Synology NAS pre domácnosti

Synology Home

Čo je to NAS?

NAS (Network Attached Storage) je inteligentné úložné zariadenie pripojené k domácej alebo kancelárskej sieti. Do zariadenia NAS môžete uložiť všetky súbory svojich rodinných príslušníkov a kolegov - od dôležitých dokumentov až po cenné zbierky fotografií, hudby a videa. Pomocou webového prehliadača alebo mobilných aplikácií môžete cez internet k súborom pristupovať a používať rôzne služby poskytované zariadením NAS.

Synology family
Prečo ho potrebujete Vy aj Vaša rodina?

Koľko fotografií a videí zaobstaráte za deň? Dochádza vám v telefóne alebo v laptope miesto? Dlhodobým problémom je to, že počet digitálnych súborov neustále narastá a navyše sú tieto súbory roztrúsené na rôznych zariadeniach a v rôznych službách. Aby ste mohli tieto súbory konsolidovať do jedného bezpečného miesta, potrebujete bezpečné a centralizované riešenie úložiska.

Synology family


"Počkať, nerobia ale to isté služby Google Drive a Dropbox? Nemôžu moje problémy s úložiskom vyriešiť jednotky USB?"

Hlavnou nevýhodou ukladanie súborov do verejného cloudu je okrem vysokých mesačných poplatkov predplatného tiež to, že vaše osobné súbory má v držbe niekto iný. Nevýhody jednotiek USB spočívajú v tom, že k nim nie je možné vzdialene pristupovať a automaticky ich zálohovať. Ďalej je možné ich prenášať, čo môže viesť k strate či poškodeniu.

Najlepšou alternatívou a nevyhnutnosťou pre modernú domácnosť je zariadenie NAS. V nasledujúcich odsekoch sa dozviete, čo ďalšie pre vás môže zariadenie NAS urobiť.

Čo pre vás môže zariadenie Synology NAS urobiť?

Synology zalohovanie

Automatické zálohovanie počítačov PC aj Mac

Disk - Drive umožňuje vašej rodine synchronizovať súbory medzi centralizovaným NAS a ich PC / Mac. Drive podporuje obnovenie predchádzajúcich verzií a zdieľanie súborov priamo z lokálnych počítačov, čím maximalizuje efektivitu. Ak používate Mac, môžete tiež zálohovať svoj Mac na Synology NAS cez Time Machine.

Synology Moments

Zálohovanie fotografií a videí pre systémy iOS a Android

Pomocou služby Moments môžete automaticky zálohovať všetky rodinné fotografie a videá nasnímané mobilnými telefónmi do jedného súkromného miesta v zariadení NAS. Čo je ale najdôležitejšie, fotografie sa vďaka technológii umelej inteligencie automaticky agreguje podľa podobných tvárí, miest a predmetov.


Synology Video Station

Zariadenie NAS ako dokonalý zdroj médií

Chcete sledovať videá z počítačov, mobilných zariadení, zariadení Apple TV a zariadení Android TV, bez toho aby ste ich museli medzi zariadeniami kopírovať? Služba Video Station do týchto zariadení odošle dátový prúd videí. Navyše obohatí kolekciu videí automaticky stiahnutými plagáty, vyhľadá na internete titulky a umožní zdieľanie videí s priateľmi.


Synology File Station

Jednoduché zdieľanie a zhromažďovanie súborov

Jednoduché zdieľanie súborov uložených v zariadení NAS s priateľmi. Stačí kliknúť pravým tlačidlom na súbor alebo priečinok, vybrať položku Zdieľať odkazy súborov alebo Vytvoriť požiadavky na súbor a vygeneruje sa odkaz. Vaši priatelia môžu pomocou tohto odkazu stiahnuť vybraný súbor alebo priečinok alebo odoslať súbory do zariadenia NAS bez ohľadu na to, či majú alebo nemajú účet v systéme DSM.

