Konzola na opierku hlavy

Umiestnite Váš tablet na predné sedadlo!

Nechajte Vaš tablet, LCD monitor alebo DVD prehrávač perfektne umiestnený na prednom sedadle Vášho auta! Inštalácia vyzerá veľmi pekne a poskytuje spolujazdcom na zadných sedadlách komfortné prezeranie filmov a multimédií.

Konzola na opierku je špecifická pre každé auto. Na konzolu môžete pripevniť akýkoľvek držiak. Konzola bola navrhnutá pre umiestnenie tabletov, LCD monitorov a multimediálnych zariadení. Môžete však ju použiť aj na uchytenie mobilného telefónu, prehrávača iPod, hernej konzoly a pod. Pri použití aktívneho držiaka sa Vám počas jazdy zariadenie aj dobíja.

Príklad: Ak potrebujete umiestniť na prednom sedadle Apple iPad Air 2/Pro, riešenie pozostáva z 2 častí:

* - Ak by Ste chceli radšej univerzálnejší držiak, ktorý môžete použiť s viacerými typmi tabletov, vyberte si z ponuky nastaviteľných držiakov pre tablety.

Vyhľadať vhodnú konzolu podľa typu auta.

Inštalácia je veľmi jednoduchá a zvládnete ju v priebehu pár minút. Konzola má predvyvŕtané otvory, vďaka ktorým je inštalácia držiaka ešte jednoduchšia.

Náš TIP: Ak sa Vám zdá inštalácia zložitá, využite našu instantnú inštaláciu. Stačí pristaviť auto a o 15-20 minút odídete s nainštalovaným držiakom na prednom sedadle Vášho auta.

 

Konzola pre montáž na sedadlo v aute (na opierku hlavy) - Headrest Mount — leták v PDF

.pdf dokument—(184kB)

Vyberte si z ponuky konzol pre inštaláciu na sedadlo v aute:

Objednať:

Konzola pre montáž na sedadlo v aute (na opierku hlavy) 123- 183mm
Umožňuje inštaláciu držiaka Brodit na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a nezasahuje do interiéru vozidla. Ideálna pre montáž tabletov, LCD monitorov a pod. pre využitie na zadnom sedadle auta. Je možné ju použiť spolu s akýmkoľvek držiakom Brodit. Konzolu je možné namontovať do rôznych áut za predpokladu, že operka spĺňa tieto požiadavky: minimálna vnútorná vzdialenosť medzi tyčkami opierky je 123 mm a maximálna vonkajšia vzdialenosť medzi tyčkami je 183 mm. Viď kompatibilita.

49 € / 58 €
Konzola pre montáž na sedadlo v aute (na opierku hlavy) 151- 211mm
Umožňuje inštaláciu držiaka Brodit na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a nezasahuje do interiéru vozidla. Ideálna pre montáž tabletov, LCD monitorov a pod. pre využitie na zadnom sedadle auta. Je možné ju použiť spolu s akýmkoľvek držiakom Brodit. Konzolu je možné namontovať do rôznych áut za predpokladu, že operka spĺňa tieto požiadavky: minimálna vnútorná vzdialenosť medzi tyčkami opierky je 151 mm a maximálna vonkajšia vzdialenosť medzi tyčkami je 211 mm. Viď kompatibilita.

49 € / 58 €
Konzola pre montáž na sedadlo v aute (na opierku hlavy) 95-155m
Umožňuje inštaláciu držiaka Brodit na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a nezasahuje do interiéru vozidla. Ideálna pre montáž tabletov, LCD monitorov a pod. pre využitie na zadnom sedadle auta. Je možné ju použiť spolu s akýmkoľvek držiakom Brodit. Konzolu je možné namontovať do rôznych áut za predpokladu, že operka spĺňa tieto požiadavky: minimálna vnútorná vzdialenosť medzi tyčkami opierky je 95 mm a maximálna vonkajšia vzdialenosť medzi tyčkami je 155 mm. Viď kompatibilita.

49 € / 58 €
Konzola pre montáž na sedadlo v aute (na opierku hlavy) 95-211mm
Umožňuje inštaláciu držiaka Brodit na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a nezasahuje do interiéru vozidla. Ideálna pre montáž tabletov, LCD monitorov a pod. pre využitie na zadnom sedadle auta. Je možné ju použiť spolu s akýmkoľvek držiakom Brodit. Konzolu je možné namontovať do rôznych áut za predpokladu, že operka spĺňa tieto požiadavky: minimálna vnútorná vzdialenosť medzi tyčkami opierky je 95 mm a maximálna vonkajšia vzdialenosť medzi tyčkami je 211 mm.

49 € / 58 €
Konzola pre montáž na sedadlo v aute (na opierku hlavy) Volvo
Umožňuje inštaláciu držiaka Brodit na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a nezasahuje do interiéru vozidla. Ideálna pre montáž tabletov, LCD monitorov a pod. pre využitie na zadnom sedadle auta. Je možné ju použiť spolu s akýmkoľvek držiakom Brodit. Konzolu je možné namontovať do rôznych modelov značky Volvo. Viď kompatibilita.

