Držiaky do auta Brodit pre HTC

Typy držiakov Brodit

Pasívne držiaky - bez nabíjania

Pasívny držiak BroditPasívny držiak je základný typ držiaka, ktorý umožňuje bezpečné prichytenie zariadenia v aute pomocou systému ProClip. Držiak je vyhotovený na mieru pre konkrétne zariadenie, obsahuje kĺb, ktorý umožňuje optimálne natočenie zariadenia, aby nedochádzalo k odleskom na displeji. Zariadenie je možné otáčať do horizontálnej alebo vertikálnej polohy.

Tento typ držiaka je vhodný, ak už vlastníte nabíjačku do auta k Vášmu zariadeniu, alebo nepredpokladáte, že budete zariadenie v aute dobíjať.

Aktívne držiaky s CL nabíjaním

Aktívny držiak Brodit

Aktívny držiak s CL nabíjaním umožňuje jednoduché dobíjanie zariadenia v aute. Držiak je vybavený nabíjačkou s koncovkou pre pripojenie do zapaľovača - CL 12/24V a konektorom pre zariadenie, ktorý je umiestnený priamo na držiaku. Toto riešenie umožňuje dobíjanie zariadenia ihneď ako ho vložíte do držiaka.

Aktívny držiak s CL nabíjaním umožňuje bezpečné prichytenie zariadenia v aute pomocou systému ProClip. Držiak je vyhotovený na mieru pre konkrétne zariadenie, obsahuje kĺb, ktorý umožňuje optimálne natočenie zariadenia, aby nedochádzalo k odleskom na displeji. Zariadenie je možné otáčať do horizontálnej alebo vertikálnej polohy.

Tento typ držiaka je vhodný, ak potrebujete, aby Vaše zariadenie bolo počas jazdy dobíjané. Ideálna voľba, ak napríklad využívate smartfón alebo tablet na GPS navigáciu.

Aktívne držiaky pre pevnú montáž s Molex adaptérom

Pasívny držiak Brodit

Aktívny držiak s Molex konektorom je určený pre pevnú montáž v aute. Kábel z držiaka sa pripája priamo na el. rozvod auta. Držiak obsahuje Molex adaptér, ktorý slúži nielen na dobíjanie zariadenia v držiaku, ale umožňuje dobíjanie aj ďalších zariadení (GPS, tlačiareň...), prenos dát a pod. Ide komfortné a elegantné riešenie dobíjania smartfónu alebo PDA v aute.

Aktívny držiak s Molex konektorom umožňuje bezpečné prichytenie zariadenia v aute pomocou systému ProClip. Držiak je vyhotovený na mieru pre konkrétne zariadenie, obsahuje kĺb, ktorý umožňuje optimálne natočenie zariadenia, aby nedochádzalo k odleskom na displeji. Zariadenie je možné otáčať do horizontálnej alebo vertikálnej polohy.

Tento typ držiaka je vhodný, ak potrebujete, aby Vaše zariadenie bolo počas jazdy dobíjané a zároveň Vám nevyhovuje napájanie z CL adaptéra (zapaľovača). Držiak s Molex konektorom umožňuje kábel z držiaka skryť za palubnú dosku a CL (zapaľovač máte voľný pre iné použitie). Držiak s Molex konektorom je ideálna voľba pre náročnejších zákazníkov, ktorí vyžadujú elegantnú inštaláciu a pre profesionálne využitie zariadení v aute.

Najnovšie držiaky pre HTC v ponuke:

15.11.2017
Nové držiaky do auta pre HTC U11. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.

13.07.2016
Nové držiaky do auta pre HTC 10. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.

15.05.2015
Nové držiaky do auta pre HTC One M9. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB konektorom alebo s Molex konektorom.

16.04.2014
Nové držiaky do auta pre HTC One (M8). Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB konektorom alebo s Molex konektorom.

