Synology Note Station

Synology Note Station

Prípadová štúdia

Východisková situácia

Zákazník používal na zapisovanie svojich poznámok aplikáciu Evernote, ktorá mu umožňovala jednoducho si poznamenávať rôzne informácie, či už na počítači, tablete alebo na mobilnom telefóne. Aplikácia bola zadarmo a používal ju od začiatku podnikania bez akýchkoľvek poplatkov. Na aplikáciu Evernote si klient zvykol. Časom sa firma rozrástla na tím 5 ľudí. Postupne sa začali prejavovať rôzne obmedzenia bezplatnej verzie aplikácie Evernote, ako obmedzený dátový limit, nemožnosť sledovať históriu úprav, nastavenie tímových funkcií, prehľadávanie v prílohách a podobne. Klient to nakoniec vyriešil prechodom na Evernote Business. Časom prišli legislatívne obmedzenia a klient nemohol na základe legislatívnych úprav ukladať do Cloudu isté informácie. Preto začal klient uvažovať o alternatívnom riešení, ktoré by mu poskytlo funkcie ako má aplikácia Evernote, avšak všetky údaje by ostali uložené vo firme na vlastnom serveri. Zároveň klient požadoval cenovo, čo najefektívnejšie riešenie.

Riešenie

Dodané riešenie bolo založené na najlacnejšom 2-diskovom NAS Synology (konkrétne model DJ215J), ktorý bol osadený 2 diskami s kapacitou 2x3TB. Disky boli zapojene ako RAID 1, čim bolo dosiahnuté zrkadlenie dát, t. zn. v prípade poruchy jedného disku nie je narušená prevádzka NAS (ako servera) a taktiež nedôjde k strate dát. V prípade poruchy disku stačí jednoducho disk vymeniť. Na zariadení Synology bola nainštalovaná aplikácia Note Station, ktorá umožňuje zaznamenávať poznámky rôzneho druhu, podobne ako aplikácia Evernote, avšak poskytuje pokročilé funkcie bezplatne. Medzi základné funkcie, ktoré klient získal zadarmo (za ktoré predtým platil) sú:

 • Tímové funkcie - jednoduchá správa užívateľov, zdieľanie poznámok, zošitov medzi používateľmi v tíme, prípadne s externými používateľmi.
 • Prehľadávanie v prílohách.
 • Sledovanie histórie poznámok a ich verzií.
 • Synchronizácia dát na neobmedzenom počte zariadení (PC, tablet, smartfón).

+ bežné funkcie ako napr:

 • Jednoduché zadávanie poznámok cez Web prehliadač + Web Clipper v Chrome, desktop aplikácie (Windows, Mac, Linux) a mobilné aplikácie (iOS, Android)
 • Pokročilá editácia dokumentov, nahrávanie príloh, zvukových poznámok, atď.
 • prístup k dátam odkiaľkoľvek.
Výsledok
Funkčná stránka

Zákazník bez problémov získal všetky funkcie, ktoré dovtedy používal v aplikácii Evernote. Dokonca zo dňa na deň mohol opustiť riešenie Evernote, pretože všetky poznámky všetkých používateľov boli premigrované do nového systému Synology Note Station. Klient navyše získal vyšší stupeň zabezpečenia dát, pretože všetky dáta sú bezpečne uložené na jeho vlastnom zariadení. Táto skutočnosť, že tzv. "server" sa nachádzal priamo na lokálnej sieti malo za následok aj rýchlejšie ukladanie dát, najmä veľkých príloh, ktoré nemuseli byť už odosielané cez Internet do "Cloudu" (tretej strany) ale ostali uložené na serveri v lokálnej sieti. Vzdialený prístup k dátam bol vyriešený cez zabezpečenú virtuálnu sieť - VPN.

Cena riešenia

Celková cena riešenia bola 620 € bez DPH, t.j. 744 € vrátane DPH

V cene zákazník získal:

 • Hardvér: "server" Synology DiskStation DS215J, 2ks 3TB disky
 • Inštalácia a nastavenie Synology: Inštalácia DSM, Note Station, vytvorenie a nastavenie používateľov, premigrovanie dát z Evernote.
 • Inštalácia u zákazníka na mieste. Pripojenie Synology do lokálnej siete, Inštalácia klientských aplikácii (Note Staiton) na PC a na mobilné zariadenia.
 • V cene riešenia je zahrnutá aj vzdialená správa Synology DiskStation na 12 mesiacov v cene 129 €.