Používanie zariadení NAS je jednoduché a cenovo priaznivé

Spoločnosť Synology ponúka rôzne služby, ktoré šetria váš čas. Jednoducho požiadajte o QuickConnect ID, ktoré ponúka pohodlný prístup k zariadeniu NAS a zbavuje vás nutnosti vykonávať komplikované nastavenia smerovača. Pri ľahkej správe zariadení NAS vám pomôže tiež intuitívne užívateľské rozhranie a komplexné návody. Nemusíte byť žiadny "administrátor". Avšak ak si netrúfate, pomôžeme Vám s konfiguráciou, nastavením ako aj prevádzkou Vášho domáceho NAS.
Už vás unavuje neustále upgradovanie plánov verejného cloudu? Zariadenie Synology NAS ponúka oveľa väčší priestor  - úložisko bez mesačných poplatkov. Priestor jeho úložiska môžete zdieľať s členmi rodiny a priateľmi - malá investícia, ktorá prospeje celej domácnosti.

Kedy nás kontaktovať?

  • Zakúpili Ste si výrobok Synology a potrebujete ho odborne sprevádzkovať a nastaviť podľa Vašich požiadaviek.
  • Potrebujete administrátora Synology a technickú podporu počas celej pracovnej doby pre Váš pracovný tím. (Office, Drive, Chat, synchronizácia, zálohovanie, kamerový systém...)
  • Máte Synology doma, ale nefunguje podľa Vašich predstáv. (Video Station, Audio Station, Photo Station, DLNA, Moments, zálohovanie...)
  • Potrebujete sieťové úložisko na stanovenú dobu a nechcete ho kupovať, ale si ho chcete prenajať aj s technickou podporou.
  • Plánujete si zakúpiť sieťové úložisko alebo router Synology, ale neviete, či ho budete vedieť nastaviť, resp. chcete ho zakúpiť už nastavený podľa Vašich požiadaviek.
  • Chcete si zakúpiť výrobok Synology na doma alebo do firmy a nepotrebujete k nemu žiadne služby, iba dodať hardvér za výhodnú cenu.

Prečo si vybrať sieťové úložiská Synology u nás?

Myslíme si, že tieto skvelé produkty patria do každej domácnosti do každej firmy. Nielen pre technicky zdatných ľudí alebo pre firmy s vlastnými IT odborníkmi. Synology je pre každého. Preto Vám ponúkame tieto nadštandardné služby:
  • V cene produktu máte prvý mesiac bezplatnú vzdialenú technickú podporu a pomoc s nastavením.
  • Spolu so sieťovým úložiskom (NAS) si môžete vybrať aj harddisky. Vybrali sme také, ktoré sú ideálne do NAS na nonstop prevádzku.
  • Harddisky Vám osadíme do NAS (ak si túto voliteľnú službu objednáte).
  • Nainštalujeme Synology OS a nastavíme ho podľa Vašich požiadaviek (ak si túto voliteľnú službu objednáte).

Aj po úvodnom nainštalovaní a nastavení poskytujeme zákazníkom podporu a pomoc počas používania produktu. Čiže ako zákazník sa nemusíte vôbec o nič starať, nemusíte mať IT znalosti, aby Ste mohli používať tieto pokročilé zariadenia na prácu alebo na zábavu.

Zistite, aké výhody prinášajú zariadenia Synology a na čo všetko ich môžete využiť.

