Držiaky do auta Brodit pre Blackberry

Typy držiakov Brodit

Pasívne držiaky - bez nabíjania

Pasívny držiak BroditPasívny držiak je základný typ držiaka, ktorý umožňuje bezpečné prichytenie zariadenia v aute pomocou systému ProClip. Držiak je vyhotovený na mieru pre konkrétne zariadenie, obsahuje kĺb, ktorý umožňuje optimálne natočenie zariadenia, aby nedochádzalo k odleskom na displeji. Zariadenie je možné otáčať do horizontálnej alebo vertikálnej polohy.

Tento typ držiaka je vhodný, ak už vlastníte nabíjačku do auta k Vášmu zariadeniu, alebo nepredpokladáte, že budete zariadenie v aute dobíjať.

Aktívne držiaky s CL nabíjaním

Aktívny držiak Brodit

Aktívny držiak s CL nabíjaním umožňuje jednoduché dobíjanie zariadenia v aute. Držiak je vybavený nabíjačkou s koncovkou pre pripojenie do zapaľovača - CL 12/24V a konektorom pre zariadenie, ktorý je umiestnený priamo na držiaku. Toto riešenie umožňuje dobíjanie zariadenia ihneď ako ho vložíte do držiaka.

Aktívny držiak s CL nabíjaním umožňuje bezpečné prichytenie zariadenia v aute pomocou systému ProClip. Držiak je vyhotovený na mieru pre konkrétne zariadenie, obsahuje kĺb, ktorý umožňuje optimálne natočenie zariadenia, aby nedochádzalo k odleskom na displeji. Zariadenie je možné otáčať do horizontálnej alebo vertikálnej polohy.

Tento typ držiaka je vhodný, ak potrebujete, aby Vaše zariadenie bolo počas jazdy dobíjané. Ideálna voľba, ak napríklad využívate smartfón alebo tablet na GPS navigáciu.

Aktívne držiaky pre pevnú montáž s Molex adaptérom

Pasívny držiak Brodit

Aktívny držiak s Molex konektorom je určený pre pevnú montáž v aute. Kábel z držiaka sa pripája priamo na el. rozvod auta. Držiak obsahuje Molex adaptér, ktorý slúži nielen na dobíjanie zariadenia v držiaku, ale umožňuje dobíjanie aj ďalších zariadení (GPS, tlačiareň...), prenos dát a pod. Ide komfortné a elegantné riešenie dobíjania smartfónu alebo PDA v aute.

Aktívny držiak s Molex konektorom umožňuje bezpečné prichytenie zariadenia v aute pomocou systému ProClip. Držiak je vyhotovený na mieru pre konkrétne zariadenie, obsahuje kĺb, ktorý umožňuje optimálne natočenie zariadenia, aby nedochádzalo k odleskom na displeji. Zariadenie je možné otáčať do horizontálnej alebo vertikálnej polohy.

Tento typ držiaka je vhodný, ak potrebujete, aby Vaše zariadenie bolo počas jazdy dobíjané a zároveň Vám nevyhovuje napájanie z CL adaptéra (zapaľovača). Držiak s Molex konektorom umožňuje kábel z držiaka skryť za palubnú dosku a CL (zapaľovač máte voľný pre iné použitie). Držiak s Molex konektorom je ideálna voľba pre náročnejších zákazníkov, ktorí vyžadujú elegantnú inštaláciu a pre profesionálne využitie zariadení v aute.

Najnovšie držiaky pre Blackberry v ponuke:

9.02.2015
Nové držiaky do auta pre BlackBerry Classic. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou s USB oknketorom alebo s Molex konektorom.

29.09.2014
Nové držiaky do auta pre BlackBerry Passport. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s USB konektorom a CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

8.11.2013
Nové držiaky do auta pre BlackBerry 9720. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

7.11.2013
Nové držiaky do auta pre BlackBerry Z30. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

3.06.2013
Nové držiaky do auta pre BlackBerry Q5. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

23.04.2013
Nové držiaky do auta pre BlackBerry Q10. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

19.03.2013
Nové držiaky do auta pre BlackBerry Z10. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

7.09.2011
Nové držiaky do auta pre BlackBerry Bold 9900, 9930. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

7.07.2011
Nové držiaky pre BlackBerry PlayBook v ponuke. Držiaky do auta - pasívny, aktívny s CL nabíjaním, pre použitie s káblom, s uzamykaním, s Molex adaptérom alebo MultiStand - všestranný držiak typu 3 v jednom.

