Notebooky a počítače Apple

Menu

Spoločnosť SYNETICS s.r.o. je autorizovaný predajca produktov Apple. Odborne Vás obslúžia naši vyskolení zamestnanci s certifikátom Apple Product Professional, poradíme Vám pri výbere vhodného produktu, predvedieme Vám výrobok a oboznámime Vás dôkladne s jeho fukcionalitou. Zároveň patríme medzi významných predajcov PC notebookov (na platforme Windows). Rovnako dobre teda rozumieme obom platformám. Nie je pre nás problém pomôcť Vám pri prechode z Windows na Mac, dokážeme Vám pomôcť pri konverzii dát z Outlooku, nájdeme vhodnú alternatívu Windows programu pod MAC OS X, alebo vás naučime pracovať s oboma operačnými systémami naraz. Nastaviť synchronizáciu s PDA (Windows Mobile, Palm OS) alebo mobilným telefónom, pripojiť Vás na Internet cez mobil, dátovú kartu alebo modem je pre nás hračka. Medzi bonusy, ktoré od nás dostanete zadarmo ku každému Macu je plnohodnotný kancelársky balik (v slovenčine).

Viac informácií o produktoch Apple nájdete tu.

 iPod

iPod shuffle iPod nano iPod classic iPod touch

Apple TV
Time Capsule
Airport

 Mac
 

       
 MacBook Air  MacBook Pro  Mac mini  iMac  Mac Pro

Novinky Apple:

Stránka 1 z 3  > >>

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Apple MacBook Pro 16

Nový MacBook Pro so strhujúcim 16" displejom, superrychlým procesorom, grafikou novej generácie, veľkou kapacitou batérie, Magic Keyboard a ohromným úložiskom.

Apple iPhone 11 (Pro)

Nové iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max a ďalšie modely s príslušenstvom.

Apple iPad 2019

Tablety Apple iPad 2019 a ďalšie aktuálne modely.

Apple MacBook Pro 2016

Akcia: + zadarmo bluetooth reproduktor JBL GO! Notebooky Apple MacBook Pro u nás dostanete s bezplatnými službami (zaučenie, prenos dát) a bonusmi navyše.

BeeWi Smart Home

Doplnky pre inteligentný domov. Ušetrite za el. energiu, prispôsobte si domácu atmosféru inteligentnými žiarovkami a zistite, kde sa Vaše veci práve nachádzajú.

Príslušenstvo pre ochranu a dobíjanie iPhone 6

Vybrali sme špeciálne outdoorové puzdra pre iPhone 6, ktoré ochránia Váš iPhone aj pri nešetrnom zaobchádzaní. A powerbanky do prírody aj do mesta.

COGITO FIT watch

Elegantné ručičkové hodinky so vstavaným monitorom aktivity a s notifikáciami priamo na ciferníku.

Olloclip - objektívy pre iPhone

Najkvalitnejšie objektívy pre iPhone. Pre ešte lepšie fotenie s iPhonom.

Elgato Eve

Elgato Eve Vám umožní mať prehľad o Vašom domácom prostredí, vonkajšom prostredí, stave jednotlivých dverí, okien, odsleduje spotrebu energie, alebo Vám umožní ovládať spotrebiče.

Stránka 1 z 3  > >>

© Copyright 1998-2022 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.