Držiaky do auta Brodit pre Apple iPhone

Apple iPhone 8

Máte Apple iPhone 8? Objednajte si držiak pre tento skvelý telefón s 4,7" Retina HD displejom s 3D Touch, vynikajúcim 12 MPIX fotoaparátom s duálnym bleskom a snímačom odtlačkov prstov. 

Vložte Apple iPhone 8 do aktívneho držiaka a vždy budete mať čerstvo nabitú batériu! Využite Apple iPhone 6 počas jazdy v aute naplno!

GPS navigácia

Zakúpte si držiak Brodit spolu s navigačným softvérom iGO primo v balíku iGO GPS Car Kit alebo využite navigáciu integrovanú v aplikácii Mapy. V oboch prípadoch potrebujete kvalitný držiak s pripevnením na palubnú dosku. Vzhľadom na vysoké nároky GPS aplikácií na batériu, doporučujeme držiaky s integrovaným dobíjaním, tzv. aktívne držiaky

Hlasové ovládanie Siri

Komunikujte v aute pomocou inteligentného asistenta (asistentky) Siri, ktorý Vám umožní vyhľadať kontakt, napísať pripomienku, zadať schôdzku do kalendára napísať email, SMS alebo vyhľadať cestu domov bez toho, aby Ste sa museli dotknúť telefónu. "Hey Siri"

Dokonalý zvuk

Doprajte si komfort v aute so vstavaným telefónom alebo ťažkou handsfree sadou Parrot, ktorá Vám umožní uskutočňovať telefonické hovory v aute vo vysokej kvalite, bez toho aby Ste museli manipulovať s telefónom. Presmeruje hlas z telefonického hovoru, GPS navigácie alebo hlas asistentky Siri do reproduktorov Vášho auta. Vďaka dvojici mikrofónov a DSP procesoru Vaši obchodní partneri rozumieť čisto, ako keby Ste sedeli v kancelárii. Samozrejmosťou je možnosť prehrávania hudby z iPhonu 5S v aute vo vysokej kvalite.

Základom je držiak

Preto v našej ponuke nájdete rozličné typy držiakov do auta Apple iPhone 6, ktoré môžete integrovať na palubnú dosku Vášho auta, prípadne na predné sedadlo.

Typy držiakov Brodit

Pasívne držiaky - bez nabíjania

Pasívny držiak BroditPasívny držiak je základný typ držiaka, ktorý umožňuje bezpečné prichytenie zariadenia v aute pomocou systému ProClip. Držiak je vyhotovený na mieru pre konkrétne zariadenie, obsahuje kĺb, ktorý umožňuje optimálne natočenie zariadenia, aby nedochádzalo k odleskom na displeji. Zariadenie je možné otáčať do horizontálnej alebo vertikálnej polohy.

Tento typ držiaka je vhodný, ak už vlastníte nabíjačku do auta k Vášmu zariadeniu, alebo nepredpokladáte, že budete zariadenie v aute dobíjať.

Aktívne držiaky s CL nabíjaním

Aktívny držiak Brodit

Aktívny držiak s CL nabíjaním umožňuje jednoduché dobíjanie zariadenia v aute. Držiak je vybavený nabíjačkou s koncovkou pre pripojenie do zapaľovača - CL 12/24V a konektorom pre zariadenie, ktorý je umiestnený priamo na držiaku. Toto riešenie umožňuje dobíjanie zariadenia ihneď ako ho vložíte do držiaka.

Aktívny držiak s CL nabíjaním umožňuje bezpečné prichytenie zariadenia v aute pomocou systému ProClip. Držiak je vyhotovený na mieru pre konkrétne zariadenie, obsahuje kĺb, ktorý umožňuje optimálne natočenie zariadenia, aby nedochádzalo k odleskom na displeji. Zariadenie je možné otáčať do horizontálnej alebo vertikálnej polohy.

Tento typ držiaka je vhodný, ak potrebujete, aby Vaše zariadenie bolo počas jazdy dobíjané. Ideálna voľba, ak napríklad využívate smartfón alebo tablet na GPS navigáciu.

Aktívne držiaky pre pevnú montáž s Molex adaptérom

Pasívny držiak Brodit

Aktívny držiak s Molex konektorom je určený pre pevnú montáž v aute. Kábel z držiaka sa pripája priamo na el. rozvod auta. Držiak obsahuje Molex adaptér, ktorý slúži nielen na dobíjanie zariadenia v držiaku, ale umožňuje dobíjanie aj ďalších zariadení (GPS, tlačiareň...), prenos dát a pod. Ide komfortné a elegantné riešenie dobíjania smartfónu alebo PDA v aute.

Aktívny držiak s Molex konektorom umožňuje bezpečné prichytenie zariadenia v aute pomocou systému ProClip. Držiak je vyhotovený na mieru pre konkrétne zariadenie, obsahuje kĺb, ktorý umožňuje optimálne natočenie zariadenia, aby nedochádzalo k odleskom na displeji. Zariadenie je možné otáčať do horizontálnej alebo vertikálnej polohy.

Tento typ držiaka je vhodný, ak potrebujete, aby Vaše zariadenie bolo počas jazdy dobíjané a zároveň Vám nevyhovuje napájanie z CL adaptéra (zapaľovača). Držiak s Molex konektorom umožňuje kábel z držiaka skryť za palubnú dosku a CL (zapaľovač máte voľný pre iné použitie). Držiak s Molex konektorom je ideálna voľba pre náročnejších zákazníkov, ktorí vyžadujú elegantnú inštaláciu a pre profesionálne využitie zariadení v aute.

Najnovšie držiaky pre Apple v ponuke:

14.04.2021
Aktívne držiaky s bezdrôtovým Qi nabíjaním s CL adaptérom alebo pre pevnú montáž.

22.10.2020
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone 12 Mini. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž.

21.10.2020
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone 12 Pro Max. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž.

20.10.2020
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone 12 Pro. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž.

19.10.2020
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone 12. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž.

