Withings Smart Baby Monitor - Babyfón pre iOS & Android

Babyfón pre iOS & Android - Smart Baby monitor

iOSAndroid
Kedykoľvek, odkiaľkoľvek, po neobmedzený čas!
Novinka!!! Teraz nielen pre iOS, smartfóny a tablety s OS Android ale aj pre PC a MAC!

Iba u nás dostanete k Smart Baby Monitoru: Zapojenie, konzultácie a technickú podporu zadarmo!

Akcia: Ak si objednáte Smart Baby Monitor s dovozom servisným vozidlom, bezplatne Vám ho nainštalujeme a naučíme Vás pracovať s aplikáciou Withbaby. Svoj Babyfón môžete mať pripojený k Vašej Wifi sieti už dnes*. Smart Baby Monitor je tiež výborný darček. Prekvapte svojich blízkych a pošlite im tento revolučný Babyfón. Ostatné (zapojenie, zaučenie) už zabezpečíme my. Bezplatné zaškolenie platí aj pre osobný odber v predajni.

* - Platí pre objednávky prijaté PO-PI do 12:00 s dovozom pre Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj.

Web interface

Novinka: Sledujte svoje dieťa aj z počítača cez WEB

 • Pristupujte k Baby Monitoru z hociakého počítača, napríklad z práce.
 • Podeľte sa s celou svojou rodinou, nie je potrebný žiadny smartfón.
 • Ak máte viacero Smart Baby Monitorov, možete ich monitorovať všetky na jednom mieste.

TIP: Vyskúšajte tiež kameru Withings Home! Ponúka rovnaké funkcie ako Baby Monitor, má lepší Full HD obraz, monitoruje kvalitu obzdušia a je o 50 EUR lacnejšia.
V skratke

Smart Baby Monitor kombinuje špičkové technológie a prepracovaný design. Umožňuje rodičom novú generáciu komunikácie s dieťaťom pomocou mobilného telefónu Apple iPhone, tabletu Apple iPad, alebo prehrávača iPod Touch a teraz aj pomocou smartfónu alebo tabletu s OS Android

Používanie babyfónu je nevyhnutnosť pre každého rodiča, ktorý má malé dieťa. Smart Baby Monitor nielenže vyzerá úžasne, ale hlavne dáva rodičom  dôležité informácie o prostredí, v ktorom sa ich dieťa nachádza a umožňuje im jednoducho komunikovať s dieťaťom na diaľku.

Smart Baby Monitor bol predovšetkým navrhnutý pre používanie so smartfónom alebo tabletom. Smart Baby Monitor preto nepozostáva z vysielača a prijímača ako tradičné babyfóny, ale tvorí ho inteligentný senzor - kamera, ktorý komunikuje s mobilným zariadením (iOS, Android). Je jedno, či používate produkty Apple, alebo máte zariadenie s Androidom. Smart Baby Monitor je kompatibilný s oboma platformami.

Smart Baby Monitor má kameru s vysokým rozlíšením (3 megapixely), extra širokouhlý objektív s nočným videním a infračervenými LEDkami. Inteligentný senzor dáva rodičom  prístup k mnohým informáciám ako audio/video (denné a nočné videnie), okolité parametre (teplota a vlhkosť) na diaľku, kdekoľvek na svete. Smart Baby Monitor zachytí udalosť aj bez toho, aby sa dieťa pohlo.

Smart Baby Monitor je tiež vybavený mikrofónom, ktorý umožňuje rodičom komunikovať s dieťaťom a utíšiť ho aj keď nie sú fyzicky v miestnosti. Ďalšia funkcia umožňuje rodičom kontrolovať hudbu (uspávanky), ktorá sa hrá v miestnosti prostredníctvom monitora a môžu meniť skladby alebo zoznamy skladieb priamo z obývacej izby, kancelárie alebo odkiaľkoľvek na svete. Upozornenia sa dajú nastaviť pri narušení spánku dieťaťa na základe parametrov, ako je aktivita/pohyb, audio úrovne a zmena teploty/vlhkosť. Tieto alarmy sú kompletne prispôsobiteľné užívateľom.

Pripojenie je tak jednoduché, aby užívateľ nemal nikdy starosti s nastavením. Withings Smart Baby Monitor sa prispôsobí prostrediu a pripojí sa pomocou Bluetooth, WiFi alebo káblom.