6.11.2013
Nové držiaky do auta pre HTC Desire 500. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

27.09.2013
Nové držiaky do auta pre HTC One mini. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

29.05.2013
Nové držiaky do auta pre HTC One SV. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

26.04.2013
Nové držiaky do auta pre HTC One. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny CL nabíjačkou, s USB káblom a CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

9.01.2013
Nové držiaky do auta pre HTC 8S. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

21.11.2012
Nové držiaky do auta pre HTC 8X. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

7.11.2012
Nové držiaky do auta pre HTC Desire X. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

29.10.2012
Nové držiaky do auta pre HTC Desire C. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

11.06.2012
Nové držiaky do auta pre HTC One V. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

18.05.2012
Nové držiaky do auta pre HTC One S. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

4.05.2012
Nové držiaky do auta pre HTC One X. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

3.01.2012
Nové držiaky do auta pre HTC Sensation XL. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

21.11.2011
Nové držiaky do auta pre HTC Radar. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

24.10.2011
Nové držiaky do auta pre HTC Titan. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

23.09.2011
Nové držiaky do auta pre HTC EVO 3D. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

20.07.2011
Nové držiaky pre tablet HTC Flyer v ponuke. Držiaky do auta - pasívny, s uzamykaním na kľúč alebo s pružinovým uzamykaním a MultiStand - všestranný držiak typu 3 v jednom.

Vyberte si z našej ponuky:

Pasívne držiaky - bez nabíjania

Pasívny držiak pre HTC P3450 Touch (Elf)
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC  P3450 Touch (Elf) Pasívny držiak do auta pre PDA HTC P3450 Touch (Elf) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej po

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC 10
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC 10 Pasívny držiak do auta pre HTC 10 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájanie tel

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC 8S
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC 8S Pasívny držiak do auta pre smartfón HTC 8S pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napá

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC 8X
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC 8X Pasívny držiak do auta pre smartfón HTC 8X pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napá

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Desire (Bravo)
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Desire (Bravo) Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Desire (Bravo) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej poloh

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Desire 500
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Desire 500 Pasívny držiak do auta pre HTC Desire 500 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Desire C
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Desire C Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Desire C pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Nap

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Desire HD
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Desire HD Pasívny držiak do auta pre HTC Desire HD pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napája

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Desire S
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Desire S Pasívny držiak do auta pre HTC Desire S pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájan

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Desire X
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Desire X Pasívny držiak do auta pre smartfón HTC Desire X pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Desire Z
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Desire Z Pasívny držiak do auta pre HTC Desire Z pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájan

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC EVO 3D
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC EVO 3D Pasívny držiak do auta pre HTC EVO 3D pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájanie

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC HD mini
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC HD mini Pasívny držiak do auta pre PDA HTC HD mini pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napá

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC HD2
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC HD2 Pasívny držiak do auta pre PDA HTC HD2 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájani

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC HD7
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC HD7 Pasívny držiak do auta pre HTC HD7 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájanie PD

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Hero
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Hero Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Hero pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájan

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Incredible S
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Incredible S Pasívny držiak do auta pre HTC Incredible S pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Nap

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Legend
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Legend Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Legend pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Magic
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Magic Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Magic pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napája

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Mozart
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Mozart Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Mozart pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC One
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC One Pasívny držiak do auta pre HTC One (M7) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájan

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC One (M8)
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC One (M8) Pasívny držiak do auta pre HTC One (M8) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájan

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC One M9
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC One M9 Pasívny držiak do auta pre HTC One M9 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájanie

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC One mini
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC One mini Pasívny držiak do auta pre HTC One mini pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájan

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC One S
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC One S Pasívny držiak do auta pre HTC One S pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájanie

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC One SV
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC One SV Pasívny držiak do auta pre HTC One SV pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájanie

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC One V
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC One V Pasívny držiak do auta pre HTC One V (Primo, T320e) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej pol

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC One X
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC One X Pasívny držiak do auta pre HTC One X (S720e), One X+ pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej po

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC P3300 Artemis
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC P3300 Artemis Pasívny držiak do auta pre PDA HTC P3300 Artemis (MDA Compact III) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC P4550 TyTN II (Kaiser, MDA Vario III)
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC P4550 TyTN II (Kaiser, MDA Vario III) Pasívny držiak do auta pre PDA HTC P4550 TyTN II (Kaiser, MDA Vario III) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak môže byť použitý pre inštaláciu horizontálnej alebo ve

