Monitorovací kamerový systém - Smart Camera Home

monitorovací kamerový systém Smart Camera Home

Smart Camera Home je inteligentný kamerový monitorovací systém, ktorý Vám umožní mať prístup do Vášho domova odkiaľkoľvek.  Jeho inštalácia je jednoduchá a používanie je tiež veľmi jednoduché a intuitívne. Jediné, čo potrebujete, je mať pri sebe smartfón alebo tablet.

V skratke

Systém využíva domácu/firemnú Wifi sieť, do ktorej sa pripájajú kamery bezdrôtovo. Na mobilný telefón (iOS/ Android) dostávate notifikácie, môžete sledovať čo sa doma deje a dokonca môžete vďaka funkcii "intercom" komunikovať aj obojsmerne. Kamery majú integrovaný mikrofón, reproduktor a nočné videnie, ktoré umožňuje snímať zábery aj v úplnej tme až do 5 metrov. Udalosti sú zaznamenávané do úložiska v kamere, odkiaľ sa dá video prekopírovať do fotogalérie v smartfóne alebo zdieľať. Krátke videá za posledných 7 dní sa zálohujú aj do Cloudu. Počas sledovania videa môžete vyhotovovať fotografie a videozáznam. Systém je modulárny, v objednávke si môžete zvoliť počet kamier a veľkosť úložiska. Zapojenie a nastavenie zaberie len niekoľko minút. Ak si však na inštaláciu netrúfate, alebo sa tým jednoducho nechcete zaoberať, môžete si objednať systém aj s inštaláciou. Kamery Vám odborne nainštalujeme a nastavíme podľa Vašich požiadaviek.

 

Hlavné prínosy

 • prístup k domovu alebo do firmy odkiaľkoľvek
 • žiadne prevádzkové náklady - systém využíva infraštruktúru, ktorú už máte (smartfón, Wifi sieť). Nepotrebujete dokonca ani "centrálnu jednotku" alebo "video server". Video sa nahráva do interného úložiska v kamere, Cloudové služby a aplikácie pre smartfóny sú bezplatné
 • jednoduchá inštalácia - pripojenie a konfigurácia systému je za pár minút.
 • jednoduché používanie - stačí otvoriť aplikáciu v smartfóne pozrieť sa "čo sa deje"
 • pokročilé inteligentné funkcie - možnosť monitorovania z rôznych zariadení, delegovanie prístupu, časové profily, zóny detekcie pohybu...

 

Možnosti využitia 

Domáci monitorovací systém

Zostaňte v spojení

Okamžitý prístup do vášho domova odkiaľkoľvek

Všetci sme citovo viazaní na miesto, nazývame "domov". Je to jediné miesto, ktoré by ste chceli mať prístupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodina

Predstavte si, že Ste uviazli v práci a Vaše dieťa práve prišlo domov školy. Cez smartfón môžete sledovať či si robí svoje domáce úlohy. Pochváľte ho integrovanému reproduktoru a uvidíte, ako sa jeho tvár sa rozžiari!

Dieťa

Potrebujete dávať pozor na vaše dieťa ako si podriemáva a pritom si užívať večeru s priateľmi v obývačke? Chcete mať ho pod dohľadom, keď ste na služobnej ceste? Stačí umiestniť kameru v detskej izbe. Vďaka nočnému videniu sledovať, čo sa deje aj v úplnej tme, alebo sa mu môžete prihovoriť cez intercom.

Domáci miláčikovia

Kontrolujte svojho domáceho miláčika po celý deň - sledujte ho ako drieme na gauči, ako sa hrá s jeho hračkou ... Moment. Sú to vaše tenisky v jeho ústach? Priblížte, aby ste si boli istí. Nakláňaním mobilu si vyberiete časť obrazu, ktorý Vás zaujíma.

