Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.


Telefónne ústredne PBX

Telefónne ústredne
VOIP PBX

Jedna platforma - Všetka komunikácia

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami VoIP PBX, aby ste mohli pracovať so softvérom Yeastar Linkus UC a službou Linkus Cloud Service. Získajte výhodu oproti svojej konkurencii kombináciou hlasu, okamžitých správ, konferencií, prítomnosti a ďalších ... všetko z jednej platformy.

Všetky funkcie rozšírenia kancelárie
Kliknutím / dotykom môžete uskutočniť, prijať, previesť alebo zaznamenať hovor a skontrolovať hlasové správy a nahrávky odkiaľkoľvek.

Okamžité správy a zdieľanie súborov
Posielajte text komukoľvek z adresára vašej spoločnosti a ľahko zdieľajte súbor v reálnom čase. Používa technológiu Linkus Cloud Service.

Integrácia s CRM
Pop-up okná pri hovoroch a ďalšie z vašich kontaktov Outlook, Kontakty Google, Salesforce CRM a Microsoft Dynamics 365.

Presence - prítomnosť
Pomocou farebného indikátora stavu môžete okamžite a intuitívne zistiť, kto je k dispozícii, zaneprázdnený alebo offline.

Jedno číslo na všetkých zariadeniach
Udržujte jedno číslo na všetkých zariadeniach s nainštalovaným produktom Linkus vo vašom počítači, telefónoch iPhone alebo Android.

Kedy nás kontaktovať?

  • Plánujete používať modernú telefónnu ústredňu alebo Ste si ju už zakúpili a potrebujete ju odborne sprevádzkovať a nastaviť podľa Vašich požiadaviek.
  • Potrebujete odborníka na VOIP komunikáciu a technickú podporu počas celej pracovnej doby pre Váš pracovný tím.
  • Máte záujem o tel. ústredňu ale nechcete si ju kupovať (riešenie v cloude?)
  • Mýtus: Ste veľmi malá firma (do 5 zamestnancov) a myslíte si, že telefónnu ústredňu nevyužijete.
  • Mýtus: Myslíte si, že telefónna ústredňa je príliš drahá a je iba pre "veľké firmy".
  • Chcete si zakúpiť tel. ústredňu a nepotrebujete k nej žiadne služby, iba dodať hardvér za výhodnú cenu. Klik na E-shop

Prečo si vybrať telefónnu ústredňu a služby u nás?

Myslíme si, že pokročilé funkcie, ktoré poskytujú telefónne ústredne patria do každej domácnosti do každej firmy. Nielen pre tie veľké, ktoré si to "môžu dovoliť". Preto máme riešenie pre každého - aj pre živnostníkov, malé kancelárie ale aj veľké korporácie. Ponúkame Vám tieto nadštandardné služby:
  • V cene produktu máte bezplatnú technickú podporu a pomoc s nastavením.
  • Spolu s tel ústredňou máte možnosť doobjednať si kompletnú inštaláciu a nastavenie podľa Vašich požiadaviek.
  • Počas používania tel. ústredne sme Vám k dispozícii, ak nastane akýkoľvek technický problém, alebo budete chcieť zmeniť nastavenia tel. ústredne.
  • Robíme kompletný návrh telekomunikačných služieb ako sú call centrá, vzdialený prístup pre zamestnancov, podpora práce z domu (Homeoffice), podpora pre eshopy (Web-to-call, Click-to-Call, CallBack, zelená linka...), zabezpečíme nahranie uvítaní, hlášok pre automatickú spojovateľku a pod.
PBX Administrator

Telefónnu ústredňu už mám. Potrebujem ale pomôcť s jej nastavením.

Objednať a zarezervovať termín

PBX Administrator - nastavenie a údržba tel. ústredne
Technická podpora, konzultácie, nastavenia a správa telefónnej ústredne (PBX) a telefónov (VOIP) na diaľku.Objednaním tejto služby ušetríte plat za interného IT administrátora a zároveň získate v cene konzultačné služby a podporu pre celý pracovný tím. Individuálne je možné rozšíriť rozsah aj na iné zariadenia (správa siete, serverov, webu a pod.). Služba je aktívna už do niekoľkých hodín po zakúpení a končí vyčerpaní objednaných hodín, ak sa predplatné nepredĺži. Služba je určená nielen pre firmy ale aj pre domácnosti.