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Radar
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Radar Pasívny držiak do auta pre HTC Radar pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájanie

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC S730 (Wings)
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC S730 (Wings) Pasívny držiak do auta pre PDA HTC S730 (Wings) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC S740 (Rose)
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC S740 (Rose) Pasívny držiak do auta pre PDA HTC S740 (Rose) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak môže byť použitý pre inštaláciu horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Sensation
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Sensation Pasívny držiak do auta pre HTC Sensation/Sensation XE pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej p

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Sensation XL
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Sensation XL Pasívny držiak do auta pre HTC Sensation XL pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Nap

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Snap
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Snap Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Snap pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak môže byť použitý pre inštaláciu horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Tattoo
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Tattoo Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Tattoo pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Titan
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Titan Pasívny držiak do auta pre HTC Titan pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájanie

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Touch Cruise (Polaris)
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Touch Cruise (Polaris) Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Touch Cruise (Polaris) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikáln

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Touch Diamond (P3700)
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Touch Diamond (P3700) Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Touch Diamond (P3700) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálne

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Touch Diamond2
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Touch Diamond2 Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Touch Diamond 2 (Topaz), T-Mobile MDA Compact V pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v hori

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Touch Dual (Nike)
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Touch Dual (Nike) Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Touch Dual (Nike) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra.

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Touch HD
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Touch HD Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Touch HD pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Nap

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Touch Pro (MDA Vario IV)
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Touch Pro (MDA Vario IV) Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Touch Pro (MDA Vario IV) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertiká

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Touch Pro2 (Rhodium)
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Touch Pro2 (Rhodium) Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Touch Pro (Rhodium) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Touch2
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Touch2 Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Touch2 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napáj

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Trophy (Spark)
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Trophy (Spark) Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Trophy (Spark) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej poloh

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC U11
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC U11 Pasívny držiak do auta pre HTC U11 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Napájanie te

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Wildfire (Buzz)
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Wildfire (Buzz) Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Wildfire (Buzz), A3333 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikáln

26 € / 31 €
Pasívny držiak pre HTC Wildfire S
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Wildfire S Pasívny držiak do auta pre PDA HTC Wildfire S pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. N

26 € / 31 €
Pasívny držiak do auta pre HTC Flyer
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre HTC Flyer pasívny držiak do auta pre HTC Flyer pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. HTC Flyer môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho vyberať. Držiak môžete natočiť do horiz

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre HTC Nexus 9
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre HTC Nexus 9 pasívny držiak do auta pre tablet HTC Nexus 9 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. HTC Nexus 9 môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho vyberať. Držiak môžete natoč

36 € / 43 €
Pasívny držiak HTC Flyer - MultiStand
Obrázok produktu Pasívny držiak HTC Flyer - MultiStand všestranný držiak pre HTC Flyer je určený pre tých, ktorí používajú iPad 2 na rôznych miestach. HTC Flyer môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držiak na stôl, pričom môžete HTC Flyer jednodu

49 € / 58 €
Pasívny držiak pre HTC Flyer s uzamykaním
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Flyer s uzamykaním pasívny držiak do auta pre HTC Flyer s uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. HTC Flyer sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím je chránený voči odcudzeniu alebo voči vypadnutiu pri havárii. Napá

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre HTC Flyer s uzamykaním II.
Obrázok produktu Pasívny držiak pre HTC Flyer s uzamykaním II. pasívny držiak do auta pre HTC Flyer s pružinovým uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. HTC Flyer sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím je chránený voči vypadnutiu pri havárii. HTC flyer je mo

69 € / 82 €

Aktívne držiaky - s nabíjaním

Aktívny držiak pre HTC 10
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC 10 Aktívny držiak do auta pre HTC 10 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napájaný od

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC 8S
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC 8S Aktívny držiak do auta pre smartfón HTC 8S s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky nap

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC 8X
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC 8X Aktívny držiak do auta pre smartfón HTC 8X s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky nap

