Elektronické prekladové slovníky & E-Book reader

Menu

V našej ponuke nájdete rôzne elektronické prekladové slovníky - prekladače, zariadenia na čítanie elektronických kníh - E-book reader a množstvo softvéru pre smartfóny ako sú prekladové slovníky, konverzačné príručky a pod. Za výhodnú cenu u nás tiež kúpite balíky smartfón + výukový softvér. Pre školy poskytujeme výrazné zľavy.

Produkty na prácu s cudzími jazykmi môžeme rozdeliť do týchto kategórií:
 • Elektronické prekladačeElektronické prekladače - sú najpokročilejšie zariadenia pre preklad z jedného jazyku do druhého a výuku cudzích jazykov. Elektronické prekladače zastupuje rad Partner LUX 3, ktorý dokáže prekladať celé vety z/do slovenčiny. Taktiež rozumie ľudskému hlasu (angličtina, nemčina...). Tento prekladač bol navrhnutý na preklad hovorených slov a fráz. Toto malé zariadenie, ktoré sa zmestí do ruky, prezentuje poslednú generáciu hovoriacich elektronických prekladačov a je to jeden z najlepších systémov na výuku cudzích jazykov na trhu.
 • Elektronické prekladové slovníky - sú jednoúčelové zariadenia, ktoré sú určené primárne na preklad slovíčok. Majú dokonalú slovnú zásobu a množstvo funkcií. Obsahujú napr. technológiu vyslovovania slovíčok, pokročilé rozpoznávanie slov (odolné voči chybám), prekladové príručky s frázami. Vyššie modely môžu dokonca "počúvať" a rozoznať vyslovenú frázu. Elektronické prekladové slovníky sú tiež veľmi jednoduché na používanie a prácu s nimi zvládne každý. Je možné ich dopĺňať o nové jazyky a funkcie prostredníctvom pamäťových kariet. V našej ponuke nájdete elektronické slovníky zn. Ectaco, ktoré patria k svetovej špičke. Oproti iným slovníkom vynikajú prekladače Ectaco, slovnou zásobou, ktorá dosahuje až 600000 slov pri anglickom jazyku a množstvom funkcií.
  Elektronický prekladový slovník Partner 440 Medzi najobľúbenejšie patrí Anglicko-nemecko-slovenský vreckový prekladač & organizér (séria Partner 400). Toto malé iba 100 gramové zariadenie obsahuje až 650000 slov, 1100 fráz, má monochromatický displej, ktorý zaistí veľmi dobrú čitateľnosť aj na priamom slnku a dlhú výdrž na batérie. Zariadenie, ktoré slúži zároveň aj ako diár, je napájané dvomi mikrotužkovými batériami. Tieto vlastnosti spolu s priaznivou cenou ho robia ideálnym na dovolenky a cestovanie.
  Profesionálne elektronické slovníky zastupuje séria Partner 800T. Tieto prekladače používajú otvorený operačný systém, ktorý umožňuje dopĺňanie jazykov prostredníctvom SD kariet. Samozrejmosťou je farebný dotykový displej, pohodlná klávesnica, zabudovaný mikrofón pre precvičovanie výslovnosti a kvalitný zvukový výstup.
  Elektronický prekladový slovník Najvyšší modelový rad elektronických slovníkov je Partner 900T. Slovník má množstvo programov, či už na výuku alebo pokročilú prácu s daným jazykom. Popri syntetickej výslovnosti obsahuje prekladač aj výslovnosť nahovorená rodenými hovorcami. K slovníku vo verzii Deluxe dodávané aj skenovacie pero C-Pen, ktoré umožňuje okamžitý preklad slovíčok z papierovej predlohy, alebo ho môžete využiť po pripojení k počítaču v aplikáciách vo Windows - Napr. s anglicko-slovenským hovoriacim slovníkom pre Windows, ktorý je tiež súčasťou dodávky.
