Hodinky Pebble

Hodinky Pebble

Iba u nás dostanete k hodinkám Pebble bezplatné poradenstvo, konzultácie a pomoc pri nastavení a používaní!

Akcia: Ak si objednáte hodinky Pebble, bezplatne Vám ich nastavíme, nainštalujeme aplikácie, ktoré Vám umožnia využiť hodinky Pebble naplno a naučíme Vás ich používať.

Prečo kúpiť hodinky Pebble u nás?

 • Kompletná ponuka - u nás kúpite všetky modely Pebble a príslušenstvo pre rôzne využitie (náramky, športové doplnky...).
 • Pozrite si Pebble naživo - na internete nájdete veľa informácií o hodinkách Pebble. Musíte ich ale vidieť naživo!
 • Vyskúšajte pre zakúpením - či vám hodinky Pebble sadnú, či sa Vám bude páčiť ich design, ovládanie, používanie zistíte len tak, že si ich vyskúšate.
 • Naučíme Vás ich používať - kúpite, rozbalíte a predtým ako opustíte našu predajňu budete vedieť hodinky Pebble používať.
 • Našijeme Vám ich na mieru - chcete používať Pebble na šport, ako zdroj informácií, na cestovanie... prispôsobíme Vám ich podľa Vašich požiadaviek.
 • Aplikácie - v obchode Pebble je niekoľko tisíc aplikácií. Nemusíte ich všetky poznať, ale my áno.

Pebble Time

 

Chytré hodinky Pebble Time vám pomáhajú robiť viac vecí a urobiť ich lepšie. Vďaka prevedeniu s farebným e-ink displejom, zabudovaným mikrofónom a intuitívnym prostredím zobrazujúcim denné udalosti sa z Pebble Time stáva celodenný spoločník. Udalosti sú prehľadne radené podľa času, vďaka čomu máte perfektný prehľad o všetkom dianí. Vďaka zabudovaným senzorom a možnosti doinštalácie aplikácií tretích strán (napr. Runtastic, Endomondo a ďalších) umožňujú sledovanie stavu fyzickej aktivity a analýzu spánku. 

Hodinky Pebble Time sú vynikajúcim doplnkom k smartfónu, ktorá Vám pomôže lepšie zorganizovať život. Na rozdiel od iných typov smart hodiniek Pebble nemusíte nabíjať každý deň. vydržia totiž až 7 dní na batérie.

Vlastnosti:

-farebný E-ink displej s LED podsvietením, kryt s tvrdeným sklom
-Stále zobrazenie času na displeji
-Oblé iba 9,5 mm hrubé telo presne padnúce na ruku
-Indikácie udalostí pomocou vibrácií
-Výdrž Na nabitie až 7 dní
-Vodeodolnosť 30M
-Zabudovaný Mikrofón (funkcia odpovedania hlasom na správy je momentálne dostupná iba pre Android.)
-možnosť doinštalácie aplikácií tretích strán
-Prehľadné užívateľské prostredie zobrazujúci minulé, súčasné a budúce udalosti
-možnosť výberu medzi tisíckami typov ciferníkov doinštalovateľných z obchodu Pebble appstore
-Rozšírenia Funkcií hodiniek inštaláciou aplikácií tretích strán z Pebble appstore (napr. Runtastic, Endomondo, Evernote a ďalších)
-Podpora OS iOS8, Android 4.0 ICS a novší
-rozmery: 40,5 x 37,5 x 9,5 mm
-hmotnosť 42,5g

Obsah dodávky:

 • Hodinky Pebble Time
 • Silikónový náramok
 • USB nabíjací kábel

Recenzia Pebble Time:

Hodinky Pebble Time Round

Pebble Time Round

Štýlové chytré hodinky Pebble Time Round vám pomáhajú robiť viac vecí a urobiť ich lepšie. Vďaka prevedeniu s okrúhlym farebným e-ink displejom, zabudovaným mikrofónom a intuitívnym prostredím zobrazujúcim denné udalosti sa z Pebble Time Round stáva celodenný spoločník. Udalosti sú prehľadne radené podľa času, vďaka čomu máte perfektný prehľad o všetkom dianí. Vďaka zabudovaným senzorom a možnosti doinštalácie aplikácií tretích strán (napr. Runtastic, Endomondo a ďalších) umožňujú sledovanie stavu fyzickej aktivity a analýzu spánku. 

Hodinky Pebble Time Round sú štýlovým doplnkom k smartfónu, ktorá Vám pomôže lepšie zorganizovať život. Sú rovnako elegantné ako inteligentné.