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Desire (Bravo)
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire (Bravo) Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Desire (Bravo) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automati

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Desire 500
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire 500 Aktívny držiak do auta pre HTC Desire 500 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Desire C
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire C Aktívny držiak do auta pre smartfón HTC Desire C s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automatic

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Desire HD
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire HD Aktívny držiak do auta pre HTC Desire HD s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napáj

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Desire S
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire S Aktívny držiak do auta pre HTC Desire S s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napája

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Desire X
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire X Aktívny držiak do auta pre smartfón HTC Desire X s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automatic

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Desire Z
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire Z Aktívny držiak do auta pre HTC Desire Z s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napája

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC EVO 3D
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC EVO 3D Aktívny držiak do auta pre HTC EVO 3D s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napájaný

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC HD mini
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC HD mini Aktívny držiak do auta pre PDA HTC HD mini s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky nap

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC HD2
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC HD2 Aktívny držiak do auta pre PDA HTC HD2 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napájan

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC HD7
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC HD7 Aktívny držiak do auta pre HTC HD7 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napájaný od

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Hero
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Hero Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Hero s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napája

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Incredible S
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Incredible S Aktívny držiak do auta pre HTC Incredible S s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky na

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Legend
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Legend Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Legend s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Magic
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Magic Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Magic s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napáj

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Mozart
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Mozart Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Mozart s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC One
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One Aktívny držiak do auta pre HTC One (M7) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napája

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC One (M8)
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One (M8) Aktívny držiak do auta pre HTC One (M8) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napája

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC One M9
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One M9 Aktívny držiak do auta pre HTC One M9 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napájaný

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC One mini
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One mini Aktívny držiak do auta pre HTC One mini s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napája

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC One S
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One S Aktívny držiak do auta pre HTC One S s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napájaný

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC One SV
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One SV Aktívny držiak do auta pre HTC One SV s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napájaný

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC One V
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One V Aktívny držiak do auta pre HTC One V (Primo, T320e) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automa

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC One X
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One X Aktívny držiak do auta pre HTC One X (S720e), One X+ s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je autom

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC P3300 Artemis
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC P3300 Artemis Aktívny držiak do auta pre PDA HTC P3300 Artemis (MDA Compact III) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Te

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC P3450 Touch (Elf)
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC P3450 Touch (Elf) Aktívny držiak do auta pre PDA HTC P3450 Touch (Elf) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je autom

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC P3600 Trinity, Orange SPV M700 Navigator
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC P3600 Trinity, Orange SPV M700 Navigator Aktívny držiak do auta pre PDA HTC P3600 Trinity (Orange SPV M700 Navigator) s napájaním cez konektor zapaľovača. PDA je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V.

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC P4350 Herald
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC P4350 Herald Aktívny držiak do auta pre PDA HTC P4350 Herald s napájaním cez konektor zapaľovača. PDA je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V.

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Radar
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Radar Aktívny držiak do auta pre HTC Radar s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napájaný

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC S710 Vox
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC S710 Vox Aktívny držiak do auta pre PDA HTC S710 Vox s napájaním cez konektor zapaľovača. PDA je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V.

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC S730 (Wings)
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC S730 (Wings) Aktívny držiak do auta pre PDA HTC S730 (Wings) s napájaním cez konektor zapaľovača. PDA je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak môže byť použitý pre inštaláciu horizontálnej alebo vertikálnej pol

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC S740 (Rose)
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC S740 (Rose) Aktívny držiak do auta pre PDA HTC S740 (Rose) s napájaním cez konektor zapaľovača. PDA je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak môže byť použitý pre inštaláciu horizontálnej alebo vertikálnej polo

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Sensation
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Sensation Aktívny držiak do auta pre HTC Sensation/Sensation XE s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je auto

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Sensation XL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Sensation XL Aktívny držiak do auta pre HTC Sensation XL s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky na

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Snap
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Snap Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Snap s napájaním cez konektor zapaľovača. PDA je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak môže byť použitý pre inštaláciu horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Tattoo
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Tattoo Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Tattoo s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Titan
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Titan Aktívny držiak do auta pre HTC Titan s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napájaný

