Balíky s perami C-Pen - kompletné riešenia

Skenovacie perá C-Pen si môžete zakúpiť nielen samostatne, ale za výhodnú cenu spolu s:

Riešenia s notebookmi

Asus Eee PC X101H - ultraprenosný 1kg počítač s hrúbkou iba 22mm

Vyberte si cenovo dostupný netbook Asus s hmotnosťou iba 1 kg, alebo 13" notebook Apple MacBook Air s výkonným Intel i5 procesorom a SSD diskom. Balík Asus Eee PC s perom C-Pen 3.0

Netbook Asus Eee PC X101CH so skenovacím perom C-Pen 3.0 je ideálny pracovný nástroj pre pracovníkov v teréne, ktorí potrebujú v kancelárii a najmä mimo nej spracovávať informácie z dokladov, bločkov, faktúr a iných písomností. Taktiež je vhodný pre študentov a žiakov, ktorí môžu spracovávať informácie z kníh, časopisov priamo v škole, knižnici, na internáte alebo doma.

Zvýši Vašu produktivitu, ušetrí Váš čas.

Je taký malý, že ho ani nepocítite v taške.

Vďaka malým rozmerom a hmotnosti iba 1kg netbook Asus Eee PC X101 ani nepocítite v taške. Avšak tento malý drobec Vám umožní plnohodnotnú prácu s operačným systémom Windows 7, kdekoľvek si ho zoberiete so sebou. Môžete surfovať na internete, pracovať s dokumentami MS Office, emailami, vybaviť si svoju agendu a úlohy. Pero C-Pen má iba 68 gramov a rozmery iba o niečo väčšie ako bežné pero.

Špičkový elektronický prekladač.

Vďaka dodávanému Anglicko-Slovenskému prekladovému slovníku pre Windows nebude pre Vás žiadny problém preložiť text priamo v dokumentoch MS Office alebo v Outlooku. Slovník obsahuje viac ako 400000 výrazov a má funkciu výslovnosti (Text-To-Speech). Ďalej v balení dostanete kupón na ďalší slovník C-Dictionary. Zadarmo si tak môžete doinštalovať napr. Oxfordský výkladový slovník so špeciálnymi výrazmi z oblasti práva, medicíny, biológie, fyziky a pod. Ďalšou pomôckou je program C-Translation, ktorý Vám umožní preložiť celé strany textu pomocou prekladača Google. Samozrejme vďaka peru C-Pen môžete okamžite prekladať text priamo z knižky, časopisu alebo iných dokumentov 

Predstavte si koľko času ušetríte s perom C-Pen namiesto manuálneho opisovania textu, zadávania viet cez klávesnicu a pri prekladaní cez klasický papierový alebo "internetový" slovník.

Balík Apple MacBook Air s perom C-Pen 3.5

Applle MacBook Air - najtenší iba 1,3 kg notebook na svete s 13" LCD a výkonným Intel i5 procesorom

MacBook Air 13" so skenovacím perom C-Pen 3.5 je ideálny pracovný nástroj pre pracovníkov v teréne, ktorí potrebujú v kancelárii a najmä mimo nej spracovávať informácie z dokladov, bločkov, faktúr a iných písomností. Taktiež je vhodný pre študentov a žiakov, ktorí môžu spracovávať informácie z kníh, časopisov priamo v škole, knižnici, na internáte alebo doma.

Ako to funguje? Jednoducho a rýchlo!

Otvorte si aplikáciu (TextEdit, Pages, Word, Mail...), do ktorej chcete dostať požadovaný text. Priložte pero na riadok, ktorý chcete preniesť do počítača a potiahnite z ľava do prava (alebo aj opačne - vhodné pre ľavákov). Text sa ihneď prenesie do otvorenej aplikácie na miesto kurzora. Ako? Bezdrôtovo bez Bluetooth. Pero teda nemusíte mať pripojené k notebooku cez kábel, ale stačí, aby Ste mali notebook v blízkosti (do 10m). Samotné skenovanie je teda úplne rovnané ako zvýrazňovanie textu fixkou. Avšak s tým rozdielom, že daný text máte ihneď k dispozícii v počítači a môžete s ním pracovať ihneď. 