Dizajn výrobku je elegantný, moderný, jednoduchý a nenápadný. Stačí otvoriť veko, nastaviť správny uhol a aktivovať kameru. Jednoduchým zavretím sa zariadenie vypne. Kamera je zároveň chránená pri prenášaní.

Pretože je Smart Baby Monitor "smart", teda chytrý, bude postupne rozšírovaný o ďalšie služby, či už priamo od výrobcu, alebo o služby tretích strán.

TIP: Poznáte detskú váhu Smart Kid Scale? Pri kúpe Smart Baby Monitora spolu s váhou Smart Kid Scale môžete výrazne ušetriť.
Smart Baby Monitor + Smart Kid Scale

Hlavné vlastnosti

Video s vysokým rozlíšením a krištáľovo čistý zvuk

Okamžité a diskrétne notifikácie.

Interaktívne riešenie pre pohodlie Vášho dieťaťa.

Skutočne revolučný produkt do skvelým designom.

Smart Baby Monitor prináša najlepšie technológie pre ochranu Vašich detí. Môžete sa pohybovať po miestnosti, približovať so širokouhlým objektívom a stále budete mať ostrý a čistý obraz. S funkciou notifikácií môžete sledovať Vaše dieťa a jeho okolie v iPhone, iPade alebo iPode Touch inovatívnym spôsobom. Hluk pohyb, teplota a vlhkosť sú pod Vašou kontrolou.  Môžete komunikovať s Vašim dieťaťom cez iPhone/iPad/iPod/Android. Môžete s dieťaťom hovoriť, prehrať mu uspávanku alebo zapnúť nočné svetlo pokiaľ sa na neho pozeráte. Štýlový a elegantný biely povrch - vyzerá ako hracia skrinka s najnovšou technológiou vo vnútri.
Viac informácií tu. Viac informácií tu. Viac informácií tu. Viac informácií tu.

Video vo vysokom rozlíšení, približovanie a pohyb, denný alebo nočný režim.Smart Baby Monitor - HD Video

Pohybujte sa po miestnosti s ostrým a čistým obrazom

S technológiou PTZ (Pan-Tilt-Zoom) sa môžete virtuálne pohybovať po detskej izbe. Stačí len posunúť prstom po displeji a získate prehľad o bezpečnosti Vášho dieťaťa.

Širokouhlé video s vysokým rozlíšením pre najlepšie výsledky

3 megapixelový video senzor poskytuje pôsobivú obrazovú kvalitu kresby na obrazovke Vášho iPhone/iPadu. Širokouhlý objektív Vám umožní sledovať vaše dieťa po celú dobu bez toho, aby museli Babyfón presúvať.

4x násobný zoom bez zhoršenia kvality - dáva pozor na Vaše dieťa po celú dobu

Gesto pinch-to-zoom v kombinácii s technológiou PTZ Vám umožní zamerať každý detail v detskej izbe pri zachovaní vynikajúcej kvality obrazu.

Smart Baby Monitor - Nočný režimS nočným režimom sledujte svoje dieťa bez toho, aby Ste ho zobudili

Akonáhle sa hodnota okolitého svetla zníži, automaticky sa zapne nočný režim. Môžete skontrolovať Vaše dieťa kedykoľvek, za šera alebo v noci, a to vďaka infračervenej kamere. To všetko je možné z Vášho iPhone, iPad alebo iPodu Touch a to bez nutnosti zapnutia svetla.

 

 

 

 

 

 

Smart Baby Monitor - Zvuk

Smart Baby Monitor - ZvukKrištáľovo čistý zvuk

Načúvajte svojmu dieťaťu v digitálnej kvalite.

Ak máte Smart Baby Monitor v ruke, môžete si všimnúť dvoch diskrétnych slotov - sú to mikrofóny, ktoré zachytávajú okolitý zvuk v miestnosti. Či Ste už v inej miestnosti, alebo na druhom konci sveta, budete počuť krištáľovo čistý zvuk. Môžete počuť Vaše dieťa a ono počuje Vás. Viac informácií tu.

Zavrite aplikáciu a stále môžete počuť Vaše dieťa ...

