Poradenstvo

Poskytujeme poradenstvo v nasledovných oblastiach:

Informačné technológie

  • Informačné systémy - poskytneme Vám odbornú pomoc pri výbere informačného systému pre Vašu firmu. Spracujeme požiadavky na výber komplexného informačného systému (ERP, CRM), prípadne jeho častí. Poradíme Vám ako prepojiť rôzne informačné systémy, automatizovať procesy.
  • Operačné systémy a kancelársky software - podporujeme všetky tímy, bez ohľadu na to, aký operačný systém alebo softvér používajú: podpora tímovej práce, práce na diaľku, prepojenie kancelárskych aplikácií, automatizácia, poradenstvo pri tvorbe riešení na báze O365.
  • Vzdialený prístup, komunikácia - vzdialený prístup do siete LAN, VPN, podpora pre mobilných klientov, tvorba privátnych a hybridných cloudov, intranetu (Sharepoint, Teams, Slack, Jira, Asana...), prepojenie pobočiek.
  • Hardvér - doporučíme Vám a v prípade potreby zabezpečíme dodávku zariadení a potrebnej infraštruktúry.
  • Spracovanie a vizualizácia dát - zabezpečíme Vám kvalitný reporting a vizualizáciu dát pomocou moderných analytických BI (Business Intelligence) nástrojov.

Finančné poradenstvo a vedenie účtovníctva

Zabezpečujeme vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd a komplexnej ekonomickej agendy pre malé a stredné firmy. Flexibilita, serióznosť, diskrétnosť a špičkové znalosti účtovnej a daňovej problematiky sú našim štandardom.

Daňové poradenstvo

Spracovanie daňových priznaní, konzultácie z oblasti daní (Daň z príjmov PO, Daň z príjmov FO, Daň z pridanej hodnoty, Daň z motorových vozidiel, Miestne dane- daň z nehnuteľností, Mieste dane, Spotrebné dane, Cestná daň, Daň z dedičstva, Daň z darovania, Daň z prevodu nehnuteľností, Daň z nehnuteľností, Daňové spory, Daňová optimalizácia) našim daňovým poradcom.

Ak máte otázky, pošlite nám dopyt.

Objednať a zarezervovať termín

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.