Nokia Home - HD kamera so senzormi kvality vzduchu

Nokia Home

Withings Home je traz Nokia Home! Ten istý produkt, nové logo.

Iba u nás dostanete k Nokia (Withings) Home: Zapojenie, konzultácie a technickú podporu zadarmo!

Akcia: Ak si objednáte kameru Nokia (Withings) Home s dovozom servisným vozidlom, bezplatne Vám ju nainštalujeme a naučíme Vás pracovať s aplikáciou Nokia (Withings) Home. Vašu kameru môžete mať pripojenú k Vašej Wifi sieti už dnes*. Kamera Nokia (Withings) Home je tiež výborný darček. Prekvapte svojich blízkych a pošlite im túto elegantnú kameru, ktorá sa hodí do každej domácnosti. Ostatné (zapojenie, zaučenie) už zabezpečíme my. Bezplatné zaškolenie platí aj pre osobný odber v predajni. (Pri objednávkach cez internet dostanete v balení podrobný návod na zapojenie a tel. číslo na technika, s ktorým môžete zapojenie konzultovať.)

* - Platí pre objednávky prijaté PO-PI do 12:00 s dovozom pre Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj.

Elegantná HD kamera so špičkovou kvalitou obrazu a so senzormi, ktoré monitorujú kvalitu vzduchu. Kamera Vám umožní zostať na blízku so svojimi najdrahšími a urobí z Vášho domova zdravšie a bezpečnejšie miesto.
Nové funkcie:
 • Podpora pokročilej automatizácie pomocou IFTTT
 • Autopilot - automatické časové nastavenie kamery
 • Podpora pre Android 4.4 a vyšší
 • Podpora pre Apple Watch a Apple TV 4. gen.
 • Nahrávanie do Cloudu (2-dňová história zadarmo, 7 a 30-dňový plán za poplatok)
 • Možnosť uložiť fotku z videa.
 • Prispôsobenie notifikácie na pohyb a zvuk.
 • Zobrazenie notifikácie kvality vzduchu na zariadení.
 • Dvaja používatelia môžu streamovať video zároveň.

Nokia (Withings) Home + Apple TV

Buďte bližšie k Vášmu domovu a k Vašim blízkym. Teraz aj pomocou Apple Watch a Apple TV.

Nokia (Withings) Home + Apple TV

Zostaňte v spojení

Okamžitý prístup do vášho domova odkiaľkoľvek

Všetci sme citovo viazaní na miesto, nazývame "domov". Je to jediné miesto, ktoré by ste chceli mať prístupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Nokia (Withings) Home úspešne plní túžbu zostať v spojení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodina

Predstavte si, že Ste uviazli v práci a Vaše dieťa práve prišlo domov školy. Vďaka Nokia (Withings) Home môžete sledovať či si robí svoje domáce úlohy. Pochváľte ho vďaka vysokokvalitnému reproduktoru a uvidíte, ako sa jeho tvár sa rozžiari!

Dieťa

Potrebujete dávať pozor na vaše dieťa ako si podriemáva a pritom si užívať večeru s priateľmi v obývačke? Chcete mať ho pod dohľadom, keď ste na služobnej ceste? Stačí umiestniť na Nokia (Withings) Home v detskej izbe. Môžete zapnúť nočné svetlo alebo alebo spustiť uspávanku na diaľku, aj keď ste preč.

Domáci miláčikovia

Kontrolujte svojho domáceho miláčika po celý deň - sledujte ho ako zrieme na gauči, ako sa hrá s jeho hračkou ... Moment. Sú to vaše tenisky v jeho ústach? Priblížte, aby ste si boli istí. Nokia (Withings) Home je ako okno s výhľadom do svojich obytných miestností a je vždy ľahko dostupné.

Vynikajúci obraz

Vďaka kombinácii najlepších video-technológii, Home poskytuje HD video vo vynikajúcej kvalite. 5 megapixelový senzor zabezpečuje zabezpečuje detailný obraz s rozlíšením až 1080p pri 30 snímkoch za sekundu. Vďaka WebRTC protokolu je obraz výnimočne plynulý.