Firemný monitorovací systém

Umiestnite kamery do svojej obchodnej prevádzky alebo do skladu. Kamery môžu byť nainštalované v rôznych fyzických lokalitách a ku všetkým máte prístup z jedného miesta, z jednej aplikácie. Pri každej detekcii pohybu je video zaznamenávané do interného úložiska (8 až 32 GB). Krátke videá sú tiež zálohované v Cloude v prípade odcudzenia kamery. Ak si chcete prehrať záznam z minulosti jednoducho sa posuniete prstom po časovej osi. Obojsmernú komunikáciu je možné využiť na komunikáciu s pracovníkmi alebo zákazníkmi. Kamery môžu byť napájané aj zo záložného zdroja, takže svoju monitorovaciu funkciu plnia aj pri výpadku elektrickej energie.

Vonkajšia kamera
Novinka: Možnosť online sledovania kamier z aplikácie pre PC/Mac. Obraz z až 4 kamier naraz na veľkej obrazovke monitora.

Na mieru

Monitorovací systém si môžete nakonfigurovať podľa svojich požiadaviek. Počet a typ kamier, veľkosť úložiska, voliteľná inštalácia.... Technická podpora pri nastavení a používaní je v cene. Svoju firmu, prevádzku môžete ochrániť nielen z vnútra ale aj z vonku, pomocou voliteľných vonkajších kamier. Vonkajšia kamera je vhodná do každého počasia (-15° až 50° C), ma vynikajúci Full HD objektív a nočné videnie až do 15m. Dodáva sa spolu s materiálom na pripevnenie na stenu.

Funkcie 

Vynikajúci obraz

Kamery sú vybavené kvalitnými sklenenými šošovkami. Poskytujú čistý, plynulý obraz v HD kvalite (1280x720 bodov) pri 20 snímkoch za sekundu. Adaptívna streamovacia technológia prispôsobuje kvalitu obrazu prenosovým podmienkam siete. Obraz je tak zobrazovaný v najlepšej možnej kvalite podľa momentálnych podmienok siete.

111° širokouhlý záber

Širokouhlý objektív zachytáva panoramatické video. Vďaka podpore gyroskopu v smartfónoch jednoduchým nakláňaním smartfónu pohybujete obrazom. Široké zorné pole pokryje celú izbu.

Širokouhlý objektív

Širokouhlý objektív

Štandardná kamera

Štandardná kamera

4x digitálny zoom

ePTZ technológia umožňuje zväčšovanie a zmenšovanie z HD videa. Stačí 2x ťuknúť na displej, aby ste si mohli pozrieť tie najmenšie detaily.

Nočné videnie

Keď slnko zapadne kamery sa prepnú na nočné videnie, pomocou neinvazívneho infračerveného svetla vidia aj úplnej v tme.

Obojsmerná  komunikácia

Nielenže vidíte a počujete, čo sa doma alebo vo firme deje. Stlačením tlačidla na telefóne môžete aj rozprávať a komunikovať obojsmerne.

Nenechajte si ujsť žiadny moment

Dostávajte notifikácie na smartfón, vždy keď sa niečo deje. Systém je Vám k dispozícii 24 hodín denne. Alebo si nastavte upozornenia podľa časového rozvrhu..

Majte prehľad o každom dni

Zakaždým, keď kamera zistí udalosť, uloží video do interného úložiska a krátky klip odošle do Cloudu. Prechádzaním prstom po časovej osy si môžete prehrať spätne, čo vás zaujíma. 

Technická špecifikácia

kompatibilné smartfóny a tablety
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.0 a vyšší
prístup ku kamerám
Odkiaľkoľvek. Vyžaduje sa pripojenie na internet (GSM - 3G, Wifi) pre monitorovanie a push notifikácie

kamery
Kódovanie do 720p20
111 ° (diagonálne) zorné pole
Nočné videnie IR do 5 metrov
audio
intercom - integrovaný mikrofón a reproduktor
pripojenie
Wi-Fi n/g/N 2.4 GHz
Rozmery 
objektív: 3x6cm
rozmery s držiakom: 11x8cm 

Obsah dodávky (minimálna konfigurácia):

 • 3ks - kamera Smart Cam s 8GB úložiskom (+ stojan na stôl alebo na stenu, AC adaptér)
 • Návod