Klient doposiaľ platil za Evernote Business 720 €/ročne (12 € * 5 používateľov * 12 mesiacov). Riešenie Synology Note Station zákazníkovi teda ušetrí 720 € ročne (za predpokladu, že počet ľudí v tíme bude 5). Návratnosť investície je tak menej ako 1 rok! Aj keď sú dáta uložené na vlastnom zariadení, nemusí sa klient o zariadenie starať, nakoľko má v cene aj správu zariadenia. V prípade, že klient rozšíri svoj tím, môže jednoducho pridať nového užívateľa bezplatne, alebo môže požiadať nás ako správcu a vytvorenie nového používateľa a nastavenie prístupových práv nastavíme na diaľku. Aj keď je Synology DiskStation DS215J najlacnejší 2diskový model v ponuke, umožní prevádzku aplikácie Note Station až pre 10 používateľov, takže postačí pri raste firmy na niekoľko rokov bez akýchkoľvek dodatočných investícií.

Viac informácií o Synology Note Station

Dôležité aj triviálne, na jednom mieste a pritom všade. Služba Note Station umožňuje synchronizáciu vašich cenných nápadov do všetkých zariadení s maximálnym zabezpečením a ochranou súkromia. Máte nejaké pocity alebo myšlienky? Stačí otvoriť balíček, vytvoriť, upraviť a užívať si!

Vzrušujúce funkcie vystavané na základných úpravách obsahu

Výnimočné funkcie služby Note Station zjednodušujú proces zapisovanie poznámok.

Vytvorte rýchlu poznámku na mobilnom telefóne
Máte pocity alebo myšlienky, ktoré sa len ťažko zapisujú? Tak je jednoducho na telefóne nahovorte do poznámky formou rýchleho hlasového záznamu.

Vystrihnite si to najlepšie z webu do svojho vreckového poznámkového bloku
Vkladajte do poznámok výstrižky užitočných článkov z webu alebo dôležitých e-mailov, ušetrite tak čas a zvýšte svoju produktivitu.

Jednoduché zdieľanie a prezentácia

Pomocou priamych odkazov a zobrazenie prezentácie môže byť práca so zdieľaním veľmi príjemná - je to tak jednoduché.

Jednoduché zdieľanie
Či už sa jedná o zápis zo stretnutia alebo o itinerár, môžete ich ľahko zdieľať s členmi svojho tímu alebo spolucestujúcimi prostredníctvom jednoduchého odkazu vytvoreného službou Note Station.

Zobrazenie prezentácie
S pripravenými poznámkami nie je rýchle vytvorenie prezentácie nič zložitého. Vytvorte obsah, zvýraznite body a dokonca meňte témy, a to všetko v službe Note Station. Rozlúčte sa so zbytočnou prácou!

Zoznam úloh

Cítite sa zavalení množstvom drobných úkonov doma aj v práci? Zorganizujte si život pomocou pohotového zozname úloh služby Note Station.

 • Pripomienka úlohy
  Nastavte si pripomenutie v určitý dátum a čas tak, aby ste už nikdy nezabudli žiadnu dôležitú úlohu.
 • Integrácia úloh a poznámok
  Vytvárajte úlohy v poznámkach a exportujte zoznam úloh do poznámky, kde máte všetko prehľadne usporiadané.
 • Úpravy úloh
  V rámci podrobnej správy projektu pridávajte poznámky k dôležitým úlohám a čiastkovým úlohám a nastavujte priority pre jednotlivé úlohy.
Note Station Tasks

Prečo si vybrať sieťové úložiská Synology u nás?

Myslíme si, že tieto skvelé produkty patria do každej domácnosti do každej firmy. Nielen pre technicky zdatných ľudí alebo pre firmy s vlastnými IT odborníkmi. Synology je pre každého. Preto Vám ponúkame tieto nadštandardné služby:
 • V cene produktu máte prvý mesiac bezplatnú vzdialenú technickú podporu a pomoc s nastavením.
 • Spolu so sieťovým úložiskom (NAS) si môžete vybrať aj harddisky. Vybrali sme také, ktoré sú ideálne do NAS na nonstop prevádzku.
 • Harddisky Vám osadíme do NAS (ak si túto voliteľnú službu objednáte).
 • Nainštalujeme Synology OS a nastavíme ho podľa Vašich požiadaviek (ak si túto voliteľnú službu objednáte).