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Touch Cruise (Polaris)
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Touch Cruise (Polaris) Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Touch Cruise (Polaris) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Touch Diamond (P3700)
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Touch Diamond (P3700) Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Touch Diamond (P3700) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je a

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Touch Diamond2
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Touch Diamond2 Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Touch Diamond 2 (Topaz), T-Mobile MDA Compact V s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo verti

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Touch Dual (Nike)
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Touch Dual (Nike) Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Touch Dual (Nike) s napájaním cez konektor zapaľovača. Podpora napätia 12/24V. Držiak môže byť použitý pre inštaláciu horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Touch HD
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Touch HD Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Touch HD s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky na

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Touch Pro (MDA Vario IV)
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Touch Pro (MDA Vario IV) Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Touch Pro (MDA Vario IV) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón j

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Touch Pro2 (Rhodium)
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Touch Pro2 (Rhodium) Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Touch Pro2 (Rhodium) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je au

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Touch2
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Touch2 Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Touch2 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napá

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Trophy (Spark)
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Trophy (Spark) Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Trophy (Spark) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automati

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC TyTN II (Kaiser, MDA Vaio III)
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC TyTN II (Kaiser, MDA Vaio III) Aktívny držiak do auta pre PDA HTC P4450 TyTN II (Kaiser, MDA Vario III) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej pol

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC TyTN, SPV M3100, MDA Vario II
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC TyTN, SPV M3100, MDA Vario II Aktívny držiak do auta pre PDA HTC TyTN (SPV M3100, MDA Vario II) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Tel

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC U11
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC U11 Aktívny držiak do auta pre HTC U11 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napájaný od

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Wildfire (Buzz)
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Wildfire (Buzz) Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Wildfire (Buzz), A3333 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre HTC Wildfire S
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Wildfire S Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Wildfire S s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky

49 € / 58 €
Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Hero
Obrázok produktu Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Hero Aktívny držiak s redukciou 3 v 1 pre PDA HTC Hero umožňuje pripojenie nabíjačky s miniUSB konektorom, originálnych slúchadiel HTC a je vybavený tiež konektorom 3,5 mm, ktorý umožňuje využívať audio výstup zariadenia pro pripojenie napríklad do autorá

52 € / 62 €
Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Magic
Obrázok produktu Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Magic Aktívny držiak s redukciou 3 v 1 pre PDA HTC Magic umožňuje pripojenie nabíjačky s miniUSB konektorom, originálnych slúchadiel HTC a je vybavený tiež konektorom 3,5 mm, ktorý umožňuje využívať audio výstup zariadenia pro pripojenie napríklad do autor

52 € / 62 €
Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Touch Cruise (Polaris)
Obrázok produktu Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Touch Cruise (Polaris) Aktívny držiak s redukciou 3 v 1 pre PDA HTC Touch Cruise (Polaris) umožňuje pripojenie nabíjačky s miniUSB konektorom, originálnych slúchadiel HTC a je vybavený tiež konektorom 3,5 mm, ktorý umožňuje využívať audio výstup zariadenia pro pripojenie n

52 € / 62 €
Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Touch Diamond (P3700)
Obrázok produktu Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Touch Diamond (P3700) Aktívny držiak s redukciou 3 v 1 pre PDA HTC Touch Diamond (P3700) umožňuje pripojenie nabíjačky s miniUSB konektorom, originálnych slúchadiel HTC a je vybavený tiež konektorom 3,5 mm, ktorý umožňuje využívať audio výstup zariadenia pro pripojenie na

52 € / 62 €
Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Touch Diamond2
Obrázok produktu Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Touch Diamond2 Aktívny držiak s redukciou 3 v 1 pre PDA HTC Touch Diamond 2 (Topaz), T-Mobile MDA Compact V umožňuje pripojenie nabíjačky s miniUSB konektorom, originálnych slúchadiel HTC a je vybavený tiež konektorom 3,5 mm, ktorý umožňuje využívať audio výstup za

