Využitie mobilných skenerov C-Pen

Menu

Video: Príklady použitia

Upozornenie pre lekárov!

Aktuálne referencie:

Implementácia eHealth - eZdravie - elektronické zdravotníctvo

eHealth - eZdravie - elektronické zdravotníctvo

Nahranie informácie o recepte či zdravotnom stave do systému eHealth trvá pomerne dlho a lekára to zdržiava pri práci. Poskytovatelia zdravotnej starostlivosti za to nedostanú ani euro, no ich samotných to stojí čas aj peniaze.

Riešenie: Skener C-Pen TS1 umožní zadávanie textu zo zdravotnej dokumentácie do systému až 30x rýchlejšie oproti bežnému prepisovaniu cez klávesnicu.

C-Pen TS1 je najrýchlejší a najpresnejší OCR skener na trhu. Dodáva sa s praktickým stojanom na stôl. C-Pen TS1 bude Vašim pomocníkom každý pracovný deň. A investícia do skenera? Vráti sa už po pár hodinách používania.


Kontrolný výkaz k DPH

"Riešili sme vo firme problém, ako podať kontrolný výkaz k DPH. Keďže máme ekonomický systém od zahraničného dodávateľa, nie je náš systém pripravený na túto legislatívnu zmenu. Dodávateľ nám prisľúbil čiastočnú implementáciu až v apríli 2014. Jediným riešením bolo podať kontrolný výkaz k DPH "ručne" cez stránku Finančnej správy. V našom prípade to znamenalo ručne zadať stovky došlých a vyšlých faktúr. Už počas prvotného vypĺňania kontrolného výkazu sme zistili, že to ľahko nepôjde. Robilo sa množstvo chýb, "preklepov" hlavne v číslach faktúr od zahraničných dodávateľov, ktoré majú aj 25 znakov. Na internete sme našli ponuku skenerov C-Pen. Zakúpili sme si na skúšku pero C-Pen a použili sme ho pri zadávaní dát do formulára kontrolného výkazu.
S ručným zadávaním sa to nedá porovnať! Za niekoľko hodín sme mali spracované všetky naše došlé aj vyšlé faktúry. C-Pen nám ušetril niekoľko človekodní práce. Najviac oceňujeme vysokú presnosť rozpoznávania. Pri ručnom zadávaní sme museli sústavne kontrolovať, či sú údaje zadané správne. C-Pen túto chybovosť eliminoval. Mohli sme sa na 100% spoľahnúť, že dáta, ktoré skenujeme do formulára sú zhodné s tými na papieri. Nebude to prehnané, keď poviem, že nám C-Pen ušetril 10 000 €."
(Pozn: To je pokuta, ktorá firme hrozí za "uvedenie neúplných alebo nesprávnych údajov v kontrolnom výkaze.")

Firmy

 • Asistentky, manažéri, predajcovia a investiční poradcovia môžu používať skenovacie pero C-Pen na skenovanie dát do MS Project, MS PowerPoint, MS Access, príp. iných aplikácií.
 • Tiež môžu využiť C-Pen pre skenovanie vizitiek do MS Outlook a synchronizovať dáta s PDA alebo mobilným telefónom.

"Kým moja asistentka zapne skener, ja už mám celý odstavec textu oskenovaný a prevedený do elektronickej podoby."

Študenti, školstvo

 • Študenti, učitelia, profesori môžu používať C-Pen k príprave skúškových dokumentov, skenovanie učebníc pre vytvorenie správ, ako aj na vkladanie základných údajov do MS Word v PC alebo notebooku. Tieto údaje tiež možno synchronizovať s PDA.
 • Scan Marker Air je výborný doplnok do knižnice. Veľmi rýchlo (až 10cm/s) môžete skenovať vybrané informácie z kníh, časopisov a inej odbornej literatúry do svojho notebooku, netbooku. V knižnici dokonca nepotrebujete ani Váš počítač. Scan Marker Air môže totiž oskenované informácie poslať priamo do telefónu, tabletu s OS Android alebo iOS. 

"C-Pen je ako zvýrazňovač. S tým rozdielom, že zvýraznený text máte ihneď v počítači, aby Ste s ním mohli ďalej pracovať."  

Video: C-pen - pomôcka pri štúdiu

Video: C-Pen ako digitálny zvýrazňovač:

Financie, účtovné firmy, dane

 • Účtovníci, manažéri, bankoví úradníci môžu používať C-Pen pre skenovanie zostáv, čísel alebo čiarových kódov do MS Excel, Corel Quattro, Lotus 123 a MS Money alebo do ekonomického systému.
 • Zadávanie dokladov do ekonomického systému - zaúčtovanie faktúry, pridanie položky na sklad a iné rutinné operácie sú s perom C-Pen oveľa rýchlejšie ako pri manuálnom zadávaní dát. Chybovosť je tiež oveľa nižšia ako keď sa zadávajú dáta ručne.
 • Daňoví poradcovia môžu skenovať dáta z dodaných podkladov pri tvorbe daňového priznania. Skener C-Pen sa dá prepnúť do režimu čítania čísel, čo umožňuje ešte rýchlejšie a presnejšie skenovanie číselných údajov. 

"Vysoká produktivita práce, presné rozoznanie textu a čísel."

Obchod, mobilný predaj

 • Vytvorenie faktúry z objednávky, alebo zaevidovanie objednávky je s perom C-Pen veľmi jednoduché. V okamihu môžete preniesť údaje z objednávky (kódy tovaru, názov tovaru, údaje zákazníka...) na papieri, alebo prijatej faxom do ekonomického systému.
 • Pero C-Pen môžete prepnúť do režimu čítania čiarových kódov (EAN) a použiť ho napr. pri príjme alebo výdaji tovaru do skladu. Scan Marker Air umožňuje prenášať dáta cez Bluetooth, čo je veľmi praktické napr. pri mobilnom predaji. Pero C-Pen na rozdiel od klasického skeneru čiarových kódov má veľmi malé rozmery a hmotnosť iba 68 gramov. 