Aj po úvodnom nainštalovaní a nastavení poskytujeme zákazníkom podporu a pomoc počas používania produktu. Čiže ako zákazník sa nemusíte vôbec o nič starať, nemusíte mať IT znalosti, aby Ste mohli používať tieto pokročilé zariadenia na prácu alebo na zábavu.

Zistite, aké výhody prinášajú zariadenia Synology a na čo všetko ich môžete využiť.

Služby, ktoré si môžete doobjednať k Synology:

Osadenie diskov do Synology Diskstation
Obrázok produktu Osadenie diskov do Synology Diskstation Pri objednaní Synology DiskStation spolu s diskami máte možnosť si objednať inštaláciu diskov do NAS. Služba je určená pre 1,2 a 4 diskové NAS. Služba neobsahuje inštaláciu OS. Svoj Synology DiskStation tak môžete začať používať ihneď po vybalení bez

25 € / 30 €
Inštalácia Synology DSM do Diskstation I
Obrázok produktu Inštalácia Synology DSM do Diskstation I Pri objednaní Synology DiskStation spolu s diskami máte možnosť objednať si inštaláciu operačného systému Synology DSM. Táto služba obsahuje: osadenie diskov do NAS, inštaláciu OS, formátovanie diskov a prípravu na použitie, úvodné nastavenie. Svoj

50 € / 60 €
Inštalácia Synology DSM do Diskstation II
Obrázok produktu Inštalácia Synology DSM do Diskstation II Pri objednaní Synology DiskStation spolu s 2 diskami máte možnosť objednať si inštaláciu operačného systému Synology DSM. Táto služba obsahuje: osadenie diskov do NAS, inštaláciu OS, formátovanie diskov a prípravu na použitie, nastavenie RAID (podľa

75 € / 90 €
Inštalácia Synology DSM do Diskstation IV
Obrázok produktu Inštalácia Synology DSM do Diskstation IV Pri objednaní Synology DiskStation spolu s 4 diskami máte možnosť objednať si inštaláciu operačného systému Synology DSM. Táto služba obsahuje: osadenie diskov do NAS, inštaláciu OS, formátovanie diskov a prípravu na použitie, nastavenie RAID (podľa

100 € / 120 €

Sieťové úložiská (NAS) Synology:

Synology Camera License Pack 1
Voliteľný licenčný balíček pre kamery pre inštaláciu dodatočných kamier v stanici Synology Surveillance Station. Synology Camera License Packs umožňujú rozšíriť počet kamier používaných so stanicou Synology Surveillance Station. Štandardne je nainštalovaná licencia pre jednu kameru. Použitím licenčného kľúča v uživateľskom rozhraní stanice Surveillance Station môžete v sieti nastaviť a spravovať viac než jednu kameru.

50 € / 60 €
Synology DS215J DiskStation
repasovaný model, záruka 12 mesiacov.
Synology DS215J poskytuje výkonné úložisko médií za prijateľnú cenu, určené pre malé firmy a domácnosti. Tento 2šachtový NAS s dvojjadrovou CPU jednotkou je intuitívny aj výkonný a užívateľom zaisťuje jednoduché zdieľanie dát, prehrávanie multimédií a bezproblémovú synchronizáciu súborov. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

teraz iba  98 € / 118 €
   159 €
Synology DS120J DiskStation
DS120j je ideálne riešenie NAS základnej úrovne pre súkromných užívateľov. Vďaka svojej rýchlosti a nízkej spotrebe energie prináša zariadenie DS120j intuitívne prostredie pre správu s vynikajúcou rýchlosťou prenosu dát a extrémne nízkou spotrebou energie.

99 € / 118 €
Synology Wifi Router MR2200ac
Zariadenie MR2200ac s inteligentnou sieťou Mesh Wi-Fi a najlepšími možnosťami rodičovskej kontroly v odvetví je navrhnuté tak, aby zaistilo pripojenie a bezpečnosť pre všetky vaše zariadenia i používateľa. Vyskúšajte so zariadením MR2200ac oceňovaný systém Synology Router Manager (SRM); a pridajte ďalšie, až budete pripravení rozšíriť svoje pokrytie ešte ďalej. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

129 € / 154 €
Synology Virtual DSM License
Pomocou licencie Synology Virtual DSM je možné spustiť systém Virtual DSM v aplikácii Virtual Machine Manager a používať kompletnú ponuku funkcií ponúkaných štandardným systémom DiskStation Manager, a to vrátane súborových služieb a prídavných aplikácií. Aplikácia Virtual Machine Manager umožňuje používať funkcie ako High Availability, ultra rýchle robenie snímok a plány ochrany, ktoré pomáhajú predĺžiť prevádzkyschopnosť systému a zvýšiť flexibilitu pri správe.

