Beddit Sleep Manager

Beddit Sleep Manager

Na rozdiel od iných osobných trackerov, Beddit nevyžaduje mať čokoľvek na sebe. Iba umiestnite ultratenký Beddit senzor pod plachtou a spite na ňom.

Ráno budete mať úplné informácie kvalite Vášho spánku, pričom bude zaznamenaný srdcový tep, dýchanie, pohyb,fázy spánku, chrápanie, okolitý hluk a svetlo. Na základe získaných výsledkov získate individuálne tipy a rady ako môžete zlepšiť Váš spánok a pohodlie. Vzhľadom na použitú pasívnu metódu bude Váš spánok prirodzený a nerušený. Preto budú výsledky Vášho spánku presnejšie.


Beddit bol vyvinutý pred viac ako dvomi rokmi spoločne s poprednými odborníkmi v oblasti spánku a ballistokardiografie ( BCG ) pre profesionálne použitie. Teraz ho chceme sprístupniť všetkým za prijateľnú cenu aj aplikáciou na jednoduché domáce použitie.

Spánok je neoddeliteľnou súčasťou nášho života a je jedným z kľúčových faktorov pri našu duševnú pohodu . Trávime takmer tretinu nášho života v posteli. Približne polovica z nás trpí nejakou poruchou spánku. Niektorí si ani nevšimnú, že ich vyčerpanie je pochádza zo zlého spánku.

Vďaka Bedditu získate predstavu o tom , ako spíte , takže si môžete zlepšiť Váš spánok a zlepšiť celkovú výkonnosť a kvalitu života .

Ako Vám môže Beddit pomôcť?


Beddit je v podstate tracker spánku a pohody, je to nástroj na zlepšenie životného štýly a zvládnutie stresu. Sledovaním svojho spánku získate rady ako prekonať prípadné problémy . Spánok je tretí kľúčový prvok Vašej pohody  - okrem výživy a cvičenia. 

Pre každého je dôležité zvládať stres bez ohľadu na to, či pochádza z cvičenia , práce alebo zo životného prostredia . Pochopením kvality spánku, je možné podniknúť kroky na zlepšenie spánku, ktorý pomáha znížiť hladinu stresu v našom každodennom živote .

Zdravý spánok je dôležitý najmä pre športovcov. Spánok sa rovná oživenie, športovci potrebujú spať k zlepšeniu výkonnosti a aby sa zabránilo pretrénovaniu. Spánok je tiež najdôležitejším faktorom, keď sa snažíte schudnúť a pomáha zlepšiť kvalitu pokožky a vlasov .

Vlastnosti


merania režimu spánku:

 • Čas strávený v posteli
 • Prebudenia a odchody z postele
 • Doba spánku
 • Spánková latencia (koľko trvá Vám zaspať )
 • Pokojová srdcová frekvencia
 • Kvalita spánku
 • Chrápanie a dýchanie

Osobné koučovanie

 • Správa Stres a obnova zotavenia
 • Riadenie životného štýlu
 • Riadenie spánku

Wellness denník

 • Sledovanie nálady a únavy
 • Veci , ktoré ovplyvňujú spánok

Budík

 • Základný budík
 • Inteligentný budík

Prostredie pre spánok

 • hluk
 • svetlo

Iné

 • sociálne zdieľanie
 • Záloha do Cloudu
 • Trendy a história

Ako nainštalovať


Umiestnite Beddit ultra-tenké čidlo na matraci. Fólia snímača je na jednej strane priľnavá. Odstráňte krycí papier a priložte senzor ako nálepky na matrac pod prestieradlo alebo poťah matraca. Snímač je zapojený do bežného nízkonapäťové napájania USB dodaného s čidlom , takže nie je potrebné meniť alebo nabíjať žiadne batérie .

Po tomto jednoduchom nastavení... stačí spať. Senzor je plne pasívny a nevydáva žiadne elektromagnetické pole alebo žiarenie. Je úplne bezpečný na spanie a nijako sa nedotýka vášho tela. Senzor meria Vašu prítomnosť v posteli ( spánkový rytmus) a Vaše pohyby ( Aktigrafie) počas noci a tiež pohyby Vášho srdca (srdcová frekvencia ) a Vaše dýchacie pohyby (rytmus dýchania a chrápanie ) .

Údaje


Snímač preposiela informácie o meraní automaticky do mobilného zariadenia cez Bluetooth a informácie sú analyzované v aplikácii Beddit . Beddit aplikácia využíva aj svetelné a zvukové senzory v mobilnom prístroji a dodáva tieto parametre do analýzy Vášho spánku a prostredia .

Výsledky a prípadné nočné udalosti sú zobrazené na časovej osi so zhrnutím kvality spánku . Môžete sa pozrieť na skóre a rozobrať  jednotlivé fázy spánku. Môžete tiež získať osobné tipy a rady , ako zlepšiť Váš spánok , výkon a pohodu. Môžete tiež zobraziť históriu spánku s trendami a porovnať ich s odporúčaniami .

Okrem toho má Beddit integrovaný inteligentný budík, ktorý Vás prebudí v požadovanom časovom okne, keď spíte ľahkým spánkom. To vám umožní prebudiť sa svieži, namiesto pocitu otupenosti . Môžete tiež nastaviť budík, aby ste sa zobudili až po dostatočnom regeneračnom spánku a regenerácii, ak nemusíte vstávať v určitú dobu.

Dostupný v bielom alebo čiernom prevedení.

Video:

Obrázky produktu:

Beddit Sleep Monitor & Welness Coach
Domáci spánkový asistent - osobné laboratórium pre Váš domov. Premení Vašu posteľ na inteligentnú posteľ, ktorá sleduje srdcovú frekvenciu, pohyb počas spánku, fázy spánku, dychovú frekvenciu, chrápanie, okolitý hluk a okolité osvetlenie. Na základe získaných výsledkov získate individuálne tipy a rady ako môžete zlepšiť Váš spánok a pohodlie.

149 € / 178 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.