Služby, ktoré si môžete doobjednať k Synology:

Osadenie diskov do Synology Diskstation
Obrázok produktu Osadenie diskov do Synology Diskstation Pri objednaní Synology DiskStation spolu s diskami máte možnosť si objednať inštaláciu diskov do NAS. Služba je určená pre 1,2 a 4 diskové NAS. Služba neobsahuje inštaláciu OS. Svoj Synology DiskStation tak môžete začať používať ihneď po vybalení bez

25 € / 30 €
Inštalácia Synology DSM do Diskstation I
Obrázok produktu Inštalácia Synology DSM do Diskstation I Pri objednaní Synology DiskStation spolu s diskami máte možnosť objednať si inštaláciu operačného systému Synology DSM. Táto služba obsahuje: osadenie diskov do NAS, inštaláciu OS, formátovanie diskov a prípravu na použitie, úvodné nastavenie. Svoj

50 € / 60 €
Inštalácia Synology DSM do Diskstation II
Obrázok produktu Inštalácia Synology DSM do Diskstation II Pri objednaní Synology DiskStation spolu s 2 diskami máte možnosť objednať si inštaláciu operačného systému Synology DSM. Táto služba obsahuje: osadenie diskov do NAS, inštaláciu OS, formátovanie diskov a prípravu na použitie, nastavenie RAID (podľa

75 € / 90 €
Inštalácia Synology DSM do Diskstation IV
Obrázok produktu Inštalácia Synology DSM do Diskstation IV Pri objednaní Synology DiskStation spolu s 4 diskami máte možnosť objednať si inštaláciu operačného systému Synology DSM. Táto služba obsahuje: osadenie diskov do NAS, inštaláciu OS, formátovanie diskov a prípravu na použitie, nastavenie RAID (podľa

100 € / 120 €

Synology už mám. Potrebujem ale pomôcť s nastavením.

Synology Administrator Objednať a zarezervovať termín

Synology Administrator - servisná a konzultačná služba
Objednajte si administrátora pre Synology DiskStation alebo Synology Router na hodinu, na deň, na celý mesiac alebo natrvalo. V cene je technická podpora, konzultácie, nastavenia a správa zariadenia na diaľku.Objednaním tejto služby ušetríte plat za interného IT administrátora a zároveň získate v cene konzultačné služby a podporu pre celý pracovný tím. Individuálne je možné rozšíriť rozsah aj na iné zariadenia (správa siete, serverov, webu a pod.). Služba je aktívna už do niekoľkých hodín po zakúpení a končí vyčerpaní objednaných hodín, ak sa predplatné nepredĺži. Služba je určená nielen pre firmy ale aj pre domácnosti.

35 € / 42 €
Vzdialená správa Synology Diskstation/ Router 12 mes. standalone
Vzdialená správa pre Synology DiskStation alebo Synology Router. V cene je technická podpora, nastavenia a správa zariadenia na diaľku počas 1 roka. Kúpou tohto balíka ušetríte plat za IT administrátora alebo náklady za externú IT firmu. Správa začína ihneď po úhrade a končí po 12 mesiacoch, ak sa predplatné nepredĺži. Pozn: spravované zariadenie nemusí byť zakúpené u nás.

360 € / 432 €(Technologickým) srdcom každej domácnosti alebo firmy je router. Ponúkame Vám router, ktorý Vás presvedčí nielen svojimi parametrami, ako je rýchlosť alebo dosah Wifi signálu. Kľúčovou vlastnosťou Synology Wifi Router sú pokročilé funkcie, ktoré má iba Synology.

Synology Router RT2600ac

Synology Wifi Router MR2200ac
Zariadenie MR2200ac s inteligentnou sieťou Mesh Wi-Fi a najlepšími možnosťami rodičovskej kontroly v odvetví je navrhnuté tak, aby zaistilo pripojenie a bezpečnosť pre všetky vaše zariadenia i používateľa. Vyskúšajte so zariadením MR2200ac oceňovaný systém Synology Router Manager (SRM); a pridajte ďalšie, až budete pripravení rozšíriť svoje pokrytie ešte ďalej. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

129 € / 154 €
Synology Wifi Router RT1900ac
Synology Router RT1900ac s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

teraz iba  157 € / 189 €
   166 €
Synology Wifi Router RT2600ac
Super výkonný Synology Router RT2600ac wawe 2 s podporou MU-MIMO s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

209 € / 250 €

 

Rýchla objednávka:

Vyskladajte si svoju zostavu Synology. U nás si môžete objednať sieťové úložisko Synology, spolu s diskami a prípadne aj s osadením diskov alebo kompletnou inštaláciou softvéru.
Názov tovaru Počet ks

Disky do Synology DiskStation:

Služby:
(Vyberte si osadenie diskov alebo inštaláciu softvéru vrátane osadenia diskov. Číslo označuje počet inštalovaných diskov. Možnosť objednať aj správu zariadenia na 12 mesiacov.)