Voliteľná konfigurácia:

V objednávke si môžete nakonfigurovať tieto položky:

Rozšírenie kapacity kamier

Ak Vám nestačí dodávané úložisko 8GB/kameru, môžete si ho nechať rozšíriť na:

16GB     + 30 EUR
32GB     + 54 EUR

Dodatočné kamery

Systém si môžete objednať s ľubovoľným počtom kamier. Ceny za dodatočné kamery sú:

Smart kamera 8GB       + 72 €/ks
Smart kamera 16GB      + 84 €/ks
Smart kamera 32GB      + 96 €/ks
Vonkajšia kamera 8GB      + 108 €/ks
Vonkajšia kamera 16GB      + 120 €/ks
Vonkajšia kamera 32GB      + 132 €/ks

Inštalácia systému

Inštalácia kamerového systému je jednoduchá. Ak však chcete, aby sme Vám systém nainštalovali my a nastavili podľa Vašich požiadaviek, môžete si doobjednať aj inštaláciu:

Inštalácia (3-5 kamier)        + 60 €
Inštalácia (6 a viac kamier)   + 108 €

Ceny sú uvedené vrátane DPH. 

Držiak na stenu - Wall mount pre Smart Camera Home
držiak na stenu pre kamery monitorovacieho systému Smart Camera Home. Umožňuje pripevniť kameru, povodne určenú pre monitorovanie vnútorných priestorov na stenu a to nielen vo vnútri ale aj vonku. Držiak obsahuje aj telo na kameru, ktoré chráni kameru pred nečistotami a UV žiarením. Pozor: Obal nie je vodotesný! Pri umiestnení kamery berte do úvahy prevádzkové podmienky kamery. Dodáva sa v bielom alebo čiernom prevedení.

35 € / 42 €
Monitorovací systém - Smart Camera Home
Inteligentný kamerový systém, ktorý v základnej konfigurácii pozostáva z 3 kamier s úložiskom 8GB. Kamery majú kvalitný širokouhlý objektív s HD rozlíšením 1280x720 bodov so záberom až 111 stupňov a s nočným videním. V prípade udalosti (zaznamenie pohybu), kamera pošle upozornenie do smartfónu alebo tabletu (iOS 7 a vyšší, Android 4.0 a vyšší). Obraz a zvuk je možné monitorovať odkiaľkoľvek (nevyžaduje sa pevná IP adresa) a je možné komunikovať aj obojsmerne (intercom). Variabilný stojan umožňuje pripevniť kameru horizontálne alebo na stene. Kamery sa pripájajú do internetu bezdrôtovo cez Wifi b/g/N. Zaznamenané udalosti sa ukladajú do úložiska v kamere (8-32GB), posledných 7 dní je dostupných cez Cloud. Systém sa dodáva na zákazku podľa konfigurácie v objednávke (počet kamier, veľkosť úložiska...). Inštalácia je voliteľná.

166 € / 199 €

Časté otázky - FAQ

Používanie Smart Camera Home

Čo potrebujem, ak chcem nainštalovať Smart Camera Home?

Aby Ste mohli pristupovať ku kamerám potrebujete predovšetkým iOS zariadenie (Apple iPhone, iPad) alebo zariadenie s OS Android (viď kompatibilita). Tiež potrebujete router s pripojením na Internet (WiFi alebo Ethernet).

Musím zaplatiť za aplikáciu, ktorá mi umožňuje sledovanie a komunikáciu?

Nie, aplikácia pre iOS a Android je zadarmo.

Kde môžem umiestniť kamery?

Kamery môžete umiestniť kdekoľvek na horizontálnu plochu (nábytok, stôl) alebo na vertikálnu plochu, napr na stenu. Dodávaný držiak umožňuje kameru nakloni. ak chcete umiestniť kameru na stenu alebo na plafón, je potrebné držiak prilepiť obojstrannou lepiacou páskou, prípadne môžete použiť rôzne montážne prvky (dodávajú sa samostatne). Kameru je možné umiestniť do krytov pre použitie vonku (dodávajú sa samostatne).