149 € / 178 €
Synology Virtual Machine Manager Pro
Virtual Machine Manager (VMM) je intuitívny softvérový hypervisor ponúkajúci rozsiahle možnosti pre servery Synology NAS. Môžete nastaviť a spúšťať rôzne virtuálne počítače so systémami ako Windows, Linux a Virtual DSM. Aplikácia VMM navyše predstavuje riešenie obnovenia po havárii pre prostredia IT a vďaka flexibilnej správe zdrojov pomáha dosiahnuť maximálnej dostupnosti služieb.

149 € / 178 €
Synology Wifi Router RT1900ac
Synology Router RT1900ac s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

teraz iba  157 € / 189 €
   166 €
Synology DS218J DiskStation
Synology DS218J poskytuje výkonné úložisko médií za prijateľnú cenu, určené pre malé firmy a domácnosti. Tento 2šachtový NAS s dvojjadrovou CPU jednotkou je intuitívny aj výkonný a užívateľom zaisťuje jednoduché zdieľanie dát, prehrávanie multimédií a bezproblémovú synchronizáciu súborov. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

165 € / 198 €
Synology Camera License Pack 4
Voliteľný licenčný balíček pre kamery pre inštaláciu dodatočných kamier v stanici Synology Surveillance Station. Synology Camera License Packs umožňujú rozšíriť počet kamier používaných so stanicou Synology Surveillance Station. Štandardne je nainštalovaná licencia pre jednu kameru. Použitím licenčného kľúča v uživateľskom rozhraní stanice Surveillance Station môžete v sieti nastaviť a spravovať viac než jednu kameru.

169 € / 202 €
Synology Wifi Router RT2600ac
Super výkonný Synology Router RT2600ac wawe 2 s podporou MU-MIMO s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

209 € / 250 €
Synology DS218play DiskStation
DS218play je dvojšachtový procesne výkonný NAS s funkciou prevodu videa 4K Ultra HD, s ktorým si môžete vychutnať záznamy vo vysokom Rozlíšenie aj všetky ostatné parametre plne vybaveného NAS bez obmedzenia. DS218play je vybavený konverzným systémom s hardvérovou akceleráciou, ktorá Vám umožní prevod digitálnych filmov vo vysokom rozlíšení (1080p H.264 4K H.265) aj ich prehrávanie v požadovanom formáte v digitálnych médiách, prehrávačoch, smartfónoch ale aj počítačoch, čo vám umožní jednoduché sledovanie videí bez nutnosti inštalácie prehrávačov tretích strán. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

229 € / 274 €
Synology MailPlus 5
Licenčný balíček MailPlus pre 5 používateľov. Licenčné balíčky Synology MailPlus sú určené k pridávanie aktívnych e-mailových účtov do Synology MailPlus. Štandardne sa na Synology NAS s podporou MailPlus inštaluje 5 licencií a ďalšie licencie pre dodatočné e-mailové kontá možno zakúpiť podľa potrieb firmy.

229 € / 274 €
Synology NVR1218 Network Video Recorder - dohľadové centrum
Komplexné, samostatné riešenie pre sledovanie
Zariadenie Synology Network Video Recorder NVR1218 ponúka bezpracné zobrazenie a nahrávanie až dvanástich IP kamer a je mimoriadne energeticky úsporné

229 € / 274 €
Synology DS420J DiskStation
Synology DS420J poskytuje výkonné úložisko médií za prijateľnú cenu, určené pre malé firmy a domácnosti. Tento 4šachtový NAS s štvorjjadrovou CPU jednotkou je intuitívny aj výkonný a užívateľom zaisťuje jednoduché zdieľanie dát, prehrávanie multimédií a bezproblémovú synchronizáciu súborov. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

289 € / 346 €
Synology Camera License Pack 8
Voliteľný licenčný balíček pre kamery pre inštaláciu dodatočných kamier v stanici Synology Surveillance Station. Synology Camera License Packs umožňujú rozšíriť počet kamier používaných so stanicou Synology Surveillance Station. Štandardne je nainštalovaná licencia pre jednu kameru. Použitím licenčného kľúča v uživateľskom rozhraní stanice Surveillance Station môžete v sieti nastaviť a spravovať viac než jednu kameru.

