Držiaky do auta Brodit pre Sony

Typy držiakov Brodit

Pasívne držiaky - bez nabíjania

Pasívny držiak BroditPasívny držiak je základný typ držiaka, ktorý umožňuje bezpečné prichytenie zariadenia v aute pomocou systému ProClip. Držiak je vyhotovený na mieru pre konkrétne zariadenie, obsahuje kĺb, ktorý umožňuje optimálne natočenie zariadenia, aby nedochádzalo k odleskom na displeji. Zariadenie je možné otáčať do horizontálnej alebo vertikálnej polohy.

Tento typ držiaka je vhodný, ak už vlastníte nabíjačku do auta k Vášmu zariadeniu, alebo nepredpokladáte, že budete zariadenie v aute dobíjať.

Aktívne držiaky s CL nabíjaním

Aktívny držiak Brodit

Aktívny držiak s CL nabíjaním umožňuje jednoduché dobíjanie zariadenia v aute. Držiak je vybavený nabíjačkou s koncovkou pre pripojenie do zapaľovača - CL 12/24V a konektorom pre zariadenie, ktorý je umiestnený priamo na držiaku. Toto riešenie umožňuje dobíjanie zariadenia ihneď ako ho vložíte do držiaka.

Aktívny držiak s CL nabíjaním umožňuje bezpečné prichytenie zariadenia v aute pomocou systému ProClip. Držiak je vyhotovený na mieru pre konkrétne zariadenie, obsahuje kĺb, ktorý umožňuje optimálne natočenie zariadenia, aby nedochádzalo k odleskom na displeji. Zariadenie je možné otáčať do horizontálnej alebo vertikálnej polohy.

Tento typ držiaka je vhodný, ak potrebujete, aby Vaše zariadenie bolo počas jazdy dobíjané. Ideálna voľba, ak napríklad využívate smartfón alebo tablet na GPS navigáciu.

Aktívne držiaky pre pevnú montáž s Molex adaptérom

Pasívny držiak Brodit

Aktívny držiak s Molex konektorom je určený pre pevnú montáž v aute. Kábel z držiaka sa pripája priamo na el. rozvod auta. Držiak obsahuje Molex adaptér, ktorý slúži nielen na dobíjanie zariadenia v držiaku, ale umožňuje dobíjanie aj ďalších zariadení (GPS, tlačiareň...), prenos dát a pod. Ide komfortné a elegantné riešenie dobíjania smartfónu alebo PDA v aute.

Aktívny držiak s Molex konektorom umožňuje bezpečné prichytenie zariadenia v aute pomocou systému ProClip. Držiak je vyhotovený na mieru pre konkrétne zariadenie, obsahuje kĺb, ktorý umožňuje optimálne natočenie zariadenia, aby nedochádzalo k odleskom na displeji. Zariadenie je možné otáčať do horizontálnej alebo vertikálnej polohy.

Tento typ držiaka je vhodný, ak potrebujete, aby Vaše zariadenie bolo počas jazdy dobíjané a zároveň Vám nevyhovuje napájanie z CL adaptéra (zapaľovača). Držiak s Molex konektorom umožňuje kábel z držiaka skryť za palubnú dosku a CL (zapaľovač máte voľný pre iné použitie). Držiak s Molex konektorom je ideálna voľba pre náročnejších zákazníkov, ktorí vyžadujú elegantnú inštaláciu a pre profesionálne využitie zariadení v aute.

Najnovšie držiaky pre Sony v ponuke:

11.05.2018
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia XZ2 Compact. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.

10.05.2018
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia XZ2. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.

16.11.2017
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia XZ1. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.

16.11.2017
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia XZ1 Compact. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.

4.07.2017
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia XZ Premium. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.

27.01.2017
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia X Compact. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.

16.01.2017
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia XZ. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.

13.04.2016
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia Z4 Tablet. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.

15.03.2016
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia Z5 Premium. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.

16.02.2016
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia M4 Aqua. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.

4.12.2015
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia Z5. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, USB alebo s Molex konektorom.

26.11.2015
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia Z5 Compact. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.

20.08.2015
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia Z3+. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB konektorom alebo s Molex konektorom.

16.02.2015
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia E3. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.

27.01.2015
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia Tablet Z3 Compact. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

8.01.2015
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia M2. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.