Smart Baby Monitor je oveľa viac ako iba Babyfón. Môžete skutočne počuť Vaše dieťa pri sebe po celú dobu. Stačí si vybrať svoj smartfón alebo tablet a spustiť aplikáciu WithBaby... a môžete teraz vidieť a počuť Vaše dieťa. Keď aplikáciu zatvoríte, môžete stále počúvať dieťa na pozadí.

 

 

Smart Baby Monitor - Notifikácie

 

 

Okamžité notifikácie pre komfort dieťaťa.

Majte upozornenia na dosah ruky.

Prispôsobte sa rýchlo všetkým situáciám, aby sa Vaše dieťa malo dobre.

4 rôzne typy upozornení.

Môžete nastaviť automatické upozornenia, ktoré Vás upozornia na poruchy spánku Vášho dieťaťa. Môžete aktivovať detektor pohybu, môžete byť upozornený na zvuky alebo plač dieťaťa. Faktory, ako sú teplota a vlhkosť v detskej izbe sú sledované tiež. Vyberte si a nastavte si upozornenia presne  podľa Vašich požiadaviek. Viac informácií tu.

 

 

Inteligentné pripojenie.

Vyberte si: Wi-Fi, Ethernet kábel alebo Bluetooth

Pripojenie Smart Baby Monitora je jednoduché, intuitívne a bezpečné. Nemusíte sa starať o konfiguráciu zariadenia.

Bezdrôtové pripojenie cez Wi-Fi alebo GSM sieť operátora

Váš Smart Baby Monitor je možné pripojiť cez Wi-Fi hotspot u Vás doma alebo u priateľov. V tomto prípade sa môžete pozrieť na svoje dieťa, komunikovať s ním, nech ste kdekoľvek *.

Smart Baby Monitor - Wifi


* Vyžaduje sa iPhone, iPad alebo iPod touch pripojený k Internetu

Pripojenie káblom Ethernet

Smart Baby monitor je možné pripojiť tiež pomocou kábla Ethernet. Aj v tomto prípade môžete sledovať svoje dieťa odkiaľkoľvek*.

Smart Baby Monitor - Wifi


* Vyžaduje sa iPhone, iPad alebo iPod touch pripojený k Internetu

Bluetooth, bez Internetu

Váš Smart Baby Monitor je tiež mobilné zariadenie. Keď Ste ďaleko od domova, je automaticky pripojený cez Bluetooth. V tomto prípade sa môžete pozrieť na svoje dieťa, komunikovať s ním aj bez pripojenia na Internet.

Smart Baby Monitor - Bluetooth

Stačí kliknúť na tlačidlo a hovoriť s dieťaťom.

Popri sledovaní videa môžete s dieťaťom aj rozprávať. Zvuk Vášho hlasu ho upokojí, kým k nemu prídete. Smart Baby monitor Vám umožní prihovoriť sa k dieťaťu, či Ste už doma alebo kdekoľvek.

Zabezpečené spojenie medzi iPhone a Smart Baby Monitorom Vám umožní vychutnať si vysoko kvalitný prenos bez rušenia.

Hudobný podmazSmart Baby Monitor - Uspávanka

Predstavte si, že môžete nastaviť hudobnú atmosféru priamo z vášho iPhone, iPadu alebo iPodu Touch.Vyberte melódiu, ktorú má Vaše dieťa najradšej.

Počas toho, ako sa s ním rozprávate, jednoducho spustite melódiu.

Smart Baby monitor je určený pre rýchlu interakciu s Vašim dieťaťom. Pomocou dotykovej plochy môžete ovládať hlasitosť, spustiť alebo zastaviť uspávanku, bez toho aby ste museli používať telefón.

 

Upokojujúce nočné svetlo.

Prineste jemné svetlo do detskej izby. Nočné svetlo Smart Baby Monitora Vám umožní vybrať farbu osvetlenia priamo zo smartfónu/tabletu.
Rovnako pri uspávanke, aj na nočné svetlo môžete použiť pre rýchly prístup tlačidlo na dotykovom paneli.

Sledujte teplotu a vlhkosť pre ideálnu atmosféru.