 • Jetbook E-readerČítačky elektronických kníh - E-book Reader - sú elektronické zariadenia optimalizované na prácu s textom. Sú vybavené špeciálnym displejom, ktorý má vysoký kontrast a čítanie aj po dlhšej dobe neunavuje oči. Tento displej nazývaný tiež ako "elektronický papier" má veľmi nízku spotrebu elektrickej energie čo umožňuje veľmi dlhú výdrž na batérie. V ponuke máme napr. najlacnejšiu čítačku elektronických kníh na trhu JetBook Mini, ktorá výdrž na batérie až 3 mesiace alebo 2 roky v pohotovosti. Poslúži tiež na zábavu vďaka dodávaným hrám Tetris a Sudoku. Prostredie je kompletne v slovenčine. Pre náročnejších zákazníkov a pre biznis použitie je vhodná čítačka jetBook e-Book Reader Deluxe, ktorá natívne podporuje množstvo formátov, vrátane PDF, takže je vhodná napr. ako databanka dokumentov pre firmy. Podporuje tiež formát Adobe DRM, takže na nej môžete čítať aj chránené knihy vo formáte ePub zakúpené v kníhkupectvách ako Barnes & Noble 
 • English & German TeacherBalík PDA + softvér - kvalitný vreckový elektronický slovník získate tiež spojením vreckového počítača PDA a softvéru. Do vreckového počítača sa nainštaluje slovná zásoba (slovník) a prekladová príručka, čím dostane PDA (smartfón) tie isté funkcie, ako majú elektronické slovníky uvedené vyššie. Toto riešenie má výhodu v univerzálnosti. PDA - smartfón totiž môžete použiť na čokoľvek. Môže to byť Váš primárny telefón, môžete ho používať na prístup k Internetu, čítanie emailov na komunikáciu cez SMS, instant messaging, Facebook. Môže to byť Váš MP3 prehrávač, video prehrávač alebo dokonca navigačný systém v aute. Všetky funkcie máte v jednom zariadení.
 • English & German TeacherSoftvér - Ak už takého zariadenie (vreckový počítač, smartfón, PC, notebook, netbook...) už máte, môžete ho jednoducho využiť ako prekladový slovník, príručku, alebo na výuku jazykov cez program FlashCards. Stačí si dokúpiť vhodný softvér. V ponuke nájdete prekladové slovníky, ktoré majú tú istú slovnú zásobu, ako profesionálne elektronické prekladače uvedené vyššie, majú technológiu vyslovovania slovíčok (TTS), slovníky sú integrované do systému Windows a aplikácií MS Office. Aj na PDA sú dostupné pri akejkoľvek inej otvorenej aplikácii. Konverzačné príručky obsahujú 14000 nahovorených fráz, čo Vám umožní nielenže sa učiť najpoužívanejšie slovné spojenia, ale sa ich naučíte správne aj vyslovovať. Výukový softvér FlashCards ( E-learning ) je primárne určený na výuku slovíčok. Špeciálny výukový algoritmus Vám bude slovíčka opakovať, kým sa ich nenaučíte. Softvér Flash Cards je možné využiť aj na výuku a preskúšavanie vlastných otázok - testov. Jednoduchým spôsobom si vytvoríte vlastné testy, ktoré potom môžu žiaci vypĺňať pomocou stolného počítača PC alebo na PDA. Prekladové slovníky, príručky a výukový softvér je dostupný pre rôzne platformy (PC - Windows, smartfóny a tablety s OS Android, PDA s OS Windows Mobile alebo Palm OS.