13.11.2014
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia Z3 Compact. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

23.10.2014
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia Z3. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

15.10.2014
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia Tablet Z2. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

16.06.2014
Nové držiaky do auta pre Sony Xperia Z2. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

Vyberte si z našej ponuky:

Pasívne držiaky - bez nabíjania

Pasívny držiak pre Sony Ericsson Aino
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Aino Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Aino pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možn

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Cedar
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Cedar Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Cedar pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie telefónu je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Elm
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Elm Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Elm J10i2 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Hazel
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Hazel Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Hazel pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Mož

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Naite
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Naite Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Naite pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Mož

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Satio
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Satio Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Satio pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Mož

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Vivaz pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Mož

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz Pro
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz Pro Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Vivaz Pro pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia active
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia active Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia active pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Arc
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Arc Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Arc, Xperia Arc S pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neo

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Mini pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej po

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini Pro
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini Pro Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Mini Pro pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálne

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia neo
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia neo Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia neo pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej pol

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Pro
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Pro Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Pro pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej pol

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Ray
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Ray Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Ray pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej pol

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X1
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X1 Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X1 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X10 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X10 mini pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo s

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini pro
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini pro Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X10 mini pro pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodráža

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X2
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X2 Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X2 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X8
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X8 Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X8 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Ericsson Yari
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Ericsson Yari Pasívny držiak do auta pre Sony Ericsson Yari pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možn

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia Acro S
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia Acro S Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Acro S pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. N

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia E3
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia E3 Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia E3 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia go
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia go Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia go pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia J
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia J Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia J pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napája

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia M2
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia M2 Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia M2 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia M4 Aqua
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia M4 Aqua Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia M4 Aqua pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia P
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia P Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia P pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napája

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia S
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia S Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia S pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napája

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia SP
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia SP Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia SP pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia T
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia T Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia T pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napája

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia U
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia U Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia U pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napája

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia V
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia V Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia V pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napája

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia X Compact
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia X Compact Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia X Compact pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia XZ
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia XZ Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia XZ Premium
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia XZ Premium Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ Premium pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej poloh

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia XZ1
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia XZ1 Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ1 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napá

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia XZ1 Compact
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia XZ1 Compact Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ1 Compact pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polo

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia XZ2
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia XZ2 Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ2 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napá

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia XZ2 Compact
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia XZ2 Compact Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ2 Compact pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polo

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia Z
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia Z Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Z pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napája

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia Z1
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia Z1 Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Z1 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia Z1 Compact/ Z3 Compact
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia Z1 Compact/ Z3 Compact Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Z1 Compact/ Z3 Compact pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo verti

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia Z2
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia Z2 Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Z2 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia Z3
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia Z3 Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Z3 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia Z3+
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia Z3+ Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Z3+ (E6553) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polo

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia Z5
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia Z5 Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Z5 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia Z5 Compact
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia Z5 Compact Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Z5 Compact pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej poloh

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia Z5 Premium
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia Z5 Premium Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Z5 Premium pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej poloh

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia ZR
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia ZR Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia ZR pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Sony Xperia Z Ultra
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Sony Xperia Z Ultra Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Z Ultra pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

29 € / 34 €
Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Sony Xperia Tablet Z môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho vyberať. Držiak m

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z2
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z2 pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z2 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Sony Xperia Tablet Z môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho vyberať. Držiak

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z3 Compact
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z3 Compact pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z3 Compact pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Sony Xperia Tablet Z môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho vyberať.

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Z4 Tablet
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Z4 Tablet pasívny držiak do auta pre Sony Xperia Z4 Tablet pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Sony Xperia Z4 Tablet môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho vyberať. Držiak

36 € / 43 €
Pasívny držiak Sony Xperia Tablet Z - MultiStand
Obrázok produktu Pasívny držiak Sony Xperia Tablet Z - MultiStand všestranný držiak pre tablet Sony Xperia Tablet Z je určený pre tých, ktorí používajú Xperia Tablet Z na rôznych miestach. Sony Xperia Tablet Z môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držiak na

49 € / 58 €

Aktívne držiaky - s nabíjaním

Aktívny držiak pre Sony Ericsson Aino
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Aino Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Aino s napájaním cez konektor zapaľovača. Telefón je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodráža

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Cedar
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Cedar Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Cedar s napájaním cez konektor zapaľovača. Telefón je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodráž

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Elm
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Elm Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Elm J10i2 s napájaním cez konektor zapaľovača. PDA je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodráž

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Hazel
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Hazel Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Hazel s napájaním cez konektor zapaľovača. PDA je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Naite
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Naite Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Naite s napájaním cez konektor zapaľovača. PDA je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Satio
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Satio Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Satio s napájaním cez konektor zapaľovača. PDA je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Vivaz s napájaním cez konektor zapaľovača. PDA je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz Pro
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz Pro Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Vivaz Pro s napájaním cez konektor zapaľovača. PDA je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodráž

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia active
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia active Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia active s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je aut

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Arc
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Arc Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Arc, Xperia Arc S s napájaním cez konektor zapaľovača. Telefón je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Mini s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je autom

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini Pro
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini Pro Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Mini Pro s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je a

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia neo
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia neo Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia neo s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automa

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Pro
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Pro Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Pro s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automa

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Ray
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Ray Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Ray s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automa

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X1
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X1 Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X1 s napájaním cez konektor zapaľovača. Telefón je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X10 s napájaním cez konektor zapaľovača. Telefón je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji ne

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X10 mini s napájaním cez konektor zapaľovača. Telefón je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na disple

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini pro
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini pro Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X10 mini pro s napájaním cez konektor zapaľovača. Telefón je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na di

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X2
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X2 Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X2 s napájaním cez konektor zapaľovača. Telefón je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neo

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X8
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X8 Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X8 s napájaním cez konektor zapaľovača. Telefón je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neo

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Yari
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Yari Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Yari s napájaním cez konektor zapaľovača. PDA je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo s

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Acro S
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Acro S Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Acro S s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia E3
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia E3 Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia E3 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia go
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia go Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia go s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia J
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia J Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia J s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napáj

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia M2
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia M2 Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia M2 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia M4 Aqua
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia M4 Aqua Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia M4 Aqua s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia P
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia P Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia P s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napáj

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia S
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia S Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia S s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napáj

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia SP
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia SP Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia SP s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia T
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia T Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia T s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napáj

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia U
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia U Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia U s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napáj

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia V
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia V Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia V s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napáj

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia X Compact
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia X Compact Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia X Compact s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automatic

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ Premium
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ Premium Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ Premium s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automati

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ1
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ1 Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ1 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky nap

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ1 Compact
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ1 Compact Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ1 Compact s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automat

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napáj

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z1
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z1 Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z1 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z1 Compact
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z1 Compact Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z1 Compact s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automati

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z2
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z2 Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z2 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z3
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z3 Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z3 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z3 Compact
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z3 Compact Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z3 Compact s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automati

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z3+
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z3+ Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z3+ (E6553) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automat

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z5 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 Compact
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 Compact Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z5 Compact s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automati

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 Premium
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 Premium Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z5 Premium s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automati

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia ZR
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia ZR Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia ZR s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z Ultra
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z Ultra Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z Ultra s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky

52 € / 62 €
Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo sv

59 € / 70 €
Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z2
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z2 Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z2 s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo s

59 € / 70 €
Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z3 Compact
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z3 Compact Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Tablet Z3 Compact s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neod

59 € / 70 €
Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z4 Tablet
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z4 Tablet Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z4 Tablet s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo s

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia E3 USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia E3 USB+CL Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia E3 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia M2 USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia M2 USB+CL Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia M2 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia M4 Aqua USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia M4 Aqua USB+CL Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia M4 Aqua s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia X Compact USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia X Compact USB+CL Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia X Compact s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automatic

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ Premium USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ Premium USB+CL Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ Premium napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automatick

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ USB+CL Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napája

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ1 Compact USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ1 Compact USB+CL Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ1 Compact s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automat

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ1 USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ1 USB+CL Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ1 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky nap

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ2 Compact USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ2 Compact USB+CL Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ2 Compact s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automat

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ2 USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ2 USB+CL Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ2 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky nap

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z3+ USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z3+ USB+CL Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z3+ (E6553) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automat

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 Compact USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 Compact USB+CL Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z5 Compact s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automati

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 Premium USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 Premium USB+CL Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z5 Premium s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automati

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 USB+CL Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z5 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Aino s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Aino s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Aino určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporuje ib

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Cedar s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Cedar s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Cedar určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporuje i

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Elm s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Elm s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Elm J10i2 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporu

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Hazel s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Hazel s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Hazel určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporuje i

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Naite s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Naite s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Naite určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporuje i

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Satio s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Satio s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Satio určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporuje i

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz Pro s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz Pro s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Vivaz Pro určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporu

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Vivaz určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporuje i

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia active s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia active s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia active určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Arc s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Arc s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Arc, Xperia Arc S určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB k

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini Pro s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini Pro s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Mini Pro určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svet

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Mini určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia neo s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia neo s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia neo určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Pro s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Pro s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Pro určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Ray s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Ray s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Ray určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X1 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X1 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X1 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporu

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini pro s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini pro s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X10 mini pro určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konekt

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X10 mini určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor p

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X10 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podpor

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X2 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X2 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X2 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporu

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X8 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X8 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X8 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporu

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Yari s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Yari s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Yari určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporuje ib

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Acro S s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Acro S s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Acro S určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia E3 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia E3 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia E3 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia go s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia go s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia go určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia J s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia J s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia J určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia M2 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia M2 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia M2 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia M4 Aqua s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia M4 Aqua s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia M4 Aqua určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnos

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia P s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia P s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia P určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia S s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia S s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia S určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €

Držiaky pre použitie s puzdrom

Držiaky pre pevnú montáž (s Molex adaptérom)

Aktívny držiak pre Sony Ericsson Aino s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Aino s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Aino určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporuje ib

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Cedar s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Cedar s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Cedar určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporuje i

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Elm s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Elm s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Elm J10i2 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporu

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Hazel s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Hazel s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Hazel určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporuje i

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Naite s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Naite s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Naite určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporuje i

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Satio s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Satio s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Satio určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporuje i

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz Pro s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz Pro s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Vivaz Pro určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporu

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Vivaz s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Vivaz určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporuje i

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia active s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia active s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia active určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Arc s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Arc s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Arc, Xperia Arc S určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB k

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini Pro s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini Pro s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Mini Pro určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svet

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Mini s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Mini určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia neo s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia neo s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia neo určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Pro s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Pro s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Pro určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Ray s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia Ray s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia Ray určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X1 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X1 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X1 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporu

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini pro s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini pro s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X10 mini pro určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konekt

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 mini s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X10 mini určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor p

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X10 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X10 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podpor

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X2 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X2 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X2 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporu

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X8 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Xperia X8 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Xperia X8 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporu

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Ericsson Yari s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Ericsson Yari s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Ericsson Yari určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (miniUSB konektor podporuje ib

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Acro S s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Acro S s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Acro S určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia E3 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia E3 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia E3 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia go s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia go s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia go určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia J s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia J s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia J určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia M2 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia M2 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia M2 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia M4 Aqua s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia M4 Aqua s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia M4 Aqua určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnos

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia P s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia P s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia P určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia S s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia S s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia S určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia SP s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia SP s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia SP určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia T s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia T s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia T určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia U s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia U s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia P určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia V s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia V s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia V určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia X Compact s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia X Compact s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia X Compact určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možn

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ Premium s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ Premium s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ Premium určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Mož

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ1 Compact s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ1 Compact s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ1 Compact určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Mo

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ1 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ1 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ1 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ2 Compact s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ2 Compact s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ2 Compact určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Mo

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ2 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia XZ2 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia XZ2 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z1 Compact s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z1 Compact s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z1 Compact určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Mož

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z1 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z1 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z1 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z2 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z2 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z2 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z3 Compact s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z3 Compact s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z3 Compact určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Mož

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z3 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z3 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z3 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z3+ s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z3+ s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z3+ (E6553) určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Mo

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 Compact s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 Compact s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z5 Compact určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Mož

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 Premium s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 Premium s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z5 Premium určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Mož

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z5 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z5 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia ZR s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia ZR s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia ZR určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z Ultra s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z Ultra s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Sony Xperia Z ultra určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnos

72 € / 86 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Tablet Z s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Tablet Z s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Samsung Sony Xperia Tablet Z pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžet

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Tablet Z2 s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Tablet Z2 s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Samsung Sony Xperia Tablet Z2 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môže

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Tablet Z3 Compact s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Tablet Z3 Compact s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Samsung Sony Xperia Tablet Z3 Compact pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Drž

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Sony Xperia Z4 Tablet s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Sony Xperia Z4 Tablet s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Samsung Sony Xperia Z4 Tablet pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môže

79 € / 94 €

O výrobcovi Brodit

Švédska spoločnosť Brodit sa špecializuje na výrobu produktov pre uchytenie mobilných zariadení (PDA, mobilné telefóny, GPS navigácie, MP3 prehrávače, LCD displeje, odolné terminály, krátkovlnné vysielačky...) v autách, motocykloch, bicykloch, lodiach a pod. K hlavným výhodám produktov patrí predovšetkým jednoduchá montáž bez poškodenia palubnej dosky a rozsiahly sortiment pre každé zariadenie a akýkoľvek model auta. Vďaka unikátnemu výrobnému postupu, pri ktorom sú použité špičkové technológie, vynikajú držiaky svojou vysokou kvalitou a schopnosťou vytvoriť bezpečné prostredie pre riadenie.

© Copyright 1998-2024 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.