1.06.2020
Nové držiaky do auta pre Apple iPad Pro 12.9 2020. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s uzamykaním, s USB, alebo s Molex konektorom.

22.05.2020
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone SE 2020. 18 typov -pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom 30pin/USB, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

12.12.2019
Nové držiaky do auta pre Apple iPad 10.2 2019. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s USB konektorom a CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž.

9.12.2019
Nové držiaky do auta pre Apple iPad Air 10.5 (3. gen/ 2019). Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s USB konektorom a CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž.

18.10.2019
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone 11 Pro Max. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

17.10.2019
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone 11 Pro. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

16.10.2019
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone 11. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

16.01.2019
Nové držiaky do auta pre Apple iPad Pro 11 2018. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s uzamykaním, s USB, alebo s Molex konektorom.

15.12.2018
Nové držiaky do auta pre Apple iPad Pro 12.9 2018. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s uzamykaním, s USB, alebo s Molex konektorom.

13.11.2018
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone XR. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

5.10.2018
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone Xs Max. 18 typov -pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom 30pin/USB, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

4.10.2018
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone Xs. 18 typov -pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom 30pin/USB, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

9.05.2018
Nové držiaky do auta pre Apple iPad 9.7 New (model 2018). Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom, s uzamykaním...

6.02.2018
Nové držiaky do auta pre Apple iPhone X. 18 typov -pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom 30pin/USB, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.

6.12.2017
Nové držiaky do auta pre Apple iPad Pro 10.5. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s USB konektorom a CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž.

Vyberte si z našej ponuky:

Pasívne držiaky - bez nabíjania

iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max:

Pasívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 11 Pro pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 11 Pro Max pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polo

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 11/XR pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. N

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, Xs Max s puzd
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, Xs Max s puzd pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, Xs Max s tenkým puzdrom skin (šírka 80-94mm, hrúbka 9-13mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku ale

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,Xs Max, 6/6S/7/8 Plus s puz II
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,Xs Max, 6/6S/7/8 Plus s puz II pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11, Xs Max a iPhone SE 2020/8/7/6/6S Plus s puzdrom (šírka 75-89mm, hrúbka 9-13mm. Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku a

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s puzdrom pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR s tenkým puzdrom skin (šírka 70-83mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom Pro

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s puzdrom pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s tenkým puzdrom skin (šírka 80-94mm, hrúbka 2-10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systé

34 € / 40 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11, 11 Pro, XR,Xs Max a iPhone 8/7/6/6S Plus s tenkým puzdrom skin (šírka 75-89 mm, hrúbka do 10mm). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je možné prispôsobiť k

36 € / 43 €

iPhone X, Xs, Xr:

Pasívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 11/XR pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. N

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone X/Xs
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone X/Xs pasívny držiak do auta pre Apple iPhone X/Xs pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Na

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s puzdrom pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR s tenkým puzdrom skin (šírka 70-83mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom Pro

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s puzdrom pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs a iPhone SE 2020/8/7/6/6S s tenkým puzdrom skin (šírka 62-77mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosk

36 € / 43 €

iPhone 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6/6S, 6/6S plus:

Pasívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 6 Plus pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S, iPhone 7
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S, iPhone 7 pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 7/6/6S pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 6S Plus, iPhone 7/8 Plus, Xs Max
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 6S Plus, iPhone 7/8 Plus, Xs Max pasívny držiak do auta pre Apple iPhone Xs Max a iPhone 8/7/6S Plus pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 8/iPhone SE 2020
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 8/iPhone SE 2020 pasívny držiak do auta pre Apple iPhone SE 2020/iPhone 8 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálne

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,Xs Max, 6/6S/7/8 Plus s puz II
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,Xs Max, 6/6S/7/8 Plus s puz II pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11, Xs Max a iPhone SE 2020/8/7/6/6S Plus s puzdrom (šírka 75-89mm, hrúbka 9-13mm. Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku a

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s puz. Otterbox Defender
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s puz. Otterbox Defender pasívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre použitie s puzdrom Otterbox Defender. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je možné prispôsobiť konkrétnemu puzdru - šírka držiaka je nastaviteľná. Držiak môžete

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S s puzdrom Otterbox Defender
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S s puzdrom Otterbox Defender pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S pre použitie s puzdrom Otterbox Defender. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je možné prispôsobiť konkrétnemu puzdru - šírka držiaka je nastaviteľná. Držiak môžete na

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11, 11 Pro, XR,Xs Max a iPhone 8/7/6/6S Plus s tenkým puzdrom skin (šírka 75-89 mm, hrúbka do 10mm). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je možné prispôsobiť k

36 € / 43 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s puzdrom pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs a iPhone SE 2020/8/7/6/6S s tenkým puzdrom skin (šírka 62-77mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosk

36 € / 43 €

iPhone 5, 5S, SE

Pasívny držiak pre Apple iPhone 5C
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 5C Pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 5C pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napá

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 5/5S/SE pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE s puzdrom Lifeproof
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE s puzdrom Lifeproof pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE v originálnom puzdre Lifeproof. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je možné prispôsobiť konkrétnemu puzdru - šírka držiaka je nastaviteľná. Držiak môž

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE pre GPS
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE pre GPS pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 5/5S/SE pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip navrhnutý pre optimálnu GPS navigáciu. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Držiak môžete jednoduch

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s hrubým puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s hrubým puzdrom pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s hrubým puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 62-77mm, hrúbka: 9-13mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov). Pred objednaním zmerajte rozmery rozmery

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s tenkým puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s tenkým puzdrom pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s tenkým puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 59-63mm, hrúbka: 6-10mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov). Pred objednaním zmerajte rozmery rozmery

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 13/12 Mini iPhone 5/5S/SE s puz
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 13/12 Mini iPhone 5/5S/SE s puz pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 13 Mini, iPhone 12 Mini, iPhone 5/5S/SE/5C so štandardným puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 62-77mm, hrúbka: 6-10mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov). Pre

36 € / 43 €

iPhone 4, 4S

Pasívny držiak pre Apple iPhone 4/4S
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Na