2.12.2010
Nové držiaky do auta pre BlackBerry Curve 9300. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

7.10.2010
Nové držiaky do auta pre BlackBerry Bold 9650. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

21.09.2010
Nové držiaky do auta pre BlackBerry Pearl 9100 alebo 9105. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

17.09.2010
Nové držiaky do auta pre BlackBerry Torch 9800. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

Vyberte si z našej ponuky:

Pasívne držiaky - bez nabíjania

Pasívny držiak pre BlackBerry 8900 Curve
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry 8900 Curve Pasívny držiak do auta pre Blackberry 8900 Curve pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry 9720
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry 9720 Pasívny držiak do auta pre BlackBerry 9720 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napá

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Bold 9000
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Bold 9000 Pasívny držiak do auta pre Blackberry Bold 9000 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Bold 9650
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Bold 9650 Pasívny držiak do auta pre Blackberry Bold 9650 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip.Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Bold 9700
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Bold 9700 Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Bold 9700, 9780 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip.Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej po

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Bold 9790
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Bold 9790 Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Bold 9790 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Bold 9900, 9930
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Bold 9900, 9930 Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Bold 9900/9930 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej po

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Classic
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Classic Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Classic pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. N

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Curve 8520
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Curve 8520 Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Curve 8520 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Curve 9300
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Curve 9300 Pasívny držiak do auta pre Blackberry Curve 9300 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip.Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Blackberry Curve 9350/9360/ 9370
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Blackberry Curve 9350/9360/ 9370 Pasívny držiak do auta pre Blackberry Curve 9350/9360/9370 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikál

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Curve 9380
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Curve 9380 Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Curve 9380 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry KEYone
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry KEYone Pasívny držiak do auta pre BlackBerry KEYone pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Na

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Leap
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Leap Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Leap pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napá

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Passport
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Passport Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Passport pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Pearl 9100,9105
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Pearl 9100,9105 Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Pearl 9100,9105 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej p

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Priv
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Priv Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Priv pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napá

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Q10
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Q10 Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Q10 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Q5
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Q5 Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Q5 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napája

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Storm
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Storm Pasívny držiak do auta pre Blackberry Storm pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Nap

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Torch 9800
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Torch 9800 Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Torch 9800 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Torch 9800, 9810
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Torch 9800, 9810 Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Torch 9800, 9810 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Torch 9850/9860
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Torch 9850/9860 Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Torch 9850, 9860 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Z10
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Z10 Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Z10 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre BlackBerry Z30
Obrázok produktu Pasívny držiak pre BlackBerry Z30 Pasívny držiak do auta pre BlackBerry Z30 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak do auta pre BlackBerry PlayBook
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre BlackBerry PlayBook pasívny držiak do auta pre BlackBerry PlayBook pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. BlackBerry PlayBook môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho vyberať. Držiak m

36 € / 43 €
Pasívny držiak BlackBerry PlayBook - MultiStand
Obrázok produktu Pasívny držiak BlackBerry PlayBook - MultiStand všestranný držiak pre BlackBerry PlayBook je určený pre tých, ktorí používajú PlayBook na rôznych miestach. BlackBerry PlayBook môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držiak na stôl, pričom mô

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Passport USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Passport USB+CL Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Passport s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Passport s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Passport s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Passport určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnos

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple BlackBerry PlayBook s uzamykaním
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple BlackBerry PlayBook s uzamykaním pasívny držiak do auta pre BlackBerry PlayBook s uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. BlackBerry PlayBook sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím je chránený voči odcudzeniu v aute. Napájanie j

69 € / 82 €

Aktívne držiaky - s nabíjaním

Aktívny držiak pre BlackBerry 8900 Curve
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry 8900 Curve Aktívny držiak do auta pre Blackberry 8900 Curve s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automatic

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry 9720
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry 9720 Aktívny držiak do auta pre BlackBerry 9720 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky nap

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9000
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9000 Aktívny držiak do auta pre Blackberry Bold 9000 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automatick

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9650
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9650 Aktívny držiak do auta pre Blackberry Bold 9650 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automatick

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9700
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9700 Aktívny držiak do auta pre Blackberry Bold 9700, 9780 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je auto

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9790
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9790 Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Bold 9790 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automatick

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9900, 9930
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9900, 9930 Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Bold 9900/9930 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je autom

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Curve 8520
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Curve 8520 Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Curve 8520 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automatic

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Curve 9300
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Curve 9300 Aktívny držiak do auta pre Blackberry Curve 9300 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automatic

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Blackberry Curve 9350/9360/ 9370
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Blackberry Curve 9350/9360/ 9370 Aktívny držiak do auta pre Blackberry Curve 9350/9360/9370 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Curve 9380
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Curve 9380 Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Curve 9380 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automatic

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry KEYone
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry KEYone Aktívny držiak do auta pre BlackBerry KEYone s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky n

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Pearl 9100,9105
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Pearl 9100,9105 Aktívny držiak do auta pre Blackberry Pearl 9100,9105 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je auto

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Q10
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Q10 Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Q10 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Q5
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Q5 Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Q5 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napáj

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Storm
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Storm Aktívny držiak do auta pre Blackberry Storm s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky na