49 € / 58 €
Konzola pre montáž na sedadlo v aute (na opierku hlavy) Volvo II
Umožňuje inštaláciu držiaka Brodit na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a nezasahuje do interiéru vozidla. Ideálna pre montáž tabletov, LCD monitorov a pod. pre využitie na zadnom sedadle auta. Je možné ju použiť spolu s akýmkoľvek držiakom Brodit. Konzolu je možné namontovať do rôznych modelov značky Volvo. Viď kompatibilita.

49 € / 58 €
Konzola pre montáž na sedadlo v aute (na opierku hlavy) Volvo III
Umožňuje inštaláciu držiaka Brodit na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a nezasahuje do interiéru vozidla. Ideálna pre montáž tabletov, LCD monitorov a pod. pre využitie na zadnom sedadle auta. Je možné ju použiť spolu s akýmkoľvek držiakom Brodit. Konzolu je možné namontovať modelov C30, S40, V50 značky Volvo. Viď kompatibilita.

49 € / 58 €
Konzola pre montáž na sedadlo v aute (na opierku hlavy) Volvo IV
Umožňuje inštaláciu držiaka Brodit na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a nezasahuje do interiéru vozidla. Ideálna pre montáž tabletov, LCD monitorov a pod. pre využitie na zadnom sedadle auta. Je možné ju použiť spolu s akýmkoľvek držiakom Brodit. Konzolu je možné namontovať do nových modelov značky Volvo. Vhodná iba pre vozidlá: Volvo S90 17-18, Volvo V90 17-18, Volvo XC60 18, Volvo XC90 15-18. Viď kompatibilita.

49 € / 58 €
Konzola pre montáž na sedadlo v aute (na opierku hlavy) Volvo V
Umožňuje inštaláciu držiaka Brodit na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a nezasahuje do interiéru vozidla. Ideálna pre montáž tabletov, LCD monitorov a pod. pre využitie na zadnom sedadle auta. Je možné ju použiť spolu s akýmkoľvek držiakom Brodit. Konzolu je možné namontovať do nových modelov značky Volvo. Vhodná iba pre vozidlá: Volvo S60 19-22, Volvo S90 19-22, Volvo V60 19-22, Volvo V90 19-22, Volvo XC60 19-22, Volvo XC90 19-22. Viď kompatibilita.

49 € / 58 €
Konzola pre montáž na sedadlo v aute na opierku hlavy Volvo XC90
Umožňuje inštaláciu držiaka Brodit na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a nezasahuje do interiéru vozidla. Ideálna pre montáž tabletov, LCD monitorov a pod. pre využitie na zadnom sedadle auta. Je možné ju použiť spolu s akýmkoľvek držiakom Brodit. Konzola je určená pre Volvo XC90 so zabudovaným LCD na sedadle.

49 € / 58 €
Držiak pre monitor LCD na sedadlo v aute (na opierku hlavy)
Držiak pre DVD prehrávač, LCD monitor alebo iné multimediálne zariadenie pre inštaláciu na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a nezasahuje do interiéru vozidla. Držiak je kompatibilný s rôznymi multimediálnymi zariadeniami a monitormi so slotom pre uchytenie v aute na zadnej strane. Je vhodný pre inštaláciu v rôznych vozidlach, viď kompatibilita.

59 € / 70 €
Držiak pre monitor LCD na sedadlo v aute (na opierku hlavy) Volvo
Držiak pre DVD prehrávač, LCD monitor alebo iné multimediálne zariadenie pre inštaláciu na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a nezasahuje do interiéru vozidla. Držiak je kompatibilný s rôznymi multimediálnymi zariadeniami a monitormi so slotom pre uchytenie v aute na zadnej strane. Je vhodný pre inštaláciu vo vozidlách zn. Volvo, viď kompatibilita.

59 € / 70 €
Držiak pre tablet, LCD na sedadlo v aute (na opierku hlavy) Volvo
Držiak pre tablet, DVD prehrávač, LCD monitor pre inštaláciu na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a nezasahuje do interiéru vozidla. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy tak, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Zariadenie môžete jednoducho vložiť aj vyberať. Držiak je kompatibilný s rôznymi multimediálnymi zariadeniami a monitormi, napr. Philips PD8015, PET830. Je vhodný pre inštaláciu vo vozidlách zn. Volvo, viď kompatibilita.

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple iPad pre montáž na sedadlo v aute
Držiak pre Apple iPad pre pevnú montáž na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla a nezasahuje do interiéru vozidla. Držiak možete natáčať do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Vhodný pre montáž v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Držiak je možné namontovať do rôznych áut za predpokladu, že operka spĺňa tieto požiadavky: minimálna vnútorná vzdialenosť medzi tyčkami opierky je 95 mm a maximálna vonkajšia vzdialenosť medzi tyčkami je 211 mm

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple iPad pre montáž na sedadlo v aute II
Držiak pre Apple iPad pre pevnú montáž na opierku hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla a nezasahuje do interiéru vozidla. Držiak možete natáčať do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Vhodný pre montáž v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Držiak je možné namontovať do rôznych áut za predpokladu, že operka spĺňa tieto požiadavky: minimálna vnútorná vzdialenosť medzi tyčkami opierky je 123 mm a maximálna vonkajšia vzdialenosť medzi tyčkami je 183 mm.

69 € / 82 €

© Copyright 1998-2022 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.