jetBook mini e-Book Reader SK

JetBook mini eReader je unikátne zariadenie založené na technológii ECTACO. Táto malá „knižka“ s 5" displejom Vám umožní vziať si so sebou celú Vašu knižnicu. Desiatky, stovky alebo aj tisíce kníh môžete mať kdekoľvek pri sebe a nebudú vážiť viac ako 165g! Displej nemá podsvietenie tak ako LCD, čo znamená, že Vaše oči nebudú namáhané viac, ako pri čítaní klasického papiera. Ďalšou jeho výhodou je dobrá viditeľnosť aj na priamom slnku a pod takmer akýmkoľvek uhlom. Neuveriteľná výdrž na batérie pre až 90 hodín čítania a 2 roky v pohotovostnom režime.

Multijazyčná podpora

Jetbook mini podporuje mnoho jazykov ako napr: anglický, nemecký, francuzsky, taliansky, portugalsky, poľský a ruský. Avšak exkluzívne iba u nás ho dostanete aj so slovenským prostredím.  

Neuveriteľná výdrž batérie
JetBook mini eReader je veľmi tenký, ľahký a vďaka technológii ECTACO vydrží na jedno nabitie neuveriteľne dlhú dobu. Zariadenie spotrebováva väčšinu energie iba pri zmene zobrazovaného obsahu (pretočenie strany). Pokiaľ prístroj zobrazuje stále ten istý text, spotrebováva sa iba nepatrné množstvo energie. JetBook mini je prvý e-book reader na svete, ktorý používa 4 AAA (mikrotužkové) batérie (batérie Energizer sú súčasťou dodávky). Tie Vám umožnia prečítať stovky stránok textu pri plnom nabití. Konkrétne JetBook mini vydrží až 90 hodín nepretržitého čítania alebo až 2 roky v pohotovostnom režime.

Otáčanie obsahu do všetkých strán
Text si môžete natočiť do všetkých strán. Texty môžete čítať na výšku, na šírku, pripadne prispôsobiť JetBook mini podľa toho, či ho držíte v ľavej alebo v pravej ruke.

Softvér
JetBook mini eReader je veľmi jednoduché zariadenie s intuitívnym a rýchlym ovládaním. JetBook mini eReader tak môžete používať aj keď máte iba pár minút času, napríklad pri cestovaní vo vlaku a autobuse alebo na autobusovej zástavke. 
JetBook mini eReader disponuje USB 2.0 konektorom pre pripojenie k PC/MAC. Ku kopírovaniu súborov do JetBook mini eReader nepotrebujete žiadny softvér. Po pripojení k PC môžete do prístroja nielen nahrať svoje obľúbené knihy vo formáte TXT alebo FB2. Kompletný zoznam funkcií, ktoré JetBook mini eReader ponúka nájdete v špecifikácii. Medzi tie najdôležitejšie patrí prechod na ďalšiu/predchádzajúcu stránku, otvorenie knihy, zoznam kníh, skok na záložky, pridanie záložky alebo skok na požadovanú stránku.

Veľkosť písma
JetBook mini eReader sa dokáže perfektne prispôsobiť každému užívateľovi – v ponuke je celkom 6 rôznych veľkostí písma od tých najmenších, vďaka ktorým zobrazíte na jednej stránke najviac informácií až po tie obrovské, ktoré môžete čítať, ak máte slabší zrak.

Nastavenie textu
Medzi najdôležitejšie funkcie JetBook mini je podrobné nastavenie zobrazenia textu. Okrem veľkosti písma si môžete nastaviť zarovnanie textu, medzery medzi písmenami, zalomenie textu a možnosti nastavenia kódovania pre rôzne jazyky. JetBook mini podporuje diakritiku, takže zobrazenie textu s mäkčeňmi a dĺžňami je pre JetBook samozrejmosťou.

Podpora rôznych formátov 
JetBook mini eReader nemá núdzu o obsah. Prístroj natívne podporuje najpoužívanejšie formáty pre čítanie elektronických kníh (TXT, FB2). Vďaka dodávanému softvéru Calibre podporuje aj formáty LIT, MOBI, EPUB, HTML, PRC, RTF, PDB, PDF.

