok produktu Nabíjačka do auta pre GPS navigácie NAVON Autonabíjačka pre GPS navigácie NAVON N480, N660, N570, N750, N750 Truck, N470, N560, N650, Platinum Explorer, prípadne iné zariadenia s miniUSB konektorom. Ideálna ako záložný napájací zdroj, alebo ak používate navigáciu v dvoch autách. Vstup 12/24V

19 € / 22 €
Nabíjačka do auta pre GPS navigácie NAVON microUSB
Obrázok produktu Nabíjačka do auta pre GPS navigácie NAVON microUSB Originálna autonabíjačka pre GPS navigácie NAVON N490, N670 prípadne iné zariadenia s microUSB konektorom. Ideálna ako záložný napájací zdroj, alebo ak používate navigáciu v dvoch autách. Vstup 12/24V, výstup 1.2A. Pri objednávke uveďte model zariade

19 € / 22 €
Magnetický synchronizačný a nabíjací microUSB kábel
Obrázok produktu Magnetický synchronizačný a nabíjací microUSB kábel Magnetický nabíjací microUSB kábel s odpojiteľnou magnetickou koncovkou, ktorý Vám ocháni Vaše zariadenie pred poškodením a umožní jednoduchšie dobíjanie bez opotrebenia microUSB konektora. Pri zavadení o kábel sa namiesto poškodenia konektora, micro

19 € / 22 €
Tienidlo pre GPS navigácie 5"
Obrázok produktu Tienidlo pre GPS navigácie 5 Tienidlo pre GPS navigácie, ktoré Vám umožní používať navigáciu aj na priamom slnku. Je ideálne proti zimnému nízko svietiacemu slnku aj proti priamemu slnku v lete. Tienidlo zlepšuje čitateľnosť displeja navigácie a slúži ako kryt a slona voči žiare

19 € / 22 €
UpToDate pre GPS navigácie
Obrázok produktu UpToDate pre GPS navigácie UpToDate je unikátna služba, ktorá Vám ušetrí niekoľko hodín svojho drahocenného času. Zakúpením GPS navigácie a služby UpToDate dostanete GPS navigáciu s najnovšími mapami ihneď po dodaní. Mapy a ďalší obsah Vám odborne zaktualizujeme pred samotným

20 € / 24 €
Cestovné odolné puzdro pre GPS navigácie 4.3-5"
Obrázok produktu Cestovné odolné puzdro pre GPS navigácie 4.3-5 Cestovné odolné puzdro pre navigácie s displejom 4,3-5". Vhodné pre GPS navigácie NAVON (N480, N490, N490 Plus, N660, N670, N670 Plus, N760, N760 Plus, N760 Plus Truck), TomTom, Garmin a iné zariadenia podobných rozmerov. Tvrdé odolné prevedenie och

22 € / 26 €
Držiak do auta pre NAVON N480/N570
Obrázok produktu Držiak do auta pre NAVON N480/N570 Držiak do auta pre navigácie NAVON N480 a NAVON N570. Náhradný držiak využijete, ak používate navigáciu v 2 autách.

22 € / 26 €
Kožené puzdro pre NAVON N480/N490/ N570
Obrázok produktu Kožené puzdro pre NAVON N480/N490/ N570 Kvalitné originálne kožené puzdro pre navigácie NAVON N480, N490 a N570.

22 € / 26 €
Držiak do auta pre NAVON N470/N560
Obrázok produktu Držiak do auta pre NAVON N470/N560 Držiak do auta pre navigácie NAVON N470 a NAVON N560. Náhradný držiak využijete, ak používate navigáciu v 2 autách.

22 € / 26 €
Kožené puzdro pre NAVON N660/N670/ N750/N760
Obrázok produktu Kožené puzdro pre NAVON N660/N670/ N750/N760 Kvalitné originálne kožené puzdro pre navigácie NAVON N660, N670, N750, N750 Truck, N760, N760 Truck

22 € / 26 €
Kožené puzdro pre NAVON N470/N560
Obrázok produktu Kožené puzdro pre NAVON N470/N560 Kvalitné originálne kožené puzdro pre navigácie NAVON N470 a N560.

23 € / 27 €
Kožené puzdro pre NAVON N650
Obrázok produktu Kožené puzdro pre NAVON N650 Kvalitné originálne kožené puzdro pre navigácie NAVON N650

23 € / 27 €
Sieťová nabíjačka/ AC adapter pre tablety NAVON
Obrázok produktu Sieťová nabíjačka/ AC adapter pre tablety NAVON Sieťová nabíjačka pre tablety NAVON (Platinum, Explorer, Raptor...). Umožňuje dobíjanie tabletu zo siete 220V. Pri objednávke uveďte model zariadenia.

24 € / 28 €
Držiak do auta pre NAVON N670/N760
Obrázok produktu Držiak do auta pre NAVON N670/N760 Držiak do auta pre navigácie NAVON N670 a NAVON N760/N760 Lifetime/N760 Truck (Nie je vhodný pre N760 Plus s protišmykovým povrchom vzadu). Náhradný držiak využijete, ak používate navigáciu v 2 autách.