52 € / 62 €
Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Touch HD
Obrázok produktu Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Touch HD momentálne nedostupný
Aktívny držiak s redukciou 3 v 1 pre PDA HTC Touch HD umožňuje pripojenie nabíjačky s miniUSB konektorom, originálnych slúchadiel HTC a je vybavený tiež konektorom 3,5 mm, ktorý umožňuje využívať audio výstup zariadenia p

52 € / 62 €
Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Touch Pro (MDA Vario IV)
Obrázok produktu Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Touch Pro (MDA Vario IV) Aktívny držiak s redukciou 3 v 1 pre PDA HTC Touch Pro (MDA Vario IV) umožňuje pripojenie nabíjačky s miniUSB konektorom, originálnych slúchadiel HTC a je vybavený tiež konektorom 3,5 mm, ktorý umožňuje využívať audio výstup zariadenia pro pripojenie

52 € / 62 €
Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Touch Pro2 (Rhodium)
Obrázok produktu Aktívny 3-in-1 držiak pre HTC Touch Pro2 (Rhodium) Aktívny držiak s redukciou 3 v 1 pre PDA HTC Touch Pro2 (Rhodium) umožňuje pripojenie nabíjačky s miniUSB konektorom, originálnych slúchadiel HTC a je vybavený tiež konektorom 3,5 mm, ktorý umožňuje využívať audio výstup zariadenia pro pripojenie nap

52 € / 62 €
Aktívny držiak pre HTC TyTN, SPV M3100, MDA Vario II horizontálny
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC TyTN, SPV M3100, MDA Vario II horizontálny Aktívny držiak do auta pre PDA HTC TyTN (SPV M3100, MDA Vario II) s umiestnením v horizontálnej polohe, s napájaním cez konektor zapaľovača. PDA je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaku. Podpora napätia 12/24V.

52 € / 62 €
Aktívny držiak do auta pre HTC Nexus 9
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre HTC Nexus 9 Aktívny držiak do auta pre tablet HTC Nexus 9 s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svet

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre HTC 10 USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC 10 USB+CL Aktívny držiak do auta pre HTC 10 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napájaný od

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre HTC One (M8) USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One (M8) USB+CL Aktívny držiak do auta pre HTC One (M8) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napája

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre HTC One M9 USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One M9 USB+CL Aktívny držiak do auta pre HTC One M9 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napájaný

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre HTC One pre použitie s puzdrom
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One pre použitie s puzdrom Aktívny držiak do auta pre HTC One (M7) s puzdrom skin (Hard Shell) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.T

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre HTC U11 USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC U11 USB+CL Aktívny držiak do auta pre HTC U11 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napájaný od

59 € / 70 €
Aktívny držiak do auta pre HTC Nexus 9 USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre HTC Nexus 9 USB+CL Aktívny držiak do auta pre tablet HTC Nexus 9 s napájaním cez konektor zapaľovača alebo s pripojením priamo cez USB. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na dis

65 € / 78 €
Aktívny držiak pre HTC 10 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC 10 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC 10 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC 8S s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC 8S s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre smartfón HTC 8S určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC 8X s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC 8X s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre smartfón HTC 8X určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Desire (Bravo) s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire (Bravo) s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Desire (Bravo) určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Mož

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Desire 500 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire 500 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC Desire 500 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Desire C s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire C s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre smartfón HTC Desire C určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možn

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Desire HD s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire HD s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC Desire HD určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Desire S s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire S s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC Desire S určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umies

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Desire X s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire X s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre smartfón HTC Desire X určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možn

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Desire Z s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire Z s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC Desire Z určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umies

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC EVO 3D s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC EVO 3D s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC EVO 3D určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestn

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC HD mini s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC HD mini s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC HD mini určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC HD2 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC HD2 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC HD2 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiest

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC HD7 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC HD7 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC HD7 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestneni

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Hero s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Hero s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Hero určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umies

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Incredible S s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Incredible S s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC Incredible S určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť u

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Legend s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Legend s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Legend určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Magic s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Magic s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Magic určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Mozart s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Mozart s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Mozart určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One (M8) s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One (M8) s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One (M8) určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umies

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One M9 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One M9 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One M9 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestn

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One mini s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One mini s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One mini určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umies

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One (M7) určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umies

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One S s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One S s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One S určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestne

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One SV s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One SV s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One SV určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestn

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One USB+CL Aktívny držiak do auta pre HTC One (M7) s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je automaticky napája

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One V s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One V s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One V (Primo, T320e) určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One X s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One X s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One X (S720e), One X+ určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Radar s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Radar s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC Radar určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestne

69 € / 82 €

Držiaky pre použitie s káblom

Držiaky pre použitie s puzdrom

Držiaky pre pevnú montáž (s Molex adaptérom)

Aktívny držiak pre HTC 10 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC 10 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC 10 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC 8S s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC 8S s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre smartfón HTC 8S určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC 8X s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC 8X s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre smartfón HTC 8X určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Desire (Bravo) s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire (Bravo) s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Desire (Bravo) určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Mož

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Desire 500 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire 500 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC Desire 500 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Desire C s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire C s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre smartfón HTC Desire C určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možn

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Desire HD s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire HD s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC Desire HD určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Desire S s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire S s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC Desire S určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umies

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Desire X s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire X s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre smartfón HTC Desire X určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možn

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Desire Z s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Desire Z s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC Desire Z určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umies

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC EVO 3D s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC EVO 3D s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC EVO 3D určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestn

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC HD mini s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC HD mini s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC HD mini určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC HD2 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC HD2 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC HD2 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiest

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC HD7 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC HD7 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC HD7 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestneni

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Hero s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Hero s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Hero určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umies

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Incredible S s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Incredible S s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC Incredible S určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť u

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Legend s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Legend s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Legend určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Magic s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Magic s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Magic určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umie

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Mozart s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Mozart s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Mozart určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One (M8) s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One (M8) s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One (M8) určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umies

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One M9 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One M9 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One M9 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestn

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One mini s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One mini s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One mini určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umies

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One (M7) určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umies

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One S s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One S s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One S určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestne

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One SV s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One SV s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One SV určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestn

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One V s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One V s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One V (Primo, T320e) určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. M

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC One X s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC One X s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC One X (S720e), One X+ určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Radar s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Radar s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC Radar určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestne

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Sensation s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Sensation s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC Sensation/Sensation XE určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo.

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Sensation XL s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Sensation XL s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC Sensation XL určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť u

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Tattoo s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Tattoo s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Tattoo určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umi

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Titan s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Titan s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC Titan určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestne

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Touch Pro2 (Rhodium) s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Touch Pro2 (Rhodium) s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Touch Pro2 (Rhodium) určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetl

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Touch2 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Touch2 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Touch2 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť um

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Trophy (Spark) s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Trophy (Spark) s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Trophy (Spark) určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Mož

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC TyTN, SPV M3100, MDA Vario II s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC TyTN, SPV M3100, MDA Vario II s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC TyTN (SPV M3100, MDA Vario II) určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrá

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC U11 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC U11 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre HTC U11 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestneni

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Wildfire S s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Wildfire S s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre PDA HTC Wildfire S určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre HTC Nexus 9 s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre HTC Nexus 9 s Molex kon Aktívny držiak do auta pre HTC Nexus 9 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do opt

79 € / 94 €

O výrobcovi Brodit

Švédska spoločnosť Brodit sa špecializuje na výrobu produktov pre uchytenie mobilných zariadení (PDA, mobilné telefóny, GPS navigácie, MP3 prehrávače, LCD displeje, odolné terminály, krátkovlnné vysielačky...) v autách, motocykloch, bicykloch, lodiach a pod. K hlavným výhodám produktov patrí predovšetkým jednoduchá montáž bez poškodenia palubnej dosky a rozsiahly sortiment pre každé zariadenie a akýkoľvek model auta. Vďaka unikátnemu výrobnému postupu, pri ktorom sú použité špičkové technológie, vynikajú držiaky svojou vysokou kvalitou a schopnosťou vytvoriť bezpečné prostredie pre riadenie.

© Copyright 1998-2022 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.