jetBook e-Book Reader Deluxe

Menu

JetBook Deluxe je unikátne zariadenie založené na technológii ECTACO. Táto malá „knižka“ o hrúbke neuveriteľných 8 mm Vám umožní vziať si so sebou celú Vašu knižnicu. Desiatky, stovky alebo aj tisíce kníh môžete mať kdekoľvek pri sebe a nebudú vážiť viac ako 198g! Displej nemá podsvietenie tak ako LCD, co znamená, že Vaše oči nebudú namáhané viac, ako pri čítaní klasického papiera. Ďalšou jeho výhodou je dobrá viditeľnosť aj na priamom slnku a pod takmer akýmkoľvek uhlom.

Neuveriteľná výdrž batérie
JetBook Deluxe je veľmi tenký, ľahký a vďaka technológii ECTACO vydrží na jedno nabitie neuveriteľne dlhú dobu. Zariadenie spotrebováva väčšinu energie iba pri zmene zobrazovaného obsahu (pretočenie strany). Pokiaľ prístroj zobrazuje stále ten istý text, spotrebováva sa iba nepatrné množstvo energie. JetBook Deluxe používa Li-Pol batériu s kapacitou 2800 mAh, ktorá umožní prečítať až 22000 stránok textu pri plnom nabití.

Softvér
JetBook Deluxe je veľmi jednoduché zariadenie s intuitívnym a rýchlym ovládaním. JetBook Deluxe tak môžete používať aj keď máte iba pár minút času, napríklad pri cestovaní vo vlaku a autobuse alebo na autobusovej zástavke. 
JetBook Deluxe disponuje USB 2.0 konektorom pre pripojenie k PC/MAC. Ku kopírovaniu súborov do JetBook Deluxe nepotrebujete žiadny softvér, nie je nutná synchronizácia alebo konverzia súborov. Po pripojení k PC môžete do prístroja nielen nahrať svoje obľúbené knihy, MP3 súbory a obrázky. Kompletný zoznam funkcií, ktoré JetBook Deluxe ponúka nájdete v špecifikácii. Medzi tie najdôležitejšie patrí prechod na ďalšiu/predchádzajúcu stránku, otvorenie knihy, zoznam kníh, skok na záložky, pridanie záložky alebo skok na požadovanú stránku.

Veľkosť písma
JetBook Deluxe sa dokáže perfektne prispôsobiť každému užívateľovi – v ponuke je celkom 6 rôznych veľkostí písma od tých najmenších, vďaka ktorým zobrazíte na jednej stránke najviac informácií až po tie obrovské, ktoré môžete čítať, ak máte slabší zrak. 
JetBook Deluxe nemá núdzu o obsah. Prístroj podporuje najpoužívanejšie formáty pre čítanie elektronických kníh (.TXT, .PDF, .FB2, .JPG, .EPUB, .MOBI, .PRC, Adobe DRM, .RTF). Z internetu môžete stiahnuť, či už klasické e-knihy v TXT, ako aj napríklad užívateľské príručky v PDF. Nie je potrebné nič konvertovať, JetBook Deluxe všetky tieto formáty podporuje priamo.

JetBook Deluxe podporuje tiež e-knihy vo formáte ePub a PDF chránené pomocou Adobe DRM. Môžete si napríklad kúpiť knihy vo formáte ePub od Barnes & Noble, cez stránky ako Borders.com, ebooks.com, kobobooks.com alebo cez mnoho ďalších verejných knižníc.

Najnižšia cena na trhu!

JetBook e-Book Reader Deluxe u nás kúpite iba za 189 EUR bez DPH!

Akcia!!!


K JetBooku od nás dostanete v hodnote 70 EUR zadarmo! Za výbornú cenu tak dostanete nielen čítačku elektronických kníh, ale aj profesionálny prekladový hovoriaci Anglicko-slovenský slovník pre Váš počítač. Prístup k špičkovej slovnej zásobe (400 000 slov) tak budete mať v aplikáciách MS Office, Outlook a pod.