24 € / 28 €
Nabíjačka do auta pre GPS navigácie NAVON microUSB s TMC
Obrázok produktu Nabíjačka do auta pre GPS navigácie NAVON microUSB s TMC originálna autonabíjačka pre GPS navigácie NAVON N760, N760 Lifetime, N760 Truck prípadne iné zariadenia s microUSB konektorom a integrovanou TMC anténou. Umožňuje dobíjanie GPS navigácie a zároveň príjem dopravných informácií RDS-TMC. Ideálna ako zá

24 € / 28 €
Držiak do auta pre NAVON N760 Plus
Obrázok produktu Držiak do auta pre NAVON N760 Plus Originálny držiak do auta pre GPS navigácie NAVON 760 Plus Lifetime/N760 Plus Truck (nie je vhodny pre starší typ N760 s hladkým povrchom vzadu). Náhradný držiak využijete, ak používate navigáciu v 2 autách.

24 € / 28 €
Sieťová nabíjačka/ AC adapter pre GPS NAVON microUSB
Obrázok produktu Sieťová nabíjačka/ AC adapter pre GPS NAVON microUSB Originálna sieťová nabíjačka pre GPS navigácie NAVON s microUSB konektorom (N490, N670, N760). Umožňuje dobíjanie GPS navigácie mimo auta. Ideálna pre používateľov, ktorí využívajú GPS navigáciu naplno. Vhodná pre domáce plánovanie trasy, na turistik

24 € / 28 €
TMC anténa pre NAVON N650
Obrázok produktu TMC anténa pre NAVON N650 TMC anténa pre NAVON N650 Vám umožní prijímať dopravné správy cez RDS/TMC na navigácii NAVON N650

teraz iba  27 € / 32 €
   36 €
Nabíjačka do auta pre GPS navigácie miniUSB s TMC
Obrázok produktu Nabíjačka do auta pre GPS navigácie miniUSB s TMC Autonabíjačka pre GPS navigácie s miniUSB konektorom a integrovanou TMC anténou. Umožňuje dobíjanie GPS navigácie a zároveň príjem dopravných informácií RDS-TMC. Ideálna ako záložný napájací zdroj, alebo ak používate navigáciu v dvoch autách. Vstup 1

29 € / 34 €
Sieťová nabíjačka/ AC adapter pre GPS navigácie
Obrázok produktu Sieťová nabíjačka/ AC adapter pre GPS navigácie Sieťová nabíjačka pre GPS navigácie s miniUSB konektorom. Vhodná aj pre PDA, smartfóny, MP3 prehrávače, a iné zariadenia s miniUSB konektorom. Súčasťou dodávky sú 4 adaptéry pre použitie v rôznych krajinách a synchronizačný kábel pre komunikáciu s PC

29 € / 34 €
Externá GPS anténa
Obrázok produktu Externá GPS anténa externá GPS anténa pre takmer každé PDA alebo GPS modul s výstupom na externú anténu. Pri objednávke uveďte model zariadenia, pre ktorý objednávate anténu. Anténa je magnetická a sa dodáva s cca 2m káblom. Rozmery: 40 x 38 x 12 mm, hmotnosť: 100g, ko

35 € / 42 €
Kožené puzdro Krusell Luna pre 7" tablet
Obrázok produktu Kožené puzdro Krusell Luna pre 7 Kožené puzdro Krusell LUNA Tablet vyniká precíznym spracovaním, atraktívnym designom a veľmi kvalitnou kožou. Jedná sa o nový prírastok do rodiny Luna s elegantným a minimalistickým dizajnom a prešívanou podšívkou. Jeho veľkou prednosťou je veľmi mal

35 € / 42 €
Interphone Bike Holder pre smartphony a GPS navigácie 5,7"
Obrázok produktu Interphone Bike Holder pre smartphony a GPS navigácie 5,7 Vodeodolné puzdro s držiakom na riadidlá určené do extrémnych situácií. Vodeodolné púzdro v univerzálnej veľkosti je vhodné pre smartfóny a GPS navigácie s displejom do veľkosti 5,7". Vrchná strana vyrobená z elastického priehľadného materiálu a chrá

36 € / 43 €
Interphone Bike Holder pre smartphony a GPS navigácie 4,7"
Obrázok produktu Interphone Bike Holder pre smartphony a GPS navigácie 4,7 Vodeodolné puzdro s držiakom na riadidlá určené do extrémnych situácií. Vodeodolné púzdro v univerzálnej veľkosti je vhodné pre smartfóny a GPS navigácie s displejom do veľkosti 4,7". Vrchná strana vyrobená z elastického priehľadného materiálu a chrá

36 € / 43 €
Interphone Bike Holder pre GPS navigácie 5,4"
Obrázok produktu Interphone Bike Holder pre GPS navigácie 5,4 Vodeodolné puzdro s držiakom na riadidlá určené do extrémnych situácií. Vodeodolné púzdro v univerzálnej veľkosti je vhodné pre GPS navigácie a smartfóny s displejom do veľkosti 5,4". Vrchná strana vyrobená z elastického priehľadného materiálu a chrá

36 € / 43 €
Interphone Bike Holder pre GPS navigácie 4,3"
Obrázok produktu Interphone Bike Holder pre GPS navigácie 4,3 Vodeodolné puzdro s držiakom na riadidlá určené do extrémnych situácií. Vodeodolné púzdro v univerzálnej veľkosti je vhodné pre GPS navigácie s displejom do veľkosti 4,3", príp. pre smartfóny tejto veľkosti . Vrchná strana vyrobená z elastického prie

36 € / 43 €

© Copyright 1998-2022 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.