Najnižšia cena na trhu!

Prekladové slovníky a čítačky elektronických kníh Vám dodáme za najnižšie ceny na Slovensku! Napr. profesionálny slovník Ectaco Partner 800 u nás kúpite iba za 239 EUR bez DPH a čítačku elektronických kníh jetBook e-Book Reader Deluxe kúpite iba za 159 EUR bez DPH.

Akcia!!!

2 slovníky v jednom
Ku každému slovníku - prekladaču dostanete od nás navyše SD kartu s Nemecko-slovenským slovníkom zadarmo!

Prekladový slovník pre Váš počítač.
K jetBooku a prekladovým slovníkom taktiež dostanete
v hodnote 70 EUR zadarmo! Prístup k špičkovej slovnej zásobe tak budete mať aj zo svojho počítača, v aplikáciách MS Office, Outlook a pod.

V prípade, že potrebujete poradiť pri výbere vhodného slovníka, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám zodpovieme Vaše otázky telefonicky na čísle 02/ 4564 7094 alebo emailom.

Z ponuky vyberáme:

Anglicko- anglický slovník + testy SAT-1600
Obrázok produktu Anglicko- anglický slovník + testy SAT-1600 Zariadenie obsahuje elektronický Anglicko-Anglický výkladový slovník Wordnet (70000 položiek a 5000 synoným), slovníky SAT 200 a SAT 5000. Ďalej obsahuje 5 lingvistických, vzdelávacích hier a testov (Flash Cards, Pockets, doplňovanie viet, Choose it,

teraz iba  69 € / 83 €
   99 €
Amazon Kindle 8 Touch e-Book Reader
Obrázok produktu Amazon Kindle 8 Touch e-Book Reader Amazon Kindle 8 Touch je kompaktná čítačka elektronických kníh so 6" displejom a Wifi pripojením. Používa displej s technológiou elektronického atramentu, jedná sa tak o pravú ebook čítačku, ktorá verne simuluje zážitok z čítania klasickej knihy - te

teraz iba  83 € / 99 €
   99 €
Multijazyčný prekladový slovník & organizér
Obrázok produktu Multijazyčný prekladový slovník & organizér Akcia: Anglicko-slovenský slovník pre Windows v hodnote 70 EUR zadarmo!
Multijazyčný vreckový prekladač obsahuje všetko potrebné pre cestovanie po svete komfortne a štýlovo. Umožňuje rýchly preklad medzi jazykmi: Francúzsky, Ruský, Nemecký, Šp

99 € / 118 €
Anglicko- nemecko- slovenský vreckový slovník a organizér 450
Obrázok produktu Anglicko- nemecko- slovenský vreckový slovník a organizér 450 Akcia: Anglicko-slovenský slovník pre Windows v hodnote 70 EUR zadarmo!
Anglicko-nemecko-slovenský / slovensko-anglický/nemecký hovoriaci vreckový prekladač, slovník obsahuje 650,000 slov, frazeologická príručka 1100 fráz, odborné výrazy, nepr

teraz iba  99 € / 119 €
   129 €
jetBook mini e-Book Reader SK
Obrázok produktu jetBook mini e-Book Reader SK doporučujeme náhradu: JetBook Deluxe
+ bonusové hry Tetris a Sudoku
+ Anglicko-slovenský slovník pre Windows v hodnote 70 EUR zadarmo!
JetBook mini eReader je unikátne zariadenie založené na technológii ECTACO. Táto malá „knižka

119 € / 142 €
Anglicko- nemecko- slovenský vreckový slovník a organizér 440T
Obrázok produktu Anglicko- nemecko- slovenský vreckový slovník a organizér 440T Akcia: Anglicko-slovenský slovník pre Windows v hodnote 70 EUR zadarmo!
Anglicko-nemecko-slovenský / slovensko-anglický/nemecký hovoriaci vreckový prekladač, slovník obsahuje 650,000 slov, príručka 1100 fráz, odborné výrazy, slovníky SAT 200,

129 € / 154 €
jetBook e-Book Reader Deluxe
Obrázok produktu jetBook e-Book Reader Deluxe + bonusový softvér na DVD pre MS Windows zadarmo! (slovníky: Anglicko-Slovenský, Nemecko-Slovenský slovník, frazeologické príručky a SW na výuku jazyka FlashCards pre Anglický a Nemecký jazyk)
JetBook Deluxe je unikátne zariadenie založené na

teraz iba  135 € / 162 €
   169 €
Scanner C-Pen 3.0 + slovník
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.0 + slovník Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR a 3 ročná záruka!
Ručný skener s pripojením cez USB/miniUSB - zberač informácií, ktorý číta text, číslice aj čiarové kódy a prenáša ich do Vášho PC, notebooku,

139 € / 166 €
Scanner C-Pen TS1 Deluxe
Obrázok produktu Scanner C-Pen TS1 Deluxe Nová edícia TS1 2.gen s novou skenovacou hlavou s rozlíšením až 600 DPI a s Dockom - kolískou na stôl v cene!
Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR, CDROM so softvérom a rozšírená záruka 36/24!

139 € / 166 €
Chytrý Nemecko- Slovenský prekladový slovník Deluxe
Obrázok produktu Chytrý Nemecko- Slovenský prekladový slovník Deluxe Tento produkt je určený pre všetkých, ktorí pracujú s nemčinou, alebo sa nemecký jazyk ešte len učia. Balík pozostáva z niekoľkých jazykových a výukových aplikácií ako je obojstranný nemecko-slovenský hovoriaci prekladový slovník so slovnou zásobou 4

149 € / 178 €
Chytrý Anglicko- Slovenský prekladový slovník Deluxe
Obrázok produktu Chytrý Anglicko- Slovenský prekladový slovník Deluxe Tento produkt je určený pre všetkých, ktorí pracujú s angličtinou, alebo sa anglický jazyk ešte len učia. Balík pozostáva z niekoľkých jazykových a výukových aplikácií ako je obojstranný anglicko-slovenský hovoriaci prekladový slovník so slovnou záso

149 € / 178 €
jetBook e-Book Reader Lite
Obrázok produktu jetBook e-Book Reader Lite JetBook Lite je unikátne zariadenie založené na technológii ECTACO. Táto malá „knižka“ o hrúbke neuveriteľných 8 mm Vám umožní vziať si so sebou celú Vašu knižnicu. Desiatky, stovky alebo aj tisíce kníh môžete mať kdekoľvek pri sebe a nebudú vážiť vi

