Slovenská lokalizácia pre HTC - InterWrite Pro

Menu

Lokalizácia Sunnysoft InterWrite Pro je kompletná slovenská lokalizácia systému s množstvom nadštandardných funkcií. Táto verzia je určená špeciálne pre PDA značky HTC.

Pre koho lokalizácia InterWrite Pro  je určená?

 • Pre zákazníkov, ktorí chcú mať nový model ihneď ako príde na trh. Prvé dodávky PDA od HTC sú iba s anglickým prostredím. Doplniť do takéhoto zariadenia slovenské prostredie je také jednoduché ako nahranie akejkoľvek inej Windows Mobile aplikácie.
 • Zakúpili Ste si PDA v zahraničí alebo u mobilného operátora s anglickým prostredím? Nevadí. Opäť stačí iba stiahnuť a nainštalovať aplikáciu InterWrite Pro pre HTC a reštarte zariadenia bude PDA s Vami komunikovať po slovensky.
 • Potrebujete mať vždy najnovšiu verziu ROM pre Vášho miláčika? Potom Ste už zistili, že po aktualizácii ROM sa Vaše PDA "prepne" do angličtiny a to aj napriek tomu, že Ste si predtým zakúpili zariadenie do slovenským prostredím. Je to logické, pretože nové verzie ROM väčšinou neobsahujú lokalizované prostredie. Aj v tomto prípade stačí nahrať aplikáciu InterWrite Pro a Vaše zariadenie bude opäť komunikovať po slovensky. Výhodou samostatne zakúpenej lokalizácie je to, že nie je viazaná na ROM zariadenia. Slovenské prostredie si tak môžete kedykoľvek po aktualizácii systému opäť nainštalovať. O lokalizáciu InterWrite Pro neprídete ani vtedy, keď sa Vám PDA pokazí. V tomto prípade si môžete lokalizáciu preregistrovať na nové zariadenie.

Ďalšou výhodou aplikácie InterWrite Pro je, že kvôli zmene jazyka nemusíte posielať PDA do servisu. Intaláciu lokalizácie zvládne naozaj každý (a keď nie, každý dobrý predajca Vám s tým pomôže). Lokalizáciu si môžete stiahnuť ihneď, 14 dní testovať a zakúpite si ju až potom, keď sa presvedčíte o jej prínose. Inštaláciou lokalizácie v žiadnom prípade neprichádzate o záruku. Ak lokalizáciu nebudete chcieť používať stačí ju odinštalovať, alebo v menu vypnúť preklad do slovenčiny.

- Často kladené otázky k lokalizácii  
- Diskusia k InterWrite Pro 
- Rozdiely medzi jednotlivými verziami (história verzií)

Za skvelú cenu! Teraz iba 39 € bez DPH

Sunnysoft Interwrite Pro obsahuje:

 • Kompletne lokalizované prostredie: systémové aplikácie, nápoveda, bitmapy, šablóny
 • Softvérovú klávesnicu s možnosťou voľby rozloženia kláves
 • Možnosť integrácie fullscreen klávesnice Nové (zobrazenie v režime celej obrazovky, POZN.: nevhodné pre štvorcový displej) 
 • Národnú klávesnicu s funkciami AltGr, CapsLock,Sticky Shift, Gestures, AutoRepeat, FastReset, CoverKey, RunCalc, FastReset, NumPadExtra
 • Podporu pre rozpoznávanie diakritických znakov (InterWrite Recognizer)
 • Miestne nastavenia pre všetky stredo a východoeurópske krajiny
 • Mapu znakov
 • Podporu viac klávesníc súčasne a pohodlné prepínanie medzi nimi
 • Podporu pre správne zobrazenie znakov s diakritikou
 • Konverzné filtre pre dokumenty typu PSW, PWI a RTF
 • Univerzálny ovládač pre prídavné hardvérové klávesnice
 • Farebnú klávesnicu s 3D vzhľadom
 • Automatické rozšírenie klávesnice o numerickú časť v režime na šírku
 • Slovník pre automatické dopl�?ovanie slov v rodnom jazyku (platí pre vybrané jazyky)
 • Používateľský slovník s funkciou ukladania novej slovnej zásoby

Ako objednať lokalizáciu 

1. Stiahnite si lokalizáciu pre Váš model zariadenia (aplikácia je plne funkčná po dobu 14 dní). Môžete si tak vyskúšať všetky funkcie lokalizácie ešte pred jej zakúpením. 
2. Pošlite objednávku z tohto formulára. Ako spôsob dopravy si zvoľte "Email". Keďže samotnú aplikáciu si môžete stiahnuť priamo z Internetu, dodáva sa iba aktivačný kľúč. Pokiaľ však chcete dodať aplikáciu na CD, môžete si zvoliť aj spôsob dopravy "poštou" alebo "Kuriérom UPS". Aktivačný kľúč zasielame po úhrade kúpnej ceny (aplikácia sa nedá objednať na dobierku).

Ako nainštalovať lokalizáciu

Pred inštaláciou sa uistite, že máte mobilné zariadenie pripravené na synchronizáciu. Viac informácii nájdete tu.

1. Stiahnite si demoverziu pre Vaše zariadenie.

2. Rozbaľte .zip súbor a kliknite na .exe inštalátor.

3. Spustí sa inštalácia lokalizácie. Ak máte už aktivačný kód, môžete ho zadať v dialógovom okne. Inak, sa nainštaluje lokalizácia ako 14 d�?ová demoverzia. Priebeh inštalácie uvidíte na displeji Vášho mobilného zariadenia. Po dokončení budete vyzvaní na reštart PDA. Po reštarte bude lokalizácia aktívna.

Stiahnite si slovenskú lokalizáciu pre vybrané zariadenia:

Slovenská verzia IW PRO v.9.5 pre HTC Touch Diamond (P3700)

Slovenská verzia IW PRO v.9.5 pre HTC Touch Pro (Raphael)

Slovenská verzia IW PRO v.9.5 pre HTC Touch HD

Slovenská verzia IW PRO v.10.0 pre HTC Touch Cruise 09 (Iolite)

Slovenská verzia IW PRO v.10.0 pre HTC Touch Diamond2

Slovenská verzia IW PRO v.10.0 pre HTC Touch Pro2

Slovenská verzia IW PRO v.10.0 pre HTC HD2 (Leo)

Pre ostatné zariadenia HTC:

Stiahnite si lokalizáciu tu (14 d�?ová verzia)

14- d�?ovú verziu lokalizácie pre Orange SPV M3100 a SPV M700 stiahnete tu.

14- d�?ovú verziu lokalizácie (v 9.5) pre HTC TyTN II (Kaiser) a iné modely od HTC s Windows Mobile 6 stiahnete tu.

Kúpite TU! alebo u svojho predajcu.

Chcete sa stať predajcom lokalizácie InterWrite Pro? Predajcom výpočtovej techniky a najmä predajcom mobilných operátorov ponúkame lokalizáciu a ďalšie aplikácie pre PDA za výhodných dealerských podmienok. Začať môžete napríklad nákupom štartovacieho balíčka, ktorým získate potrebné know-how zadarmo, počiatočné licencie za výhodnú cenu a inštalačnú sadu, s ktorou môžete nainštalovať lokalizáciu už za 20 sekúnd a bez použitia počítača. Viac informácií tu.

© Copyright 1998-2022 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.