Garmin vívoactive HR

Garmin vívofit HR

Garmin vívoactive HR sú vodotesné multišportové hodinky s GPS, monitorom aktivity so sústavným 24/7 meraním pulzu a výborným farebným displejom.

vívoactive HR s integrovaným pulzomerom na zápästí, ktorý sleduje Váš pulz 24 hodín denne. Sú to ultra tenké, ľahké smart hodinky s dotykovým displejom s vysokým rozlíšením. Vďaka GPS a aplikáciám pre beh, cyklistiku, golf, plávanie, lyžovanie a sledovanie dennej aktivity zaznamenajú štatistiky, ktoré si môžete pozrieť aj keď práve nemáte pri sebe smartfón. Môžete ich používať samostatne, avšak po spárovaní s vaším smartfónom budete dostávať diskrétne upozornenia na prichádzajúci hovor, sms a iné notifikácie z kalendára, sociálnych sietí či iných mobilných aplikácií.

Hlavné vlastnosti:
  • Sústavné 24/7 meranie pulzu
  • Farebný chroma display pre pohodlné čítanie na slnku.
  • Integrovaný GPS prijímač s výdržou až 13 hodín.
  • Upozornenia na volanie, správy, e-maily... z vášho smartfónu - kompletné smartnotifikácie.
  • Jednoduché ovládanie pomocou dotyku a giest.
  • Automatické sledovanie aktivity.
  • Aplikácie pre rôzne športy, možnosť doplnenia aplikácií a "ciferníkov"
  • Vodotesný do 50m, vhodný na plávanie

Veľkosti:

  • Veľký - veľkosť remienka 137 - 195 mm
  • Extra veľký - veľkosť remienka 162 - 225 mm
Porovnanie dvoch najpokročilejších fitness hodiniek - Fitbit Surge a Garmin vívoactive HR:
Fitbit Surge

Garmin vívoactive HR

Surge

vívoactive HR

Displej:
monochromatický
farebný
Výdrž na batérie:
7 dní/ 10 hodín GPS
8 dní/ 13 hodín GPS
Vodeodolnosť:
voči dažďu, potu (nie na plávanie)
vhodný na plávanie (5ATM)
Pripojenie ďalších zariadení:
nie
áno, ANT+ (hrudný pás, cyklopočítač...)
Notifikácie:
hovory, správy
podpora všetkých notifikácií
Vymeniteľné remienky:
nie
áno
Ďalšie aplikácie:
nie
áno, Connect IQ
Cena
249 €
269 €

 

Smart hodinky s GPS a snímačom pulzu Garmin Elevate na zápästí.

vívoactive HR zaznamenáva všetky vaše aktivity počas celého dňa. Počas behu, plávania, cyklistiky, lyžovania, golfu, pádlovania či turistiky počíta vaše kroky, spálené kalórie a v priebehu dňa monitoruje váš tep vďaka optickému pulzomeru Garmin Elevate priamo na vašom zápästí. Na veľkom, farebnom, perfektne čitateľnom dotykovom displeji s vysokým rozlíšením sa zobrazia smart notifikácie z vášho smartfónu - prichádajúce hovory, sms, maily a iné upozornenia. Hodinky sú ľahké, a zároveň odolné voči nárazom.

Svoje hodinky si prispôsobíte na mieru vďaka viac ako 1 300 aplikáciám, dizajnom zobrazovaných hodín, dátovým poliam a miniaplikáciám z Garmin Connect IQ™ store .


