Výpočtovka - megaobchod s výpočtovou technikou

Menu

Výpočtovka | www.vypoctovka.sk

Výpočtovka - megaobchod s výpočtovou technikou

Úplne nový moderný e-shop pre pohodlný nákup z PC, tabletu alebo mobilu. Takmer všetky produkty z našej ponuky (okrem mobilných zariadení, ktoré kúpite v Notebookshop.sk) si môžete zakúpiť v našej online predajni Výpočtovka. Tento obchod sa vyznačuje niekoľkými vlastnosťami, ktoré ho robia jedinečným:

Výpočtovka - megaobchod s výpočtovou technikou
  • široká ponuka tovaru - v predajni Výpočtovka nájdete viac ako 45 000 položiek tovaru. V ponuke nájdete kompletný sortiment výpočtovej techniky od počítačov, cez komponenty, príslušenstvo až po drobnosti ako sú konektory, káble a pod. Priamo na stránke si môžete poskladať počítač podľa Vašich požiadaviek, alebo vybrať príslušenstvo pre konkrétny výrobok. Databáza produktov je denne aktualizovaná a denne sa môžete tešiť na 50 až 100 nových produktov.
  • overenie dostupnosti tovaru - pred nákupom je možné si online overiť, či je tovar na sklade, alebo kedy sa očakáva jeho dodanie.
  • nízke ceny - ceny v tejto predajni patria k tým najnižším.
  • rýchla dodávka tovaru - zvyčajne už do 24 hodín od objednávky máte tovar doma (alebo vo firme). Navyše preprava tovaru zásielkovou službou je zadarmo*.

* - od určitej hodnoty objednávky

Novinky z Výpočtovky na Twitteri

Novinky vo Výpočtovke:

 

 

 

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.