149 € / 178 €
Bluetooth ručný skener a prekladač - WorldPenScan X
Obrázok produktu Bluetooth ručný skener a prekladač - WorldPenScan X Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky a prenáša ich do Vášho PC, notebooku (Win/Mac), smartfónu alebo tabletu (iOS/Android). Pripojenie k počítaču je možné prostredníctvom Bluetooth alebo c

166 € / 199 €
Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth + slovník
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth + slovník Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR a 3 ročná záruka!
Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbo

166 € / 199 €
Palm Treo 750 German Teacher
Obrázok produktu Palm Treo 750 German Teacher Tento produkt je určený pre všetkých, ktorí pracujú s nemčinou, alebo sa nemecký jazyk ešte len učia. Balík pozostáva z obojstranného nemecko-slovenského hovoriaceho prekladového slovníka so slovnou zásobou 400000 slov, nemecko-slovenskej hovoriacej

teraz iba  179 € / 214 €
   199 €
Palm Treo 750 English Teacher
Obrázok produktu Palm Treo 750 English Teacher Tento produkt je určený pre všetkých, ktorí pracujú s angličtinou, alebo sa anglický jazyk ešte len učia. Balík pozostáva z obojstranného anglicko-slovenského hovoriaceho prekladového slovníka so slovnou zásobou 400000 slov, anglicko-slovenskej hovor

teraz iba  179 € / 214 €
   199 €
Ozvučený Anglicko- slovenský vreckový prekladač + príručka
Obrázok produktu Ozvučený Anglicko- slovenský vreckový prekladač + príručka Akcia: SD karta s nemecko-slovenským slovníkom zadarmo a anglicko-slovenský slovník pre Windows v hodnote 70 EUR zadarmo!
Anglicko-slovenský / slovensko-anglický hovoriaci vreckový prekladač, slovník obsahuje 600,000 slov, hovoriaca príručka 1

teraz iba  197 € / 236 €
   219 €
Ozvučený multijazyčný vreckový prekladač + príručka Deluxe
Obrázok produktu Ozvučený multijazyčný vreckový prekladač + príručka Deluxe Akcia: Anglicko-slovenský slovník pre Windows v hodnote 70 EUR zadarmo!
Obsahuje 3 produkty v jednom: Anglicko-slovenský / slovensko-anglický hovoriaci vreckový prekladač, Nemecko-slovenský / slovensko-nemecký hovoriaci vreckový prekladač a M

teraz iba  206 € / 247 €
   229 €
Palm Treo 750 English+ German Teacher
Obrázok produktu Palm Treo 750 English+ German Teacher Akcia: +1GB pamäťová karta s navigáciou Garmin Mobile XT s digitálnou mapou Slovenska!
Tento produkt je určený pre všetkých, ktorí pracujú s angličtinou a nemčinou, alebo sa anglický alebo nemecký jazyk ešte len učia. Balík pozostáva z obojst

teraz iba  211 € / 253 €
   249 €
Scan Marker Air Android Pack
Obrázok produktu Scan Marker Air Android Pack Kompletné riešenie pre skenovanie, čítanie a prekladanie textov. Obsahuje ručný skener Scan Marker Air Deluxe a tablet Lenovo IdeaPad s nainštalovanou aplikáciou, ktorá umožňuje preniesť text z papiera do tabletu, kde môžete s textom ďalej pracovať.

229 € / 274 €
Ozvučený Anglicko- slovenský vreckový prekladač
Obrázok produktu Ozvučený Anglicko- slovenský vreckový prekladač Akcia: SD karta s nemecko-slovenským slovníkom zadarmo a Anglicko-slovenský slovník pre Windows v hodnote 70 EUR zadarmo!
Anglicko-slovenský / slovensko-anglický hovoriaci vreckový prekladač, 505,000 slov, 14.000 fráz a anglický moderný slovní

teraz iba  239 € / 287 €
   299 €
Elektronický Nemecko- Slovenský prekladový slovník
Obrázok produktu Elektronický Nemecko- Slovenský prekladový slovník + zadarmo Nemecko-Slovenská hovoriaca konverzačná príručka (14000 fráz)!
Obojstranný Nemecko-Slovenský prekladový slovník so slovnou zásobou 400000 slov a s výslovnosťou. Okrem kvalitného prekladového slovníka získate tiež plnohodnotný vreckov