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Torch 9800
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Torch 9800 Aktívny držiak do auta pre Blackberry Torch 9800 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automatic

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Torch 9850/9860
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Torch 9850/9860 Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Torch 9850, 9860 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je aut

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Z10
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Z10 Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Z10 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Z30
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Z30 Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Z30 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak do auta pre BlackBerry PlayBook
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre BlackBerry PlayBook Aktívny držiak do auta pre BlackBerry PlayBook s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo sve

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Classic USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Classic USB+CL Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Classic s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre BlackBerry KEYone USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry KEYone USB+CL Aktívny držiak do auta pre BlackBerry KEYone s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky n

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Leap USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Leap USB+CL Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Leap s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky nap

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Passport USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Passport USB+CL Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Passport s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Priv USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Priv USB+CL Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Priv s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky nap

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre BlackBerry 9720 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry 9720 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry 9720 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9000 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9000 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA Blackberry Bold 9000 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9650 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9650 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA Blackberry Bold 9650 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9700 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9700 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA Blackberry Bold 9700, 9780 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo sve

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9790 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9790 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Bold 9790 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možno

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9790 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9790 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Bold 9790 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možno

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9900, 9930 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9900, 9930 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Bold 9900/9930 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Classic s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Classic s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Classic určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Curve 8520 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Curve 8520 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA Blackberry Bold 9700 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Curve 9300 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Curve 9300 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA Blackberry Curve 9300 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Blackberry Curve 9350/9360/ 9370 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Blackberry Curve 9350/9360/ 9370 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Torch 9850, 9860 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry KEYone s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry KEYone s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry KEYone určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Leap s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Leap s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Leap určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Passport s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Passport s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Passport určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnos

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Pearl 9100,9105 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Pearl 9100,9105 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA Blackberry Pearl 9100,9105 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo sve

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Priv s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Priv s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Priv určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Q10 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Q10 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Q10 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Q5 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Q5 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Q5 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Torch 9800 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Torch 9800 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA Blackberry Torch 9800 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Torch 9850/9860 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Torch 9850/9860 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Torch 9850, 9860 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Z10 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Z10 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Z10 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Z30 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Z30 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Z30 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak do auta pre BlackBerry PlayBook s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre BlackBerry PlayBook s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry PlayBook pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastavi

79 € / 94 €

Držiaky pre použitie s káblom

Držiaky pre použitie s puzdrom

Držiaky pre pevnú montáž (s Molex adaptérom)

Aktívny držiak pre BlackBerry 9720 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry 9720 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry 9720 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9000 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9000 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA Blackberry Bold 9000 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9650 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9650 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA Blackberry Bold 9650 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9700 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9700 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA Blackberry Bold 9700, 9780 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo sve

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9790 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9790 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Bold 9790 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možno

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9790 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9790 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Bold 9790 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možno

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9900, 9930 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Bold 9900, 9930 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Bold 9900/9930 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Classic s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Classic s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Classic určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Curve 8520 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Curve 8520 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA Blackberry Bold 9700 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Curve 9300 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Curve 9300 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA Blackberry Curve 9300 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Blackberry Curve 9350/9360/ 9370 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Blackberry Curve 9350/9360/ 9370 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Torch 9850, 9860 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry KEYone s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry KEYone s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry KEYone určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Leap s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Leap s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Leap určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Passport s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Passport s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Passport určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnos

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Pearl 9100,9105 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Pearl 9100,9105 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA Blackberry Pearl 9100,9105 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo sve

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Priv s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Priv s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Priv určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Q10 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Q10 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Q10 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Q5 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Q5 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Q5 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Torch 9800 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Torch 9800 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA Blackberry Torch 9800 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Torch 9850/9860 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Torch 9850/9860 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Torch 9850, 9860 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Z10 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Z10 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Z10 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre BlackBerry Z30 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre BlackBerry Z30 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Z30 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak do auta pre BlackBerry PlayBook s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre BlackBerry PlayBook s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre BlackBerry PlayBook pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastavi

79 € / 94 €

O výrobcovi Brodit

Švédska spoločnosť Brodit sa špecializuje na výrobu produktov pre uchytenie mobilných zariadení (PDA, mobilné telefóny, GPS navigácie, MP3 prehrávače, LCD displeje, odolné terminály, krátkovlnné vysielačky...) v autách, motocykloch, bicykloch, lodiach a pod. K hlavným výhodám produktov patrí predovšetkým jednoduchá montáž bez poškodenia palubnej dosky a rozsiahly sortiment pre každé zariadenie a akýkoľvek model auta. Vďaka unikátnemu výrobnému postupu, pri ktorom sú použité špičkové technológie, vynikajú držiaky svojou vysokou kvalitou a schopnosťou vytvoriť bezpečné prostredie pre riadenie.

© Copyright 1998-2024 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.