135° širokouhlý záber

Nie je žiadna časť izby, ktorú by Home nevidel. Home ponúka jedno z najširších zorných polí na trhu, rovnako ako automatický zaostrovanie. Rozlúčte sa s motorizovanými kamerami a rušivými šošovkami typu rybie oko.

x12 zoom s automatickým vylepšením obrazu

ePTZ technológia umožňuje otáčanie, nakláňanie a zväčšovanie a zmenšovanie z HD videa. Home automaticky vylepšuje snímky bezprostredne po premiestnení, aby vám ukázať tie najmenšie detaily.

Nočné videnie

Keď slnko zapadne, Home sa automaticky prepne na nočné videnie, pomocou infračerveného mechanického filtra vidí aj v tme.

Krištáľovo čistá komunikácia

Hovorte a prirodzene komunikujte. Nokia (Withings) Home môže prijímať aj vysielať dáta súčasne a zároveň prináša najčistejší možný zvuk. Má 2W reproduktor s frekvenčným rozsahom 300-16000Hz a 2 digitálne mikrofóny s technológiou potlačenia ozveny a hluku.

Nenechajte si újsť žiadny moment

S Home ste vždy v obraze. Môžete dokonca posúvať späť v čase, pretože udržiava denník udalostí, ktoré sa dejú v jeho blízkosti.

Majte prehľad o každom dni

Zakaždým keď Home zistí udalosť, zachytí fotografiu alebo zaznamená krátky videoklip. Ako tieto zachytené okamihy zhromažďujú, vytvárajú skutočný domáci denník. Prejdite späť v čase zobrazte si až dva dni dozadu. 

Time-lapse- rekapitulácia

V každom okamihu máte prístup k time-lapse rekapitulácii za posledných 12 hodín - rýchly a zábavný spôsob, ako vidieť všetko, čo sa v poslednej dobe stalo.

Ochráňte svoju rodinu a svojich najbližších 24/7

Je to osobné

Vyberte si údajne, ktoré Vás zaujímajú a nastavte si na aké udalosti a kedy chcete dostávať push-notifikácie.

Vždy v obraze

Nech už je váš dom je plný života, alebo prázdny, Nokia (Withings) Home je stále v službe. Vždy Vás informuje o stave vašich priestorov, kedykoľvek. Reaguje na pohyb, zvuk, ľudí a kvalitu vzduchu.

Vybudujte zdravšie životné prostredie

Nokia (Withings) Home je prvý monitorovací video systém, ktory sleduje znečistenia vnútorného ovzdušia. To vám umožní starať sa o životné prostredie celej Vašej rodiny.

Spätná väzba o kvalite ovzdušia v reálnom čase

Buďte informovaní o prítomnosti neviditeľných - avšak potenciálne škodlivých - častíc. to Vám dáva možnosť tomu predchádzať.

Ľahko pochopiteľný graf v aplikácii Vám ukáže predchádzajúce a súčasné úrovne prchavých organických látok. Ak sa dostanú do nezdravých úrovní, Home bliká na červeno a pošle vám oznámenie. S týmito údajmi Ste schopní urobiť včasné rozhodnutia, ako je napríklad otváranie okna pri používaní čistiacich prostriedkov alebo po poskladaní lepenkového nábytku.

Autopilot - automatické nastavenie kamery

Zapnite si prepínanie režimov kamery automaticky v závislosti na čase. Kamera sa automaticky zapne, ked odídete z domu a vypne sa, keď prídete domov.

IFTTT

Chcete viacej možností? Vďaka IFTTT môžete Nokia (Withings) Home prepojiť s viac ako 1000 aplikáciami a inými zariadeniami v dome. Príklady využitia: Ak odídete z domu (na základe GPS polohy), kamera sa automaticky zapne do monitorovacieho režimu. Ak kamera zaznamená pohyb, automaticky sa zasvietia svetlá (žiarovky Philips Hue). Ak sa zhorší kvalita vzduchu, automaticky sa zapne čistič vzduchu (WeMo). Ak sa kamera odpojí od internetu, dostanete oznámenie mailom. Táto kamera dokáže viac, ako si dokážete predstaviť.