Vivofit - Batéria vívoactive je vybavený nabíjateľnou lithium-ionovou batériou s výdržou až do 8 dní v režime hodiniek + sledovanie dennej aktivity a monitorovanie pulzu 24/7. So zapnutým GPS vydrží až do 13 hodín. Stačí ho jednoducho nabiť cez USB nabíjací/dátový klip, cez ktorý si tiež po pripojení k PC jednoducho prenesiete údaje do aplikácie Garmin Connect.
Vivofit - Spánok vívoactive HR monitoruje kvalitu odpočinku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.
Vivofit - Kalórie Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cieľovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili počas celého dňa, počas fitness aktivít vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu. Využite svoje bezplatné konto a aplikáciu MyFitnessPal na sledovanie stravy počas dňa a zobrazte si údaje v aplikácii Garmin Connect. Vďaka prepojeným kontám, si môžete jednoducho porovnať príjem kalórii s počtom kalórii spálených pri používaní zariadenia Garmin.
vívosmart HR - pulzomer Úplne nový typ pulzomera - Garmin Elevate pulzomer na zápästí - vám poskytne informácie o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz. Vďaka informácii o pulze sú údaje o spálených kalóriách omnoho presnejšie. Údaje o svojom pulze môžete tiež odosielať v reálnom čase do iného Garmin zariadenia, čím nahradíte klasický pulzomer (Forerunner, Edge, VIRB).
Vivofit - Cieľ Podľa úrovne aktivity vívoactive HR sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.
Vivofit - Čas Hodinky sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na zápästí máte prehľad nielen o svojich cieľoch a postup pri ich postupnom dosahovaní, ale aj o čase, nových sms, mailoch, či zmeškaných hovoroch. Stačí jediný dotyk displeja a presuniete zobrazovanú hodnotu (hodinky, dátum, kroky, denný cieľ, kalórie, prejdená vzdialenosť, srdcový tep, smart oznámenia, aplikácie). Displej je perfektne čitateľný na priamom slnku aj v tme.
vívosmart HR - poschodia Vďaka zabudovanému barometrickému výškomeru vívoactive HR počíta nastúpané a zídené poschodia, a tým získavate extra body v rámci sledovania dennej aktivity.
Vivofit - Vodotesnoť Hodinky sú vodotesné (5ATM), takže sa s nimi môžete bez obáv sprchovať, plávať.
vívosmart HR - intenzívna aktivita Monitorujte svoj pokrok v dosahovaní cieľov aeróbnej aktivity, ktoré sú stanovené na základe odporúčaní svetových zdravotníckych organizácií ako American Heart Association, U.S. Centers for Disease Control and Prevention a World Health Organization. Pulzomer identifikuje podľa zvýšeného tepu, že vykonávate fyzicky náročnejšiu aktivitu a zaznamená čas jej trvania.
Vivofit - Pohybový indikátor Buďte aktívni! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu so zavibrovaním po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.
vívosmart HR - aktívne kalórie Pulzomer na zápästí poskytne informácie pre presné určenie spálených kalórií počas aktivity a v aplikácii sa zobrazí počet aktívnych kalórií bez bazálneho metabolizmu tela.
Vivofit - Bezdrôdová synch Komplexné informácie o vašom postupe, dosiahnutých cieľoch získate po bezdrôtovej synchronizácii s vaším profilom na Garmin Connect prostredníctvom Bluetooth Smart technológie.
Vívofit - Kroky Zaznemanáva každý Váš krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva spraviť na splnenie denného cieľa, kalórie, vzdialenosť, hodiny a dátum.
vívosmart - dotykový displej Dotykový displej je perfektne čitateľný na priamom slnku ako aj v tme, vďaka podsvieteniu. Na ovládanie vášho vívoactive HR vám stačí len jeden prst a dotykom prechádzate položkami v menu, zobrazovanými údajmi.
vívosmart - vibračné upozornenia vívoactive HR vás diskrétne upozorní zavibrovaním, že je čas sa hýbať. Po spárovaní s kompatibilným smartfónom sa na displeji hodiniek zobrazí notifikácia a jemné zavibrovanie vás upozorní na prichádzajúci hovor, sms a ďalšie upozornenia z kalendára, sociálnych sietí či iných mobilných aplikácií. Aj počas fitness aktivít vás usmernia vibračné upozornenia.
vívosmart - Virb start/stop Ovládajte svoju kameru Virb™ cez vívoactive HR. Jedným dotykom spustíte alebo zastavíte nahrávanie vašich zážitkov.
vívosmart - smart oznámenia Okrem sledovania vašej cesty k zdravému životnému štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms a e-maily.
vívosmart - auto sync Automaticky sa zosynchronizuje (prenesie údaje do vášho profilu v aplikácii Garmin Connect) prostredníctvom kompatibilného smartfónu.
vívosmart - ovládanie hudby Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie cez vívoactive HR.
vívoactive - beh Existuje veľa doplnkov, ktoré využívate pri športe, ale telefón k nim už nepatrí. Stačí len zapnúť GPS a spustiť jednu zo športových aplikácií: beh (indoor, outdoor), cyklistika (indoor, outdoor), chôdza (indoor, outdoor), veslovanie (indoor, outdoor), plávanie v bazéne, golf, lyže/snowboard, bežky, SUP (stand-up paddle boarding). Pre detailnejšie informácie o vašom výkone stačí pripojiť k hodinkám ten správny snímač spomedzi kompatibilného príslušenstva. Telefón už nebudete potrebovať.
vívo - move iq Move IQ automaticky rozlíši aktivity ako chôdza, beh, cyklistika, plávanie a eliptický trenažér bez toho, aby ste museli zapnúť časovať aktivity. Automaticky rozozná zmenu vášho pohybu, takže môžete z chôdze prejsť do behu a automaticky sa zaznamená aktivita, ktorej detailné informácie sa zobrazia v profile na Garmin Connect alebo v mobilnej aplikácii Garmin Connect Mobile app.
vívoactive - connect IQ Prispôsobujte a meňte si svoje hodinky podľa nálady a potrieb, vďaka aplikáciám a widgetom cez nové rozhranie Garmin Connect IQ™ . Pridávajte si dátové polia, meňte vzhľad hodiniek podľa vlastných predstáv.
zrieknutie sa zodpovednosti Zrieknutie sa zodpovednosti v prípade sledovania aktivity
Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin sú nástroje určené na poskytovanie informácií na zachovanie aktívneho a zdravého životného štýlu. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin fungujú pomocou snímačov, ktoré sledujú váš pohyb. Údaje a informácie poskytované týmito zariadeniami sú určené na presné sledovanie vašej aktivity, nemusia však byť presné na 100% vrátane údajov o krokoch, spánku, vzdialenosti a kalóriách. Zariadenia na sledovanie aktivity od spoločnosti Garmin nie sú medicínske prístroje a údaje nimi poskytované nie sú určené na medicínske účely ani diagnostiku, ošetrenie, liečbu alebo prevenciu akýchkoľvek zdravotných problémov. Spoločnosť Garmin odporúča poradiť sa so svojím lekárom pred tým, ako sa začnete venovať nejakej športovej činnosti.
Technická špecifikácia
Rozmery zariadenia, ŠxVxH:  30,2 x 57 x 11,4 mm (obvod zápästia: Large: 137 - 195 mm/X-Large: 162 - 225 mm)
Displej - veľkosť, ŠxV:  20,7 x 28,6 mm
Displej - rozlíšenie, ŠxV:  205 x 148 pixelov
Displej - typ:  farebný, dotykový s vysokým rozlíšením
Hmotnosť zariadenia:  47,6 g
Akumulátor - typ:  nabíjateľná lithium - ion
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim):  až do 8 dní v režime smart hodiniek (24/7 monitorovanie pulzu, bez GPS), až do 13 hodín so zapnutým GPS
Vodotesnosť:  Áno (5 ATM)
GPS prijímač:  GPS + GLONASS
Vysoko-citlivý prijímač:  Áno
Waypointy/obľúbené/pozície:  uložiť pozíciu
Snímač srdcovej frekvencie:  Áno, na zápästí
Snímač rýchlosti/kadencie:  Áno, voliteľný
Krokomer - Foot Pod::  Áno, voliteľný
Automatická synchronizácia s PC:  Áno
Garmin Connect™ kompatibilita:  Áno
Auto Pause® (zast. tréning podla rýchl.):  Áno
Auto Lap® (začne okruh po urč. vzial.):  Áno
Auto Scroll (zobrazovanie stránok):  Áno
Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity:  Áno
Alarm výkonnostný (pri dosiahnutí cieľa:  Áno
Úprava vzhľadu obrazoviek:  Áno
Dotyková obrazovka:  Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík):  Áno
Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT):  Áno
Prepojenie:  Bluetooth® Smart / ANT+ / USB
Obsah dodávky:

-  vívoactive HR
-  nabíjací/dátový klip,
-  používateľská príručka. 

Recenzia
Obrázky produktu:

Príďte k nám vybrať si fitness hodinky Garmin vívoactive HR!

Nemáte radi nakupovanie cez eshop? Príďte k nám a objednajte si Garmin vívoactive HR ešte dnes. Alebo zavolajte na tel. číslo 02/4564 7094, nadiktujte svoje meno a adresu a Garmin vívoactive HR Vám pošleme poštou na dobierku. Alebo pošlite e-mail.

Vyberte si Garmin vívoactive

Garmin vívoactive
vívoactive sú ultra tenké, ľahké smart hodinky s dotykovým displejom s vysokým rozlíšením. Vďaka GPS a aplikáciám pre beh, cyklistiku, golf, plávanie a sledovanie dennej aktivity zaznamenajú štatistiky, ktoré si môžete pozrieť aj keď práve nemáte pri sebe smartfón. Môžete ich používať samostatne, avšak po spárovaní s vaším smartfónom budete dostávať diskrétne upozornenia na prichádzajúci hovor, sms a iné notifikácie z kalendára, sociálnych sietí či iných mobilných aplikácií. Dostupné vo farbe čierna a biela.

208 € / 249 €
Garmin vívoactive HR
vívoactive HR s integrovaným pulzomerom na zápästí, ktorý sleduje Váš pulz 24 hodín denne. Sú ultra tenké, ľahké smart hodinky s dotykovým displejom s vysokým rozlíšením. Vďaka GPS a aplikáciám pre beh, cyklistiku, golf, plávanie, lyžovanie a sledovanie dennej aktivity zaznamenajú štatistiky, ktoré si môžete pozrieť aj keď práve nemáte pri sebe smartfón. Môžete ich používať samostatne, avšak po spárovaní s vaším smartfónom budete dostávať diskrétne upozornenia na prichádzajúci hovor, sms a iné notifikácie z kalendára, sociálnych sietí či iných mobilných aplikácií.

