Synology Wifi Router

Synology Router RT2600ac

Synology Router RT1900ac s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

Synology Wifi Router RT2600ac je super výkonný wifi router. Vďaka podpore MU-MIMO a najnovšiemu štandardu 802.11.ac wawe 2 umožňuje RT2600ac až 800 Mb / s, resp. 1733 Mb / s na frekvencii 2,4 GHz, resp. 5 GHz. Vďaka kombinovanému pásme pripojenie s duálnou WAN môžete dosiahnuť 2 Gb / s a ľahko optimalizovať svoju sieť s minimálnymi stratami výkonu, a to aj pri riadení dátových tokov Layer 7.

Novinka: Zariadenie MR2200ac s inteligentnou sieťou Mesh Wi-Fi a najlepšími možnosťami rodičovskej kontroly v odvetví je navrhnuté tak, aby zaistilo pripojenie a bezpečnosť pre všetky vaše zariadenia i používateľa. Vyskúšajte so zariadením MR2200ac oceňovaný systém Synology Router Manager (SRM); a pridajte ďalšie, až budete pripravení rozšíriť svoje pokrytie ešte ďalej. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

Nastavenie Mesh siete

Postavte si vlastný systém siete Wi-Fi

Jedno zariadenie MR2200ac
  • 185 metrov2
  • Ako stvorené pre byty a menšie domy. 
Niekoľko zariadení MR2200ac
  • S každou ďalšou jednotkou získate navyše pokrytie 185 metrov2
  • Pre väčšie domácnosti, ktoré vyžadujú múdrejšiu sieť Wi-Fi v každom kúte a bezpečnejší prístup k internetu.
RT2600ac + MR2200ac
  • S pokrytím 464 metrov2
  • Pre kancelárie alebo technických nadšencov, ktorí chcú výkonné aplikácie (vrátane technológie Intrusion Prevention) systému SRM využívať naplno.

Synology Wifi Router MR2200ac
Zariadenie MR2200ac s inteligentnou sieťou Mesh Wi-Fi a najlepšími možnosťami rodičovskej kontroly v odvetví je navrhnuté tak, aby zaistilo pripojenie a bezpečnosť pre všetky vaše zariadenia i používateľa. Vyskúšajte so zariadením MR2200ac oceňovaný systém Synology Router Manager (SRM); a pridajte ďalšie, až budete pripravení rozšíriť svoje pokrytie ešte ďalej. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

129 € / 154 €
Synology Wifi Router RT1900ac
Synology Router RT1900ac s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

teraz iba  157 € / 189 €
   166 €
Synology Wifi Router RT2600ac
Super výkonný Synology Router RT2600ac wawe 2 s podporou MU-MIMO s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

209 € / 250 €

Synology router už mám. Potrebujem ale pomôcť s nastavením.

Synology Administrator

Synology Administrator - servisná a konzultačná služba
Objednajte si administrátora pre Synology DiskStation alebo Synology Router na hodinu, na deň, na celý mesiac alebo natrvalo. V cene je technická podpora, konzultácie, nastavenia a správa zariadenia na diaľku.Objednaním tejto služby ušetríte plat za interného IT administrátora a zároveň získate v cene konzultačné služby a podporu pre celý pracovný tím. Individuálne je možné rozšíriť rozsah aj na iné zariadenia (správa siete, serverov, webu a pod.). Služba je aktívna už do niekoľkých hodín po zakúpení a končí vyčerpaní objednaných hodín, ak sa predplatné nepredĺži. Služba je určená nielen pre firmy ale aj pre domácnosti.

35 € / 42 €
Vzdialená správa Synology Diskstation/ Router 12 mes. standalone
Vzdialená správa pre Synology DiskStation alebo Synology Router. V cene je technická podpora, nastavenia a správa zariadenia na diaľku počas 1 roka. Kúpou tohto balíka ušetríte plat za IT administrátora alebo náklady za externú IT firmu. Správa začína ihneď po úhrade a končí po 12 mesiacoch, ak sa predplatné nepredĺži. Pozn: spravované zariadenie nemusí byť zakúpené u nás.