Vlastnosti:

-okrúhly farebný E-ink displej s LED podsvietením, kryt s tvrdeným sklom
-Stále zobrazenie času na displeji
-Oblé iba 7,5 mm hrubé kovové telo presne padnúce na ruku
-Indikácie udalostí pomocou vibrácií
-Výdrž na nabitie až 7 dni
-Vodeodolnosť IPX7
-Zabudovaný Mikrofón (funkcia odpovedania hlasom na správy je momentálne dostupná iba pre Android.)
-možnosť doinštalácie aplikácií tretích strán
-Prehľadné užívateľské prostredie zobrazujúci minulé, súčasné a budúce udalosti
-možnosť výberu medzi tisíckami typov ciferníkov doinštalovateľných z obchodu Pebble appstore
-Rozšírenia Funkcií hodiniek inštaláciou aplikácií tretích strán z Pebble appstore (napr. Runtastic, Endomondo, Evernote a ďalších)
-Podpora OS iOS8, Android 4.0 ICS a novší
-rozmery: 38.5mm x 38.5mm x 7.5mm
-hmotnosť 32 alebo 28g

Obsah dodávky:

 • Hodinky Pebble Time Round
 • 22mm alebo 14mm remienok z pravej kože
 • magnetický USB nabíjací kábel
Obávate sa, že Pebble nebudete vedieť používať, že je to zložité? Omyl. Hodinky Pebble sú veľmi jednoduché na používanie.  
Úvodným nastavením, spárovaním so smartfónom prevedie používateľská príručka v slovenčine, ktorú sme pre Vás pripravili, prípadne Vás naučíme využívať hodinky Pebble priamo v našej predajni rovno pri zakúpení. A ak by Ste mali akýkoľvek problém s nastavením alebo pri používaní, môžete sa obrátiť našu technickú podporu*.
Čo však robí smarthodinky smarthodinkami sú aplikácie. Tých je pre Pebble tisíce. Vy viete na čo chcete Pebble používať, my vieme ako Vám s tým pomôcť.

* - kontaktné informácie sú uvedené v návode na použitie

Vyberte si smarthodinky Pebble:

Stainless Steel Mesh Strap - kovový remienok pre Pebble Time
Kovový remienok z nerezovej ocele pre inteligentné hodinky Pebble Time, Pebble Time Steel, prípadne pre iné hodinky s 22mm remienkom (napr. Cookoo, Cookoo 2, Asus Zenwatch 1 gen. ,2. gen. 41mm,LG G Watch, Samsung Gear S3, Gear 2, Gear 2 Neo). Dostupný vo farbách: Silver;Gold; Black.

25 € / 30 €
Stainless Steel Mesh Strap -kovový remienok pre Pebble Time Round
Kovový remienok z nerezovej ocele pre inteligentné hodinky Pebble Time Round, prípadne pre iné hodinky s 20mm remienkom (Samsung Gear S2 Classic). Dostupný vo farbách: Silver;Gold; Black.

25 € / 30 €
Náhradný remienok - Silicone Strap pre Pebble Time
Náhradný silikónový remienok pre Pebble Time, Pebble Time Steel. Remienok je jemný a pohodlný na nosenie. Upínanie Quick Release umožňuje rýchle a jednoduché pripevnenie na hodinky. Jednoduchým spôsobom je možné remienky vymieňať. Farbu si volíte objednávke. Dĺžka remienka: 206mm

29 € / 34 €
Pebble Time SmartWatch
Pebble Time sú chytré hodinky, ktoré zaujmú dlhou výdržou na batérie až 7 dní a farebným E-Ink displejom, ktorý stále zobrazuje informácie. Sú vodotesné (30M), majú zabudovaný mikrofón pre odpovedanie na správy (iba Android) a akcelerometer pre fitness funkcie. Doinštalovať si môžete aplikácie a ciferníky s Pebble appstore.

teraz iba  104 € / 125 €
   149 €
Pebble Time Round SmartWatch + Leather Band
Pebble Time Round sú elegantné chytré hodinky s kovovým telom a remienkom z pravej kože. Telo hodiniek má iba 7,5mm. Hodinky majú okrúhly farebný E-Ink displej, ktorý stále zobrazuje informácie. Majú rýchlo nabíjanie - za 15 min ich nabijete na celý deň. Majú zabudovaný mikrofón pre odpovedanie na správy (iba Android) a akcelerometer pre fitness funkcie. Doinštalovať si môžete aplikácie a ciferníky s Pebble appstore.

teraz iba  201 € / 242 €
   269 €
Pebble Time Steel SmartWatch + Leather Band
Pebble Time Steel sú chytré štýlové hodinky s kovovým telom a remienkom z pravej kože, ktoré zaujmú dlhou výdržou na batérie až 10 dní a farebným E-Ink displejom, ktorý stále zobrazuje informácie. Sú vodotesné (30M), majú zabudovaný mikrofón pre odpovedanie na správy (iba Android) a akcelerometer pre fitness funkcie. Doinštalovať si môžete aplikácie a ciferníky s Pebble appstore.

teraz iba  214 € / 257 €
   219 €

Naše tipy:

 

© Copyright 1998-2022 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.