35 € / 42 €

Telefónne ústredne PBX

Množstvo funkcií:

Porovnanie modelov:

Telefónne ústredne Yeastar PBX:

Yeastar S20 IP PBX, 4 porty, 20 užívateľov, 10 hovorov
(Možnosť doobjenať kompletné zapojenie a nastavenie)
IP PBX ústredňa pre 20 používateľov / klapiek a 10 paralelných hovorov, vrátane automatického nahrávania hovorov. Slovenské hlášky v cene. Možnosť rozšíriť až o 4 FXO/FXS porty, 2 voľné pozície pre moduly. Možnosť doobjenať zapojenie a nastavenie.

339 € / 406 €
Yeastar S412 , 8 portov, 8 SIP účtov, 4 trunky
(Možnosť doobjenať kompletné zapojenie a nastavenie)
Ideálna ústredňa pre tých, čo potrebujú nahradiť vyslúžilú ústredňu a pritom potrebujú zachovať vnútornú analógové telefóny. Toto riešenie Vám umožní zachovať aj vstupné HTS alebo ISDN linky. Ústredňa je modulárny, môžete ju nakonfigurovať podľa Vašich potrieb.

349 € / 418 €
Yeastar S50 IP PBX, 8 portov, 50 užívateľov, 25 hovorov
(Možnosť doobjenať kompletné zapojenie a nastavenie)
IP PBX ústredňa v rack prevedení pre 50 používateľov / klapiek a 25 paralelných hovorov, vrátane automatického nahrávania hovorov. Slovenské hlášky v cene. Možnosť rozšíriť až o 8 FXO/FXS portov, 4 voľné pozície pre moduly. Možnosť doobjenať zapojenie a nastavenie.

619 € / 742 €
Yeastar S100 IP PBX, 16 portov, 100 používateľov, 30 hovorov
(Možnosť doobjenať kompletné zapojenie a nastavenie)
IP PBX ústredňa v rack prevedení pre 100 používateľov / klapiek a 30 paralelných hovorov, vrátane automatického nahrávania hovorov. Slovenské hlášky v cene. Možnosť rozšíriť až o 16 FXO/FXS portov, 2 voľné pozície rozširujúce karty (celkom až 8 modulov). Možnosť doobjenať zapojenie a nastavenie.

759 € / 910 €
Yeastar S300 IP PBX, 24 portov, 300 používateľov, 60 hovorov
(Možnosť doobjenať kompletné zapojenie a nastavenie)
IP PBX ústredňa v rack prevedení pre 300 používateľov / klapiek a 60 paralelných hovorov, vrátane automatického nahrávania hovorov. Slovenské hlášky v cene. Možnosť rozšíriť až o 24 FXO/FXS portov, 3 voľné pozície rozširujúce karty (celkom až 12 modulov). Možnosť doobjenať zapojenie a nastavenie.

1 490 € / 1 788 €

Produkty a služby, ktoré si môžete doobjednať k telefónnej ústredni:

Hláška pre telefónnu ústredňu PBX - 1ks
Obrázok produktu Hláška pre telefónnu ústredňu PBX - 1ks 1 hláška pre telefónnu ústredňu (PBX), VOIP telefón alebo záznamník. Zadajte text hlášky a my Vám dodáme hlášku vo formáte pre vašu telefónnu ústredňu. Využitie: úvodné uvítanie, oznámenia na záznamník (dovolenka, sviatok, po prac. dobe...), IVR - au

9 € / 10 €
PBX Administrator - nastavenie a údržba tel. ústredne
Obrázok produktu PBX Administrator - nastavenie a údržba tel. ústredne Technická podpora, konzultácie, nastavenia a správa telefónnej ústredne (PBX) a telefónov (VOIP) na diaľku.Objednaním tejto služby ušetríte plat za interného IT administrátora a zároveň získate v cene konzultačné služby a podporu pre celý pracovný tí

35 € / 42 €
Hlášky pre telefónnu ústredňu PBX - do 20 ks
Obrázok produktu Hlášky pre telefónnu ústredňu PBX - do 20 ks balík hlášok (až do 20ks) pre telefónnu ústredňu (PBX). Dodajte nám texky hlášok a my Vám dodáme hlášky vo formáte pre vašu telefónnu ústredňu. Využitie: úvodné uvítanie, oznámenia na záznamník (dovolenka, sviatok, po prac. dobe...), IVR - automatick

99 € / 118 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.