Withings Pulse HR Health & fitness tracker

Withings Pulse HR - Health & fitness tracker

Pulse HR je pokročilý monitor aktivity a spánku s telom vyrobeným z nerezovej ocele a tvrdeného polykarbonátu. Má dotykový OLED displej, ktorý zobrazuje, čas, namerané údaje a rozšírené notifikácie. Je vodotesný, vhodný aj na plávanie. Sleduje pulz počas cvičení ale počas dňa a noci. Využíva GPS v smartfóne, čo umožňuje sledovať informácie závislé na polohe - vzdialenosť, rýchlosť a výšku. Tento tenký, štýlový prístroj sleduje Vašu aktivitu - spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť a počet krokov. V noci sleduje kvalitu Vášho spánku. Výdrž na batérie je až 20 dní.

Navrhnutý tak, aby vydržal

Pulse HR je pokročilý sledovač činnosti, ktorý vám umožňuje bez námahy sledovať každodenné aktivity a tréningy. Zahŕňa nepretržité sledovanie srdcovej frekvencie, ktoré vám pomôže získať čo najviac z tréningov, pripojený systém GPS na mapovanie vašej trasy a automatické sledovanie spánku s denným skóre spánku. Navyše môžete zostať v spojení s tým, čo je dôležité s plne prispôsobiteľnými upozorneniami pre smartfóny.

Kvalitné materiály

Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele z ušľachtilej ocele 316L a zosilneného polykarbonátového povlaku, Pulse HR je vybavený minimalistickým štýlom, ktorý dokáže obstáť v každodennom živote.

Dlhá výdrž na batérie

Pulse HR predbehne konkurenciu s batériou s dlhou životnosťou až 20 dní, takže môžete tráviť viac času pohybom a menej času nabíjaním.

Váš najväčší podporovateľ

Chodiť, behať, plávať: všetky denné aktivity sú automaticky zaznamenané, aby vám poskytli najlepší prehľad o cieľoch zdravia a dennej aktivity v aplikácii Health Mate, ktorá vám môže pomôcť inšpirovať sa každý deň k pokroku.

Osobný tréner

Zistite, ako vám Pulse HR môže pomôcť zlepšiť vašu fyzickú aktivitu.

Režim Multisport

Každá aktivita je iná: pri hraní futbalu alebo jogy nepracujete rovnakým spôsobom. Ak chcete sledovať tréning čo najpresnejšie, jednoducho podržte bočné tlačidlo a vyberte si z viac ako 30 aktivít. Spustí sa tak relácia a aktivuje sa nepretržitá srdcová frekvencia, aby ste mohli optimalizovať svoj tréning.

Pripojené GPS

Sledujte svoju trasu. Funkcia Connected GPS, ku ktorej máte prístup prostredníctvom smartfónu, vám poskytne mapu vašej relácie vrátane vzdialenosti, nadmorskej výšky a rýchlosti. Táto funkcia vyžaduje spojenie Bluetooth so smartfónom a služby určovania polohy musia byť zapnuté.

Dáta na dosah ruky


Merania sa automaticky synchronizujú s aplikáciou Health Mate, čo znamená, že môžete zobraziť výsledky pomocou ľahko čitateľných grafov. Zahŕňa čas strávený v každej zóne srdcovej frekvencie (svetlo, mierna, intenzívna a maximálna), aby vám pomohol sústrediť sa na tréningy a dosiahnuť skutočné výsledky. A s automatickým rozpoznaním 24/7 budú všetky vaše každodenné pohyby zaznamenané v aplikácii.

Dajte si dobrý nočný odpočinok

Poznanie vašich nocí vám môže pomôcť zlepšiť vaše dni.

Sledovanie cyklu spánku

Každé ráno bude Pulse HR poskytovať aktualizácie o nočnom spánku (light & deep sleep, prerušenia spánku) v aplikácii Health Mate. S funkciou Smart Wake-Up má skupina tichý vibračný alarm, ktorý vás môže prebudiť v optimálnom čase v spánkovom cykle, aby vám pomohol váš deň čo najlepšie začať.

Skóre spánku

Dĺžka nočného spánku nie je vždy zárukou kvality. Pozrite sa na vaše skóre spánku v aplikácii, keď sa zobudíte a získať pohľad na faktory, ktoré ovplyvňujú kvalitu vášho odpočinku, takže si ho môžete zlepšiť.

Notifikácie

Zostaňte v kontakte s tým, čo je dôležité, bez sústavného sledovania mobilu. Či už chcete vidieť hovory, texty, udalosti alebo vaše obľúbené aplikácie, môžete si vychutnať slobodu, ktorá prichádza s tým, že nebudete musieť vytiahnuť telefón z vrecka.

Perfektné párovanie

Pulse HR sa automaticky synchronizuje cez Bluetooth s bezplatnou aplikáciou Health Mate, ktorá je k dispozícii pre iOS a Android. Prezrite si svoje údaje o zdravotnom stave, zobrazte svoj pokrok, získajte osobné poradenstvo a získajte extra motiváciu na dosiahnutie svojich cieľov.

