Ochrana displeja Titanium Drop Screen Protector

Titanium Drop

Čím sa vyznačuje Titanium Drop?

 • Vodoodpudivá vrstva - Vytvára vodoodpudivú ochrannú vrstvu, hydrofóbny efekt
 • Ochrana displeja - Chráni displej proti poškrabaniu
 • Neviditeľný - Vrstva neviditeľná voľným okom
 • Jeden celý rok - Ochrana počas 12 mesiacov
 • Tvrdosť zafíru - Tvrdý ako zafír, rubín
 • Antibakteriálny účinok - Zničí až 97,5% baktérií
 • Ochrana proti vyžarovaniu - Zníženie elektromagnetického žiarenia
 • Overená kvalita - Nezávislý certifikát TÜV
 • Ochrana bez bubliniek - Vďaka nanotechnológii, Titanium Drop poskytuje ochranu bez bublín

Pre aké výrobky je Titanium Drop vhodný?

Titanium Drop ochráni displeje smarfónov, tabletov, notebookov, GPS navigácií, smart hodiniek a fitness doplnkov.

 • smartfóny s displejom približne do 5" ošetríte jedným balením
 • tablety - pre tablety s displejom 7-10" doporučujeme aplikovať 2 balenia
 • GPS navigácie - do 6" - 1 balenie, 7" - 2 balenia
 • smart hodinky, fitness doplnky - 1 balenie na niekoľko zariadení

Môj smartfón má Gorilla Glass. Apple Watch majú tvrdené sklo. Prečo by som mal použiť Titanium Drop?

Pokiaľ máte Apple Watch so safírovým sklíčkom, potom Titanium Drop nepotrebujete. Safírové sklíčko má totiž tvrdosť 9H. Avsak Apple Watch Sport (podobne ako vačšina smart hodiniek na trhu) sú vybavené sklíčkom "Ion-X". Toto sklíčko podobne ako displeje smartfónov vybavených tzv. Gorilla Glass má tvrdosť 7H. Ochrana takýchto displejov použitím Titanium Drop je viac ako na mieste.

 

Ako sa aplikuje Titanium Drop?

TITANIUM DROP JE OVERENÝ VÝROBOK! TUV CERTIFIKOVANÝ VÝROBOK!

Pozor, na internete natrafíte na veľa napodobenín - ochranné kvapaliny chabej kvality, ktoré neposkytnú žiadnu ochranu Vášmu telefónu, tabletu alebo inému digitálnemu zariadeniu so skleneným displejom. Vždy, vo všetkých prípadoch sa pozrite, či ochranná kvapalina ponúkaná na predaj je overenej kvality, či disponuje nejakým osvedčením, certifikátom. Pretože, ak nedisponuje žiadnym certifikátom kvality, tak takýto nákup môžete považovať za „vyhodené peniaze“. BUĎTE OBOZRETNÝ, UVÁŽENÝ! VYBERTE ORIGINÁL!

 

Link na stiahnutie - Certifikát TUV - Test tvrdosti a antibakteriálneho účinku.

Tekutá ochrana displeja Titanium Drop kombinuje nanotechnológiu a výhody kryštálovej štruktúry.

ČO TREBA VEDIEŤ O NANOTECHNOLÓGII?

Slovo „nanos“ je gréckeho pôvodu, znamená „trpaslík“. (1 nanometer = jedna milióntina jedného milimetra) Aby sme si to vedeli predstaviť, pozrime sa na ľudský vlas, jeho priemer je päťtisíckrát väčší!

Podstatou nanotechnológie je, že z veľmi malých častíc vytvoríme štruktúry s novými vlastnosťami, ktoré na molekulárnej úrovni sa vyznačujú jedinečnými vlastnosťami a spoločne legujú výhodné vlastnosti.

Nanotechnológiou dané príležitosti sľubujú prelom v takých oblastiach ako zhotovenie materiálov, nanoelektronika, zdravotníctvo, farmácia, energia, biotechnológie, informačné technológie a národná obrana.

Prečo je výnimočná KRYŠTÁLOVÁ ŠTRUKTÚRA?

Tvrdosť kryštálov môže byť považované za jedinečné vo svete, len si pomyslime na diamant. Tajomstvo tvrdosti spočíva v usporiadaní molekúl, ktoré vytvárajú kryštál.

AKO SA TOTO VŠETKO MÔŽE ZLÚČIŤ V TEKUTEJ OCHRANE DISPLEJOV TITANIUM DROP?