Router:

Sieťové úložiská (NAS) Synology:

Synology Camera License Pack 1
Voliteľný licenčný balíček pre kamery pre inštaláciu dodatočných kamier v stanici Synology Surveillance Station. Synology Camera License Packs umožňujú rozšíriť počet kamier používaných so stanicou Synology Surveillance Station. Štandardne je nainštalovaná licencia pre jednu kameru. Použitím licenčného kľúča v uživateľskom rozhraní stanice Surveillance Station môžete v sieti nastaviť a spravovať viac než jednu kameru.

50 € / 60 €
Synology DS215J DiskStation
repasovaný model, záruka 12 mesiacov.
Synology DS215J poskytuje výkonné úložisko médií za prijateľnú cenu, určené pre malé firmy a domácnosti. Tento 2šachtový NAS s dvojjadrovou CPU jednotkou je intuitívny aj výkonný a užívateľom zaisťuje jednoduché zdieľanie dát, prehrávanie multimédií a bezproblémovú synchronizáciu súborov. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

teraz iba  98 € / 118 €
   159 €
Synology DS120J DiskStation
DS120j je ideálne riešenie NAS základnej úrovne pre súkromných užívateľov. Vďaka svojej rýchlosti a nízkej spotrebe energie prináša zariadenie DS120j intuitívne prostredie pre správu s vynikajúcou rýchlosťou prenosu dát a extrémne nízkou spotrebou energie.

99 € / 118 €
Synology Wifi Router MR2200ac
Zariadenie MR2200ac s inteligentnou sieťou Mesh Wi-Fi a najlepšími možnosťami rodičovskej kontroly v odvetví je navrhnuté tak, aby zaistilo pripojenie a bezpečnosť pre všetky vaše zariadenia i používateľa. Vyskúšajte so zariadením MR2200ac oceňovaný systém Synology Router Manager (SRM); a pridajte ďalšie, až budete pripravení rozšíriť svoje pokrytie ešte ďalej. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

129 € / 154 €
Synology Virtual DSM License
Pomocou licencie Synology Virtual DSM je možné spustiť systém Virtual DSM v aplikácii Virtual Machine Manager a používať kompletnú ponuku funkcií ponúkaných štandardným systémom DiskStation Manager, a to vrátane súborových služieb a prídavných aplikácií. Aplikácia Virtual Machine Manager umožňuje používať funkcie ako High Availability, ultra rýchle robenie snímok a plány ochrany, ktoré pomáhajú predĺžiť prevádzkyschopnosť systému a zvýšiť flexibilitu pri správe.

149 € / 178 €
Synology Virtual Machine Manager Pro
Virtual Machine Manager (VMM) je intuitívny softvérový hypervisor ponúkajúci rozsiahle možnosti pre servery Synology NAS. Môžete nastaviť a spúšťať rôzne virtuálne počítače so systémami ako Windows, Linux a Virtual DSM. Aplikácia VMM navyše predstavuje riešenie obnovenia po havárii pre prostredia IT a vďaka flexibilnej správe zdrojov pomáha dosiahnuť maximálnej dostupnosti služieb.