 

Nemáte radi nakupovanie cez eshop? Príďte k nám a objednajte si Nokia (Withings) Home ešte dnes*. Alebo zavolajte na tel. číslo 02/4564 7094, nadiktujte svoje meno a adresu a Nokia (Withings) Home Vám pošleme kuriérom na dobierku. Alebo pošlite e-mail.

* - V prac. dni 9:00-16.30.

Obávate sa, že obsluhu nezvládnete, že je to zložité? Omyl. Nokia (Withings) Home je veľmi jednoduchý na používanie.  
Úvodným nastavením, spárovaním s iPhonom Vás prevedie používateľská príručka v slovenčine, ktorú sme pre Vás pripravili. A ak by Ste mali akýkoľvek problém s nastavením alebo pri používaní, môžete sa obrátiť našu technickú podporu*.

* - kontaktné informácie sú uvedené v návode na použitie

Technická špecifikácia

kamera
5 megapixelový snímač CMOS
Kódovanie do 1080p30
135 ° (diagonálne) zorné pole - no rybie oko
Nočné videnie s IR mechanickým filtrom
Senzory
Kvalita ovzdušia (prchavé organické látky)
Triple Axis akcelerometer
Snímač okolitého svetla
audio
2 digitálne mikrofóny
Vysoko kvalitný 2W reproduktor
pripojenie
Wi-Fi
WiFi 2x2 MIMO 2,4GHz

Ethernet
Ethernet 10/100 Mbit / s

bluetooth
Bluetooth 4.0 (Bluetooth Low Energy)

zabezpečenie
Komunikácia cez Secure Socket Layer (SSL)
DTLS end-to-end šifrovanie.


Napájanie cez micro USB 5V 2A

aplikácia
iOS - bezplatná Aplikácia k dispozícii v Apple AppStore
Pre iPhone 4S, 5, 5c, 5S, 6, 6 Plus, iPad (3. generácie alebo novší), iPad mini, iPod touch (4. generácie alebo vyššia)
 iOS 7 alebo vyšší
Android 4.4 alebo vyšší.Aplikácia pre Android na stiahnutie tu.

Rozmery a hmotnosť
Výška: 87 mm,  Šírka: 75 mm, 75 mm, Hmotnosť: 0,226 kg 

Obsah dodávky:

 • Kamera Nokia (Withings) Home
 • Stojan na stôl
 • Nabíjačka s medzinárodnými koncovkami
 • Návod

Obrázky produktu:

Časté otázky - FAQ

Používanie kamery Nokia (Withings) Home

Čo potrebujem, ak chcem nainštalovať kameru Nokia (Withings) Home?

Aby Ste mohli kameru Nokia (Withings) Home používať potrebujete predovšetkým iOS zariadenie (Apple iPhone, iPad) alebo zariadenie s OS Android (viď kompatibilita). Tiež potrebujete router s pripojením na Internet (WiFi alebo Ethernet).

Musím zaplatiť za aplikáciu, ktorá mi umožňuje sledovanie a komunikáciu?

Nie, aplikácia Nokia (Withings) Home je zadarmo. Stiahnuť si ju môžete tu.

Kde môžem umiestniť kameru Nokia (Withings) Home?

Kameru môžete umiestniť kdekoľvek na horizontálnu plochu (nábytok, stôl). Môžete použiť dodávaný magnetický držiak, ktorý umožňuje kameru nakloniť.

Ako môžem používať kameru Nokia (Withings) Home u priateľov?

Keď ste u priateľov/rodičov, môžete cez smartfón sledovať, čo sa doma deje. Všetko je jednoduché a automatické. Ak chcete, môžete sa pripojiť k sieti Wi-Fi. Pokiaľ nie je na mieste, kde máte kameru, prístup na Internet, môžete použiť svoj vlastný Wifi hotspot - MiFi 2 Mobile HotSpot.

Aký má kamera Nokia (Withings) Home dosah?

Pristupovať ku kamere Nokia (Withings) Home môžete odkiaľkoľvek, nie je tu žiadny limit. Môžete sa pripojiť, nech ste kdekoľvek na svete (kde máte pripojenie na Internet cez WiFi alebo mobilného operátora) a sledovať, čo sa doma deje.

Je možné použiť niekoľko smartfónov/tabletov s jednou kamerou Nokia (Withings) Home?