Detský spánok môže byť narušený pri zmene okolitých podmienok. Snímač teploty umožňuje sledovať teplotu kedykoľvek a tak udržať príjemné prostredie. Rovnako aj senzor vlhkosti Vám uznámi úroveň suchého vzduchu, čo by mohlo spôsobiť podráždenie hrdla dieťaťa.

So Smart Baby Monitorom môžete sledovať oba parametre. Ak parametre budú mimo nastavených hodnôt, zobrazí sa oznámenie automaticky na Vašom iPhone/iPade/iPode. Môžete kontrolovať atmosféru v miestnosti dieťaťa bez toho, aby Ste ho zobudili.

Sledovanie pre lepšie pochopenie potrieb Vášho dieťaťa.Smart Baby Monitor - Záznam

Život dieťaťa pozostáva z jeho spánku, plaču, papania, pohybov, malých zvukov ... Smart Baby Monitor monitoruje tieto informácie, čo Vám umožní lepšie pochopiť potreby Vášho dieťaťa v jeho raných fázach. Video Vášho dieťatka je doprevádzané s historickými údajmi zvuku a pohybu v dolnej časti obrazovky. Tieto informácie Vám umožnia získať presný obraz toho, či sa stalo za posledných 15 minút pre lepší pokoj.

Krásny kúsok, ako hracia skrinka.

Nechajte ho otvorený alebo zatvorený, na postieľke alebo jednoducho položený na stole v blízkosti Vášho zlatíčka.
Smart Baby monitor je krásna krabička s najlepšou technológiou vo vnútri.

Smart Baby Monitor - DesignDobre premyslený dizajn výrobku,  chutný a elegantný.

Smart Baby monitor je rafinovane lesklá biela škatuľka kompaktnej veľkosti. Ľahko sa prenáša, môžete si ju zobrať k svojej rodine a priateľom ... Keď ju otvoríte, vrchný panel odhalí kameru v čiernom ráme. Nočné svetlo je schované po ňou a môže byť ovládané z iPhonu, iPadu, iPodu alebo priamo zo spodného panelu. Tu je ukryté dotykové ovládanie, ktorým môžete ovládať Babyfón. Elegantný kruh funguje ako tlačidlo zapnutie melódie..., perfektný dizajn zhora nadol.

Skutočne revolučný výrobok!

Na rozdiel od tradičných detských babyfónov vysielačom a prijímačom, Smart Baby Monitor využíva najnovšie technológie, ktoré umožňujú kontrolu z aplikácie smartfónu alebo tabletu. Funkcia upozornenia je teraz záležitosť smartfónu/tabletu. Smart Baby Monitor je prevratný výrobok v nádhernom designe s s najnovšími technológiami.

Dotykové ovládanie.

Na otvorenej krabičke je vidieť 5 tlačidiel pre rýchle a jednoduché ovládanie. Jednoduchým dotykom vypnete nočné svetlo zapnuté zo smartfónu, nastavíte hlasitosť alebo melódiu uspávanky.

Otvorené alebo zatvorené.

S otvorenou krabičkou môžete okamžite začať sledovať dieťa cez videokameru. Keď je babyfón zatvorený, stále môžete dieťa počúvať, ale bez videa. V zatvorenom stave je objektív kamery úplne chránený a umožňuje jednoduchú prepravu.

Inteligentný dizajn a funkcie s bielym podstavcom a šikmým režimom pre najlepšie využitie kdekoľvek.

Smart Baby Monitor môžete jednoducho nakloniť pre optimálne využitie videa. Všetko bolo premyslené, len umiestnite babyfón na postieľku, alebo položte na stôl v blízkosti dieťaťa.