360 € / 432 €


Nové herné zážitky vďaka softwaru
Synology Router Manager (SRM) 1.1 je operačný systém, ktorý riadi Synology Router RT1900ac. Vďaka príjemnému rozhraniu je správa vašej siete a nastavenie Wi-Fi veľmi jednoduché, ponúka však aj výkonné nástroje pre náročných užívateľov a profesionálov.

 

Spravovať všetko kliknutím alebo potiahnutím
Nainštalujte si na svoje zariadenia so systémom Android či iOS DS router a svoj Synology Router RT1900ac si budete môcť nastavovať pohodlne v ruke. DS router ponúka výkonné nástroje a možnosti, ako sú napr. Jednoduchá inštalácia, správa bezdrôtovej siete, sledovanie a riadenie prevádzky v reálnom čase a mnoho ďalšieho.

Rýchle a jednoduché nastavenie
Synology Router RT1900ac si kladie za cieľ zjednodušiť proces prvotného nastavenia. Stačí ho zapojiť do existujúceho modemu, zadať vo webovom prehliadači "router.synology.com" a pomocou interaktívneho sprievodcu inštaláciou dokončiť.
1. Zapojte káble podľa priloženej inštalačnej poznámky
2. Spustite webový prehliadač na počítači, ku ktorému je pripojený Synology Router, a prejdite na "router.synology.com"
3. Dokončite sprievodcu inštaláciou a váš Synology Router bude pripravený na použitie!

Rýchla a spoľahlivá Wi-Fi
Synology Router RT1900ac je vybavený tromi výkonnými anténami a podporou najnovšieho štandardu bezdrôtových sietí 802.11ac, takže vysiela na frekvenciách 2,4 aj 5 GHz pre kombinovaný prenos dát s rýchlosťou až 1 900 Mb / s. Už žiadne starosti s obmedzenou rýchlosťou, aj keď sa do siete pripojí viac ľudí.

Online hranie bez zdržania
Využite ľahko dostupné prioritizácia pásma pripojenia a kontroly sieťového toku, takže vaše hry budú mať vždy potrebnú rýchlosť a krátku dobu odozvy.
 
Plynulý prenos videa
Doprajte si bezbufferové prehrávania pri prenose 4K filmov z vašej obľúbenej online video služby alebo si púšťajte domáce videá uložené na externom úložisku priamo na DLNA kompatibilné televízor či prehrávač médií.
 
Rýchle prenosy súborov
Zdieľajte súbory a dokumenty dôležité pre spoluprácu nielen s obchodnými partnermi ľahko a rýchlo.

Robustná kapacita a zväzkovanie
Bežné routery vysielajú bezdrôtový signál do všetkých smerov, bez ohľadu na umiestnenie vášho notebooku alebo smartfónu. Synology Router RT1900ac bezdrôtový signál vďaka technológii zväzovania zameria smerom na až šesť podporovaných zariadení, čo znižuje dobu odozvy aj spotrebu energie a zlepšuje dosah bezdrôtového pripojenia.

Výkonné možnosti pripojenia
Pokročilým domácim užívateľom a firemným správcom Synology Router Manager 1.1 ponúka nástroje pre správu pripojenie, aby bol chod vašej siete plynulý a aby sieť fungovala podľa vašich predstáv.

Inteligentná sieť WAN
Používateľom, ktorí potrebujú sieťové pripojenie bez prerušenia, inteligentná sieť WAN umožňuje pripojiť Synology Router RT1900ac k internetu cez dve sieťové rozhrania. Pokiaľ u jedného z pripojení dôjde k výpadku kvôli problémom s ISP alebo z iných dôvodov, možno tok presmerovať na druhé rozhranie. Funkcia vyrovnávanie zaťaženia navyše umožňuje rozdeliť tok medzi dve rozhrania podľa voliteľných nastavení, takže tok môžete nasmerovať na vybrané rozhranie podľa cieľovej alebo zdrojovej adresy.

