C-Pen Dictionary Pen

C-Pen Dictionary PenC-Pen Dictionary Pen je skenovacie pero, ktoré nielen skenuje text, ale ho aj preloží a prečíta. Obsahuje 9 Oxfordských slovníkov. Jednoducho prejdite perom po slovíčku a pero zobrazí na displeji jeho definíciu a prečíta ho hlasom TTS. C-Pen Dictionary tiež umožňuje skenovanie textu, ktorý je ihneď rozpoznaný pomocou OCR. Podporuje jazyky: Angličtina, Nemčina, Francúzština, Taliančina, Ruština a Španielčina. Naskenovaný text je možné uložiť priamo do skenera a potom preniesť do PC, alebo je možné pero pripojiť k PC cez USB a priamo prenášať skenovaný text na miesto kurzora. Nie je potrebné pritom inštalovať žiadny softvér alebo ovládač. Stačí pero pripojiť a ukamžite môžete skenovať. Pero má tiež integrovaný hlasový záznamník a prehrávač zvuku/hudby s výstupom na slúchadlá.
Za malý doplatok si môžete objednať verziu Deluxe s Anglicko-Slovenským hovoriacim slovníkom pre Windows, rozšírenou zárukou (36/24m), slúchadlami, nabijačkou do siete a prednostnou technickou podporou.

C-Pen Dictionary Pen je nevyhnutná technologická pomôcka pre každého, kto používa v práci alebo sa učí  "druhý jazyk". Zabudovaná kamera a technológia OCR umožňuje vyhľadávanie alebo preklad slov bez nutnosti stlačenia jedného tlačidla. Stačí prejsť hrotom skenera cez slovo a okamžite sa zobrazí definícia a skener slovo (a aj definíciu) prečíta ľudským hlasom.

C-Pen Dictionary Pen obsahuje deväť (9) OXFORDských  akademických a "English Language Teaching" (ELT) slovníkov podporujúcich 6 rôznych jazykov. Je to úplne prenosné, vreckové zariadenie, ktoré vysloví vyhľadané slovo s prirodzeným hlasom text-to-speech.

C-Pen Dictionary Pen je tiež skener, ktorý zaznamenáva riadky textu, rozpozná ich technológiou OCR a uloží priamo v zariadení alebo ich prenesie do počítača s Windows, Mac OS alebo Linuxom, čo je ideálne pre študentov, učiteľov a odborníkov, ktorí potrebujú zaznamenávať vybrané informácie z textu.

Nepotrebujete nahrávať žiadny softvér do počítača so systémom Windows, Mac alebo Linux. Stačí pripojiť C-Pen k počítaču pomocou USB kábla a C-Pen Dictionary Pen sa zobrazí ako externý pevný disk. Prípadne môže C-Pen emulovať klávesnicu a prenášať text z papiera do akejkoľvek aplikácie v PC na miesto kurzora.

Medzi ďalšie vlastnosti patrí zabudovaný diktafón s prehrávaním.

Hlavné funkcie:

 • Vyhľadávanie a preklad slov v slovníku v šiestich rôznych jazykoch (Angličtina, Nemčina, Francúzština, Ruština, Taliančina a Španielčina).
 • Vypočujte si výslovnosť jednotlivých slov prirodzeným hlasom TTS.
 • Vyberanie a zaznamenávanie textu priamo do pamäte skenera (viac ako 2GB internej pamäte = tisícky strán).*
 • Pripojenie k PC Windows / Mac / Linux a nahrávanie textových súborov (bez nutnosti inštalácie softvéru).
 • Skenovanie priamo do textového kurzora na počítači s Windows / MAC / Linux (bez nutnosti inštalácie softvéru).*
 • Záznam a prehrávanie hlasových poznámok.
 • Možnosť aktualizácie firmvéru (zadarmo).

* - Podporované jazyky pre zaznamenávanie textu a skenovanie do PC sú: Angličtina, Nemčina, Francúzština, Ruština, Taliančina a Španielčina.

Podrobnosti

OCR Engine

C-Pen Dictionary Pen má zabudovaný ultra presný viacjazyčný OCR (optické rozpoznávanie znakov), ktoré Vám umožní zachytiť  a uložiť vybrané citácie, výpisky a bloky textu okamžite. Text je uložený v textových súboroch, ktoré sa potom dajú ľahko preniesť do počítača. Je to veľmi užitočné, najmä ak ste študent, učiteľ alebo profesionál pracujúci s cudzím jazykom. Jednoducho použite pero pre skenovanie slova, odseku alebo aj celých strán. Je to ľahké. Tým, že prevod textu prebieha p

Pozn: OCR v Dictionary Pen nepodporuje slovenčinu. Pri skenovaní slov s diakritikou sú rozpoznané slová bez diakritiky. Ak potrebujete skenovať text v slovenčine, doporučujeme OCR skenery Scan Marker Air alebo C-Pen TS1

Prevod textu na reč

C-Pen Dictionary Pen sa vyznačuje vysokou kvalitou hlasu text-to-speech (TTS). Použite ho výuku výslovnosti vyhľadávaného slova. Ak používate Anglicko-Anglický výkladový slovník (Collins Dictionary), je možné si nechať vypočuť aj anglický výklad daného slova.