224,9 € / 269 €
Garmin vívoactive + pulzomer
Balík vívoactive s hrudným pásom.
vívoactive sú ultra tenké, ľahké smart hodinky s dotykovým displejom s vysokým rozlíšením. Vďaka GPS a aplikáciám pre beh, cyklistiku, golf, plávanie a sledovanie dennej aktivity zaznamenajú štatistiky, ktoré si môžete pozrieť aj keď práve nemáte pri sebe smartfón. Môžete ich používať samostatne, avšak po spárovaní s vaším smartfónom budete dostávať diskrétne upozornenia na prichádzajúci hovor, sms a iné notifikácie z kalendára, sociálnych sietí či iných mobilných aplikácií. Dostupné vo farbe čierna a biela.

249,9 € / 299 €

Ku garmin vívoactive doporučujeme tieto prémiové pulzomery, ktoré Vám poskytnú maximálne pohodlie a komfort:

Wahoo TICKR - Bluetooth & ANT Heart Rate Monitor
Obrázok produktu Wahoo TICKR - Bluetooth & ANT Heart Rate Monitor Pokročilý snímač srdcovej aktivity (Heart Rate Monitor) s podporou Bluetooth Smart a ANT+. Umožňuje zasielať údaje cez Bluetooth do aplikácie v iPhone 5/5S/5C/4S, do vybraných Android zariadení s BT 4.0 a zároveň cez ANT+ napr. do hodiniek Garmin. Na

59 € / 70 €
Snímač pulzu - pulzomer (HRM) - Premium
Obrázok produktu Snímač pulzu - pulzomer (HRM) - Premium Nová generácia bezdrôtových snímačov srdcovej frekvencie (HRM). Vyhotovenie hrudného pásu poskytuje vysoký komfort pri nosení aj vďaka elastickému popruhu, ktorý je teraz mimoriadne prispôsobivý. Použitý materiál je jemný na dotyk a pružný pre spoľah

65 € / 78 €
Wahoo TICKR RUN - Bluetooth & ANT Heart Rate&Motion Monitor
Obrázok produktu Wahoo TICKR RUN - Bluetooth & ANT Heart Rate&Motion Monitor Pokročilý snímač srdcovej aktivity (Heart Rate Monitor) s podporou Bluetooth Smart a ANT+ a senzor pohybu v jednom. Sleduje charakteristiku behu, kadenciu, rýchlosť a vzdialenosť - bez použitia GPS. Je vhodný pre použitie na bežeckom páse alebo trena

75 € / 90 €

Prispôsobte si Garmin vívoactive farebným remienkom:

Remienok pre Garmin vívoactive HR Black
Obrázok produktu Remienok pre Garmin vívoactive HR Black Remienok pre vívoactive HR. Prispôsobte si vívoactive HR podľa Vašich požiadaviek. Sada obsahuje aj montážnu sadu na výmenu remienka. Veľkosť remienka (Large/X-Large) si špecifikujete v objednávke. Čierna farba.

35 € / 42 €
Remienok pre Garmin vívoactive HR Force Yellow
Obrázok produktu Remienok pre Garmin vívoactive HR Force Yellow Remienok pre vívoactive HR. Prispôsobte si vívoactive HR podľa Vašich požiadaviek. Sada obsahuje aj montážnu sadu na výmenu remienka. Veľkosť remienka (Large/X-Large) si špecifikujete v objednávke. Krikľavožltá farba (Force Yellow).

35 € / 42 €
Remienok pre Garmin vívoactive HR Lava Red
Obrázok produktu Remienok pre Garmin vívoactive HR Lava Red Remienok pre vívoactive HR. Prispôsobte si vívoactive HR podľa Vašich požiadaviek. Sada obsahuje aj montážnu sadu na výmenu remienka. Veľkosť remienka (Large/X-Large) si špecifikujete v objednávke. Červená farba (Lava Red).

35 € / 42 €
Remienok pre Garmin vívoactive HR White
Obrázok produktu Remienok pre Garmin vívoactive HR White Remienok pre vívoactive HR. Prispôsobte si vívoactive HR podľa Vašich požiadaviek. Sada obsahuje aj montážnu sadu na výmenu remienka. Veľkosť remienka (Large/X-Large) si špecifikujete v objednávke. Biela farba.

35 € / 42 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.