Chcem používať kamery na chate, kde nemám internet. Je to možné?

Pokiaľ nie je na mieste, kde máte kameru, prístup na Internet, môžete použiť svoj vlastný Wifi hotspot - MiFi 2 Mobile HotSpot. MiFi 2 Mobile HotSpot umožňuje pripojenie až 10 kamier cez 3G internet mobilného operátora.

Odkiaľ mám prístup ku kamerám?

Pristupovať ku kamerám môžete odkiaľkoľvek, nie je tu žiadny limit. Môžete sa pripojiť, nech ste kdekoľvek na svete (kde máte pripojenie na Internet cez WiFi alebo mobilného operátora) a sledovať, čo sa deje doma alebo vo firme.

Je možné použiť niekoľko smartfónov/tabletov na prístup ku kamerám?

Áno. Môžete použiť toľko smartfónov/tabletov, koľko chcete. Môžete dokonca pozerať live video z jednej kamery na niekoľkých zariadeniach súčasne. Môžete tak napr. pozerať, čo sa doma deje nielen vy ale a zárovej aj vaša manželka, alebo starí rodičia.

Existuje možnosť rušenia s mojou Wi-Fi sieťou?

Nie. Kamery pripájajú priamo cez Wi-Fi. Ak máte v sieti veľa kamier, môžete im vyhradiť vlastnú dedikovanú Wifi sieť.

Aká technológia sa používa na upozornenia, keď kamera zaznamená pohyb alebo zvuk?

Na upozornenia sa používa služba Apple/Google Push Notifikácie. Upozornenia sa doručujú, ak má smartfón/tablet prístup na Internet cez Wi-Fi, alebo mobilného operátora.

Je pravda, že môžem pristupovať ku kamere neobmedzene odkiaľkoľvek?

Áno. Ku kamerám sa môžete pripojiť hocikedy a hocikde po neobmedzený čas. Môžete sledovať video/audio streaming po neobmedzený čas nielen z dosahu Vašej Wifi siete ale aj od hocikiaľ cez Internet.

Môžem použiť niekoľko kamier so svojim smartfónom/tabletom?

Áno, môžete použiť toľko kamier, koľko chcete. Avšak k jednému účtu (napr k jednému smartfónu) môžete pripojiť max. 12 kamier. Ku všetkým máte prístup v aplikácii. V aplikácii si tiež môžete nadefinovať parametre pre každú kameru zvlášť. K jednému účtu môžete tiež priradiť až 5 pod-účtov s obmedzenými právomocami (môžu sledovať video ale nemôžu napr. nastavovať parametre kamery).

Naozaj môžem použiť aj iné zariadenie ako Apple na pripojenie ku kamerám?

Áno, ku kamerám môžete pristupovať nielen so zariadeniami s iOS 7.0 a vyšším ale aj so zariadeniami s operačným systémom Android 4.4 a vyšším.

Stále mám otázky, koho mám kontaktovať?

Radi Vam zodpovieme Vaše otázky. Neváhajte nás kontaktovať na čísle 02/ 4564 7094, na doleuvedenej mailovej adrese, alebo pomocou kontaktného formulára na spodku stránky.

Smart Camera Home ako Babymonitor pre sledovanie dieťaťa

Kedy som upozornený/á na aktivitu v detskej izbe?

Ak chcete, môžete si nastaviť upozornenia (push notifikácie) automaticky pri každom pohybe v spálni dieťaťa. Môžete si nastaviť intenzitu citlivosti na pohyb, pohybové zóny a ako často majú chodiť notifikácie. Ak chcete dieťa sústavne monitorovať, musí byť aplikácia spustená. Dieťa tak môžete aj počuť a prípadne sa mu prihovoriť cez intercom.

Môžem upraviť citlivosť na pohyb?

Áno. Môžete si nastaviť rozsah ako aj dobu, ako často máte byť na udalosti upozornený/á.

Nechcem byť už notifikovaný na udalosti, ale chcem, aby moja žena bola. Je to možné?