245 € / 294 €
Elektronický Anglicko- Slovenský prekladový slovník
Obrázok produktu Elektronický Anglicko- Slovenský prekladový slovník + zadarmo Anglicko-Slovenská hovoriaca konverzačná príručka (14000 fráz)!
Obojstranný Anglicko-Slovenský prekladový slovník so slovnou zásobou 400000 slov a s výslovnosťou. Okrem kvalitného prekladového slovníka získate tiež plnohodnotný vreck

245 € / 294 €
C-Pen Dictionary Pen
Obrázok produktu C-Pen Dictionary Pen Skenovacie pero, ktoré nielen skenuje text, ale ho aj preloží a prečíta. Obsahuje 9 Oxfordských slovníkov. Jednoducho prejdite perom po slovíčku a pero zobrazí na displeji jeho definíciu a prečíta ho hlasom TTS. C-Pen Dictionary tiež umožňuje skenova

259 € / 310 €
C-Pen Dictionary Pen Deluxe
Obrázok produktu C-Pen Dictionary Pen Deluxe + rozšírená záruka 36/24 s technickou podporou, Anglicko-slovenský hovoriaci slovník pre Windows na CDROM, AC adapter, slúchadlá!
Skenovacie pero, ktoré nielen skenuje text, ale ho aj preloží a prečíta. Obsahuje 9 Oxfordských slovníkov. Jedno

299 € / 358 €
Elektronický Anglicko- Nemecko- Slovenský prekladový slovník
Obrázok produktu Elektronický Anglicko- Nemecko- Slovenský prekladový slovník + zadarmo Anglicko-Slovenská a Nemecko-Slovenská hovoriaca konverzačná príručka (14000 fráz)!
Obojstranný Anglicko-Slovenský a Nemecko-Slovenský prekladový slovník so slovnou zásobou 2x400000 slov a s výslovnosťou. Okrem kvalitného prekladovéh

299 € / 358 €
ASUS Eee PC X101CH + sken. pero C-Pen 3.0 + slovník
Obrázok produktu ASUS Eee PC X101CH + sken. pero C-Pen 3.0 + slovník Malý, iba 1kg netbook Asus Eee PC X101CH v kombinácii so skenovacím perom C-Pen 3.0 a prekladovým softvérom Vám umožní spracovávať a prekladať informácie z kníh, časopisov, dokladov nech Ste kdekoľvek, či už v škole, v knižnici, u zákazníka alebo v a

329 € / 394 €
Ozvučený Slovensko- Anglický prekladač Travel SpeechGuard
Obrázok produktu Ozvučený Slovensko- Anglický prekladač Travel SpeechGuard Akcia: SD karta s nemecko-slovenským slovníkom zadarmo a anglicko-slovenský slovník pre Windows v hodnote 70 EUR zadarmo!
Ozvučený Anglicko-Slovenský / Slovensko-Anglický slovník - vreckový prekladač. Obsahuje viac ako 450.000 slov a 8.000 frá

399 € / 478 €
Ozvučený Anglicko- slovenský vreckový slovník+ príručka
Obrázok produktu Ozvučený Anglicko- slovenský vreckový slovník+ príručka Akcia: SD karta s nemecko-slovenským slovníkom zadarmo a anglicko-slovenský slovník pre Windows v hodnote 70 EUR zadarmo!
Anglicko-slovenský / slovensko-anglický hovoriaci vreckový prekladač s výukou jazyka. Slovník 700,000 slov, 14.000 fráz a

teraz iba  424 € / 508 €
   499 €
Ozvučený multijazyčný prekladač LUX3
Obrázok produktu Ozvučený multijazyčný prekladač LUX3 Najpokročilejší prekladač na trhu. Prekladá celé vety, rozumie hovorenému slovu (Angličnina, Nemčina), vyslovuje prirodzeným hlasom. Obsahuje aplikácie na výuku jazykov (Angličnina, Nemčina), testy a video kurzy. Ďalej obsahuje elektronické hovoriace

499 € / 598 €
Ozvučený Anglicko- slovenský vreckový slovník+ príručka Deluxe
Obrázok produktu Ozvučený Anglicko- slovenský vreckový slovník+ príručka Deluxe Akcia: SD karta s nemecko-slovenským slovníkom zadarmo a anglicko-slovenský slovník pre Windows v hodnote 70 EUR zadarmo!
Anglicko-slovenský / slovensko-anglický hovoriaci vreckový prekladač s výukou jazyka dodávaný s ručným scannerom C-Pen 20

teraz iba  512 € / 614 €
   569 €
Ozvučený multijazyčný prekladač LUX4 Deluxe
Obrázok produktu Ozvučený multijazyčný prekladač LUX4 Deluxe Nový prekladač LUX4 prináša vyšší výkon, pohodlnejšiu klávesnicu s väčšími klávesmi, modulárnu koncepciu a prepracovanú hovoriacu príručku. (ostatné funkcie a softvér sú rovnaké ako v LUX3)
Najpokročilejší prekladač na trhu dodávaný spolu s b