Smart Baby Monitor - Umiestnenie

Technická špecifikácia

Video
 • 3 megapixelová kamera s vysokým rozlíšením (2048 x 1536 pixels)
 • Intuitívne nastavenie uhla, približovania x 4 cez virtuálnu PTZ funkciu
 • Širokouhlý záber (90° hozontálne, 120° diagonálne)
 • LED infračervené nočné videnie do 5 metrov s automatickým aktivovaním
 • H264 kódovanie: rozlíšenie 512*384, prispôsobiteľná šírka pásma
Zvuk
 • Dualny mikrofón, 16 bitový zvuk pri 44.1 kHz, kódovanie AAC 32 kbit/s
Komunikácia s dieťaťom
 • Zabudovaný reproduktor pre uspávanky (AAC, 22 kHz) a prihovorenie k dieťaťu
 • Multifarebné LED nočné svetlo
Upozornenia
 • Detekcia pohybu a zvuku
 • Nastaviteľná úroveň pre zvuk, pohyb, teplotu a vlhkosť
 • Posiela upozornenia cez službu Apple Push Notifikácie
 • Záznamy upozornení sú dostupné v aplikácii WithBaby
Pripojenie
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4 GHz
 • Bluetooth 2.1 EDR
 • Ethernet 10-100 Mbit/s
Napájanie a batéria
 • Li-ion batéria
 • Nabíjanie cez dodávaný AC adaptér s micro-USB konektorom
Snímače
 • Teplomer a vlhkomer
 • Capacitné dotykové tlačidlá
V balení
 • Smart Baby Monitor
 • Puzdro na prenášanie
 • Stojan na postieľku
 • Li-On batéria
 • AC adaptér s 3 medzinárodnými koncovkami
 • Návod na použitie (SK/FR/EN/DE/ES/IT)
Min. požiadavky
 • iPhone 3GS, iPhone 4/4S, iPhone 5, iPad, iPad 2, New iPad, Retina iPad, iPad mini, iPod touch 3/4/5rd gen, vybrané zariadenia s OS Android, web interface (PC, Mac, Linux)
 • Prístup na Internet cez Wi-Fi alebo Ethernet kábel
 • iOS 4 alebo vyšší alebo OS Android
Prevádzkové podmienky
 • Prevádzková teplota: od 10°C do 35°C
 • Skladovacia teplota: od 0°C do 50°C
Rozmery a hmotnosť
 • Dĺžka: 92 mm
 • Šírka: 92 mm
 • Výška: 63 mm
 • Hmotnosť: 293 g (vrátane batérie 23g)

WithBaby

 • Aplikácia WithBaby zadarmo dostupná z App Store: kompatibilná s iPhone, iPad a iPod touch, alebo z Google Play: kompatibilná s vybranými Android zariadeniami.
 • Vytvorte si zadarmo účet pre bezpečné pripojenie
 • 3 účty sa môžu pripojiť na Smart Baby Monitor súčasne

 

Nemáte radi nakupovanie cez eshop? Príďte k nám a objednajte si Withings Smart Baby Monitor ešte dnes*. Alebo zavolajte na tel. číslo 02/4564 7094, nadiktujte svoje meno a adresu a Baby Monitor Vám pošleme kuriérom na dobierku. Alebo pošlite e-mail.

* - V prac. dni 9:00-16.30.

Obávate sa, že obsluhu nezvládnete, že je to zložité? Omyl. Withings Smart Baby Monitor je veľmi jednoduchý na používanie.  
Úvodným nastavením, spárovaním so smartfónom Vás prevedie používateľská príručka v slovenčine, ktorú sme pre Vás pripravili. A ak by Ste mali akýkoľvek problém s nastavením alebo pri používaní, môžete sa obrátiť našu technickú podporu*.

* - kontaktné informácie sú uvedené v návode na použitie

5 ocenení za inovácie

Smart Baby Monitor získal prestížne ocenenia:

Smart Baby Monitor - OceneniaČasté otázky - FAQ

Používanie Smart Baby Monitora

Čo potrebujem, ak chcem nainštalovať Smart Baby Monitor?

Aby Ste mohli Smart Baby Monitor používať potrebujete predovšetkým Apple iPhone, iPad alebo iPod touch a pripojenie na Internet (WiFi alebo Ethernet).

Musím zaplatiť za aplikáciu, ktorá umožňuje komunikáciu s dieťaťom?

Nie, aplikácia WithBaby je zadarmo. Stiahnuť si ju môžete tu.

Ako môžem umiestniť Smart Baby monitor vedľa dieťaťa?

Dvomi spôsobmi. Môžete umiestniť Smart Baby Monitor na postieľku pomocou dodávaného stojana alebo položiť ho na nábytok.

Ako môžem používať Smart Baby monitor u priateľov?