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom (nie pre puzdro Bumper) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je možné prispôsobiť konkrétnemu puzdru - šírka držiaka je nastaviteľná v rozmedzí 62-87mm. Držiak môžete

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom Bumper
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom Bumper pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom Bumper pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo verti

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre GPS
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre GPS pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip navrhnutý pre optimálnu GPS navigáciu. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Držiak môžete jednoducho o

32 € / 38 €

iPhone 3G, 3GS

Pasívny držiak pre Apple iPhone 3G/3GS
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 3G/3GS pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 3G/3GS pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

29 € / 34 €

Aktívne držiaky - s nabíjaním

iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max:

Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 11 Pro s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo sve

65 € / 78 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 11 Pro Max s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo

65 € / 78 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdrom Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR s tenkým puzdrom skin (šírka 70-83mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max Qi USB
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max Qi USB Cena platí do vypredania!
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max (bez puzdra) s bezdrôtovým Qi nabíjaním. Držiak je prepojený USB-C káblom cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systé

teraz iba  72 € / 86 €
   90 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s puzdrom Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s tenkým puzdrom skin (šírka 80-94mm, hrúbka 2-10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je urč

75 € / 90 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdr s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdr s Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR s tenkým puzdrom skin (šírka 70-83mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pri

teraz iba  75 € / 90 €
   79 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 11 Pro Max pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nas

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s puzdro Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s puzdro Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s tenkým puzdrom skin (šírka 80-94mm, hrúbka 2-10mm). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevn

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 11 Pro pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastavi

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, Xs Max s puzd
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, Xs Max s puzd Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, Xs Max s tenkým puzdrom skin (šírka 80-94mm, hrúbka 9-13mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držia

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11, 11 Pro, XR,Xs Max a iPhone 8/7/6/6S Plus s tenkým puzdrom (skin) (šírka 75-89 mm, hrúbka do 10mm) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku al

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max Qi Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max Qi Molex Cena platí do vypredania!
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max (bez puzdra) s bezdrôtovým Qi nabíjaním pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú

teraz iba  79 € / 95 €
   99 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Qi Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Qi Molex Cena platí do vypredania!
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro (bez puzdra) s bezdrôtovým Qi nabíjaním pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú mont

teraz iba  79 € / 95 €
   99 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro,11 Pro Max,Xs Max pu Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro,11 Pro Max,Xs Max pu Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, Xs Max s tenkým puzdrom skin (šírka 80-94mm, hrúbka 9-13mm). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11/12/13 Pro, iPhone XR s puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11/12/13 Pro, iPhone XR s puzdrom Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 11, iPhone XR s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované do 11mm) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konek

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/8
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/8 Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11, 11 Pro, XR,Xs Max a iPhone 8/7/6/6S Plus s tenkým puzdrom (skin) (šírka 75-89 mm, hrúbka do 10mm). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v a

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Qi USB
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Qi USB Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro (bez puzdra) s bezdrôtovým Qi nabíjaním. Držiak je prepojený USB-C káblom cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť d

90 € / 108 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR Qi USB
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR Qi USB Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, XR (bez puzdra) s bezdrôtovým Qi nabíjaním. Držiak je prepojený USB-C káblom cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť d

90 € / 108 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11/12/13 Pro s puzdr. s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11/12/13 Pro s puzdr. s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 11, iPhone XR s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé do 11mm, alebo vrúbkované) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez ko

95 € / 114 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR Qi Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR Qi Molex Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, XR (bez puzdra) s bezdrôtovým Qi nabíjaním pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémo

99 € / 118 €

iPhone X, Xs, Xr:

Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone X/Xs s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetl

65 € / 78 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone11, iPhone XR
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone11, iPhone XR Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 11/XR s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svet

65 € / 78 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdrom Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR s tenkým puzdrom skin (šírka 70-83mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzdrom Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs a iPhone SE 2020/8/7/6/6S s tenkým puzdrom skin (šírka 62-77mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér).

75 € / 90 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované do 11mm) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je urče

75 € / 90 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdr s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdr s Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR s tenkým puzdrom skin (šírka 70-83mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pri

teraz iba  75 € / 90 €
   79 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone X/Xs pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone11, iPhone XR s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone11, iPhone XR s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 11/XR pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11/12/13 Pro, iPhone XR s puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11/12/13 Pro, iPhone XR s puzdrom Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 11, iPhone XR s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované do 11mm) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konek

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé do 11mm, alebo vrúbkované) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je urče

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzd s Mol
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzd s Mol Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs a iPhone SE 2020/8/7/6/6S s tenkým puzdrom skin (šírka 62-77mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukonče

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR Qi USB
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR Qi USB Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, XR (bez puzdra) s bezdrôtovým Qi nabíjaním. Držiak je prepojený USB-C káblom cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť d

90 € / 108 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR Qi Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR Qi Molex Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, XR (bez puzdra) s bezdrôtovým Qi nabíjaním pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémo

99 € / 118 €

iPhone 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6/6S, 6/6S plus:

Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 6 Plus s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo sve

65 € / 78 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6S Plus, iPhone 7/8 Plus, Xs Max
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6S Plus, iPhone 7/8 Plus, Xs Max Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone Xs Max a iPhone 8/7/6S Plus s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na di

65 € / 78 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 8/iPhone SE 2020
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 8/iPhone SE 2020 Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone SE 2020/iPhone 8 s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neod

65 € / 78 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s puz. Otterbox Defender
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s puz. Otterbox Defender Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre použitie s puzdrom Otterbox Defender s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy,

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S s s puz. Otterbox Defender
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S s s puz. Otterbox Defender Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S pre použitie s puzdrom Otterbox Defender s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimáln

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzdrom Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs a iPhone SE 2020/8/7/6/6S s tenkým puzdrom skin (šírka 62-77mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér).

