Garmin vívosmart

So štýlovým náramkom vívosmart™ už viac nič nezmeškáte!

Garmin vivosmart

Monitor aktivity so Smart oznámeniami. 

 • Zobrazuje kroky, kalórie, vzdialenosť a čas
 • Vibračné upozornenia na volanie, správy a e-maily z vášho smartfónu
 • Jednoduché ovládanie pomocou dotyku a giest
 • Upozornenie pri nečinnosti Vám pripomenie sa hýbať
 • Automatické nastavenie cieľa Vás udrží vo forme

Krásne navrhnutý a neviditeľný - taký je displej vívosmart™. Ale keď príde oznámenie z vášho smartfónu alebo ťuknete na displej, všetko vyzerá inak. OLED displej jasne zobrazí na náramku počet prejdených krokov, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie, hodiny, odpočítava, koľko krokov ostáva do splnenia denného cieľa, po spárovaní so smartfónom vás zavibrovaním upozorní na prichádzajúci hovor, sms, e-mail. Počas noci monitoruje kvalitu spánku. 

Synchronizujte, plánujte a zdieľajte bezdrôtovo svoje fitness výzvy a ciele prostredníctvom technológie Bluetooth Smart a bezplatnej aplikácie Garmin Connect.

Garmin vivosmart

Dostupné farby:

 • Black -čierny
 • Blue -modrý
 • Purple- fialový
 • Berry - tmavočervený
 • Slate - bridlicový
Garmin vivosmart

Veľkosti:

 • Veľký - veľkosť remienka 155 - 221 mm
 • Malý - veľkosť remienka 127 - 172 mm

Vivofit - Batéria vívosmart™ je vybavený nabíjateľnou lithium-ionovou batériou s výdržou až do 7 dní. Stačí ho jednoducho nabiť cez USB nabíjací/dátový klip, cez ktorý si tiež po pripojení k PC jednoducho prenesiete údaje o svojom pokroku do aplikácie Garmin Connect.
Vivofit - Spánok Nastavte si vo svojom profile režim spánok a vívosmart™ monitoruje kvalitu odpočinku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.
Vivofit - Kalórie Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cieľovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili počas celého dňa vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu. Využite svoje bezplatné konto a aplikáciu MyFitnessPal na sledovanie stravy počas dňa a zobrazte si údaje v aplikácii Garmin Connect. Vďaka prepojeným kontám, si môžete jednoducho porovnať príjem kalórii s počtom kalórii spálených pri používaní zariadenia Garmin.
Vivofit - Cieľ Podľa úrovne vašej aktivity náramok sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky vás náramok posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň, čím vás postupne vívosmart™ núti zmeniť svoj životný štýl.
Vivofit - Čas Náramok je vyvinutý tak, aby ste ho mohli nosiť 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na zápästí máte prehľad nielen o svojich cieľoch a postup pri ich postupnom dosahovaní, ale aj o čase, nových sms, mailoch, či zmeškaných hovoroch. Stačí jediný dotyk displeja a presuniete zobrazovanú hodnotu (hodinky, dátum, kroky, denný cieľ, kalórie, prejdená vzdialenosť, srdcový tep, smart oznámenia). Displej je perfektne čitateľný na priamom slnku aj v tme.
Vivofit - Vodotesnoť S náramkom sa môžete pokojne sprchovať, športovať... Je vodotesný, čiže odolný voči povrchovému namočeniu, potu, blatu...
Vivofit - Pohybový indikátor Buďte aktívni! K pohybu vás motivuje pohybový indikátor po hodine bez pohybu zavibrovaním. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel pohybového indikátora. Stačí sa pár minút poprechádzať a indikátor sa vypne.
Vivofit - Bezdrôdová synch Komplexné informácie o vašom postupe, dosiahnutých cieľoch získate po bezdrôtovej synchronizácii s vaším profilom na Garmin Connect prostredníctvom Bluetooth Smart technológie.
Vívofit - Kroky vívosmart™ zaznemanáva každý váš krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva spraviť na splnenie denného cieľa, kalórie, vzdialenosť, hodiny, dátum, sms, e-mail, prichádzajúci hovor. Na Garmin Connect si nastavte vlastnú dĺžku kroku pri chôdzi a dĺžku kroku pri behu.
vívosmart - dotykový displej Tenký a nenápadný OLED dotykový displej sa prebudí, keď vám príde oznámenie o prichádzajúcom hovore, sms, e-maily, alebo keď je čas sa hýbať. Stačí ťuknúť na náramok a jednoducho dotykom presúvate zobrazované stránky s údajmi.
vívosmart - vibračné upozornenia Už nič nezmeškáte! vívosmart™ vám diskrétne zavibrovaním oznámi, že máte hovor, prišla nová sms alebo mail na váš smartfón. Rovnako vás upozorní na to, že už je čas sa hýbať.
vívosmart - Virb start/stop Ovládajte svoju kameru Virb™ Elite cez svoj vívosmart™. Jedným dotykom spustíte alebo zastavíte nahrávanie vašich zážitkov.
vívosmart - snímač rýchlosti Vďaka ANT+ technológii je vívosmart™ kompatibilný s Ant+ snímačom rýchlosti pre použitie na bicykli. Snímač nie je súčasťou balenia.
vívosmart - smart oznámenia vívosmart™ nie je len monitor aktivity. Okrem sledovania vašej cesty k zdravému životnému štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms a e-maily.
vívosmart - auto sync vívosmart™ sa automaticky sám zosynchronizuje (prenesie údaje do vášho profilu v aplikácii Garmin Connect) prostredníctvom smartfónu, ak napríklad splníte svoj denný cieľ alebo ste spravili určitý počet krokov od poslednej synchronizácie. Záleží len na vás, ako si svoj vívosmart™ nastavíte.
vívosmart - ovládanie hudby Počúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie cez vívosmart™.

