Notebooky a počítače Apple

Menu

Spoločnosť SYNETICS s.r.o. je autorizovaný predajca produktov Apple. Odborne Vás obslúžia naši vyskolení zamestnanci s certifikátom Apple Product Professional, poradíme Vám pri výbere vhodného produktu, predvedieme Vám výrobok a oboznámime Vás dôkladne s jeho fukcionalitou. Zároveň patríme medzi významných predajcov PC notebookov (na platforme Windows). Rovnako dobre teda rozumieme obom platformám. Nie je pre nás problém pomôcť Vám pri prechode z Windows na Mac, dokážeme Vám pomôcť pri konverzii dát z Outlooku, nájdeme vhodnú alternatívu Windows programu pod MAC OS X, alebo vás naučime pracovať s oboma operačnými systémami naraz. Nastaviť synchronizáciu s PDA (Windows Mobile, Palm OS) alebo mobilným telefónom, pripojiť Vás na Internet cez mobil, dátovú kartu alebo modem je pre nás hračka. Medzi bonusy, ktoré od nás dostanete zadarmo ku každému Macu je plnohodnotný kancelársky balik (v slovenčine).

Viac informácií o produktoch Apple nájdete tu.

 iPod

iPod shuffle iPod nano iPod classic iPod touch

Apple TV
Time Capsule
Airport

 Mac
 

       
 MacBook Air  MacBook Pro  Mac mini  iMac  Mac Pro

Novinky Apple:

Stránka 1 z 3  > >>

Apple MacBook Pro 2016

Akcia: + zadarmo bluetooth reproduktor JBL GO! Notebooky Apple MacBook Pro u nás dostanete s bezplatnými službami (zaučenie, prenos dát) a bonusmi navyše.

BeeWi Smart Home

Doplnky pre inteligentný domov. Ušetrite za el. energiu, prispôsobte si domácu atmosféru inteligentnými žiarovkami a zistite, kde sa Vaše veci práve nachádzajú.

Príslušenstvo pre ochranu a dobíjanie iPhone 6

Vybrali sme špeciálne outdoorové puzdra pre iPhone 6, ktoré ochránia Váš iPhone aj pri nešetrnom zaobchádzaní. A powerbanky do prírody aj do mesta.

COGITO FIT watch

Elegantné ručičkové hodinky so vstavaným monitorom aktivity a s notifikáciami priamo na ciferníku.

Olloclip - objektívy pre iPhone

Najkvalitnejšie objektívy pre iPhone. Pre ešte lepšie fotenie s iPhonom.

Elgato Eve

Elgato Eve Vám umožní mať prehľad o Vašom domácom prostredí, vonkajšom prostredí, stave jednotlivých dverí, okien, odsleduje spotrebu energie, alebo Vám umožní ovládať spotrebiče.

Apple MacBook 12

Najtenší a najľahší notebook s 12” Retina displejom, plnohodnotnou klávesnicou a revolučným Force Touch trackpadom.

IZON View - kamera pre iOS

Bezpečnostná kamera s nočným videním pre iPhone, iPad a iPod Touch s prístupom odkiaľkoľvek.

MacBook Air 2014

Nové modely MacBook Air 2014 prinášajú vyšší výkon a o 100€ nižšiu cenu.

Apple iPad Air

Nový iPad Air u nás kúpite so zaujímavým príslušenstvom, ako sú napr. držiaky do auta vyrobené na mieru alebo príslušenstvo pre šport a zdravý životný štýl.

Stránka 1 z 3  > >>

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.