75 € / 90 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11, 11 Pro, XR,Xs Max a iPhone 8/7/6/6S Plus s tenkým puzdrom (skin) (šírka 75-89 mm, hrúbka do 10mm) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku al

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s puz. Otterbox Defe Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s puz. Otterbox Defe Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre použitie s puzdrom Otterbox Defender. Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosk

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S s puz. Otterbox Defender Mol
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S s puz. Otterbox Defender Mol Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S pre použitie s puzdrom Otterbox Defender. Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6S/7/8 Plus, Xs Max s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6S/7/8 Plus, Xs Max s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone Xs Max a iPhone 8/7/6S Plus pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip.

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 8/iPhone SE 2020 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 8/iPhone SE 2020 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone SE 2020/iPhone 8 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môže

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 13/12 Mini/6/6S/ 7/8/SE2020 s puz
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 13/12 Mini/6/6S/ 7/8/SE2020 s puz Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 13 Mini, iPhone 12 Mini, iPhone SE2020/8/7/6/6S s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované; výška: 137-144mm, šírka: 75mm, hrúbka do 11mm. Može vyhovovať aj niektorým hrubším puz

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S, iPhone 7
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S, iPhone 7 Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 7/6/6S s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo sve

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 7/6/6S pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastavi

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 Plus, Xs Max s puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 Plus, Xs Max s puzdrom Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 14 Plus/Pro Max, 13 Pro Max/ iPhone 12 Pro Max/ 11 Pro Max, iPhone Xs Max, iPhone 8/7/6/6S Plus s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú inštaláciu v aute (napájani

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/8
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/8 Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11, 11 Pro, XR,Xs Max a iPhone 8/7/6/6S Plus s tenkým puzdrom (skin) (šírka 75-89 mm, hrúbka do 10mm). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v a

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 6 Plus pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastavi

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzd s Mol
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzd s Mol Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs a iPhone SE 2020/8/7/6/6S s tenkým puzdrom skin (šírka 62-77mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukonče

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 Plus, Xs Max s puzdrom s
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 Plus, Xs Max s puzdrom s Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 14 Plus/Pro Max, 13 Pro Max/ 12 Pro Max/ 11 Pro Max, iPhone Xs Max, iPhone 8/7/6/6S Plus s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je uk

95 € / 114 €

iPhone 5, 5S, SE

Aktívny držiak pre Apple iPhone 5C
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5C Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 5C s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 5/5S/SE s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo sv

65 € / 78 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom skin
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom skin Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený

75 € / 90 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5C s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5C s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 5C určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

75 € / 90 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom II
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom II Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 59-63mm, hrúbka: 6-10mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér).

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom III
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom III Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 62-77mm, hrúbka: 9-13mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér).

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdro skin s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdro skin s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 5/5S/SE pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastav

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom II s Molex k
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom II s Molex k Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 59-63mm, hrúbka: 6-10mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukonče

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom III s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom III s Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 62-77mm, hrúbka: 9-13mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukonče

89 € / 106 €

iPhone 4, 4S

Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetl

52 € / 62 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre Otterbox Commuter
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre Otterbox Commuter Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S pre použitie s puzdrom Otterbox Commuter s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej po

52 € / 62 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre Otterbox Defender
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre Otterbox Defender Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S pre použitie s puzdrom Otterbox Defender s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej po

52 € / 62 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre GPS
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre GPS Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s napájaním cez konektor zapaľovača navrhnutý pre optimálnu GPS navigáciu. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Apple iPhone 4 je automaticky napájaný od okamihu, keď

55 € / 66 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S pre použitie s puzdrom (nie pre puzdro Bumper) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je možné prispôsobiť konkr

55 € / 66 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s pripojením na ext. anténu
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s pripojením na ext. anténu Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S so zabudovanou indukčnou anténou a výstupom na externú anténu cez FME konektor (externá anténa nie je súčasťou dodávky) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž n

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom výstup na ext. ant
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom výstup na ext. ant Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom (vhodné aj pre Bumper) so zabudovanou indukčnou anténou a výstupom na externú anténu cez FME konektor (externá anténa nie je súčasťou dodávky) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Dr

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre Otterbox Commuter Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre Otterbox Commuter Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S pre použitie s puzdrom Otterbox Commuter pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo

72 € / 86 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre Otterbox Defender Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre Otterbox Defender Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S pre použitie s puzdrom Otterbox Defender pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo

72 € / 86 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť

72 € / 86 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre GPS s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre GPS s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute) navrhnutý pre optimálnu GPS navigáciu. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo sys

75 € / 90 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s externou anténou
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s externou anténou Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S so zabudovanou indukčnou anténou a externou multipásmovou anténou s pripevnením na sklo, s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom s externou anténou
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom s externou anténou Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom (vhodné aj pre Bumper) so zabudovanou indukčnou anténou a externou multipásmovou anténou s pripevnením na sklo, s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom výst ext ant Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom výst ext ant Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom (vhodné aj pre Bumper) so zabudovanou indukčnou anténou a výstupom na externú anténu cez FME konektor (externá anténa nie je súčasťou dodávky) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené b

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S výstup na ext. anténu Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S výstup na ext. anténu Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S so zabudovanou indukčnou anténou a výstupom na externú anténu cez FME konektor (externá anténa nie je súčasťou dodávky) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo n

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s externou anténou Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s externou anténou Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S so zabudovanou indukčnou anténou a externou multipásmovou anténou s pripevnením na sklo, pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je

109 € / 130 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom/ ext. anténou Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom/ ext. anténou Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom (vhodné aj pre Bumper) so zabudovanou indukčnou anténou a externou multipásmovou anténou s pripevnením na sklo, pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo

109 € / 130 €

iPhone 3G, 3GS

Aktívny držiak pre Apple iPhone 3G/3GS
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 3G/3GS Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 3G/3GS s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť

52 € / 62 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 3G/3GS pre GPS
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 3G/3GS pre GPS Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 3G/3GS s napájaním cez konektor zapaľovača navrhnutý pre optimálnu GPS navigáciu. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Apple iPhone 3G/3GS je automaticky napájaný od okami

55 € / 66 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 3G/3GS s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 3G/3GS s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 3G/3GS pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastavi

72 € / 86 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 3G/3GS pre GPS s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 3G/3GS pre GPS s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 3G/3GS pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute) navrhnutý pre optimálnu GPS navigáciu. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo s