V prípade, že potrebujete poradiť pri výbere vhodného eBook readera, slovníka, alebo iného zariadenia, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám zodpovieme Vaše otázky telefonicky na čísle 02/ 4564 7094 alebo emailom.

Technická špecifikácia

Displej 5,2" monochromatický TFT displej 105x80 mm, nepodsvietený, vynikajúca čitateľnosť na slnku, pod lampou a pod. 
Rozlíšenie 166 dpi
Počet farieb 16 odtie�?ov šedej
Pamäť RAM 128 MB, 112MB pre knihy (cca 1.000 kníh)
Čítačka pamäťových kariet 1x slot SD™ (až do 2 GB) (cca 10.000 kníh)
Podpora formátov Adobe DRM, ePub, Mobi, PRC, RTF, .txt, .pdf, .fb2, .jpg, .gif, .png, .bmp, .html, .MP3
Rozhranie USB 2.0
Výstup na slúchadlá 1x Jack 2.5 mm stereo
Batérie nabíjací akumulátor Li-Pol
Kapacita batérie

2800 mAh (až 23 hodín na jedno nabitie, pri čítaní kníh)

Napájanie zo siete napájacím adaptérom AC 230 V/DC 5 V,1000 mA
Nabíjanie cez AC adaptér alebo cez USB počítača
Obsah balenia Jetbook, USB kábel, manuál, napájací adaptér, puzdro, 2GB SD karta, CD disk
Rozmery (VxŠxH) 154x110x8 mm
Hmotnosť 198 g
Slovníky Anglicko<->Anglický
Jazyková podpora Angličtina, Ruština, Čeština, Slovenčina, Poľština, Španielčina, Taliančina, Albánčina, Ukrajinčina, Nemčina, Arabčina, Vietnamčina, Hebrejčina a ďalšie.

Obsah balenia Jetbook Deluxe:

  • JetBook E-Book Reader
  • ochranné puzdro
  • stereo slúchadlá
  • AC adaptér
  • prepojovací USB kábel s PC
  • bonusový softvér na CD
  • Anglicko-Slovenský hovoriaci slovník pre Windows na CD
  • návod na použitie

 Zdroje elektronických kníh:

http://www.palmknihy.cz/

http://zlatyfond.sme.sk/

http://4m.pilnik.sk/slovenske_e_knihy_celkom_zadarmo/

http://beletria.wgz.cz/

http://e-knihy.wgz.cz/

Kúpite TU!

jetBook mini e-Book Reader SK
Obrázok produktu jetBook mini e-Book Reader SK doporučujeme náhradu: JetBook Deluxe
+ bonusové hry Tetris a Sudoku
+ Anglicko-slovenský slovník pre Windows v hodnote 70 EUR zadarmo!
JetBook mini eReader je unikátne zariadenie založené na technológii ECTACO. Táto malá „knižka

119 € / 142 €
jetBook e-Book Reader Deluxe
Obrázok produktu jetBook e-Book Reader Deluxe + bonusový softvér na DVD pre MS Windows zadarmo! (slovníky: Anglicko-Slovenský, Nemecko-Slovenský slovník, frazeologické príručky a SW na výuku jazyka FlashCards pre Anglický a Nemecký jazyk)
JetBook Deluxe je unikátne zariadenie založené na

teraz iba  135 € / 162 €
   169 €
jetBook e-Book Reader Lite
Obrázok produktu jetBook e-Book Reader Lite JetBook Lite je unikátne zariadenie založené na technológii ECTACO. Táto malá „knižka“ o hrúbke neuveriteľných 8 mm Vám umožní vziať si so sebou celú Vašu knižnicu. Desiatky, stovky alebo aj tisíce kníh môžete mať kdekoľvek pri sebe a nebudú vážiť vi

149 € / 178 €

Video:

Porovnanie čitateľnosti displeja JetBooku a Apple iPad vonku na slnku. (Nie je všetko zlato, čo sa blyští)

© Copyright 1998-2024 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.