149 € / 178 €
Synology Wifi Router RT1900ac
Synology Router RT1900ac s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

teraz iba  157 € / 189 €
   166 €
Synology DS218J DiskStation
Synology DS218J poskytuje výkonné úložisko médií za prijateľnú cenu, určené pre malé firmy a domácnosti. Tento 2šachtový NAS s dvojjadrovou CPU jednotkou je intuitívny aj výkonný a užívateľom zaisťuje jednoduché zdieľanie dát, prehrávanie multimédií a bezproblémovú synchronizáciu súborov. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

165 € / 198 €
Synology Camera License Pack 4
Voliteľný licenčný balíček pre kamery pre inštaláciu dodatočných kamier v stanici Synology Surveillance Station. Synology Camera License Packs umožňujú rozšíriť počet kamier používaných so stanicou Synology Surveillance Station. Štandardne je nainštalovaná licencia pre jednu kameru. Použitím licenčného kľúča v uživateľskom rozhraní stanice Surveillance Station môžete v sieti nastaviť a spravovať viac než jednu kameru.

169 € / 202 €
Synology Wifi Router RT2600ac
Super výkonný Synology Router RT2600ac wawe 2 s podporou MU-MIMO s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

209 € / 250 €
Synology DS218play DiskStation
DS218play je dvojšachtový procesne výkonný NAS s funkciou prevodu videa 4K Ultra HD, s ktorým si môžete vychutnať záznamy vo vysokom Rozlíšenie aj všetky ostatné parametre plne vybaveného NAS bez obmedzenia. DS218play je vybavený konverzným systémom s hardvérovou akceleráciou, ktorá Vám umožní prevod digitálnych filmov vo vysokom rozlíšení (1080p H.264 4K H.265) aj ich prehrávanie v požadovanom formáte v digitálnych médiách, prehrávačoch, smartfónoch ale aj počítačoch, čo vám umožní jednoduché sledovanie videí bez nutnosti inštalácie prehrávačov tretích strán. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

229 € / 274 €
Synology MailPlus 5
Licenčný balíček MailPlus pre 5 používateľov. Licenčné balíčky Synology MailPlus sú určené k pridávanie aktívnych e-mailových účtov do Synology MailPlus. Štandardne sa na Synology NAS s podporou MailPlus inštaluje 5 licencií a ďalšie licencie pre dodatočné e-mailové kontá možno zakúpiť podľa potrieb firmy.

229 € / 274 €
Synology NVR1218 Network Video Recorder - dohľadové centrum
Komplexné, samostatné riešenie pre sledovanie
Zariadenie Synology Network Video Recorder NVR1218 ponúka bezpracné zobrazenie a nahrávanie až dvanástich IP kamer a je mimoriadne energeticky úsporné

229 € / 274 €
Synology DS420J DiskStation
Synology DS420J poskytuje výkonné úložisko médií za prijateľnú cenu, určené pre malé firmy a domácnosti. Tento 4šachtový NAS s štvorjjadrovou CPU jednotkou je intuitívny aj výkonný a užívateľom zaisťuje jednoduché zdieľanie dát, prehrávanie multimédií a bezproblémovú synchronizáciu súborov. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

289 € / 346 €
Synology Camera License Pack 8
Voliteľný licenčný balíček pre kamery pre inštaláciu dodatočných kamier v stanici Synology Surveillance Station. Synology Camera License Packs umožňujú rozšíriť počet kamier používaných so stanicou Synology Surveillance Station. Štandardne je nainštalovaná licencia pre jednu kameru. Použitím licenčného kľúča v uživateľskom rozhraní stanice Surveillance Station môžete v sieti nastaviť a spravovať viac než jednu kameru.

319 € / 382 €
Synology DS218+ DiskStation
DiskStation DS218+: Výkonný NAS zaisťujúci dostupnosť dát a prenosy videa vo vysokej kvalite. DS218+ je vysoko výkonný 2šachtový NAS server vybavený dvojjadrovou CPU jednotkou so systémom hardvérového šifrovania AES-NI, podporujúce systém súborov Btrfs a prevod 4K UHD, ktorý je určený domácnostiam aj malým firmám hľadajúcim výkonný a bezpečný úložný systém na ochranu a zdieľanie dát i prevod videá za chodu. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