319 € / 382 €
Synology DS218+ DiskStation
DiskStation DS218+: Výkonný NAS zaisťujúci dostupnosť dát a prenosy videa vo vysokej kvalite. DS218+ je vysoko výkonný 2šachtový NAS server vybavený dvojjadrovou CPU jednotkou so systémom hardvérového šifrovania AES-NI, podporujúce systém súborov Btrfs a prevod 4K UHD, ktorý je určený domácnostiam aj malým firmám hľadajúcim výkonný a bezpečný úložný systém na ochranu a zdieľanie dát i prevod videá za chodu. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

325 € / 390 €
Synology DS418 DiskStation
Výkonný NAS s bohatou funkcionalitou zamerený na podniky a domácnosti. Synology DiskStation DS418 je ideálny systém pre malé a stredné firmy i domácich používateľov, ktorí potrebujú robustný, energický a vysoko výkonný úložný server alebo privátny cloud. DS416 je vybavený výkonným systémom hardvérového šifrovania, vďaka čomu zostávajú vaše zašifrované dáta okamžite dostupné. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

389 € / 466 €
Synology VS360HD VisualStation - dohľadové centrum
V spolupráci so zariadením Synology NAS predstavuje zariadenie VS360HD veľmi kompaktné sprievodný systém ponúkajúci funkcie služby Surveillance Station vrátane živého zobrazenia a nástrojov pre správu. Riešenie pre správu sledovanie bez počítača Zariadenie VisualStation je dokonalou alternatívou v prípade obmedzeného priestoru alebo rozpočtu. Stačí pripojiť ethernetový kábel a monitor LCD alebo televízor, prihlásiť sa do služby Synology Surveillance Station a máte monitorovacie zariadenie pripravené.

399 € / 478 €
Synology DS418play DiskStation
DS418play je štvoršachtový procesne výkonný NAS s funkciou prevodu videa 4K Ultra HD, s ktorým si môžete vychutnať záznamy vo vysokom Rozlíšenie aj všetky ostatné parametre plne vybaveného NAS bez obmedzenia. DS418play je vybavený konverzným systémom s hardvérovou akceleráciou, ktorá Vám umožní prevod digitálnych filmov vo vysokom rozlíšení (1080p H.264 4K H.265) aj ich prehrávanie v požadovanom formáte v digitálnych médiách, prehrávačoch, smartfónoch ale aj počítačoch, čo vám umožní jednoduché sledovanie videí bez nutnosti inštalácie prehrávačov tretích strán. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

419 € / 502 €
Synology DS718+ DiskStation
DiskStation DS718+ je ideálny NAS server pre rozvíjajúce sa firmy. DS718+ je ideálnou kombináciou rozšíriteľnosti, výkonnosti a všestrannosti. Umožňuje prenášať šifrované dáta vysokou rýchlosťou, prevádzať 4K a používať súborový systém novej generácie Btrfs.. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

419 € / 502 €
Synology DS918+ DiskStation
DS918+ NAS server určený pre zvyšujúce sa nároky profesionálov, ponúkajúci vysokú produktivitu a flexibilné možnosti rozšírenia. Zoznámte sa s ambicióznym modelom DS918+ zameraným požiadavky profesionálnych užívateľov NAS. DS918+ vďaka výkonnej štvorjadrovej jednotke CPU, systému hardvérového šifrovania AES-NI, možnosti rozšírenia na až 9 diskov a 4 GB pamäte lepšie spracováva multitaskingové úlohy a zvyšuje potenciál firmy. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

499 € / 598 €
Synology VS960HD VisualStation - dohľadové centrum
V spolupráci so zariadením Synology NAS predstavuje zariadenie VS960HD veľmi kompaktné sprievodný systém ponúkajúci funkcie služby Surveillance Station vrátane živého zobrazenia a nástrojov pre správu. Riešenie pre správu sledovanie bez počítača Zariadenie VisualStation je dokonalou alternatívou v prípade obmedzeného priestoru alebo rozpočtu. Stačí pripojiť ethernetový kábel a monitor LCD alebo televízor, prihlásiť sa do služby Synology Surveillance Station a máte monitorovacie zariadenie pripravené.