589 € / 706 €
Ozvučený multijazyčný prekladač LUX3 Deluxe
Obrázok produktu Ozvučený multijazyčný prekladač LUX3 Deluxe Najpokročilejší prekladač na trhu dodávaný spolu s bezdrôtovým ručným OCR skenerom, ktorý umožňuje jednoduché zadávanie textu. Prekladá celé vety, rozumie hovorenému slovu (Angličnina, Nemčina), vyslovuje prirodzeným hlasom. Obsahuje aplikácie na výu

589 € / 706 €

Softvér pre Windows:

Akcia: Slovensko - Anglický hovoriaci slovník pre Windows
Obrázok produktu Akcia: Slovensko - Anglický hovoriaci slovník pre Windows Tento slovník je možné objednať iba spolu s novým notebookom na jednej objednávke.
Obojstranný Anglicko-Slovenský / Slovensko-Anglický hovoriaci slovník, kombinovaný s výkladovým slovníkom pre OS Windows s pokročilou slovnou zásobou, ktorá obs

20 € / 24 €
Slovensko - Anglický hovoriaci slovník pre Windows
Obrázok produktu Slovensko - Anglický hovoriaci slovník pre Windows Obojstranný Anglicko-Slovenský / Slovensko-Anglický hovoriaci slovník, kombinovaný s výkladovým slovníkom pre OS Windows s pokročilou slovnou zásobou, ktorá obsahuje viac ako 400 000 slov (asi 1 000 000 výrazov - príklady k slovíčkam). Ovladánie slov

59 € / 70 €
Slovensko - Nemecký hovoriaci slovník pre Windows
Obrázok produktu Slovensko - Nemecký hovoriaci slovník pre Windows Obojstranný Nemecko-Slovenský / Slovensko-Nemecký hovoriaci slovník, kombinovaný s výkladovým slovníkom pre OS Windows s pokročilou slovnou zásobou, ktorá obsahuje viac ako 400 000 slov (asi 1 000 000 výrazov - príklady k slovíčkam). Ovladánie slovní

59 € / 70 €
Lexicon Španielsky slovník Platinum
Obrázok produktu Lexicon Španielsky slovník Platinum Nový najväčší slovník súčasnej španielčiny, najrozsiahlejší španielsky slovník, aký bol u nás vytvorený. Slovník verne odráža súčasný jazyk, nájdete v ňom aj neologizmy, odborné termíny, hovorové a nespisovné slová. Hoci ide o všeobecný slovník, jeho

133 € / 159 €
Lexicon Ruský slovník Platinum
Obrázok produktu Lexicon Ruský slovník Platinum Nový najväčší slovník súčasnej ruštiny, najrozsiahlejší ruský slovník, aký bol u nás vytvorený, dielo autorského kolektívu Lingea. Slovník verne odráža súčasný jazyk, ponúka slová patriace do všeobecnej slovnej zásoby, a tiež terminológiu mnohých ve

133 € / 159 €
Lexicon Francúzsky slovník Platinum
Obrázok produktu Lexicon Francúzsky slovník Platinum Najnovší a najväčší slovník súčasnej francúzštiny, najobsažnejší francúzsky slovník, aký kedy u nás vznikol. Obsahuje mimoriadne bohatú a aktuálnu slovnú zásobu: 64 tisíc francúzskych a 97 tisíc slovenských hesiel, k tomu vyše 150 tisíc slovných spoj

133 € / 159 €
Lexicon Nemecký slovník Platinum
Obrázok produktu Lexicon Nemecký slovník Platinum Najväčší a najpodrobnejší slovník súčasnej nemčiny. 230 tisíc podrobne spracovaných hesiel a ďalších vyše 180 tisíc príkladov. Všetky heslá sú spracované podľa nového nemeckého pravopisu vrátane dodatku z roku 2006. Ak potrebujete skutočne rozsiahly

133 € / 159 €
Lexicon Anglický slovník Platinum
Obrázok produktu Lexicon Anglický slovník Platinum Najrozsiahlejší anglický slovník, aký bol u nás vytvorený. 110 tisíc anglických a vyše 100 tisíc slovenských hesiel, k tomu 155 tisíc slovných spojení, idiómov, fráz a príkladov reálneho jazyka. Keby bol vydaný knižne v rovnakom formáte ako Anglický