Technická špecifikácia

Rozmery: veľkosť náramku: 127-172 mm (malý); 155-221 mm (veľký)
Displej - veľkosť, ŠxV: 34,4 x 3,5 mm
Displej - rozlíšenie, ŠxV: 55 x 32 px
Displej - typ: OLED dotykový, 128 x 16 pixelov
Hmotnosť zariadenia: 19 gObsah balenia vívosmart
Akumulátor - typ: nabíjateľná lithium - ion
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim): až do 7 dní
Vodotesnosť: Áno (5 ATM)
GPS prijímač: Nie
product_web: 0, 31008
Snímač srdcovej frekvencie: Áno, voliteľný
Snímač rýchlosti/kadencie: Áno, voliteľný
Garmin Connect™ kompatibilita: Áno
Dotyková obrazovka: Áno
Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík): Áno
Prepojenie: USB / Bluetooth Smart 

Obsah dodávky:

 -  vívosmart v zvolenej farbe a veľkosti
-  vívokeeper,
-  nabíjací/dátový klip,
-  manuál

Vyberte si Garmin vívosmart

Garmin vívosmart 4 Activity Tracker
Tenký smart monitor aktivity spája módny dizajn so štýlovými kovovými prvkami a jasný, perfektne čitateľný displej. Nástroje pre monitorovanie zdravia a kondície využívajú pulzomer na zápästí, celý deň sledujú úroveň stresu/námahy, v prípade potreby môžete na uvoľnenie použiť funkciu časovača dychového cvičenia. Monitoruje úroveň vašej kondície pomocou VO2 max a odhadne váš kondičný vek. Funkcia Body Battery™ monitoruje úroveň energie vášho tela. Pri objednávke je potrebné zvoliť veľkosť náramku a farbu: čierna, modrá a fialová. Štandardná veľkosť náramku je 122 - 189 mm, čierna farba je dostupná aj vo veľkosti Large 148 - 215 mm

teraz iba  89 € / 106 €
   99 €

Ku garmin vívosmart doporučujeme tieto prémiové pulzomery, ktoré Vám poskytnú maximálne pohodlie a komfort:

Wahoo TICKR - Bluetooth & ANT Heart Rate Monitor
Obrázok produktu Wahoo TICKR - Bluetooth & ANT Heart Rate Monitor Pokročilý snímač srdcovej aktivity (Heart Rate Monitor) s podporou Bluetooth Smart a ANT+. Umožňuje zasielať údaje cez Bluetooth do aplikácie v iPhone 5/5S/5C/4S, do vybraných Android zariadení s BT 4.0 a zároveň cez ANT+ napr. do hodiniek Garmin. Na

59 € / 70 €
Snímač pulzu - pulzomer (HRM) - Premium
Obrázok produktu Snímač pulzu - pulzomer (HRM) - Premium Nová generácia bezdrôtových snímačov srdcovej frekvencie (HRM). Vyhotovenie hrudného pásu poskytuje vysoký komfort pri nosení aj vďaka elastickému popruhu, ktorý je teraz mimoriadne prispôsobivý. Použitý materiál je jemný na dotyk a pružný pre spoľah

65 € / 78 €
Wahoo TICKR RUN - Bluetooth & ANT Heart Rate&Motion Monitor
Obrázok produktu Wahoo TICKR RUN - Bluetooth & ANT Heart Rate&Motion Monitor Pokročilý snímač srdcovej aktivity (Heart Rate Monitor) s podporou Bluetooth Smart a ANT+ a senzor pohybu v jednom. Sleduje charakteristiku behu, kadenciu, rýchlosť a vzdialenosť - bez použitia GPS. Je vhodný pre použitie na bežeckom páse alebo trena

75 € / 90 €

© Copyright 1998-2024 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.