Áno. Môžete použiť toľko smartfónov/tabletov, koľko chcete. V súčasnosti však môžete pozerať live video z 2 zariadení súčasne (pre zachovanie dobrej kvality).

Existuje možnosť rušenia s mojou Wi-Fi sieťou?

Nie. Kamera Nokia (Withings) Home sa pripája priamo cez Wi-Fi. Preto na rozdiel od iných typov babyfónov tu neexistuje žiadne riziko ovplyvňovania Vašej Wi-Fi siete.

Aká technológia sa používa na upozornenia, keď kamera zaznamená pohyb alebo zvuk?

Na upozornenia sa používa služba Apple/Google Push Notifikácie. Upozornenia sa doručujú, ak má smartfón/tablet prístup na Internet cez Wi-Fi, alebo mobilného operátora.

Je pravda, že môžem pristupovať ku kamere neobmedzene odkiaľkoľvek?

Áno. Nokia (Withings) Home umožňuje sledovanie Vášho domova hocikedy a hocikde po neobmedzený čas. Môžete sledovať video/audio streaming po neobmedzený čas nielen z dosahu Vašej Wifi siete ale aj od hocikiaľ cez Internet.

Môžem použiť niekoľko kamier Nokia (Withings) Home so svojim smartfónom/tabletom?

Áno, k jednému účtu môžete pripojiť až 20 kamier Nokia (Withings) Home. Prepínať sa medzi nimi môžete v aplikácii.

Naozaj môžem použiť aj iné zariadenie ako Apple na pripojenie k babyfónu?

Áno, kameru Nokia (Withings) Home môžete používať aj s vybranými zariadeniami s operačným systémom Android. Ak chcete zistiť, či je Vaše zariadenie kompatibilné s aplikáciou Withing Home pre Android, kliknite na tento link.

Stále mám otázky, koho mám kontaktovať?

Radi Vam zodpovieme Vaše otázky. Neváhajte nás kontaktovať na čísle 02/ 4564 7094, na doleuvedenej mailovej adrese, alebo pomocou kontaktného formulára na spodku stránky.

Nokia (Withings) Home ako Babymonitor pre sledovanie dieťaťa

Kedy som upozornený na aktivitu v detskej izbe?

Ak chcete, môžete si nastaviť upozornenia (push notifikácie) automaticky pri hluku alebo pohybe v spálni dieťaťa. Môžete tiež sledovať kvalitu vzduchu v izbe Vášho dieťaťa. Ak chcete sústavne dieťa monitorovať, aj keď aplikáciu zatvoríte, nastavte si v aplikácii režim Babymonitor.

Môžem upraviť citlivosť na hluk a pohyb?

Áno. Môžete si nastaviť rozsah ako aj dobu oneskorenia, kedy máte byť na udalosť upozornení.

Nechcem byť už notifikovaný na hluk, pohyb, kvalitu vzduchu, ale chcem, aby moja žena bola. Je to možné?

Áno. Stačí si deaktivovať upozornenia v aplikácii Nokia (Withings) Home vo Vašom smartfóne.

Testujem upozornenia na hluk a pohyb, mám pocit, že nie som upozornený zakaždým. Čo sa deje presne?

Ak nastane hluk alebo pohyb v miestnosti dieťaťa, budete automaticky dostávať upozornenia Váš smartfón/tablet. Nie Ste však vyrušovaný zakaždým. Ďalšie rovnaké upozornenie sa pošle až po 5 nasledujúcich minútach.

Chcel by som počúvať čo sa deje v miestnosti dieťaťa, aj keď je aplikácia Home vypnutá. Je to možné?

Áno. V aplikácii Home musíte zapnúť režim Babymonitor. Potom môžete zavrieť aplikáciu, ale zvuk budete počuť naďalej.

Inštalácia

Naozaj nie som technofil. Je to jednoduché nainštalovať?

Kamera Nokia (Withings) Home je navrhnuta tak, aby sa veľmi jednoducho používala. Takže nastavenie rovnako jednoduché, ako jeho používanie. Ak si objednáte kameru Nokia (Withings) Home s dovozom servisným vozidlom, inštaláciu máte zadarmo.

