Poradenstvo

Poskytujeme poradenstvo v nasledovných oblastiach:

Informačné technológie

  • Informačné systémy - poskytneme Vám odbornú pomoc pri výbere informačného systému pre Vašu firmu. Spracujeme požiadavky na výber komplexného informačného systému (ERP, CRM), prípadne jeho častí. Poradíme Vám ako prepojiť rôzne informačné systémy a ako zabezpečiť komunikáciu medzi nimi (aj cez internet).
  • Operačné systémy a kancelársky software - MS Windows, Mac OS, MS Office, podpora tímovej práce v sieti, prepojenie kancelárskych aplikácií cez internet, poradenstvo pri tvorbe jednoduchých riešení na báze MS Office.
  • Internet - pripojenie do internetu pri najnižších možných nákladoch, vzdialený prístup do siete LAN, podpora pre mobilných klientov, konfigurácia WWW, E-mail, vytvorenie intranetu v podniku, zdieľanie s prenos dát medzi pobočkami firmy
  • Hardvér - doporučíme Vám a v prípade potreby zabezpečíme dodávku zariadení a potrebnej infraštruktúry do Vašej kancelárie s optimálnymi vlastnosťami.
  • Mobilné riešenia - zabezpečíme Vám výber a dodávku mobilných riešení na informačnú podporu pracovníkov v teréne, mobilný zber dát, zabezpečenie mobilnej komunikácie a podobne. Poskytujeme tiež komplexné poradenstvo a technický servis na vreckové počítače. 

Finančné poradenstvo a vedenie účtovníctva

Zabezpečujeme vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd a komplexnej ekonomickej agendy pre malé a stredné firmy. Flexibilita, serióznosť, diskrétnosť a špičkové znalosti účtovnej a daňovej problematiky sú našim štandardom.

Daňové poradenstvo

Spracovanie daňových priznaní, konzultácie z oblasti daní (Daň z príjmov PO, Daň z príjmov FO, Daň z pridanej hodnoty, Daň z motorových vozidiel, Miestne dane- daň z nehnuteľností, Mieste dane, Spotrebné dane, Cestná daň, Daň z dedičstva, Daň z darovania, Daň z prevodu nehnuteľností, Daň z nehnuteľností, Daňové spory, Daňová optimalizácia) našim daňovým poradcom.

Objednať a zarezervovať termín

© Copyright 1998-2022 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.