Keď ste u priateľov/rodičov, Smart Baby Monitor automaticky pripojí k Vášmu iPhonu, iPpadu, iPodu cez Bluetooth. Všetko je jednoduché a automatické. Ak chcete, môžete sa pripojiť k sieti Wi-Fi. Pokiaľ nie je na mieste prístup na Internet a chcete monitorovať dieťa na diaľku (viac ako 50 metrov), môžete použiť MiFi Mobile HotSpot.

Čo znamená autonómia Smart Baby Monitora?

Keď je Smart Baby Monitor zapojený, nemá žiadny limit pre používanie. Keď ho však odpojíte od elektrickej energie, vyberateľná batéria zabezpečí prevádzku, takže môžete prenášať babyfón bez prerušenia prevádzky. Babyfón tak môže fungovať až jednu hodinu pri streamovaní zvuku a videa. Po zatvorení zariadenia sa video vypne a babyfón tak môže fungovať až 2 hodiny na batérie.

Aký má dosah?

Ak je Smart Baby Monitor pripojený k Internetu, nie je tu žiadny limit. Môžete sledovať svoje dieťa, nech ste kdekoľvek na svete (kde máte pripojenie na Internet cez WiFi alebo mobilného operátora). Ak je Smart Baby monitor mimo dosahu domácej Wi-Fi siete, automaticky sa pripojí k Vášmu iPhonu, iPadu, alebo iPodu Touch cez Bluetooth. Dosah pri pripojení cez Bluetooth je okolo 15 metrov.

Je možné použiť niekoľko smartfónov/tabletov s jedným Smart Baby Monitorom?

Áno. Môžete použiť toľko smartfónov/tabletov (iPhonov, iPadov a iPodov Touch..), koľko chcete. Na zachovanie dobrej kvality je však počet paralelných feedov obmedzený na 3.

Existuje možnosť rušenia s mojou Wi-Fi sieťou?

Nie. Smart Baby Monitor sa pripája priamo cez Wi-Fi. Preto na rozdiel od iných typov babyfónov tu neexistuje žiadne riziko ovplyvňovania Vašej Wi-Fi siete.

Aká technológia sa používa na upozornenia, že sa dieťa pohybuje alebo plače?

Na upozornenia sa používa služba Apple Push Notifikácie. Upozornenia sa doručujú, ak má iPhone, iPad alebo iPod prístup na Internet cez Wi-Fi, 3G alebo Edge.

Je pravda, že môžem svoje dieťa sledovať neobmedzene odkiaľkoľvek?

Áno. Smart Baby Monitor umožňuje sledovanie Vášho dieťaťa hocikedy a hocikde po neobmedzený čas. Môžete sledovať video/audio streaming po neobmedzený čas nielen z dosahu Vašej Wifi siete alebo cez Bluetooth ale aj od hocikiaľ cez Internet.

Môžem použiť niekoľko Smart Baby Monitorov so svojim smartfónom/tabletom?

Áno, môžete pripojiť toľko Smart Baby Monitorov, koľko chcete. Prepínať sa medzi nimi môžete v aplikácii WithBaby v záložke "Settings> My baby monitor".

Môžem používať Smart Baby Monitor na viacerých miestach?

Áno, Smart Baby Monitor si pamätá nastavenia k 3 WiFi sieťam. Takže, či Ste doma alebo u priateľov, Smart Baby Monitor sa automaticky pripojí k vhodnej WiFi sieti.

Naozaj môžem použiť aj iné zariadenie ako Apple na pripojenie k babyfónu?

Áno, babyfón môžete používať aj s vybranými zariadeniami s operačným systémom Android. Ak chcete zistiť, či je Vaše zariadenie kompatibilné s aplikáciou WithBaby Android, kliknite na tento link. Smart Baby Monitor je tiež kompatibilný s čítačkou/tabletom Amazon Kindle Fire HD.

Nefunguje mi batéria v Smart Baby Monitore

Ak Vám batéria prestala fungovať alebo sa nafúkla, znamená to, že uplynula životnosť batérie. V tomto prípade batériu ihneď vyberte z prístroja a vymeňte ju za novú. Novú batériu si môžete objednať tu.

Stále mám otázky, koho mám kontaktovať?

Radi Vam zodpovieme Vaše otázky. Neváhajte nás kontaktovať na čísle 02/ 4564 7094, na doleuvedenej mailovej adrese, alebo pomocou kontaktného formulára na spodku stránky.