Technická špecifikácia

kompatibilita
iPhone, iPad alebo iPod touch s iOS 10 alebo novším
Smartphone / tablet s operačným systémom Android 6 alebo novším
Nie je možné nastaviť z počítača
konektivita
Bluetooth LE. Ak chcete využívať funkčnosť Pripojené GPS, musíte povoliť pripojenie Bluetooth s nastaveniami umiestnenia

Sledovanie aktivity a spánku

Chôdza a beh
Kroky, vzdialenosť, kalórie
Tep srdca
Údery za minútu
Pripojené GPS
Vzdialenosť, tempo a nadmorská výška
plávanie
Trvanie relácie, kalórie
spánok
Hlboké a ľahké fázy spánku, prerušenia spánku

Tracker

materiály
Zadný kryt z nerezovej ocele 316L
Vrchný kryt z kaleného polykarbonátu
Eloxované hliníkové pánty
Silikónové manžety: zapadajú zápästia až do 200mm / 7,9 "\ t
Vodotesnosť do 50 m (165 stôp)
Rozmery a hmotnosť
Šírka zariadenia: 18,16 mm
Hrúbka zariadenia: 10,45 mm
Výška zariadenia: 44,4 mm
Výška zariadenia (vrátane náramku): 252,5 mm (minimálna veľkosť zápästia: 140 mm (5,5 palca), maximálna veľkosť zápästia: 200 mm (7,9 palca))
Hmotnosť: 45 g
displej
OLED displej zobrazuje upozornenia na telefón, srdcovú frekvenciu, kroky, vzdialenosť, kalórie, aktivity a nastavenia alarmov
Režim cvičenia zobrazuje časovač a tepovú frekvenciu (nepretržité sledovanie)
Oznámenia zobrazujú ukážky prichádzajúcich hovorov, textových správ, udalostí kalendára a aplikácií
Jedno nabitie batérie trvá
Až 20 dní pri normálnom používaní
Až 5 dní v režime tréningu
Doba nabíjania
Približne 2 hodiny až 100%
Približne 1 hodina až 80%
Ukladanie a pamäť
Bezplatné a neobmedzené online ukladanie dát s účtom Withings
5 dní lokálneho ukladania dát medzi synchronizáciami
app
Aplikácia Health Mate pre iOS a Android
Webový panel
Nastavenie alarmu, cieľ aktivity, prispôsobenie obrazoviek prostredníctvom aplikácie
Návod na použitie
Zapnite obrazovku Pulse HR zvýšením zápästia alebo stlačením bočného tlačidla. Ťuknutím na obrazovku alebo stlačením bočného tlačidla môžete prechádzať údajmi - dátum, tepová frekvencia, kroky, vzdialenosť, spálené kalórie a čas budenia.
Ťuknutím na obrazovku alebo stlačením bočného tlačidla môžete prehľadávať funkcie Pulse HR. Spustite režim cvičenia s dlhým stlačením tlačidla na bočnej strane, kliknutím prejdite a vyhľadajte svoju aktivitu a dlhým stlačením znova vyberte. Spustenie režimu tréningu aktivuje pripojenú funkciu GPS pri spustení.
senzor
HR meranie pomocou fotopletyzmografie (PPG), ktorá monitoruje srdcovú frekvenciu pomocou zelených LED svetiel na zistenie variácií v úrovni krvi v zápästí
Vysoko presný 3-osový akcelerometer MEMS
Svetelný senzor

Obsah dodávky:
  • Withings Pulse HR
  • Magnetický nabíjací kábel
  • Rýchla príručka 

Video:

Obrázky produktu:

Withings Pulse HR
Pokročilý monitor aktivity a spánku s telom vyrobeným z nerezovej ocele a tvrdeného polykarbonátu. Má dotykový OLED displej, ktorý zobrazuje, čas, namerané údaje a rozšírené notifikácie. Je vodotesný, vhodný aj na plávanie. Sleduje pulz počas cvičení ale počas dňa a noci. Využíva GPS v smartfóne, čo umožňuje sledovať informácie závislé na polohe - vzdialenosť, rýchlosť a výšku. Tento tenký, štýlový prístroj sleduje Vašu aktivitu - spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť a počet krokov. V noci sleduje kvalitu Vášho spánku. Výdrž na batérie je až 20 dní.

teraz iba  99 € / 119 €
   108 €

Videonávody:

Úvodné nastavenie Pulse HR

Ako používať Pulse HR

Ako používať mód Cvičenie a pripojené GPS

Ako používať mód Nevyrušovať

Ako vymeniť náramok na Pulse HR

O výrobcovi Withings

Spoločnosť Withings vytvára inteligentné produkty a aplikácie, ktoré umožňujú postarať sa o seba a svojich blízkych novým a jednoduchým spôsobom. Využitím sieťových zdrojov Withings poskytuje zariadeniam prístup k nekonečnej výpočtovej a úložnej kapacite bez dodatočných nákladov, čím za zariadenia stávajú inteligentnými, pripojenými zariadeniami. Od roku 2009 rozširuje tieto výhody na širokú škálu lifestylových, jednoducho používaných zariadení. Pomocou mobilných telefónov a počítačov umožňuje prístup k jeho platforme a ekosystému, ktorý tvorí viac ako 100 partnerských aplikácií a zariadení, ktoré poskytujú užívateľom úplne novú dimenziu.

© Copyright 1998-2022 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.