579 € / 694 €
Synology DS1019+ DiskStation
DiskStation DS1019 + Škálovateľné 5 šachtové zariadenie NAS pre malé kancelárie a nadšencov do IT. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

teraz iba  616 € / 739 €
   649 €
Synology DS1618+ DiskStation
DiskStation DS1618 + vysoko výkonný a 6šachtový server NAS určený k riešeniu multi-taskingových výziev. Zariadenie DS1618 + je 6šachtový server NAS ponúkajúca škálovateľnosť úložisko na technické nadšencov a malé až stredné podniky a zaisťujúce bezpracné zvládanie pracovných záťaží. Výkon úložisko môžete ďalej zvýšiť pomocou voliteľnej medzipamäte M.2 SSD a rýchlosť siete môžete zvýšiť pridaním sieťovej karty 10 GbE.

teraz iba  702 € / 842 €
   739 €
Synology DS1819+ DiskStation
Zariadenie Synology DS1819 + je zariadenie NAS s ôsmimi šachtami, navrhnuté pre malé a stredné podniky, ktoré zaisťuje vynikajúci výkon a skvelé možnosti rozširovania. Rôznorodé vstavané aplikácie a technológie komplexnej ochrany dát zariadenia DS1819+ napĺňajú rôzne potreby firmy a súčasne chráni cenná digitálne aktíva užívateľov. Na zariadení DS1819 + sa vzťahuje trojročná obmedzená záruka spoločnosti Synology.

teraz iba  835 € / 1 002 €
   879 €
Synology MailPlus 20
Licenčný balíček MailPlus pre 20 používateľov. Licenčné balíčky Synology MailPlus sú určené k pridávanie aktívnych e-mailových účtov do Synology MailPlus. Štandardne sa na Synology NAS s podporou MailPlus inštaluje 5 licencií a ďalšie licencie pre dodatočné e-mailové kontá možno zakúpiť podľa potrieb firmy.

909 € / 1 090 €
Synology FS1018 DiskStation
Stolové zariadenia NAS typu all-flash navrhnuté pre aplikácie s vysokou intenzitou vstupu / výstupu a citlivé na latenciu. Zariadenie FS1018 typu all-flash podporuje v stolnom prevedení až 12 2,5 "diskov SATA SSD. Ponúka nízku latenciu a vysokú hodnotu IOPS pre tie najnáročnejšie pracovné prostredie. Predstavuje ideálne riešenie pre prevádzku firemných aplikácií, napríklad poštových služieb, virtualizácie a aplikácií citlivých na latenciu.

teraz iba  1 253 € / 1 503 €
   1 319 €
Synology DS2419+ DiskStation
Synology DiskStation DS2419 + je 12-miestny desktopový NAS určený pre malé a stredné podniky. Tento vysokokapacitný a škálovateľný NAS prichádza s rozšíriteľnými možnosťami ukladania, konfiguráciou rozšíriteľnej pamäte a diverzifikovanými doplnkovými kartami, ktoré spĺňajú moderné firemné potreby flexibilného, spoľahlivého a efektívneho riešenia ukladania. Synology DS2419 + je podporená trojročnou obmedzenou zárukou spoločnosti Synology.

1 389 € / 1 666 €
Synology DS3617xs DiskStation
Zoznámte sa s 12šachtovým desktopovým NAS, ktorý možno okamžite zapojiť, rozšíriť až na 36 diskov a dosiahnuť u neho výnimočné sekvenčné priepustnosti 2 358 MB / s pre čítanie. DS3617xs je certifikovaný pre VMware, Citrix, Hyper-V a OpenStack a pre firmy je veľmi výkonným a účinným pomocníkom. DS3617xs je osadený štvorjadrovým procesorom Intel Xeon-D a dosahuje úžasného výkonu viac ako 2 358 MB / s pre čítanie v konfigurácii RAID 5 pri aktivácii doplnkových funkcií 10GbE a Link Aggregation. Štandardne je vybavený 16 GB DDR4 SDRAM ECC RAM (s možnosťou rozšírenia na 48 GB) a zabezpečuje presnosť pri práci s veľmi cennými dátami a kriticky dôležitými úlohami vo veľkých podnikoch. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

2 099 € / 2 518 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.