Zdravie a komfort dieťaťa

Prečo je potrebné vedieť aká teplota a vlhkosť vzduchu je v detskej izbe?

Aby sa dieťaťu dobre spalo, je dôležité udržiavať optimálnu atmosféru v jeho spálni. Preto, to je všeobecne odporúčané, aby sa teplota v spálni pohybovala okolo 18 ° C a vlhkosť vzduchu bola medzi 50% až 70%. Smart Baby Monitor Vám umožní poznať aktuálne hodnoty teploty a vlhkosti v miestnosti. Okrem toho Vás upozorní v prípade prekročenia rozsahu, ktorý Ste definovali.

Kedy som upozornený?

Ak chcete, môžete byť upozornení automaticky pri hluku alebo pohyb v spálni dieťaťa. Môžete sa tiež pozrieť na teplotu a vlhkosť v izbe Vášho dieťaťa.

Môžem upraviť citlivosť na hluk a pohyb?

Áno. Môžete si nastaviť rozsah ako aj dobu oneskorenia, kedy máte byť na udalosť upozornení.

Nechcem byť už notifikovaný na hluk, pohyb, teplotu a vlhkosť, ale chcem, aby moja žena bola. Je to možné?

Áno. Stačí len deaktivovať upozornenia v aplikácii WithBaby vo Vašom iPhone, iPade, iPode.

Testujem upozornenia na hluk a pohyb, mám pocit, že nie som upozornený zakaždým. Čo sa deje presne?

Ak nastane hluk alebo pohyb v miestnosti dieťaťa, budete automaticky dostávať upozornenia na Váš iPhone, iPad alebo iPod touch. Nie Ste však vyrušovaný zakaždým. Ďalšie rovnaké upozornenie sa pošle až po 5 nasledujúcich minútach.

Chcel by som počúvať čo sa deje v miestnosti dieťaťa, aj keď je aplikácia WithBaby vypnutá. Je to možné?

Áno. V aplikácii WithBaby musíte zapnúť voľbu "Non-stop listening". Potom môžete ukončiť aplikáciu.

Aký je zmysel prepínača "Monitoring"?

Prepínač "Monitoring" je v menu v aplikácie WithBaby, rovnako ako v obrazovke pri sledovaní videa. Akonáhle ho vypnete, nebudete môcť sledovať dieťa, ani ho počuť, ani prijímať upozornenia. Avšak Smart Baby Monitor je stále zapnutý. Preto v tomto okamihu sa môže iný používateľ pripojiť k babyfónu a monitorovať dieťa alebo prijímať Push notifikácie.

Inštalácia

Naozaj nie som technofil. Je to jednoduché nainštalovať?

Smart Baby Monitor je navrhnutý tak, aby sa veľmi jednoducho používal. Takže nastavenie rovnako jednoduché, ako jeho používanie.

S akými zariadeniami je Smart Baby Monitor kompatibilný?

Smart Baby Monitor od Withings je kompatibilný s:

iPhone 3GS a iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5
iPad, iPad 2, New iPad, Retina iPad, iPad mini
iPod 3., 4. a 5. generácie
iOS 4 alebo vyšší je nutný.

Čo znamená "MFI"?

Skratka "MFI" znamená, že monitor bol navrhnutý tak, aby bol plne kompatibilný s iPhone, iPad a iPod Touch.

Ako prebieha proces nastavenia?

Najskôr, pripojte Váš iPhone, iPad alebo iPod Touch k sieti Wi-Fi. Potom spustite aplikáciu WithBaby a postupujte podľa pokynov. Podrobne je to popísané v návode na obsluhu, ktorý je v balení.

Nákup a starostlivosť o produkt

Čo je súčasťou dodávky?

Súčasťou dodávky Smart Baby Monitora je taška na prenášanie, stojan na detskú postieľku, AC adaptér s medzinárodnými koncovkami a podrobný návod v slovenčine.

Ako zakúpiť?

Od nákupu Smart Baby Monitora Vás delí jedno kliknutie. Kliknite sem pre vloženie Smart Baby Monitora do košíka a dokončenie objednávky v našom  e-shope. Ak nie Ste stotožnený/á s nákupom cez e-shop, zavolajte na číslo 02/45647094 a ostatné zabezpečíme my.