133 € / 159 €
C-Pen 20 + Slovensko - Anglický hovoriaci slovník pre Windows
Obrázok produktu C-Pen 20 + Slovensko - Anglický hovoriaci slovník pre Windows doporučujeme nástupcu C-Pen 3.0 s prekladovým slovníkom.
Ručný scanner C-Pen 20 a obojstranný Anglicko-Slovenský / Slovensko-Anglický hovoriaci slovník, kombinovaný s výkladovým slovníkom pre OS Windows Vám umožnia rýchlo a efentívne pracovať

149 € / 178 €
Lexicon Francúzsky Platinum + ekonomický a technický slovník
Obrázok produktu Lexicon Francúzsky Platinum + ekonomický a technický slovník Balík 3 Francúzskych slovníkov: Platinum + ekonomický + technický
Najnovší a najväčší slovník súčasnej francúzštiny, najobsažnejší francúzsky slovník, aký kedy u nás vznikol. Obsahuje mimoriadne bohatú a aktuálnu slovnú zásobu: 64 tisíc francú

190 € / 228 €
Lexicon Nemecký Platinum + ekonomický a technický slovník
Obrázok produktu Lexicon Nemecký Platinum + ekonomický a technický slovník Balík 3 Nemeckých slovníkov: Platinum + ekonomický + technický
Najväčší a najpodrobnejší slovník súčasnej nemčiny. 230 tisíc podrobne spracovaných hesiel a ďalších vyše 180 tisíc príkladov. Všetky heslá sú spracované podľa nového nemeckého pra

190 € / 228 €
Lexicon Anglický Platinum + ekonomický a technický slovník
Obrázok produktu Lexicon Anglický Platinum + ekonomický a technický slovník Balík 3 Anglických slovníkov: Platinum + ekonomický + technický
Najrozsiahlejší anglický slovník, aký bol u nás vytvorený. 110 tisíc anglických a vyše 100 tisíc slovenských hesiel, k tomu 155 tisíc slovných spojení, idiómov, fráz a príkladov r

190 € / 228 €

Prekladové slovníky pre smartfóny a tablety:

Slovensko- Anglický hovoriaci slovník pre Android
Obrázok produktu Slovensko- Anglický hovoriaci slovník pre Android Najrozsiahleší obojstranný Anglicko-Slovenský / Slovensko-Anglický hovoriaci slovník pre OS Android s pokročilou slovnou zásobou (400 000 slov). Ovladánie slovníka je veľmi jednoduché a prístup k dátam je okamžitý. Slovník nevyžaduje pripojenie na In

29 € / 34 €
Slovensko- Nemecký hovoriaci slovník pre Android
Obrázok produktu Slovensko- Nemecký hovoriaci slovník pre Android Najrozsiahleší obojstranný Nemecko-Slovenský / Slovensko-Nemecký hovoriaci slovník pre OS Android s pokročilou slovnou zásobou (400 000 slov). Ovladánie slovníka je veľmi jednoduché a prístup k dátam je okamžitý. Slovník nevyžaduje pripojenie na Inte

29 € / 34 €
Slovensko- Anglický hovoriaci slovník + príručka pre Android
Obrázok produktu Slovensko- Anglický hovoriaci slovník + príručka pre Android Balík dvoch aplikácií - Slovník a konverzačná príručka.
Najrozsiahleší obojstranný Anglicko-Slovenský / Slovensko-Anglický hovoriaci slovník pre OS Android s pokročilou slovnou zásobou (400 000 slov). Ovladánie slovníka je veľmi jednoduché a p

55 € / 66 €
Slovensko- Nemecký hovoriaci slovník + príručka pre Android
Obrázok produktu Slovensko- Nemecký hovoriaci slovník + príručka pre Android Balík dvoch aplikácií - Slovník a konverzačná príručka.
Najrozsiahleší obojstranný Nemecko-Slovenský / Slovensko-Nemecký hovoriaci slovník pre OS Android s pokročilou slovnou zásobou (400 000 slov). Ovladánie slovníka je veľmi jednoduché a prí

55 € / 66 €

Prekladové príručky a zvýhodnené balíky:

Nemecko- Slovenská hovoriaca príručka pre Android
Obrázok produktu Nemecko- Slovenská hovoriaca príručka pre Android Praktická Nemecko-Slovenská hovoriaca konverzačná príručka pre Android obsahuje výukový materiál viac než 14000 viet a samostatných slov . Ovládanie je veľmi jednoduché a prístup k dátam je okamžitý. Tento produkt je originálnym výukovým materiálom