Slovník

Nie ste si istý/á niektorým slovom? C-Pen Dictionary Pen obsahuje vysoko kvalitné elektronické slovníky z Oxfordu. Prejdite skenerom po slove (slovách) a okamžite sa zobrazí preklad (alebo výklad) slova. Dictionary Pen tiež zapamätá slová, ktoré Ste prekladali. Históriu prekladaných slov si môžete prezrieť priamo na displeji pera, alebo po pripojení k PC si môžete preniesť históriu prekladaných slov aj (s definíciami) preniesť do počítača ako textový súbor. Výuka cudzích slovíčok a tvorenie vlastného slovníka nebolo nikdy jednoduchšie ako teraz.

Audio

Štandardný 3,5 mm konektor je k dispozícii pre pripojenie Vašich obľúbených slúchadiel (vo verzii Deluxe sú slúchadlá pribalené). Vstavaný mikrofón (a samozrejme reproduktor a výstup na slúchadlá) umožňuje nahrávať zvuk, ako sú hlasové poznámky. Zvukové súbory sú uložené v prístroji, môžete si ich prehrať kedykoľvek. Môžete tiež nahrávať audio súbory do počítača.

USB rozhranie

Rozhranie USB sa používa na prenos súborov (USB disk), skenovanie textu na miesto kurzora (HID / Human vstupné zariadenie) a nabíjanie. Pracuje s OS Windows, Mac a Linux a nie je nutná žiadna inštalácia softvéru alebo ovládačov.

Vnútorná pamäť

C-Pen Dictionary Pen má približne 3GB užívateľskej pamäte, čo je dosť pre uloženie tisícov strán textu.

Technická špecifikácia

- OLED displej 256 * 64
- Pamäť 8GB (cca. 3 GB užívateľsky prístupnej)
- USB 2.0 High speed / Micro USB
- Konektor pre slúchadlá 3,5mm
- Batéria: 950 mAh
- Veľkosť skenovaného písma: 6,5 až 22 bodov
- Text uložený ako súbor TXT
- Menu: Anglické
- Jazyky (OCR / TTS / slovníky): angličtina, francúzština, nemčina, taliančina, ruština, španielčina
- Certifikácia CE, RoHS, FCC
- Rozmery: 135 x 33 x 19 mm,  Hmotnosť: 50 g

Slovníky:

– Oxford German Dictionary 3e (Anglicko-Nemecký)
– Oxford-Hachette French Dictionary 4e (Anglicko-Francúzsky)
– Oxford-Paravia Italian Dictionary 3e (Anglicko-Taliansky)
– Oxford Russian Dictionary 4e (Anglicko-Ruský)
– Oxford Spanish Dictionary 4e (Anglicko-Španielsky)
– Das grosse Oxford Wörterbuch 2e (Anglicko-Nemecký)
– Dictionnaire Oxford Poche pour apprendre l’anglais (Anglicko-Francúzsky)
– Diccionario Oxford Pocket para estudiantes de ingles 4e (Anglicko-Španielsky)
– Dizionario Oxford Study per studenti d’inglese 3e (Anglicko-Taliansky)
– Collins 30th Anniversary (Anglicko-Anglický výkladový)
– English-Chinese-English dictionary (Anglicko-čínsky)

Obsah balenia:

 • C-Pen Dictionary Pen
 • Ochranné puzdro
 • USB kábel
 • Návod na použitie

TIP: Ak chcete využiť C-Pen Dictionary Pen naplno, doporučujeme verziu Deluxe. C-Pen Dictionary Pen Deluxe obsahuje navyše:

 • Anglicko-Slovenský hovoriaci slovník pre Windows na CDROM
 • Nabijačku do siete na 220V
 • Slúchadlá
 • Rozšírenú záruku o 1 rok (36 mesiacov pre spotrebiteľov / 24 mesiacov pre firmy)
 • Technickú podporu v slovenčine emailom, telefonicky alebo osobne.