Prečo to mám kúpiť práve u Vás?
 • Ako distribútor produktov Withings máme dostatočné množstvo skladom. Vašu objednávku vybavíme ihneď.
 • Zabezpečujeme technickú podporu a servis. K produktu Vám dodáme podrobnú dokumentáciu v slovenčine a pokiaľ budete potrebovať pomôcť s nastavením alebo používaním, máte sa na koho obrátiť.
 • Nie Ste rozhodnutí, či Smart Baby Monitor spĺňa Vaše očakávania? Radi Vám ho pre nákupom predvedieme a zodpovieme Vaše otázky.
 • Komfortný nákup. Využite rôzne možnosti platby (karty VISA/EC/MC/Am. Express, Orange Teleplatba, dobierka...) a doručenia (dovoz, osobný odber, UPS, pošta)
 • Lebo aj my máme deti a používame Smart Baby Monitor. Podelíme sa s Vami o tipy a triky pri používaní tohto skvelého produktu.
Aké sú dodacie lehoty a náklady?

Smart Baby Monitor máme na vždy sklade. Môžete ho mať už v deň objednávky (osobný odber, dovoz) alebo nasledujúci pracovný deň pri dodaní UPSkou. Aké sú náklady na doručenie? Žiadne. Zaplatíme za Vás prepravné náklady, či už si necháte poslať babyfón prepravnou službou UPS alebo poštou kdekoľvek na Slovensko. Smart Baby Monitor si môžete objednať aj do zahraničia. Za malý poplatok ho pošleme hocikde v rámci Európy. Viac info tu.

Chcel by som odložiť svoj Smart Baby Monitor. Sú nejaké osobitné opatrenia?

Áno. Vyberte batériu z výrobku a odložte Smart Baby Monitor na čisté a suché miesto, medzi 10 ° C a 35 ° C.

Nové funkcie a aktualizácie

25.9.2013
 • Web interface pre sledovanie Smart Baby monitorov cez webový prehliadač.
11.12.2012
 • Rozšírená kompatibilita so smartfónmi a tabletmi s OS Android a čítačkou Kindle Fire HD.
1.3.2012
 • Lepšia obrazová kvalita za slabého osvetlenia - aj v šere Vám teraz Baby Monitor poskytuje čistý farebný obraz.
 • Časovač pre uspávanku a osvetlenie - môžete si nastaviť časový limit pre uspávanku a/alebo osvetlenie.
 • Dúhové svetlo - môžete si nastaviť, aby sa farba osvetlenia pomaly menila.
25.1.2012
 • Nová uspávanka - na základe hlasovania ste si vybrali Beethovenovu klasiku - Sonátu pre Elišku.

Video:

Obrázky produktu:

Smart Baby Monitor môžete zakúpiť samostatne alebo v balíku:

za výhodné ceny.

Kúpite tu:

Príslušenstvo pre Withings Smart Baby Monitor:

Držiak na postieľku pre Withings Smart Baby Monitor
Obrázok produktu Držiak na postieľku pre Withings Smart Baby Monitor Originálny držiak na postieľku pre Withings Smart Baby Monitor. Umožňuje bezpečné pripojenie baby monitora na detskej postieľke.

29 € / 34 €
Náhradná batéria pre Withings Smart Baby Monitor
Obrázok produktu Náhradná batéria pre Withings Smart Baby Monitor náhradná Li-Ion batéria Withings Smart Baby Monitor.

35 € / 42 €

Príbuzné produkty:

O výrobcovi Withings

Spoločnosť Withings vytvára inteligentné produkty a aplikácie, ktoré umožňujú postarať sa o seba a svojich blízkych novým a jednoduchým spôsobom. Využitím sieťových zdrojov Withings poskytuje zariadeniam prístup k nekonečnej výpočtovej a úložnej kapacite bez dodatočných nákladov, čím za zariadenia stávajú inteligentnými, pripojenými zariadeniami. Od roku 2009 rozširuje tieto výhody na širokú škálu lifestylových, jednoducho používaných zariadení. Pomocou mobilných telefónov a počítačov umožňuje prístup k jeho platforme a ekosystému, ktorý tvorí viac ako 100 partnerských aplikácií a zariadení, ktoré poskytujú užívateľom úplne novú dimenziu.

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.