75 € / 90 €

Držiaky pre použitie s káblom

iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max:

Držiak pre Apple iPhone 11 Pro pre použitie s orig. káblom/ USB-C
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 11 Pro pre použitie s orig. káblom/ USB-C Držiak pre Apple iPhone11 Pro pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej stran

49 € / 58 €
Držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR pre použitie s káblom/ USB s
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR pre použitie s káblom/ USB s Držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR s puzdrom (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované s hrúbkou do 11mm) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji n

55 € / 66 €

iPhone X, Xs, Xr:

Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre použitie s orig. káblom/ 30pin
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre použitie s orig. káblom/ 30pin Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej strany

49 € / 58 €
Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre použitie s orig. káblom/USB
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre použitie s orig. káblom/USB Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej strany

49 € / 58 €
Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre použitie s orig. káblom/ USB-C
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre použitie s orig. káblom/ USB-C Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej strany

49 € / 58 €
Držiak pre Apple iPhone11, iPhone XR pre použitie s orig. káblom/
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone11, iPhone XR pre použitie s orig. káblom/ Držiak pre Apple iPhone11, iPhone XR pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodne

49 € / 58 €
Držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR pre použitie s káblom/ USB s
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR pre použitie s káblom/ USB s Držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR s puzdrom (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované s hrúbkou do 11mm) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji n

55 € / 66 €
Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre použitie s káblom/ 30pin s puzdro
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre použitie s káblom/ 30pin s puzdro Držiak pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované do 11mm) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

55 € / 66 €
Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre použitie s káblom/ USB s puzdrom
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre použitie s káblom/ USB s puzdrom Držiak pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované s hrúbkou do 11mm) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo

55 € / 66 €

iPhone 8, 8 Plus, 7 Plus, 6/6S, 6/6S plus:

Držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre použitie s orig. káblom/ 30pin
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre použitie s orig. káblom/ 30pin Držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej stra

49 € / 58 €
Držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre použitie s orig. káblom/USB
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre použitie s orig. káblom/USB Držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej stran

49 € / 58 €
Držiak pre Apple iPhone 6 pre použitie s orig. káblom/USB
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 6 pre použitie s orig. káblom/USB Držiak pre Apple iPhone 6 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej strany je

49 € / 58 €
Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s orig. káblom/ 30pi
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s orig. káblom/ 30pi Držiak pre Apple iPhone 8/7/6/6S pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej st

49 € / 58 €
Držiak pre Apple iPhone 6S/7 pre použitie s orig. káblom/USB
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 6S/7 pre použitie s orig. káblom/USB Držiak pre Apple iPhone 7/6S pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej strany

49 € / 58 €
Držiak pre Apple iPhone 8/SE 2020 pre použitie s orig. káblom/USB
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 8/SE 2020 pre použitie s orig. káblom/USB Držiak pre Apple iPhone SE 2020/iPhone 8 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo sp

49 € / 58 €
Držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre použitie s káblom/ USB + CL ad
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre použitie s káblom/ USB + CL ad Držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej stran

55 € / 66 €
Držiak pre Apple iPhone 6 pre použitie s káblom/ USB + CL ad
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 6 pre použitie s káblom/ USB + CL ad Držiak pre Apple iPhone 6 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej strany je

55 € / 66 €
Držiak pre Apple iPhone 6 pre použitie s káblom/ USB s puzdrom
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 6 pre použitie s káblom/ USB s puzdrom Držiak pre Apple iPhone 6 s puzdrom (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

55 € / 66 €
Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 Plus, XS Max pre použit s káblom
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 Plus, XS Max pre použit s káblom Držiak pre Apple iPhone Xs Max a iPhone 8/7/6/6S Plus s puzdrom (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neo

55 € / 66 €
Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s káblom/ 30pin s pu
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s káblom/ 30pin s pu Držiak pre Apple iPhone SE 2020/8/7/6/6S s puzdrom (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetl

55 € / 66 €
Držiak pre Apple iPhone 6S/7/8 pre použitie s káblom/ USB s puzdro
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 6S/7/8 pre použitie s káblom/ USB s puzdro Držiak pre Apple iPhone SE 2020/8/7/6S s puzdrom (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované s hrúbkou do 11mm) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji

55 € / 66 €

iPhone 5, 5S, SE

Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE pre použitie s orig. káblom/ 30pin
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE pre použitie s orig. káblom/ 30pin Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej str

49 € / 58 €
Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE pre použitie s orig. káblom/USB
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE pre použitie s orig. káblom/USB Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej str

49 € / 58 €
Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE pre použitie s káblom/ USB + CL ad
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE pre použitie s káblom/ USB + CL ad Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej stra

55 € / 66 €
Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C pre použitie s káblom/ 30pin s
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C pre použitie s káblom/ 30pin s Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo

55 € / 66 €
Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C pre použitie s káblom/ USB s pu
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C pre použitie s káblom/ USB s pu Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo

55 € / 66 €

iPhone 4, 4S

Držiak pre Apple iPhone 4/4S pre použitie s káblom
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 4/4S pre použitie s káblom Držiak pre Apple iPhone 4/4S pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Držiak je osadený

teraz iba  46 € / 56 €
   52 €

iPhone 3G, 3GS

Držiak pre Apple iPhone 3G/3GS pre použitie s káblom
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 3G/3GS pre použitie s káblom Držiak pre Apple iPhone 3G/3GS pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Držiak je osaden

49 € / 58 €

Držiaky pre použitie s puzdrom

iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max:

Pasívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, Xs Max s puzd
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, Xs Max s puzd pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, Xs Max s tenkým puzdrom skin (šírka 80-94mm, hrúbka 9-13mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku ale

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,Xs Max, 6/6S/7/8 Plus s puz II
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,Xs Max, 6/6S/7/8 Plus s puz II pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11, Xs Max a iPhone SE 2020/8/7/6/6S Plus s puzdrom (šírka 75-89mm, hrúbka 9-13mm. Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku a