Áno. Stačí si deaktivovať upozornenia v aplikácii vo Vašom smartfóne.

Testujem upozornenia na pohyb, mám pocit, že nie som upozornený zakaždým. Čo sa deje presne?

Ak nastane pohyb v miestnosti dieťaťa, budete automaticky dostávať upozornenia Váš smartfón/tablet. Nie Ste však vyrušovaný zakaždým. Ďalšie rovnaké upozornenie sa pošle až po nastavenom čase.

Chcel by som dal prístup ku kamere opatrovateľke. Je to bezpečné?

Áno. V aplikácii jednoducho vytvoríte pod-účet a pridelíte prístup opatrovateľkynmu smartfónu. Celé nastavenie trvá len okamih. Keď sa vrátite domov, kliknutím v aplikácii pod-účet zrušíte, takže kamere už nikto nemôže sledovať okrem Vás.

Inštalácia

Naozaj nie som technofil. Je to jednoduché nainštalovať?

Kamery Smart Camera Home sa používajú veľmi jednoducho. Nastavenie je rovnako jednoduché, ako jeho používanie. Ak si však na prvotné zapojenie netrúfate, za malý poplatok si môžete objednať aj inštaláciu. Ak si inštaláciu nechcete alebo nemôžete objednať, v prípade otázok alebo problémov sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu, kde Vám radi so zapojením pomôžeme..

S akými zariadeniami môžem používať kamery smart Camera Home?

Na prístup ku kamerám a pre ich nastavenie potrebujete:

- iOS zariadenia s iOS 7 alebo vyšším
- smartfóny a tablety s Android 4.4 a vyšším.

Ako prebieha proces nastavenia?

Najskôr, pripojte Váš smartfón k sieti Wi-Fi. Potom spustíte mobilnú aplikáciu a postupujte podľa pokynov. Podrobne je to popísané v návode na obsluhu, ktorý je v balení.

Nákup a starostlivosť o produkt

Čo je súčasťou dodávky?

Súčasťou dodávky sú kamery podľa špecifikácie v objednávke. V objednávke si špecifikujete počet kamier, veľkosť úložiska pre záznam videa, prípadne iné príslušenstvo. Ku každej kamere je stojan na stôl, AC adaptér a samozrejme nechýba podrobný návod v slovenčine.

Ako zakúpiť Smart Camera Home?

Monitorovací systém Smart Camera Home si možete objednať a nakonfigurovať cez e-shop tu: Kliknite sem pre objednanie Smart Camera Home v našom  e-shope. Ak nie Ste stotožnený/á s nákupom cez e-shop, zavolajte na číslo 02/45647094 a ostatné zabezpečíme my.

Prečo to mám kúpiť práve u Vás?
 • Smart Camera Home máme skladom. Vašu objednávku vybavíme ihneď.
 • Zabezpečujeme technickú podporu a servis. K produktu Vám dodáme podrobnú dokumentáciu v slovenčine a pokiaľ budete potrebovať pomôcť s nastavením alebo používaním, máte sa na koho obrátiť.
 • Nie Ste rozhodnutí, či Smart Camera Home spĺňa Vaše očakávania? Radi Vám pred nákupom zodpovieme všetky Vaše otázky.
 • Komfortný nákup. Využite rôzne možnosti platby (karty VISA/EC/MC/Am. Express, Orange Teleplatba, dobierka...) a doručenia (dovoz, osobný odber, kuriér, pošta)
 • Lebo aj my používame systém Smart Camera Home. Radi Vám ho predvedieme pred zakúpením, podelíme sa s Vami o tipy a triky pri používaní.
Aké sú dodacie lehoty a náklady?

Kamery Smart Camera Home máme na sklade. V závislosti od konkrétnej konfigurácie môžete mať kamery nainštalované už nasledujúci pracovný deň. Či už si necháte poslať kamery prepravnou službou UPS alebo poštou kdekoľvek na Slovensko, o 1-2 dni máte kamery u Vás doma alebo vo firme.

© Copyright 1998-2022 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.