BeeWi Smart Home

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Doplnky pre inteligentný domov. Ušetrite za el. energiu, prispôsobte si domácu atmosféru inteligentnými žiarovkami a zistite, kde sa Vaše veci práve nachádzajú.


BeeWi Smart Home

BeeWi Smart Home

BeeWi Smart Home system Vám umožní nastaviť domácu atmosféru pomocou inteligentných žiaroviek, ušetrí Vám za elektrickú energiu vďaka inteligentnému zapínaniu spotrebičov alebo Vám pomôže nájsť veci, ako sú kľúče peňaženka a pod. Systém BeeWi Smart Home podporuje mobilné platformy iOS, Android a Windows Phone. Ak používate Smart Gateway, k príslušenstvu môžete pristupovať aj na diaľku cez web. HUB - Internet Gateway však nie je nutný na používanie. Všetky produkty môžete ovládať aj lokálne cez Bluetooth. BeeWi Smart Home system je tak najdostupnejší systém pre inteligentnú domácnosť.

BeeWi Smart Home:

  • Smart Internet Gateway - internetová brána, ktorá umožňuje komunikovať s doplnkami BeeWi na diaľku,
  • Smart Bulb - inteligentné žiarovky, ktoré môžete ovládať cez smartfón lokálne alebo na diaľku,
  • Smart Plug - inteligentná elektrická zásuvka s integrovaným teplomerom a snímačom pohybu,
  • Smart Temperature & Huminity sensor - inteligentný teplomer a vlhkomer pre použitie doma aj vonku,
  • Smart Tracker - chytrá kľúčenka, ktorá Vám pomôže zistiť, kde sa vaše veci práve nachádzajú.

Poskladajte si svoj systém BeeWi Smart Home:

Bluetooth Smart Tracker - chytrá kľúčenka
Táto inteligentná kľúčenka vám pomôže zistiť, kde sa vaše veci práve nachádzajú. Pripojte si ju napr. ku kľúčom, taške, autu alebo aj vašim deťom. Kľúčenka má funkciu alarmu - môžete ju jednoducho zavolať a ľahko tak zistiť jeho pozíciu. Ak sa od Smart Trackera vzdialite viac ako 30 m, telefón aj Smart Tracker Vás na to upozorní. Ak naopak hľadáte svoj telefón, stačí stlačiť tlačidlo na kľúčenke a telefón zazvoní. Tracker môžete tiež prepojiť s internetovou bránou Smart Gateway a dostávať napr. upozornenie, keď vaše dieťa dorazí domov.

24,9 € / 29 €
Smart LED Color Bulb - chytrá farebná žiarovka 4W GU10
Táto inteligentná žiarovka Vám umožní nastavovať svetelnú atmosféru vo Vašej domácnosti pomocou smartfónu. Nastavte si intenzizu osvetlenia, teplotu bielej farby, prípadne si vyberte jednu z 16 miliónov farieb. Žiarovka má tiež predprogramované režimy a režim pre vstávanie. Žiarovku(y) možete ovládať lokálne cez Bluetooth alebo na diaľku pomocou internetovej brány Smart Gateway. Závit GU10, 4W (ekvivalent 25W).

25 € / 30 €
Smart LED Color Bulb - chytrá farebná žiarovka 5W E14
Táto inteligentná žiarovka Vám umožní nastavovať svetelnú atmosféru vo Vašej domácnosti pomocou smartfónu. Nastavte si intenzizu osvetlenia, teplotu bielej farby, prípadne si vyberte jednu z 16 miliónov farieb. Žiarovka má tiež predprogramované režimy a režim pre vstávanie. Žiarovku(y) možete ovládať lokálne cez Bluetooth alebo na diaľku pomocou internetovej brány Smart Gateway. Závit E14, 5W (ekvivalent 40W).

25 € / 30 €
Smart LED Color Bulb - chytrá farebná žiarovka 7W E27
Táto inteligentná žiarovka Vám umožní nastavovať svetelnú atmosféru vo Vašej domácnosti pomocou smartfónu. Nastavte si intenzizu osvetlenia, teplotu bielej farby, prípadne si vyberte jednu z 16 miliónov farieb. Žiarovka má tiež predprogramované režimy a režim pre vstávanie. Žiarovku(y) možete ovládať lokálne cez Bluetooth alebo na diaľku pomocou internetovej brány Smart Gateway. Závit E27, 7W (ekvivalent 50W).

29 € / 34 €
Smart LED Color Bulb - chytrá farebná žiarovka 9W E27
Táto inteligentná žiarovka Vám umožní nastavovať svetelnú atmosféru vo Vašej domácnosti pomocou smartfónu. Nastavte si intenzizu osvetlenia, teplotu bielej farby, prípadne si vyberte jednu z 16 miliónov farieb. Žiarovka má tiež predprogramované režimy a režim pre vstávanie. Žiarovku(y) možete ovládať lokálne cez Bluetooth alebo na diaľku pomocou internetovej brány Smart Gateway. Závit E27, 9W (ekvivalent 60W).

29 € / 34 €
Smart Temperature & Humidity Sensor - chytrý teplomer a vlkomer
Tento inteligentný teplomer Vám umožní sledovať teplotu a vlhkosť doma aj vonku. Sleduje tiež históriu teploty za posledných 24 hodín alebo za týždeň. K teplomeru sa môžete pripojiť zo smartfónu cez Bluetooth alebo na diaľku pomocou internetovej brány Smart Gateway. Na diaľku možete napr. sledovať teplotu v miestnosti, vonku, alebo zistiť (podľa vlhkosti) či na danom mieste prší.

35 € / 42 €
Smart Plug - chytrá elektrická zásuvka
Táto inteligentná zásuvka Vám umožní ušetriť za energiu vďaka naplánovanej aktivácii a deaktivácii spotrebičov. Zásuvka Smart Plug má zabudovaný teplomer, ktorý umožňuje automaticky ovládať kúrenie podľa teploty. integrovaný snímač pohybu môže napr. zapnúť lampu alebo TV akonáhle prídete do miestnosti. Alebo si môžete nastaviť časové intervaly, kedy sa má zásuvka zapnúť/vypnúť. Zásuvku môžete ovládať zo smartfónu cez Bluetooth alebo na diaľku pomocou internetovej brány Smart Gateway. Na diaľku možete napr. sledovať teplotu v miestnosti alebo zapnúť kúrenie ešte pred príchodom na chatu.

39 € / 46 €
Bluetooth Smart Internet Gateway - Smart Home HUB
Internetová brána, ktorá Vám umožní ovládať všetko príslušenstvo Smart Home od BeeWi na diaľku. Majte svoj domov pod kontrolou, zatiaľ čo ste v práci alebo na dovolenke - vypnite / zapnite zásuvku, zistite teplotu v miestnosti alebo rozsvieťte- zhasnite žiarovku a predstierajte tak svoju prítomnosť. Akonáhle pripojíte bránu k internetu, môžete pripojiť aj všetky BeeWi Smart príslušenstvá, ktoré chcete sledovať.

55 € / 66 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.