Zvýši Vašu produktivitu, ušetrí Váš čas.

Je taký malý, že ho ani nepocítite v taške.

Vďaka malým rozmerom a hmotnosti iba 1,3kg si môžete MacBook Air zobrať vždy so sebou. Avšak tento tenký a ľahký notebook Vám umožní plnohodnotnú prácu s operačným systémom OS X Lion vďaka výkonnému procesoru Intel i5, plnohodnotnej podsvietenej klávesnici, veľkému 13" displeju s jemným rozlíšením 1440x900. Môžete surfovať na internete, pracovať s dokumentmi MS Office, emailami, vybaviť si svoju agendu a úlohy. Pero C-Pen má hmotnosť iba 68 gramov a rozmery iba o niečo väčšie ako bežné pero.

OS X DictionaryŠpičkový elektronický slovník.

Súčasťou OS X Lion je aplikácia Dictionary, ktorá obsahuje slovníky ako napr.:

New Oxford American Dictionary
Oxford American Writer's Thesaurus
Oxford Thesaurus of English
Oxford Dictionary of English

a mnoho ďalších. Oxfordský výkladový slovník obsahuje viac ako 25000 výrazov z oblasti práva, medicíny, biológie, fyziky a pod. Prípadne môžete použiť jednu z mnohých prekladových aplikácií pre Mac OS X alebo prekladač Google, ktorý Vám umožní preložiť celé strany textu priamo v internetovom prehliadači. Samozrejme vďaka peru C-Pen môžete okamžite prekladať text priamo z knižky, časopisu alebo iných dokumentov.

Predstavte si koľko času ušetríte s perom C-Pen namiesto manuálneho opisovania textu, zadávania viet cez klávesnicu alebo pri prekladaní cez klasický papierový slovník.

Riešenie s tabletom

Google Nexus 7 2013 - iba 290 gramový výkonný tablet s OS Android

Balík Nexus 7 2013 s perom C-Pen 3.5

Tablet Nexus 7 2013 so skenovacím perom C-Pen 3.5 je ideálny pracovný nástroj pre pracovníkov v teréne, ktorí potrebujú v kancelárii a najmä mimo nej spracovávať informácie z dokladov, bločkov, faktúr a iných písomností. Taktiež je vhodný pre študentov a žiakov, ktorí môžu spracovávať informácie z kníh, časopisov priamo v škole, knižnici, na internáte alebo doma. Ak je pre Vás notebook príliš veľký a mobilný telefón Vám neposkytne požadovaný komfort, je tento 290 gramový tablet s štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon S4 Pro 1.5GHz tým pravým riešením. Pero C-Pen 3.5 môžete použiť aj s Vašim počítačom alebo smartfónom. 

Ako to funguje? Jednoducho a rýchlo!

Otvorte si aplikáciu (Mail, Poznámky, Evernote...), do ktorej chcete dostať požadovaný text. Priložte pero na riadok, ktorý chcete preniesť do tabletu a potiahnite z ľava do prava (alebo aj opačne - vhodné pre ľavákov). Text sa ihneď prenesie do otvorenej aplikácie. Ako? Bezdrôtovo bez Bluetooth. Pero teda nemusíte mať pripojené k tabletu, ale stačí, aby Ste mali tablet v blízkosti (do 10m). Samotné skenovanie je teda úplne rovnané ako zvýrazňovanie textu fixkou. Avšak s tým rozdielom, že daný text máte ihneď k dispozícii v počítači a môžete s ním pracovať ihneď. Viete, že vďaka automatickej bezdrôtovej synchronizácii aplikácií ako je napr. Evernote máte tento text okamžite k dispozícii nielen vo Vašom tablete, ale aj v počítači alebo smartfóne? 

Zvýši Vašu produktivitu, ušetrí Váš čas.

Je taký malý, že ho ani nepocítite v taške.

Vďaka malým rozmerom a hmotnosti iba 290 gramov si môžete tablet Google Nexus 7 2013 zobrať so sebou aj tam, kde je aj ten najmenší notebook príliš veľký. Aj na cestách a v teréne môžete surfovať na internete vďaka špičkovému 7 palcovému IPS dotykovému displeju s rozlíšením 1920x1200 bodov, pracovať s dokumentmi, emailami, vybaviť si svoju agendu a úlohy. Pero C-Pen má hmotnosť iba 68 gramov a rozmery iba o niečo väčšie ako bežné pero.

slovník pre androidŠpičkový elektronický slovník.