Titanium Drop je taký nanotechnologický roztok, ktorý obsahuje kryštalizujúcu látku. Táto tekutina sa môže ľahko aplikovať na akýkoľvek displej so skleneným povrchom, pomocou handričky z balenia, ktorá je nasiaknutá týmto roztokom. Po nanesení roztok vyplní nerovnosti skla a vytvorí dokonale hladký povrch, ktorý dosahuje tvrdosť 9H.
Na porovnanie, tvrdosťou 9H disponuje rubín a zafír. V súčasnosti jediný známy materiál má vyššiu tvrdosť, 10H, a to je diamant.

Ako „vedľajší účinok“ tvrdosti 9H je, že ošetrená plocha sa stáva takmer úplne odolnou proti poškrabaniu. Na displej prilepení drobní „Titanium Drop strážcovia“ ochránia zariadenia od škrabancov spôsobených kľúčmi, perami, oblečením pri každodennom používaní ale nie od extrémnych nehodových poškrabaní.

VZNIKÁ OTÁZKA, ČI SA DISPLEJ STANE NEROZBITNÝM?

Displej ošetrený Titanium Drop-om NEBUDE nerozbitný.
Nakoľko vytvára veľmi tenkú vrstvu na displeji, a sklo pod ňou nie je nerozbitné. Avšak povrch bude oveľa odolnejší voči vonkajším vplyvom. Poskytuje účinnú ochranu proti poškodeniu, ktoré sa môže vyskytnúť pri bežnom používaní.

Ako bude sklo viac odolné proti poškrabaniu, viac odolné voči rozbitiu?

Ako všetky materiály, tak aj sklo (hladké alebo tvrdené sklo) predstavuje citlivú rovnováhu. Čím je materiál tvrdší, tým je meravší. Keď berieme do úvahy odolnosť skla proti poškrabaniu, tak v ideálnom prípade by malo byť čo najtvrdšie. Keď hovoríme o páde, zlomení, tak v tomto prípade zas mäkké a pružné.

Vývojári Titanium Drop našli ideálnu rovnováhu, podľa ktorej je sklo zároveň pružnejšie (mäkšie) a tvrdšie (odolnejšie proti poškrabaniu) po aplikácii roztoku.

ANTIBAKTERIÁLNY A VODOODPUDIVÝ ÚČINOK

Sklo displeja vôbec nie je také hladké, ako sa javí voľným okom. Pri pohľade mikroskopom je povrch prekvapivo nerovný.

Toto je prečo problém, keď pri použití sa javí displej hladký?

Na nerovnom povrchu bohužiaľ sa môžu zachytiť akékoľvek nečistoty alebo baktérie. Aj v médiách možno čítať články o tom, aké nebezpečné baktérie našli na displejoch smartfónov. Znie to dosť odstrašujúco, však?
Našťastie displej ošetrený roztokom Titanium Drop sa stáva antibakteriálnym (napr. prítomnosť Staphylococcus aureus sa znižuje o 97,5%) a tak odpudzuje nečistoty, používanie telefónu sa stáva oveľa hygienickejším.

Popri baktériách má tiež vodu odpudzujúce vlastnosti. Voda vytvára drobné kvapôčky na ošetrenom displeji, respektíve ľahko z neho stečie. Síce nie je schopné spraviť celý telefón vodovzdorným, ale ošetrený telefón ťažšie namokne.

O ČO VIAC DOKÁŽE, AKO BEŽNÁ OCHRANNÁ FÓLIA?

Najprv sa pozrime, akými nepríjemnosťami sa prejavuje použitie bežných alebo sklenených ochranných fólií:

– Aby sme umiestnili fóliu na telefón bez bublín, presne, vyžaduje to prax, manuálnu zručnosť, a mnohokrát výsledok nebude dokonalý ani vtedy, keď sa s tým obrátime na odborníka.

– Fólia síce ochráni displej telefónu od škrabancov, avšak samotná fólia sa skôr-neskôr poškrabe, prípadne sa stane matnou.

– Môže sa stať, že dotyková obrazovka stratí z citlivosti, čo môže byť nepríjemné pri používaní telefónu.

– Počas používania pod okraje sa môže dostať vzduch, respektíve v prípade hrubších sklenených fólií rušivo odstáva od displeja.

– Každých pár mesiacov je potrebná nová fólia, pretože sa opotrebuje, a tak používanie fólie z dlhodobého hľadiska je dosť nákladné.

Naproti tomu:

– Použitím Titanium Drop nikdy nebudete mať vzduchové bublinky na displeji telefónu, dokonca vôbec nezbadať, že na telefón pribudla ďalšia vrstva.