325 € / 390 €
Synology DS418 DiskStation
Výkonný NAS s bohatou funkcionalitou zamerený na podniky a domácnosti. Synology DiskStation DS418 je ideálny systém pre malé a stredné firmy i domácich používateľov, ktorí potrebujú robustný, energický a vysoko výkonný úložný server alebo privátny cloud. DS416 je vybavený výkonným systémom hardvérového šifrovania, vďaka čomu zostávajú vaše zašifrované dáta okamžite dostupné. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

389 € / 466 €
Synology VS360HD VisualStation - dohľadové centrum
V spolupráci so zariadením Synology NAS predstavuje zariadenie VS360HD veľmi kompaktné sprievodný systém ponúkajúci funkcie služby Surveillance Station vrátane živého zobrazenia a nástrojov pre správu. Riešenie pre správu sledovanie bez počítača Zariadenie VisualStation je dokonalou alternatívou v prípade obmedzeného priestoru alebo rozpočtu. Stačí pripojiť ethernetový kábel a monitor LCD alebo televízor, prihlásiť sa do služby Synology Surveillance Station a máte monitorovacie zariadenie pripravené.

399 € / 478 €
Synology DS418play DiskStation
DS418play je štvoršachtový procesne výkonný NAS s funkciou prevodu videa 4K Ultra HD, s ktorým si môžete vychutnať záznamy vo vysokom Rozlíšenie aj všetky ostatné parametre plne vybaveného NAS bez obmedzenia. DS418play je vybavený konverzným systémom s hardvérovou akceleráciou, ktorá Vám umožní prevod digitálnych filmov vo vysokom rozlíšení (1080p H.264 4K H.265) aj ich prehrávanie v požadovanom formáte v digitálnych médiách, prehrávačoch, smartfónoch ale aj počítačoch, čo vám umožní jednoduché sledovanie videí bez nutnosti inštalácie prehrávačov tretích strán. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

419 € / 502 €
Synology DS718+ DiskStation
DiskStation DS718+ je ideálny NAS server pre rozvíjajúce sa firmy. DS718+ je ideálnou kombináciou rozšíriteľnosti, výkonnosti a všestrannosti. Umožňuje prenášať šifrované dáta vysokou rýchlosťou, prevádzať 4K a používať súborový systém novej generácie Btrfs.. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

419 € / 502 €
Synology DS918+ DiskStation
DS918+ NAS server určený pre zvyšujúce sa nároky profesionálov, ponúkajúci vysokú produktivitu a flexibilné možnosti rozšírenia. Zoznámte sa s ambicióznym modelom DS918+ zameraným požiadavky profesionálnych užívateľov NAS. DS918+ vďaka výkonnej štvorjadrovej jednotke CPU, systému hardvérového šifrovania AES-NI, možnosti rozšírenia na až 9 diskov a 4 GB pamäte lepšie spracováva multitaskingové úlohy a zvyšuje potenciál firmy. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

499 € / 598 €
Synology VS960HD VisualStation - dohľadové centrum
V spolupráci so zariadením Synology NAS predstavuje zariadenie VS960HD veľmi kompaktné sprievodný systém ponúkajúci funkcie služby Surveillance Station vrátane živého zobrazenia a nástrojov pre správu. Riešenie pre správu sledovanie bez počítača Zariadenie VisualStation je dokonalou alternatívou v prípade obmedzeného priestoru alebo rozpočtu. Stačí pripojiť ethernetový kábel a monitor LCD alebo televízor, prihlásiť sa do služby Synology Surveillance Station a máte monitorovacie zariadenie pripravené.

