ZEPP Tennis & Golf

Zepp Tennis & Gold 3D Motion Sensors

Zepp Tennis Kit

Analyzátor tenisových úderov Zepp je revolučný tréningový systém založený na pohybovom senzore a aplikácií, ktorý vám pomáhá analyzovať a zdokonaľovať vašu tenisovú techniku. Senzor sa dá jednoducho pripevniť na akúkoľvek tenisovú raketu, z ktorej bezdrátovo odosiela dáta do vášho iPhonu, iPadu alebo iPodu touch, abyste si mohli prezerať svoje údery v 3D zobrazení zo všetkych uhlov.

Sledovanie a meranie typov úderov Pomocou senzoru je možné merať počet forhendov, bekhendov a smečov, vrátane sily, ktorou vyvíjate pri jednotlivých úderoch alebo v priebehu celej hry. Môžete taktiež merať, koľko ste zahrali topspinov a ďalších špecifických úderov, a zaznamenávať čas, ktorý ste strávili na kurte.
Analýza a zdokonaľovanie vašej hry Vďaka analyzátoru si môžete zobraziť analýzu svojich zápasov vytvorenou v reálnom čase vo svojom smartphone alebo tablete. Pomocou aplikácie Zepp Tennis môžete sledovať svoje pohyby, porovnávať a zdieľať svoje dáta s ostatnými a získať užitočné tipy k zdokonaleniu svojej hry.
Hlavné vlastnosti

Sleduje typy úderov, ich silu, rotáciu a celkový čas, ktorý ste strávili na kurte.
Umožňuje porovnávať a zdielať dáta vašich úderov s ostatnými.
Sleduje váš tenisový vývoj.

Senzor je upevniteľný k akejkoľvek rakete.

Video:

Zepp Golf Kit

Analyzátor golfových úderov Zepp je revolučný tréningový systém založený na pohybovom senzore a aplikácií, ktorý vám pomáha analyzovať a zdokonaľovať vaše golfové údery. Analyzátor je navrhnutý k uchyteniu na akúkoľvek golfovú rukavicu, poskytuje okamžitú zpätnú vazbu a umožňuje vám prezeranie úderov v 3D zobrazení vo vašom iPhone, iPade alebo iPode touch.

3D zobrazenie úderov Svoje údery môžete prehrávať a analyzovať z akéhokoľvek uhlu pohľadu. Môžete sledovať trajektóriu svojej ruky, približovať ju a porovnávať tvar svojho náprahu s tvarom svojho úderu a prekladať a porovnávať rôzne údery, abyste videli, ako si počínate v porovnaní s ostatnými.

Jedná sa o dokonalý nástroj, ktorý poskytuje golfistom všetkých úrovní okamžitú zpätnú väzbu k ich úderom a umožňuje im analyzovať najdôležitejšie aspekty všetkých úderov. Senzor Zepp sleduje dôležité metriky, napríklad rýchlosť hlavy golfovej palice, rovinu golfovej palice, trajektóriu ruky, rýchlosť, postoj pri náprahu, rotáciu bokov a dalšie charakteristiky.

Hlavné vlastnosti

Svoje údery môžete prehrávať a analyzovať z akéhokoľvek uhlu pohľadu.
Môžete sledovať rýchlosť hlavy golfovej palice, rovinu úderu, trajektóriu ruky, rýchlosť, postoj pri náprahu, rotáciu bokov a daľšie charakteristiky.
Umožňuje porovnávat a sdílet vaše data vašich úderů s ostatními.
Umožňuje nastaviť ciele a sledovať vývoj.
Ponúka tréningové tipy šité na mieru.
Ľahký senzor a úchyt na rukavici je jednoducho pripevniteľný k akejkoľvek golfovej rukavici a po každom údery bezdrátovo odosiela dáta do vášho zariadenia iOS.
Každú sekundu zaznamenává viac ako 1 000 datových bodov.
Je možné použíť s aplikáciou Zepp Tennis (vyžaduje úchyt na raketu).

Obsah balenia

Senzor Zepp
Úchyt na golfovú rukavicu
Nabíjačka

Video:

© Copyright 1998-2022 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.