S akými zariadeniami je kamera Nokia (Withings) Home kompatibilná?

Kameru Nokia (Withings) Home je kompatibilná s:

- iOS zariadenia s iOS 7 alebo vyšším
- smartfóny a tablety s Android 4.4 a vyšším.

Čo znamená "MFI"?

Skratka "MFI" znamená, že kamera Nokia (Withings) Home bola navrhnutá tak, aby bola plne kompatibilná s iPhone, iPad a iPod Touch.

Ako prebieha proces nastavenia?

Najskôr, pripojte Váš smartfón k sieti Wi-Fi. Potom spustite aplikáciu Nokia (Withings) Home a postupujte podľa pokynov. Podrobne je to popísané v návode na obsluhu, ktorý je v balení.

Nákup a starostlivosť o produkt

Čo je súčasťou dodávky?

Súčasťou dodávky kamery Nokia (Withings) Home je stojan na stôl, AC adaptér s medzinárodnými koncovkami a podrobný návod v slovenčine.

Ako zakúpiť?

Od nákupu kamery Nokia (Withings) Home Vás delí jedno kliknutie. Kliknite sem pre vloženie kamery Nokia (Withings) Home do košíka a dokončenie objednávky v našom  e-shope. Ak nie Ste stotožnený/á s nákupom cez e-shop, zavolajte na číslo 02/45647094 a ostatné zabezpečíme my.

Prečo to mám kúpiť práve u Vás?
 • Všetky produkty zn. Withings máme obvykle skladom. Vašu objednávku vybavíme ihneď.
 • Zabezpečujeme technickú podporu a servis. K produktu Vám dodáme podrobnú dokumentáciu v slovenčine a pokiaľ budete potrebovať pomôcť s nastavením alebo používaním, máte sa na koho obrátiť. A viete, že aj samotnú inštaláciu máte u nás zadarmo?
 • Nie Ste rozhodnutí, či kamera Nokia (Withings) Home spĺňa Vaše očakávania? Radi Vám pred nákupom zodpovieme všetky Vaše otázky. O kamere Nokia (Withings) Home vieme skutočne všetko.
 • Komfortný nákup. Využite rôzne možnosti platby (karty VISA/EC/MC/Am. Express, Orange Teleplatba, dobierka...) a doručenia (dovoz, osobný odber, kuriér, pošta)
 • Lebo aj my používame kameru Nokia (Withings) Home. Podelíme sa s Vami o tipy a triky pri používaní tohto skvelého produktu.
Aké sú dodacie lehoty a náklady?

Kameru Nokia (Withings) Home máme na sklade. Môžete ho mať už v deň objednávky (osobný odber, dovoz) alebo nasledujúci pracovný deň pri dodaní UPSkou. Či už si necháte poslať babyfón prepravnou službou UPS alebo poštou kdekoľvek na Slovensko, o 1-2 dni máte kameru Nokia (Withings) Home doma alebo vo firme. Kameru Nokia (Withings) Home si môžete objednať aj do zahraničia. Za malý poplatok ju pošleme hocikde v rámci Európy. Viac info tu.

Chcel by som odložiť svoju kameru Nokia (Withings) Home. Sú nejaké osobitné opatrenia?

Áno. Odložte kameru Nokia (Withings) Home na čisté a suché miesto s teplotou medzi 10 ° C a 35 ° C.

O výrobcovi Withings

Spoločnosť Withings vytvára inteligentné produkty a aplikácie, ktoré umožňujú postarať sa o seba a svojich blízkych novým a jednoduchým spôsobom. Využitím sieťových zdrojov Withings poskytuje zariadeniam prístup k nekonečnej výpočtovej a úložnej kapacite bez dodatočných nákladov, čím za zariadenia stávajú inteligentnými, pripojenými zariadeniami. Od roku 2009 rozširuje tieto výhody na širokú škálu lifestylových, jednoducho používaných zariadení. Pomocou mobilných telefónov a počítačov umožňuje prístup k jeho platforme a ekosystému, ktorý tvorí viac ako 100 partnerských aplikácií a zariadení, ktoré poskytujú užívateľom úplne novú dimenziu.

© Copyright 1998-2022 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.