579 € / 694 €
Synology DS1019+ DiskStation
DiskStation DS1019 + Škálovateľné 5 šachtové zariadenie NAS pre malé kancelárie a nadšencov do IT. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

teraz iba  616 € / 739 €
   649 €
Synology DS1618+ DiskStation
DiskStation DS1618 + vysoko výkonný a 6šachtový server NAS určený k riešeniu multi-taskingových výziev. Zariadenie DS1618 + je 6šachtový server NAS ponúkajúca škálovateľnosť úložisko na technické nadšencov a malé až stredné podniky a zaisťujúce bezpracné zvládanie pracovných záťaží. Výkon úložisko môžete ďalej zvýšiť pomocou voliteľnej medzipamäte M.2 SSD a rýchlosť siete môžete zvýšiť pridaním sieťovej karty 10 GbE.

teraz iba  702 € / 842 €
   739 €
Synology DS1819+ DiskStation
Zariadenie Synology DS1819 + je zariadenie NAS s ôsmimi šachtami, navrhnuté pre malé a stredné podniky, ktoré zaisťuje vynikajúci výkon a skvelé možnosti rozširovania. Rôznorodé vstavané aplikácie a technológie komplexnej ochrany dát zariadenia DS1819+ napĺňajú rôzne potreby firmy a súčasne chráni cenná digitálne aktíva užívateľov. Na zariadení DS1819 + sa vzťahuje trojročná obmedzená záruka spoločnosti Synology.

teraz iba  835 € / 1 002 €
   879 €
Synology MailPlus 20
Licenčný balíček MailPlus pre 20 používateľov. Licenčné balíčky Synology MailPlus sú určené k pridávanie aktívnych e-mailových účtov do Synology MailPlus. Štandardne sa na Synology NAS s podporou MailPlus inštaluje 5 licencií a ďalšie licencie pre dodatočné e-mailové kontá možno zakúpiť podľa potrieb firmy.

909 € / 1 090 €
Synology FS1018 DiskStation
Stolové zariadenia NAS typu all-flash navrhnuté pre aplikácie s vysokou intenzitou vstupu / výstupu a citlivé na latenciu. Zariadenie FS1018 typu all-flash podporuje v stolnom prevedení až 12 2,5 "diskov SATA SSD. Ponúka nízku latenciu a vysokú hodnotu IOPS pre tie najnáročnejšie pracovné prostredie. Predstavuje ideálne riešenie pre prevádzku firemných aplikácií, napríklad poštových služieb, virtualizácie a aplikácií citlivých na latenciu.

teraz iba  1 253 € / 1 503 €
   1 319 €
Synology DS2419+ DiskStation
Synology DiskStation DS2419 + je 12-miestny desktopový NAS určený pre malé a stredné podniky. Tento vysokokapacitný a škálovateľný NAS prichádza s rozšíriteľnými možnosťami ukladania, konfiguráciou rozšíriteľnej pamäte a diverzifikovanými doplnkovými kartami, ktoré spĺňajú moderné firemné potreby flexibilného, spoľahlivého a efektívneho riešenia ukladania. Synology DS2419 + je podporená trojročnou obmedzenou zárukou spoločnosti Synology.

1 389 € / 1 666 €
Synology DS3617xs DiskStation
Zoznámte sa s 12šachtovým desktopovým NAS, ktorý možno okamžite zapojiť, rozšíriť až na 36 diskov a dosiahnuť u neho výnimočné sekvenčné priepustnosti 2 358 MB / s pre čítanie. DS3617xs je certifikovaný pre VMware, Citrix, Hyper-V a OpenStack a pre firmy je veľmi výkonným a účinným pomocníkom. DS3617xs je osadený štvorjadrovým procesorom Intel Xeon-D a dosahuje úžasného výkonu viac ako 2 358 MB / s pre čítanie v konfigurácii RAID 5 pri aktivácii doplnkových funkcií 10GbE a Link Aggregation. Štandardne je vybavený 16 GB DDR4 SDRAM ECC RAM (s možnosťou rozšírenia na 48 GB) a zabezpečuje presnosť pri práci s veľmi cennými dátami a kriticky dôležitými úlohami vo veľkých podnikoch. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

2 099 € / 2 518 €

© Copyright 1998-2024 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.