C-Pen Dictionary Pen
Skenovacie pero, ktoré nielen skenuje text, ale ho aj preloží a prečíta. Obsahuje 9 Oxfordských slovníkov. Jednoducho prejdite perom po slovíčku a pero zobrazí na displeji jeho definíciu a prečíta ho hlasom TTS. C-Pen Dictionary tiež umožňuje skenovanie textu, ktorý je ihneď rozpoznaný pomocou OCR. Podporuje jazyky: Angličtina, Nemčina, Francúzština, Taliančina, Ruština a Španielčina. Naskenovaný text je možné uložiť priamo do skenera a potom preniesť do PC, alebo je možné pero pripojiť k PC cez USB a priamo prenášať skenovaný text na miesto kurzora. Nie je potrebné pritom inštalovať žiadny softvér alebo ovládač. Stačí pero pripojiť a ukamžite môžete skenovať. Pero má tiež integrovaný hlasový záznamník a prehrávač zvuku/hudby s výstupom na slúchadlá.

259 € / 310 €
C-Pen Dictionary Pen Deluxe
+ rozšírená záruka 36/24 s technickou podporou, Anglicko-slovenský hovoriaci slovník pre Windows na CDROM, AC adapter, slúchadlá!
Skenovacie pero, ktoré nielen skenuje text, ale ho aj preloží a prečíta. Obsahuje 9 Oxfordských slovníkov. Jednoducho prejdite perom po slovíčku a pero zobrazí na displeji jeho definíciu a prečíta ho hlasom TTS. C-Pen Dictionary tiež umožňuje skenovanie textu, ktorý je ihneď rozpoznaný pomocou OCR. Podporuje jazyky: Angličtina, Nemčina, Francúzština, Taliančina, Ruština a Španielčina. Naskenovaný text je možné uložiť priamo do skenera a potom preniesť do PC, alebo je možné pero pripojiť k PC cez USB a priamo prenášať skenovaný text na miesto kurzora. Nie je potrebné pritom inštalovať žiadny softvér alebo ovládač. Stačí pero pripojiť a ukamžite môžete skenovať. Pero má tiež integrovaný hlasový záznamník a prehrávač zvuku/hudby s výstupom na slúchadlá.

299 € / 358 €

Vyberte si z ponuky mobilných scannerov C-Pen:

Scanner C-Pen 3.0
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.0 Ručný skener s pripojením cez USB/miniUSB - zberač informácií, ktorý číta text, číslice aj čiarové kódy a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbooku, elektronického prekladača a pod. Ideálny pre spojenie s prekladovým softvérom, OCR a pod. Pripoje

teraz iba  109 € / 130 €
   116 €
Scanner C-Pen TS1
Obrázok produktu Scanner C-Pen TS1 Nová edícia TS1 2.gen s novou skenovacou hlavou s rozlíšením až 600 DPI a s Dockom - kolískou na stôl v cene!
Nový vylepšený ručný skener s pripojením cez USB. Nová skenovacia hlava s rozlíšením až 600 DPI umožňuje ešte presnejšie a kvalitnej

teraz iba  109 € / 131 €
   119 €
Scanner C-Pen 3.0 + slovník
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.0 + slovník Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR a 3 ročná záruka!
Ručný skener s pripojením cez USB/miniUSB - zberač informácií, ktorý číta text, číslice aj čiarové kódy a prenáša ich do Vášho PC, notebooku,

139 € / 166 €
Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbooku, elektronického prekladača a pod. Ideálny pre spojenie s prekladovým softvérom, OCR a pod. Pripojenie

139 € / 166 €
Scanner C-Pen TS1 Deluxe
Obrázok produktu Scanner C-Pen TS1 Deluxe Nová edícia TS1 2.gen s novou skenovacou hlavou s rozlíšením až 600 DPI a s Dockom - kolískou na stôl v cene!
Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR, CDROM so softvérom a rozšírená záruka 36/24!

139 € / 166 €
Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth + slovník
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth + slovník Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR a 3 ročná záruka!
Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbo

166 € / 199 €
C-Pen Dictionary Pen
Obrázok produktu C-Pen Dictionary Pen Skenovacie pero, ktoré nielen skenuje text, ale ho aj preloží a prečíta. Obsahuje 9 Oxfordských slovníkov. Jednoducho prejdite perom po slovíčku a pero zobrazí na displeji jeho definíciu a prečíta ho hlasom TTS. C-Pen Dictionary tiež umožňuje skenova

259 € / 310 €
C-Pen Dictionary Pen Deluxe
Obrázok produktu C-Pen Dictionary Pen Deluxe + rozšírená záruka 36/24 s technickou podporou, Anglicko-slovenský hovoriaci slovník pre Windows na CDROM, AC adapter, slúchadlá!
Skenovacie pero, ktoré nielen skenuje text, ale ho aj preloží a prečíta. Obsahuje 9 Oxfordských slovníkov. Jedno

299 € / 358 €

© Copyright 1998-2024 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.