Smart Connect
Nie ste si istí, či zariadenie pripojiť pomocou frekvencie 2,4 alebo 5 GHz? Vďaka bezdrôtovej technológii Smart Connect spoločnosti Synology sa zariadenie automaticky pripojí pomocou najvhodnejšie frekvencie podľa prednastavených alebo vlastných kritérií, čo užívateľom umožňuje čo najlepšie využiť Wi-Fi, bez toho aby museli poznať technické podrobnosti.

Filtrovanie obsahu a monitorovanie
Synology Router Manager (SRM) 1.1 obsahuje pokročilé nástroje pre riadenie prevádzky, ktoré nie sú u bežných routerov obvyklé. Môžete nastaviť obmedzenia využitie pásma pripojenia, blokovať škodlivý obsah alebo určiť, ako dáta vo vašej domácej či firemnej sieti kolujú.

Rodičovská kontrola
Rodičia a majitelia firiem môžu ľahko vytvoriť systém kontroly toho, kedy majú deti alebo zamestnanci dovolený prístup k internetu. Okrem toho je vďaka integrácii vstavaného systému Google SafeSearch súčasťou SRM rozsiahla databáza nebezpečných a nevhodných webových stránok, vďaka ktorej si môžete nastaviť povolený obsah a účinne blokovať tisíce webových stránok pomocou niekoľkých kliknutí. Možnosť viac nastaviteľných profilov umožňuje zablokovať pre rôznych členov rodiny alebo zamestnanca vybrané typy obsahu.

Inteligentné filtrovanie webu
Kým klasické routery používajú pre blokáciu alebo povolenie určeného obsahu v sieti filtrovania webu na základe URL, používa Synology Router Manager inteligentnejšie filtrovanie webu, kedy kontrola, či bude obsah povolený či blokovaný, prebieha počas vyhľadávania DNS, čím je neoprávnené vniknutie a zobrazenie nepovoleného obsahu ťažšie a spotreba systémových zdrojov nižšia.

Chráňte svoju sieť
Okrem bežných bezpečnostných nástrojov, ako je blokovanie odmietnutie služby a správa brány firewall, ponúka Synology Router Manager inovatívne nástroje pre ochranu vašej siete pred útokmi zvonku.

Intrusion Prevention
Prídavný balíček Intrusion Prevention ponúka systém detekcie vniknutia (IDS) a systém prevencie vniknutí (IPS), ktoré aktívne chráni vašu sieť a vaše zariadenie pred útočnými subjekty. IDS analyzuje dátové toky a zistí vniknutie do vašej siete, čím vám pomôže rozšíriť bezpečnostné pravidlá a vyhnúť sa budúcim bezpečnostným problémom. IPS prezerá sieťové pakety, aby preventívne zabránil vniknutiu podozrivých tokov a požiadaviek do vašej siete.

Bezpečnostný poradca
Tento užitočný diagnostický nástroj vám umožní optimalizovať bezpečnostné nastavenia vášho prostredia na mieru a porozumieť mu. Bezpečnostný poradca na základe komplexnej analýzy nastavenie systému, sily hesiel a sieťových predvolieb minimalizuje nedostatky zabezpečenia a chráni Synology Router RT1900ac aj celú vašu sieť.

Synology Wifi Router MR2200ac
Zariadenie MR2200ac s inteligentnou sieťou Mesh Wi-Fi a najlepšími možnosťami rodičovskej kontroly v odvetví je navrhnuté tak, aby zaistilo pripojenie a bezpečnosť pre všetky vaše zariadenia i používateľa. Vyskúšajte so zariadením MR2200ac oceňovaný systém Synology Router Manager (SRM); a pridajte ďalšie, až budete pripravení rozšíriť svoje pokrytie ešte ďalej. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

129 € / 154 €
Synology Wifi Router RT1900ac
Synology Router RT1900ac s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

teraz iba  157 € / 189 €
   166 €
Synology Wifi Router RT2600ac
Super výkonný Synology Router RT2600ac wawe 2 s podporou MU-MIMO s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

209 € / 250 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.