Trip Stick - Mobile Router & Powerbank

Trip Stick

Mobilný router a powerbanka v jednom malom zariadení s hmotnosťou iba 124 gramov! Umožňuje dobíjanie mobilných telefónov smartfónov alebo tabletov z internej batérie s kapacitou až 1800mAh. Zároveň sa však v tomto mobilnom zariadení ukrýva plnohodnotný mobilný router, ktorý Vám umožní zdieľanie internetu z 3G modemu, Ethernetovej siete alebo z inej Wifi siete. Funguje na vlastnú batériu, takže je to výborný pomocník na cesty. V cene je tiež 2,1A nabíjačka do auta, ktorú môžete využiť aj na dobíjanie náročnejších zariadení v aute, ako sú napr. tablety.

Smartfóny sú nevyhnutné pre náš život: sme neustále pripojení.

Najnovšie štúdie hovoria, že 58% užívateľov smartfónov skontrolujú svoj smartfón minimálne 1x za hodinu! Údaje potvrdzujú to, čo ste si pravdepodobne všimli, v reštauráciách, parkoch, na letiskách, v autobuse, v každom inom verejnom priestranstve: Väčšina ľudí priebežne kontroluje svoj telefón.

Ale čo keď sa Váš telefón vybije? (73% z nás prepadnú panike) Alebo, čo sa stane v prípade, že nie je 3G alebo WiFi k dispozícii?

Neprepadajte panike!

Ak budete mať so sebou tento unikátny tento Mobilný router s powerbankou so sebou, umožní Vám, aby Váš smartfón bol nabitý, alebo ho môžete použiť ako mobilný HotSpot pre zdieľanie Wifi!

Funkcie

Mobilná power banka

Trip stick obsahuje klasický USB port do ktorého môžete pripojiť hociaký kábel z mobilného telefónu alebo iného mobilného zariadenia (tablet, fotoaparát, herná konzola). Vstavaná LiPol batéria s kapacitou 1800mAh umožní dobiť väčšinu smartfónov na plno aj keď nie Ste pri zdroji elektrickej energie. Napr. Apple iPhone dobije Trip Stick z 3% na 100% za cca 2 hodiny, pričom po dobití v batériách ostáva ešte cca 40% energie. Aktuálnu kapacitu powerbanky signalizujú LED diódy na boku zariadenia.

Mobilný router - zdieľanie Internetu.

Trip Stick dokáže zdieľať internet rôznymi spôsobmi:

3G Modem - pripojte kompatibilný modem do USB portu. Trip Stick automaticky nastaví APN a vytvorý WiFi sieť b/g/n a rýchlosťou až 150 Mbps, na ktorú môžete pripojiť až 20 zariadení alebo používateľov. V okamihu máte vytvorený svoj vlastný mobilný hotspot. Tento mobilný hotspot je napájaný internou batériou a umožňuje až 4 hodiny prevádzky bez nabíjania. Rýchlosť pripojenia do Internetu závisí od pripojeného modemu. Trip Stick podporuje množstvo 3G modemov s rýchlosťami od 7,2 do 42 Mbps.

Ethernet - Trip Stick disponuje Ethernet portom, do ktorého je možné pripojiť káblový, ADSL modem, prípadne lokálnu sieť Ethernet.

Wifi - pripojte sa Wifi sieť Internetového poskytovateľa, na verejný hotspot alebo na svoju vlastnú sieť a použite Trip Stick ako Wifi Extender. Môžete tak zvýšiť pokrytie Vašej Wifi siete, alebo prijímať signál z verejného hotspotu aj na miestach, kde signál nedosiahne.

Pokročilé funkcie

Firewall - Router je vybavený SPI firewallom, ktorý ochraňuje vaše zariadenia pred útokmi z Internetu.

Filtrovanie obsahu - môžete filtrovať obsah podľa kľúčových slov, alebo podľa domén. Jednoducho môžete napríklad zablokovať zobrazovanie reklamy, čo Vám úšetrí drahocenné mobilné megabajty a zrýchli načítavanie stránok z 3G siete.

Tip Redakcie PC RevueTrip Stick získal v januárovom čísle PC REVUE ocenenie Tip redakcie!

Skutočne mobilné zariadenie

Trip Stick je taký malý, že ho môžete mať stále so sebou. S rozmermi 95x35x14mm a hmotnosťou 124 gramov ho bez problémov dáte do vrecka. Trip Stick si môžete zobrať aj na pláž k vode alebo na lyžovačku. Odolá ako vysokým teplotám tak aj mrazu.

Trip Stick si môžete objednať buď samostatne abo vo výhodných balíkoch spolu s 3G/HSPA modemom za výhodnú cenu!

Hlavné výhody riešenia Mobile Hotspot:

  • skutočne mobilné riešenie - malé rozmery, hmotnosť, prevádzka na batérie
  • kompletné riešenie - vrátane 3G modemu (stačí vložiť SIM kartu operátora)
  • zdieľaný prístup na Internet rýchlosťou až 42 Mbps až pre 20 užívateľov (zariadení)
  • Rýchla Wifi sieť - podporuje štandard 802.11b/g/n až do 150 Mbps.
  • Plug&Play - jednoduchá obsluha

Technická špecifikácia


WiFi Access Point:
Počet WiFi užívateľov: až 20
Štandardy IEEE 802.11 b/g/n 
Rýchlosť prenosu dát: až 150 Mbps
Šifrovanie: Open, shared, WEPAUTO, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA, WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2, 802.1x
WPS: podporované
Brána: TCP/IP, UDP, DHCP server, NAT/NAPT, UPnP, Static routing, MAC/URL/IP filter, VPN passthrough  

Možnosti prístupu k internetu:

Ethernet: z ADSL modemu, routeru DHCP, WAN / LAN siete
3G USB Modem: kompatibilný s HSDPA / HSUPA / HSPA +, CDMA EVDO Rev A / B
WiFi: internet môže byť prístup cez lokálnu WiFi sieť a zdieľať ďalej cez funkciu WiFi AP
Inštalácia: Plug & Play

Porty: Ethernet, microUSB, USB host (USB 2.0)

Funkčné tlačidlá: Prepínač zapnutie/vypnutie/router/powerbanka, reset, indikátor batérie

Prevádzková teplota: -10 až +55 st.
Skladovacia teplota: -20 až +60 st. 

Rozmery: 95x35x14mm 
Hmotnosť: 124 gramov

Obsah dodávky:

  • Trip Stick
  • CL adaptér: 2100 mA
  • USB na micro USB kábel
  • návod na obsluhu

Videorecenzia

Objednať:

Trip Stick - Mobile Router & Powerbank
Obrázok produktu Trip Stick - Mobile Router & Powerbank Mobilný router a powerbanka v jednom malom zariadení s hmotnosťou iba 124 gramov! Umožňuje dobíjanie mobilných telefónov smartfónov alebo tabletov z internej batérie s kapacitou až 1800mAh. Zároveň sa však v tomto mobilnom zariadení ukrýva plnohodnot

teraz iba  69 € / 83 €
   79 €
Trip Stick - Mobile HotSpot 7.2Mbps & Powerbank
Obrázok produktu Trip Stick - Mobile HotSpot 7.2Mbps & Powerbank Mobilný router a powerbanka v jednom malom zariadení s hmotnosťou iba 124 gramov! Dodáva sa spolu s 7.2 Mbps modemom Ovation MC935D, ktorý umožní vytvorenie Mobilného Hotspotu s rýchlosťou 7.2 Mbps až pre 20 užívateľov (zariadení). Umožňuje tiež dobí

109 € / 130 €

© Copyright 1998-2022 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.