Stiahnite si z Android Marketu z množstva prekladových aplikácií, ktoré Vám umožnia využívať bohatú slovnú zásobu na cestách (bez pripojenia na internet). Od bezplatných (s reklamou) až po profesionálne prekladové slovníky so slovnou zásobou až 400000 slov a pokročilou výslovnosťou TTS. Prípadne môžete využiť prekladač Google pre Android. Samozrejme vďaka peru C-Pen môžete okamžite prekladať text priamo z knižky, časopisu alebo iných dokumentov.

Predstavte si koľko času ušetríte s perom C-Pen namiesto manuálneho opisovania textu, zadávania viet cez klávesnicu alebo pri prekladaní cez klasický papierový slovník.

Riešenia so smartfónom

Samsung Galaxy S II - výkonný smartfón bez kompromisov

Balík Samsung Galaxy S II s perom C-Pen 3.5

Špičkový smartfón Samsung Galaxy S II je jeden z najlepších smartfónov s OS Android na trhu. Pero C-Pen 3.5 poskytuje vynikajúci presnosť a rýchlosť spracovania údajov. Ide o ideálny pracovný nástroj pre ľudí, ktorí potrebujú v kancelárii a najmä mimo nej spracovávať informácie z dokladov, bločkov, faktúr a iných písomností. Taktiež je vhodný pre študentov a žiakov, ktorí môžu spracovávať informácie z kníh, časopisov priamo v škole, knižnici, na internáte alebo doma. Ak je pre Vás notebook alebo tablet príliš veľký na to, aby Ste ho stále so sebou nosili, potom je tento 119 gramový telefón tým pravým riešením. Pero C-Pen 3.5 môžete použiť aj s Vašim počítačom alebo tabletom. 

Ako to funguje? Jednoducho a rýchlo!

Otvorte si aplikáciu (Mail, Poznámky, Evernote...), do ktorej chcete dostať požadovaný text. Priložte pero na riadok, ktorý chcete preniesť do telefónu a potiahnite z ľava do prava (alebo aj opačne - vhodné pre ľavákov). Text sa ihneď prenesie do otvorenej aplikácie. Ako? Bezdrôtovo bez Bluetooth. Pero teda nemusíte mať pripojené k tabletu, ale stačí, aby Ste mali telefón v blízkosti (do 10m). Samotné skenovanie je teda úplne rovnané ako zvýrazňovanie textu fixkou. Avšak s tým rozdielom, že daný text máte ihneď k dispozícii v telefóne a môžete s ním pracovať ihneď. Viete, že vďaka automatickej bezdrôtovej synchronizácii aplikácií ako je napr. Evernote máte tento text okamžite k dispozícii nielen vo Vašom telefóne, ale aj v počítači alebo tablete? 

Zvýši Vašu produktivitu, ušetrí Váš čas.

Je taký malý, že ho ani nepocítite v taške.

Vďaka malým rozmerom a hmotnosti iba 119 gramov sa Samsung Galaxy S II zmestí vrecka. Na cestách a v teréne môžete surfovať na internete vďaka výbornému internetovému prehliadaču, rýchlemu 2 jadrovému procesoru a špičkovému 4,3" Super Amoled displeju s rozlíšením 480x800 bodov, pracovať s dokumentmi, emailami, vybaviť si svoju agendu a úlohy. Pero C-Pen má hmotnosť iba 68 gramov a rozmery iba o niečo väčšie ako bežné pero.

slovník pre androidŠpičkový elektronický slovník.

Stiahnite si z Android Marketu z množstva prekladových aplikácií, ktoré Vám umožnia využívať bohatú slovnú zásobu na cestách (bez pripojenia na internet). Od bezplatných (s reklamou) až po profesionálne prekladové slovníky so slovnou zásobou až 400000 slov a pokročilou výslovnosťou TTS. Prípadne môžete využiť prekladač Google pre Android. Samozrejme vďaka peru C-Pen môžete okamžite prekladať text priamo z knižky, časopisu alebo iných dokumentov.