– Aplikácia na displej je veľmi jednoduchá.

– Poskytuje účinnú ochranu proti poškrabaniu

– Displej sa stáva oveľa odolnejší aj voči zlomeninám

– Vytvorí antibakteriálnu a vodu odpudivú vrstvu na telefóne

– Zobrazenie farieb bude živšie

– Znižuje elektromagnetické žiarenie

– Nepotrebujete vymieňať po niekoľkých mesiacoch, pretože účinok trvá 12 mesiacov, je finančne úsporná

– Dá sa použiť bez ohľadu na veľkosť a tvar displeja, odporúčame aj na ochranu displejov tabletov, laptopov.

Na základe toho si myslíme, že táto jedinečná nanotechnologická kvapalina na ochranu displejov, ktorá nesie značku Titanium Drop čoskoro prevezme úlohu tradičných ochranných fólií a sklenených fólií. Na zemeguli sa v súčasnosti používa viac ako 6 milliárd smartfónov a viac ako 500 milliónov tabletov, nehovoriac o nespočetných „smart hodinkách“ a konzolách. Titanium Drop – kvapalina na ochranu displejov, je BUDÚCNOSŤ na trhu digitálnych zariadení!

Vyberte si ochranu displeja Titanium Drop:

Ochrana displeja Titanium Drop pre Fitbit
Aplikácia ochrany displeja TITANIUM DROP pre Fitbit. Zvýši odolnosť displeja voči škrabancom, baktériám, prípadne aj proti rozbitiu. TITANIUM DROP vytvára neviditeľnú vrstvu na sklenenom displeji, ktorá chráni proti poškriabaniu, ktoré sa môže vyskytnúť počas bežného požívania. Na zariadení vytvorí vrstvu tvrdosti 9H. Sklenená plocha sa stáva takou tvrdou ako zafír, rubín alebo korund, od ktorých je tvrdší iba diamant. Tento produkt je možné objednať iba spolu s trackerom Fitbit!

teraz iba  13 € / 16 €
   16 €
Ochrana displeja Titanium Drop pre GPS navigácie Becker
Aplikácia ochrany displeja TITANIUM DROP na GPS navigáciu Becker. Zvýši odolnosť displeja voči škrabancom, baktériám, prípadne aj proti rozbitiu. TITANIUM DROP vytvára neviditeľnú vrstvu na sklenenom displeji, ktorá chráni proti poškriabaniu, ktoré sa môže vyskytnúť počas bežného požívania. Na zariadení vytvorí vrstvu tvrdosti 9H. Sklenená plocha sa stáva takou tvrdou ako zafír, rubín alebo korund, od ktorých je tvrdší iba diamant. Tento produkt je možné objednať iba spolu s navigáciou Becker!

teraz iba  13 € / 16 €
   16 €
Titanium Drop Screen Protector - ochrana displeja
Nanotechnologická inovácia – originál od TITANIUM DROP EUROPE. Spoľahlivosť, ochrana proti škrabancom, prípadne aj proti rozbitiu. Poskytuje zariadeniu so skleneným displejom maximálnu ochranu! Použiteľný na akýkoľvek smartfón, tablet, laptop,…
TITANIUM DROP vytvára neviditeľnú vrstvu na sklenenom displeji, ktorá chráni proti poškriabaniu, ktoré sa môže vyskytnúť počas bežného požívania. Na zariadení vytvorí vrstvu tvrdosti 9H. Sklenená plocha sa stáva takou tvrdou ako zafír, rubín alebo korund, od ktorých je tvrdší iba diamant.

16 € / 19 €
Aplikácia ochrany displeja Titanium Drop na predajni
Ak chcete ochrániť displej Vášho zariadenia proti škrabancom, prípadne aj proti rozbitiu, stačí keď sa zastavíte u nás v predajni v Senci a o pár minút budete mať na displeji ochrannú vrstvu s tvrdosti 9H, ktorá poskytne zariadeniu so skleneným displejom maximálnu ochranu! Aplikáciu je možné vykonať na akýkoľvek smartfón, tablet, laptop,GPS navigáciu, fitness zariadenie, hodinky… TITANIUM DROP vytvára neviditeľnú vrstvu na sklenenom displeji, ktorá chráni proti poškriabaniu, ktoré sa môže vyskytnúť počas bežného požívania. Sklenená plocha sa stáva takou tvrdou ako zafír, rubín alebo korund, od ktorých je tvrdší iba diamant.

19 € / 22 €

© Copyright 1998-2024 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.