Herná konzola
JetBook mini eReader dostanete od nás s predinštalovanými hrami Tetris a Sudoku. Tie si môžete vychutnať na veľkom 5" displeji. JetBook mini tak nie je určený len na čítanie elektronických kníh, ale je to aj výborný zabávač na cesty.

Podpora času a dátumu 

Akcia!!!


K JetBooku od nás dostanete v hodnote 70 EUR zadarmo! Za výbornú cenu tak dostanete nielen čítačku elektronických kníh, ale aj profesionálny prekladový hovoriaci Anglicko-slovenský slovník pre Váš počítač. Prístup k špičkovej slovnej zásobe (400 000 slov) tak budete mať v aplikáciách MS Office, Outlook a pod.

V prípade, že potrebujete poradiť pri výbere vhodného eBook readera, slovníka, alebo iného zariadenia, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám zodpovieme Vaše otázky telefonicky na čísle 02/ 4564 7094 alebo emailom.

Technická špecifikácia

Displej 5" monochromatický TFT displej, nepodsvietený, vynikajúca čitateľnosť na slnku, pod lampou a pod. 
Rozlíšenie 640x480 bodov
Počet farieb 16 odtieňov šedej
Pamäť RAM podpora pamäťových SD kariet až do 2GB (cca 10.000 kníh)
Čítačka pamäťových kariet 1x slot SD™ (až do 2 GB)
Podpora formátov TXT, FB2 + (LIT, MOBI, EPUB, HTML, PRC, RTF, PDB, PDF cez Calibre)
Batérie 4 AAA (mikrotužkové) batérie (batérie Energizer sú súčasťou dodávky)
Kapacita batérie

až 90 hodín pri čítaní kníh, 2 roky v pohotovosti

Rozmery (VxŠxH)
Hmotnosť 165 g
Jazyková podpora Slovenčina, Angličtina, Nemčina, Ruština, Čeština, Poľština, Španielčina, Taliančina, Portugalčina...

Obsah balenia Jetbook mini:

  • JetBook mini e-Book Reader
  • 4x mikrotužkové AAA batérie Energizer
  • prepojovací USB kábel s PC
  • Softvér na konverziu a spravovanie elektronických kníh na CD
  • Anglicko-Slovenský hovoriaci slovník pre Windows na CD
  • návod na použitie

 Zdroje elektronických kníh:

http://www.palmknihy.cz/

http://zlatyfond.sme.sk/

http://4m.pilnik.sk/slovenske_e_knihy_celkom_zadarmo/

http://beletria.wgz.cz/

http://e-knihy.wgz.cz/

Kúpite TU!

jetBook mini e-Book Reader SK
Obrázok produktu jetBook mini e-Book Reader SK doporučujeme náhradu: JetBook Deluxe
+ bonusové hry Tetris a Sudoku
+ Anglicko-slovenský slovník pre Windows v hodnote 70 EUR zadarmo!
JetBook mini eReader je unikátne zariadenie založené na technológii ECTACO. Táto malá „knižka

119 € / 142 €
jetBook e-Book Reader Deluxe
Obrázok produktu jetBook e-Book Reader Deluxe + bonusový softvér na DVD pre MS Windows zadarmo! (slovníky: Anglicko-Slovenský, Nemecko-Slovenský slovník, frazeologické príručky a SW na výuku jazyka FlashCards pre Anglický a Nemecký jazyk)
JetBook Deluxe je unikátne zariadenie založené na

teraz iba  135 € / 162 €
   169 €
jetBook e-Book Reader Lite
Obrázok produktu jetBook e-Book Reader Lite JetBook Lite je unikátne zariadenie založené na technológii ECTACO. Táto malá „knižka“ o hrúbke neuveriteľných 8 mm Vám umožní vziať si so sebou celú Vašu knižnicu. Desiatky, stovky alebo aj tisíce kníh môžete mať kdekoľvek pri sebe a nebudú vážiť vi

149 € / 178 €

Video:

Porovnanie čitateľnosti displeja JetBooku a Apple iPad vonku na slnku. (Nie je všetko zlato, čo sa blyští)

© Copyright 1998-2024 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.