Predstavte si koľko času ušetríte s perom C-Pen namiesto manuálneho opisovania textu, zadávania viet cez klávesnicu alebo pri prekladaní cez klasický papierový slovník.

Huawei Sonic - výborný pomer výkon/cena

Balík Huawei Sonic s perom C-Pen 3.5

Huawei Sonic je cenovo dostupný smartfón s OS Android 2.3, 3,3" displejom. Je ideálny pre žiakov, študentov, ktorým umožní využívať C-Pen v škole, knižnici rovnakým spôsobom ako Samsung Galaxy S II avšak za zlomok ceny. Špičková technológia C-Pen je so smartfónom Huawei Sonic dostupná pre každého.

Vyberte si z kompletných riešení so skenovacím perom C-Pen:

Ručný skener - Scan Marker Air Bluetooth+USB
Obrázok produktu Ručný skener - Scan Marker Air Bluetooth+USB Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky, čiarové kódy a prenáša ich do Vášho PC, notebooku (Win/Mac), prípadne smartfónu alebo tabletu (iOS/Android). Pripojenie k počítaču je možné prostrední

109 € / 130 €
Ručný skener - Scan Marker Air Deluxe Bluetooth+USB
Obrázok produktu Ručný skener - Scan Marker Air Deluxe Bluetooth+USB Akcia: Cestovné puzdro pre Scan Marker Air zadarmo!
Bezdrôtový Bluetooth ručný skener s príslušenstvom v kompletnej výbave a rozšírenou zárukou!
Zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky, čiarové kódy a prenáša ich

129 € / 154 €
Epson Workforce DS-30 - prenosný skener
Obrázok produktu Epson Workforce DS-30 - prenosný skener Skenujte, ukladajte a odosielajte dôležité dáta, nech už vás podnikania zavedie kdekoľvek. Prenosný skener Workforce DS-30 Vám poskytovanie plne funkčnú flexibilitu na cestách, DS-30 skenuje bločky, dokumenty, plastové ID karty a iné priamo do e-mail

139 € / 166 €
iPadScan - skener pre iPad
Obrázok produktu iPadScan - skener pre iPad S novým iPad skenerom môžete skenovať dokumenty automaticky a fotografie do veľkosti 21,59 cm x 35,56 priamo na vašom iPad / iPad2 / new iPad. Skener má rozlíšenie 300 dpi a originály sú ukladané automaticky do súboru JPEG. Skener môže služiť tiež a

149 € / 178 €
Bluetooth ručný skener a prekladač - WorldPenScan X
Obrázok produktu Bluetooth ručný skener a prekladač - WorldPenScan X Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky a prenáša ich do Vášho PC, notebooku (Win/Mac), smartfónu alebo tabletu (iOS/Android). Pripojenie k počítaču je možné prostredníctvom Bluetooth alebo c

166 € / 199 €
HP Scanjet Professional 1000 - mobilný skener
Obrázok produktu HP Scanjet Professional 1000 - mobilný skener Skenujte dokumenty okamžite, kdekoľvek ste — v kancelárii, na pracovisku alebo na cestách s robustným, kompaktným, prenosným skenerom HP. Organizujte zmluvy, formy, tržby a vizitky na svojom počítači namiesto stola alebo kufríka.

219 € / 262 €

TIP: Nevyhovuje Vám žiadny z horeuvedených balíkov? Vyberte si akýkoľvek iný notebook, tablet alebo smartfón s OS Android a na skenovacie pero C-Pen Vám dáme 10% zlavu.

C-Pen + notebook

Komplexné riešenie s 1kg netbookom alebo 1,3 kg MacBookom Air je Vaša mobilná kancelária, ktorá Vám umožní plnohodnotne pracovať mimo kancelárie.

C-Pen + tablet

Ak je pre Vás aj ten najmenší notebook príliš veľký, vyskúšajte náš balík s gramovým tabletom Nexus 7 od Google.

C-Pen + smartfón

Riešenie do vrecka, ktoré Vám umožní skenovať texty kdekoľvek. Vyberte si špičkový Google Nexus 5 alebo cenovo dostupný Huawei Sonic.

© Copyright 1998-2020 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.