Aplikácie pre PDA - mobilné riešenia

Menu

V našej ponuke nájdete rôzne aplikácie pre vreckové počítače. Môžete si vybrať od jednoduchých podporných aplikácií a hier až po komplexné mobilné riešenia.

V ponuke nájdete predovšetkým aplikácie firmy Sunnysoft. Spoločnosť Sunnysoft je známym výrobcom aplikácií pre vreckové počítače založené na platforme Pocket PC (WM2003). V ponuke nájdete aj aplikácie pre zariadenia s operačným systémom MS smartphone, WM Phone Edition a Windows XP Tablet PC Edition. Medzi najznámejšie aplikácie patrí najmä lokalizácia pre PDA s Windows Mobile InterWrite Pro, aplikácia pre prácu s mapovými podkladmi MapView alebo offline prehliadač internetových stránok World off-line. Portfólio aplikácií dopĺňajú rôzne utility a zaujímavé hry.

Z aplikácií od iných výrobcov sú zaujímavé prekladové slovníky pre PDA - Pocket a Palm Translator, hovoriace slovníky a navigačný softvér s podporou GPS - Tomtom Navigator, Navigon Mobile navigator, Wayfinder navigator, iGO Slovakia, Pocket KiM a iné.

Všetky tieto aplikácie si môžete zakúpiť online prostredníctvom internetového obchodu Notebookshop.

Pre firemných zákazníkov sú určené produkty z rodiny mSolutions:

mAgent - riešenie pre Sales Force Automation, Predaj z automobilu (ambulatný predaj), vytváranie a zber objednávok, marketingové prieskumy. Obchodní zástupcovia majú k dispozícii aktuálne informácie z firemného ERP systému a naopak centrála má okamžite všetky údaje z terénu pre vyhodnotenie.

mResearch - je určený pre rýchle a efektívne prieskumy verejnej mienky, či už na ulici, veľtrhoch alebo konferenciách. Zadávateľ môže jednoducho a rýchlo navrhnúť sadu štruktúrovaných dotazníkov a odoslať ich pracovníkom v teréne. Získané údaje sú okamžite k dispozícii pre analýzu a ďalšie spracovanie.

mCatering - riešenie určené pre mobilné alebo statické reštauračné prevádzky. Prináša zvýšenie efektivity práce pri obsluhe zákazníka a vybavovaní objednávok.

mStock - riešenie pre použitie v skladoch a pri inventarizácii majetku. Uľahčuje bežnú prácu skladníkov. Podporuje čítačku čiarového kódu. V skladoch je možné pracovať  online (bezdrôtové siete) alebo v offline režime (dávkové spracovanie).

V prípade záujmu o ďalšie informácie nás kontaktujte.

 Najlepšie aplikácie pre PDA v našej ponuke:

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.