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s puzdrom pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR s tenkým puzdrom skin (šírka 70-83mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom Pro

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s puzdrom pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s tenkým puzdrom skin (šírka 80-94mm, hrúbka 2-10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systé

34 € / 40 €
Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 pre kábel/ USB puz
Obrázok produktu Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 pre kábel/ USB puz nastaviteľný držiak pre použitie s Lightning/USB káblom pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR v tenkom puzdre (šírka 70-83 mm, hrúbka do 10mm). Vhodný pre tenké puzdra typu skin (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov). Držiak je

55 € / 66 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdrom Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR s tenkým puzdrom skin (šírka 70-83mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s puzdrom Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s tenkým puzdrom skin (šírka 80-94mm, hrúbka 2-10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je urč

75 € / 90 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdr s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdr s Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR s tenkým puzdrom skin (šírka 70-83mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pri

teraz iba  75 € / 90 €
   79 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s puzdro Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s puzdro Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s tenkým puzdrom skin (šírka 80-94mm, hrúbka 2-10mm). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevn

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, Xs Max s puzd
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, Xs Max s puzd Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, Xs Max s tenkým puzdrom skin (šírka 80-94mm, hrúbka 9-13mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držia

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11/12/13 Pro, iPhone XR s puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11/12/13 Pro, iPhone XR s puzdrom Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 11, iPhone XR s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované do 11mm) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konek

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11/12/13 Pro s puzdr. s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11/12/13 Pro s puzdr. s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 11, iPhone XR s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé do 11mm, alebo vrúbkované) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez ko

95 € / 114 €

iPhone X, Xs, Xr:

Pasívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s puzdrom pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR s tenkým puzdrom skin (šírka 70-83mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom Pro

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s puzdrom pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs a iPhone SE 2020/8/7/6/6S s tenkým puzdrom skin (šírka 62-77mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosk

36 € / 43 €
Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre použitie s káblom/ 30pin s puzdro
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre použitie s káblom/ 30pin s puzdro Držiak pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované do 11mm) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

55 € / 66 €
Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre použitie s káblom/ USB s puzdrom
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone X/Xs pre použitie s káblom/ USB s puzdrom Držiak pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované s hrúbkou do 11mm) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo

55 € / 66 €
Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 pre kábel/ USB puz
Obrázok produktu Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 pre kábel/ USB puz nastaviteľný držiak pre použitie s Lightning/USB káblom pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR v tenkom puzdre (šírka 70-83 mm, hrúbka do 10mm). Vhodný pre tenké puzdra typu skin (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov). Držiak je

55 € / 66 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdrom Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR s tenkým puzdrom skin (šírka 70-83mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzdrom Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs a iPhone SE 2020/8/7/6/6S s tenkým puzdrom skin (šírka 62-77mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér).

75 € / 90 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované do 11mm) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je urče

75 € / 90 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdr s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdr s Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR s tenkým puzdrom skin (šírka 70-83mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pri

teraz iba  75 € / 90 €
   79 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11/12/13 Pro, iPhone XR s puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11/12/13 Pro, iPhone XR s puzdrom Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 11, iPhone XR s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované do 11mm) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konek

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé do 11mm, alebo vrúbkované) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je urče

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzd s Mol
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzd s Mol Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs a iPhone SE 2020/8/7/6/6S s tenkým puzdrom skin (šírka 62-77mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukonče

89 € / 106 €

iPhone 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6/6S, 6/6S plus:

Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,Xs Max, 6/6S/7/8 Plus s puz II
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,Xs Max, 6/6S/7/8 Plus s puz II pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11, Xs Max a iPhone SE 2020/8/7/6/6S Plus s puzdrom (šírka 75-89mm, hrúbka 9-13mm. Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku a

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s puz. Otterbox Defender
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s puz. Otterbox Defender pasívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre použitie s puzdrom Otterbox Defender. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je možné prispôsobiť konkrétnemu puzdru - šírka držiaka je nastaviteľná. Držiak môžete

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S s puzdrom Otterbox Defender
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S s puzdrom Otterbox Defender pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S pre použitie s puzdrom Otterbox Defender. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je možné prispôsobiť konkrétnemu puzdru - šírka držiaka je nastaviteľná. Držiak môžete na

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s puzdrom pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs a iPhone SE 2020/8/7/6/6S s tenkým puzdrom skin (šírka 62-77mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosk

36 € / 43 €
Držiak pre Apple iPhone 6 pre použitie s káblom/ USB s puzdrom
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 6 pre použitie s káblom/ USB s puzdrom Držiak pre Apple iPhone 6 s puzdrom (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

55 € / 66 €
Držiak pre Apple iPhone 6S/7/8 pre použitie s káblom/ USB s puzdro
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 6S/7/8 pre použitie s káblom/ USB s puzdro Držiak pre Apple iPhone SE 2020/8/7/6S s puzdrom (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované s hrúbkou do 11mm) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji

55 € / 66 €
Držiak pre Apple iPhone 6 s puzdrom pre or. kábel/ USB+CL ad
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 6 s puzdrom pre or. kábel/ USB+CL ad Držiak pre Apple iPhone 6 s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť

65 € / 78 €
Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 Plus, Xs Max s puz pre or. kábel
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 Plus, Xs Max s puz pre or. kábel Držiak pre Apple iPhone Xs Max a iPhone 8/7/6/6S Plus s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displej

65 € / 78 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s puz. Otterbox Defender
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s puz. Otterbox Defender Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre použitie s puzdrom Otterbox Defender s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy,

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S s s puz. Otterbox Defender
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S s s puz. Otterbox Defender Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S pre použitie s puzdrom Otterbox Defender s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimáln

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzdrom Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs a iPhone SE 2020/8/7/6/6S s tenkým puzdrom skin (šírka 62-77mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér).