29 € / 34 €
Anglicko- Slovenská hovoriaca príručka pre Android
Obrázok produktu Anglicko- Slovenská hovoriaca príručka pre Android Praktická Anglicko-Slovenská hovoriaca konverzačná príručka pre OS Android obsahuje výukový materiál viac než 14000 viet a samostatných slov . Ovládanie je veľmi jednoduché a prístup k dátam je okamžitý. Tento produkt je originálnym výukovým materi

29 € / 34 €
Nemecko- Slovenská hovoriaca príručka pre Pocket PC
Obrázok produktu Nemecko- Slovenská hovoriaca príručka pre Pocket PC Praktická Nemecko-Slovenská hovoriaca konverzačná príručka pre POCKET PC obsahuje výukový materiál viac než 14000 viet a samostatných slov . Ovládanie je veľmi jednoduché a prístup k dátam je okamžitý. Tento produkt je originálnym výukovým materiá

teraz iba  31 € / 37 €
   39 €
Anglicko- Slovenská hovoriaca príručka pre Pocket PC
Obrázok produktu Anglicko- Slovenská hovoriaca príručka pre Pocket PC Praktická Anglicko-Slovenská hovoriaca konverzačná príručka pre POCKET PC obsahuje výukový materiál viac než 14000 viet a samostatných slov . Ovládanie je veľmi jednoduché a prístup k dátam je okamžitý. Tento produkt je originálnym výukovým materi

teraz iba  31 € / 37 €
   39 €
Španielsko- Slovenská hovoriaca príručka pre Pocket PC
Obrázok produktu Španielsko- Slovenská hovoriaca príručka pre Pocket PC Praktická Španielsko-Slovenská hovoriaca konverzačná príručka pre POCKET PC obsahuje výukový materiál viac než 14000 viet a samostatných slov . Ovládanie je veľmi jednoduché a prístup k dátam je okamžitý. Tento produkt je originálnym výukovým mat

39 € / 46 €
Slovensko- Nemecký hovoriaci slovník + príručka pre Android
Obrázok produktu Slovensko- Nemecký hovoriaci slovník + príručka pre Android Balík dvoch aplikácií - Slovník a konverzačná príručka.
Najrozsiahleší obojstranný Nemecko-Slovenský / Slovensko-Nemecký hovoriaci slovník pre OS Android s pokročilou slovnou zásobou (400 000 slov). Ovladánie slovníka je veľmi jednoduché a prí

55 € / 66 €
Slovensko- Anglický hovoriaci slovník + príručka pre Android
Obrázok produktu Slovensko- Anglický hovoriaci slovník + príručka pre Android Balík dvoch aplikácií - Slovník a konverzačná príručka.
Najrozsiahleší obojstranný Anglicko-Slovenský / Slovensko-Anglický hovoriaci slovník pre OS Android s pokročilou slovnou zásobou (400 000 slov). Ovladánie slovníka je veľmi jednoduché a p

55 € / 66 €
Slovensko- Nemecký hovoriaci slovník + príručka pre POCKET PC
Obrázok produktu Slovensko- Nemecký hovoriaci slovník + príručka pre POCKET PC Balík dvoch aplikácií - Slovník a konverzačná príručka.
Nemecko-Slovenský / Slovensko-Nemecký hovoriaci slovník pre POCKET PC s pokročilou slovnou zásobou (400 000 slov). Ovladánie slovníka je veľmi jednoduché a prístup k dátam je okamžitý. Sl

59 € / 70 €
Slovensko- Anglický hovoriaci slovník + príručka pre POCKET PC
Obrázok produktu Slovensko- Anglický hovoriaci slovník + príručka pre POCKET PC Balík dvoch aplikácií - Slovník a konverzačná príručka.
Anglicko-Slovenský / Slovensko-Anglický hovoriaci slovník pre POCKET PC s pokročilou slovnou zásobou (400 000 slov). Ovladánie slovníka je veľmi jednoduché a prístup k dátam je okamžitý.

59 € / 70 €
Multijazyčná hovoriaca príručka pre Android
Obrázok produktu Multijazyčná hovoriaca príručka pre Android Nová Multijazyčná hovoriaca konverzačná príručka pre OS Android obsahuje výukový materiál viac než 14000 viet v 41 jazykoch. Ovládanie je veľmi jednoduché a prístup k dátam je okamžitý. Tento produkt je originálnym výukovým materiálom, ktorý kombinu

99 € / 118 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.