75 € / 90 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s puz. Otterbox Defe Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s puz. Otterbox Defe Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre použitie s puzdrom Otterbox Defender. Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosk

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S s puz. Otterbox Defender Mol
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S s puz. Otterbox Defender Mol Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S pre použitie s puzdrom Otterbox Defender. Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 13/12 Mini/6/6S/ 7/8/SE2020 s puz
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 13/12 Mini/6/6S/ 7/8/SE2020 s puz Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 13 Mini, iPhone 12 Mini, iPhone SE2020/8/7/6/6S s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované; výška: 137-144mm, šírka: 75mm, hrúbka do 11mm. Može vyhovovať aj niektorým hrubším puz

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 Plus, Xs Max s puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 Plus, Xs Max s puzdrom Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 14 Plus/Pro Max, 13 Pro Max/ iPhone 12 Pro Max/ 11 Pro Max, iPhone Xs Max, iPhone 8/7/6/6S Plus s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú inštaláciu v aute (napájani

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzd s Mol
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs s tenkým puzd s Mol Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone X/Xs a iPhone SE 2020/8/7/6/6S s tenkým puzdrom skin (šírka 62-77mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukonče

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 Plus, Xs Max s puzdrom s
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 Plus, Xs Max s puzdrom s Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 14 Plus/Pro Max, 13 Pro Max/ 12 Pro Max/ 11 Pro Max, iPhone Xs Max, iPhone 8/7/6/6S Plus s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je uk

95 € / 114 €
Odolné puzdro pre Apple iPhone 7/6/6S USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Apple iPhone 7/6/6S USB+CL Odolné puzdro pre Apple iPad iPhone 7/6/6S so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba pre tých, ktorí používajú z

99 € / 118 €
Odolné puzdro pre Apple iPhone 7/6/6S Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Apple iPhone 7/6/6S Molex Odolné puzdro pre Apple iPad iPhone 7/6/6S so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. J

109 € / 130 €
iGO GPS Car Kit Europe pre Apple iPhone 6/6S/7/8 Plus s puzdrom
Obrázok produktu iGO GPS Car Kit Europe pre Apple iPhone 6/6S/7/8 Plus s puzdrom Kompletné navigačné riešenie pre Apple iPhone 8/7/6/6S Plus s puzdrom (klasické tenké puzdra, nie veľmi hrubé), ktoré umožní používateľom Apple iPhone 7/6/6S Plus perfektnú navigáciu v aute vďaka veľkému 5,5" displeju. Obsahuje aktívny držiak pre App

149 € / 178 €
iGO GPS Car Kit Europe pre Apple iPhone 6/6S/7/8 s puzdrom
Obrázok produktu iGO GPS Car Kit Europe pre Apple iPhone 6/6S/7/8 s puzdrom Kompletné navigačné riešenie pre Apple iPhone 6/6S/7/8 s puzdrom (klasické tenké puzdra, nie veľmi hrubé), ktoré umožní používateľom Apple iPhone 6 perfektnú navigáciu v aute vďaka veľkému 4,7" displeju. Obsahuje aktívny držiak pre Apple iPhone 6 pre

149 € / 178 €

iPhone 5, 5S, SE

Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE s puzdrom Lifeproof
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE s puzdrom Lifeproof pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE v originálnom puzdre Lifeproof. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je možné prispôsobiť konkrétnemu puzdru - šírka držiaka je nastaviteľná. Držiak môž

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s hrubým puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s hrubým puzdrom pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s hrubým puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 62-77mm, hrúbka: 9-13mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov). Pred objednaním zmerajte rozmery rozmery

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s tenkým puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s tenkým puzdrom pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s tenkým puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 59-63mm, hrúbka: 6-10mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov). Pred objednaním zmerajte rozmery rozmery

32 € / 38 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 13/12 Mini iPhone 5/5S/SE s puz
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 13/12 Mini iPhone 5/5S/SE s puz pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 13 Mini, iPhone 12 Mini, iPhone 5/5S/SE/5C so štandardným puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 62-77mm, hrúbka: 6-10mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov). Pre

36 € / 43 €
Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom pre or. kábel/ USB+CL
Obrázok produktu Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom pre or. kábel/ USB+CL Držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo

65 € / 78 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom skin
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom skin Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený

75 € / 90 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom II
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom II Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 59-63mm, hrúbka: 6-10mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér).

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom III
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom III Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 62-77mm, hrúbka: 9-13mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér).

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdro skin s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdro skin s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom II s Molex k
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom II s Molex k Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 59-63mm, hrúbka: 6-10mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukonče

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom III s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom III s Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 62-77mm, hrúbka: 9-13mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukonče

89 € / 106 €
iGO GPS Car Kit Europe pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom
Obrázok produktu iGO GPS Car Kit Europe pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom Kompletné navigačné riešenie pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom (klasické tenké puzdra, nie veľmi hrubé), ktoré umožní používateľom Apple iPhone 5/5S/SE/5C perfektnú navigáciu. Obsahuje aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C pre použitie s puz

149 € / 178 €

iPhone 4, 4S

Pasívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom (nie pre puzdro Bumper) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je možné prispôsobiť konkrétnemu puzdru - šírka držiaka je nastaviteľná v rozmedzí 62-87mm. Držiak môžete

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom Bumper
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom Bumper pasívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom Bumper pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo verti

29 € / 34 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S pre použitie s puzdrom (nie pre puzdro Bumper) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je možné prispôsobiť konkr

55 € / 66 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom výstup na ext. ant
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom výstup na ext. ant Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom (vhodné aj pre Bumper) so zabudovanou indukčnou anténou a výstupom na externú anténu cez FME konektor (externá anténa nie je súčasťou dodávky) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Dr

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom s externou anténou
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom s externou anténou Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom (vhodné aj pre Bumper) so zabudovanou indukčnou anténou a externou multipásmovou anténou s pripevnením na sklo, s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom výst ext ant Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom výst ext ant Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom (vhodné aj pre Bumper) so zabudovanou indukčnou anténou a výstupom na externú anténu cez FME konektor (externá anténa nie je súčasťou dodávky) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené b

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom/ ext. anténou Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom/ ext. anténou Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom (vhodné aj pre Bumper) so zabudovanou indukčnou anténou a externou multipásmovou anténou s pripevnením na sklo, pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo

109 € / 130 €

iPhone 3G, 3GS

Držiaky pre pevnú montáž (s Molex adaptérom)

iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max:

Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdr s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdr s Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR s tenkým puzdrom skin (šírka 70-83mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pri

teraz iba  75 € / 90 €
   79 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 11 Pro Max pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nas

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s puzdro Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s puzdro Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max, Xs Max s tenkým puzdrom skin (šírka 80-94mm, hrúbka 2-10mm). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevn

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 11 Pro pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastavi

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max Qi Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max Qi Molex Cena platí do vypredania!
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max (bez puzdra) s bezdrôtovým Qi nabíjaním pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú

teraz iba  79 € / 95 €
   99 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Qi Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Qi Molex Cena platí do vypredania!
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro (bez puzdra) s bezdrôtovým Qi nabíjaním pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú mont

teraz iba  79 € / 95 €
   99 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro,11 Pro Max,Xs Max pu Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro,11 Pro Max,Xs Max pu Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, Xs Max s tenkým puzdrom skin (šírka 80-94mm, hrúbka 9-13mm). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11/12/13 Pro s puzdr. s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11/12/13 Pro s puzdr. s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 11, iPhone XR s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé do 11mm, alebo vrúbkované) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez ko

95 € / 114 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR Qi Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR Qi Molex Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, XR (bez puzdra) s bezdrôtovým Qi nabíjaním pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémo

99 € / 118 €

iPhone X, Xs, Xr:

Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdr s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs/XR/11 s tenkým puzdr s Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11/X/Xs/XR s tenkým puzdrom skin (šírka 70-83mm, hrúbka do 10mm). Môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram v závislosti od dizajnu). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pri

teraz iba  75 € / 90 €
   79 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone X/Xs pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone11, iPhone XR s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone11, iPhone XR s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 11/XR pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone X/Xs s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé do 11mm, alebo vrúbkované) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je urče

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR Qi Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, iPhone XR Qi Molex Aktívny držiak pre Apple iPhone 11, XR (bez puzdra) s bezdrôtovým Qi nabíjaním pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémo

99 € / 118 €

iPhone 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6/6S, 6/6S plus:

Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s puz. Otterbox Defe Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s puz. Otterbox Defe Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6 Plus pre použitie s puzdrom Otterbox Defender. Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosk

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6S/7/8 Plus, Xs Max s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6S/7/8 Plus, Xs Max s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone Xs Max a iPhone 8/7/6S Plus pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip.

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 8/iPhone SE 2020 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 8/iPhone SE 2020 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone SE 2020/iPhone 8 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môže

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6/6S/7 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 7/6/6S pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastavi

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 6 Plus s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 6 Plus pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastavi

89 € / 106 €
Odolné puzdro pre Apple iPhone 7/6/6S Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Apple iPhone 7/6/6S Molex Odolné puzdro pre Apple iPad iPhone 7/6/6S so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. J

109 € / 130 €

iPhone 5, 5S, SE

Aktívny držiak pre Apple iPhone 5C s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5C s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 5C určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

75 € / 90 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdro skin s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdro skin s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom skin (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený

85 € / 102 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 5/5S/SE pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastav

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom II s Molex k
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom II s Molex k Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 59-63mm, hrúbka: 6-10mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukonče

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom III s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom III s Molex Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 5/5S/SE/5C s puzdrom. Vhodný pre puzdra s rozmermi - šírka: 62-77mm, hrúbka: 9-13mm (môže vyhovovať aj niektorým hrubším puzdram podľa traru/designu rohov). Pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukonče

89 € / 106 €

iPhone 4, 4S

Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre Otterbox Commuter Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre Otterbox Commuter Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S pre použitie s puzdrom Otterbox Commuter pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo

72 € / 86 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre Otterbox Defender Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre Otterbox Defender Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S pre použitie s puzdrom Otterbox Defender pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo

72 € / 86 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť

72 € / 86 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre GPS s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S pre GPS s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute) navrhnutý pre optimálnu GPS navigáciu. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo sys

75 € / 90 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom výst ext ant Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom výst ext ant Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom (vhodné aj pre Bumper) so zabudovanou indukčnou anténou a výstupom na externú anténu cez FME konektor (externá anténa nie je súčasťou dodávky) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené b

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S výstup na ext. anténu Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S výstup na ext. anténu Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S so zabudovanou indukčnou anténou a výstupom na externú anténu cez FME konektor (externá anténa nie je súčasťou dodávky) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo n

89 € / 106 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s externou anténou Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s externou anténou Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S so zabudovanou indukčnou anténou a externou multipásmovou anténou s pripevnením na sklo, pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je

109 € / 130 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom/ ext. anténou Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom/ ext. anténou Molex Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 4/4S s puzdrom (vhodné aj pre Bumper) so zabudovanou indukčnou anténou a externou multipásmovou anténou s pripevnením na sklo, pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo

109 € / 130 €

iPhone 3G, 3GS

Aktívny držiak pre Apple iPhone 3G/3GS s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 3G/3GS s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 3G/3GS pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastavi

72 € / 86 €
Aktívny držiak pre Apple iPhone 3G/3GS pre GPS s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 3G/3GS pre GPS s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 3G/3GS pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute) navrhnutý pre optimálnu GPS navigáciu. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo s

75 € / 90 €

O výrobcovi Brodit

Švédska spoločnosť Brodit sa špecializuje na výrobu produktov pre uchytenie mobilných zariadení (PDA, mobilné telefóny, GPS navigácie, MP3 prehrávače, LCD displeje, odolné terminály, krátkovlnné vysielačky...) v autách, motocykloch, bicykloch, lodiach a pod. K hlavným výhodám produktov patrí predovšetkým jednoduchá montáž bez poškodenia palubnej dosky a rozsiahly sortiment pre každé zariadenie a akýkoľvek model auta. Vďaka unikátnemu výrobnému postupu, pri ktorom sú použité špičkové technológie, vynikajú držiaky svojou vysokou kvalitou a schopnosťou vytvoriť bezpečné prostredie pre riadenie.

© Copyright 1998-2022 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.