"C-Pen je univerzálny pomocník pre administratívu a prácu v teréne."  

Štátna správa

 • Štátni zamestnanci môžu používať C-Pen pre vkladanie (vstup) údajov ako sú napr. čísla sociálneho poistenia alebo akékoľvek tlačené informácie do digitálnej podoby.

 

Lekári

 • Administrátori, lekári, zdravotné sestry môžu používať C-Pen pre skenovanie záznamov pacienta, predpisov na lieky a pod.

"Lekárska správa za 5 sekúnd v počítači? Áno, s perom C-Pen je to možné."

Polícia

 • Policajti môžu využiť C-Pen pre zadávanie cenných dát, ako sú licencie, identifikačné čísla, poznávacie značky, mená a adresy, do ich vozidiel alebo notebookov alebo pre synchronizáciu s PDA.
 • Pero C-Pen môžu policajti využiť nielen pri kancelárskej práci ale aj v teréne, pri dopravných kontrolách, nehodách. Scan Marker Air umožňuje naskenované dáta preniesť bezdrôtovo cez Bluetooth do auta až do vzdialenosti 10m. Overenie totožnosti, údajov z dokladov je perom C-Pen oveľa rýchlejšie ako ručnom zadávaní dát do notebooku v aute.

"Bezdrôtový prenos dát z dokladu priamo do auta - Scan Marker Air"  

Právnici

 • Právnici, advokáti, notári, sudcovia môžu skenovať vybrané časti zákonov, zmlúv a iných dokumentov v tlačenej podobe priamo do MS Word. Citácie z týchto dokumentov tak môžete mať bleskovo vo svojom textovom editore alebo v emailovej správe. Minimálna chybovosť a blesková konverzia tlačeného textu do elektronickej podoby mnohonásobne zvýšia produktivitu práce. Vytvorenie právneho stanoviska, osvedčenia za použitia pera C-Pen je oveľa rýchlejšie a jednoduchšie ako pri prepisovaní blokov textu ručne.

"Ak potrebujete skenovať vybrané informácie a nie celé knihy, pero C-Pen je tá správna voľba pre Vás."

Prekladatelia

 • Profesionálni ale aj príležitostní prekladatelia pomocou pera ScanMarker Air okamžite preložia akýkoľvek text v tlačenej forme. Text v cudzom jazyku na papieri môžete skenovať do akejkoľvek aplikácie v počítači. alebo si môžete oskenovať tent do dodávanej aplikácie a nechať si zobraziť pôvodný text a preklad.
 • Pero C-Pen je možné pripojiť priamo k elektronickým slovníkom firmy Ectaco, k smartfónom a tabletom s OS Android, čo umožní rýchlejšie zadávanie dát do elektronického prekladača a vyššiu produktivitu práce pri preklade.

"Váš office - pero ScanMarker air = Váš elektronický prekladač do vrecka"  

Prekladanie a podpora text-to-speech

Video - Použitie C-Pen na preklad so s smartfónom/tabletom s OS Android:

 • Architekti, projektanti a konzultanti, pre môžu skenovať vstupné dáta z projektov, výkresov, zostáv priamo do svojich aplikácií v notebookoch, tabletoch, smartfónoch v kancelárii, u zákazníka alebo priamo v teréne.

"Skener Scan Marker Air je taký malý a ľahký, že ho ani nepocítite vo vrecku." 

Video: Využitie C-pen bez počítača iba so smartfónom:

Viac informácií o mobilných skeneroch C-Pen (špecifikácia)

Vyberte si z ponuky ručných textových scannerov s OCR:

Cestovné puzdro pre Scan Marker Air/Reader
Obrázok produktu Cestovné puzdro pre Scan Marker Air/Reader Originálne cestovné puzdro pre skenery Scan Marker, Scan Marker Air a Scan Marker Reader ochráni Váš mobilný skener pri prenášaní. Je vyrobené z jemného na dotyk príjemného materiálu. Praktické uzatváranie umožňuje jednoduché a rýchle vyberanie/vklad

16 € / 19 €
Scanner C-Pen 3.0
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.0 Ručný skener s pripojením cez USB/miniUSB - zberač informácií, ktorý číta text, číslice aj čiarové kódy a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbooku, elektronického prekladača a pod. Ideálny pre spojenie s prekladovým softvérom, OCR a pod. Pripoje

teraz iba  109 € / 130 €
   116 €
Scanner C-Pen TS1
Obrázok produktu Scanner C-Pen TS1 Nová edícia TS1 2.gen s novou skenovacou hlavou s rozlíšením až 600 DPI a s Dockom - kolískou na stôl v cene!
Nový vylepšený ručný skener s pripojením cez USB. Nová skenovacia hlava s rozlíšením až 600 DPI umožňuje ešte presnejšie a kvalitnej

teraz iba  109 € / 131 €
   119 €
Ručný skener - Scan Marker Air Bluetooth+USB
Obrázok produktu Ručný skener - Scan Marker Air Bluetooth+USB 2023 Edition s rozšírenou funkcionalitou. Scan Marker Air je môžné teraz používať aj bez inštalácie ovládača v internetovom prehliadači (Chrome, Edge) na akomkoľvek zariadení: PC, smarfón, tablet, Chromebook...
+ Cestovné puzdro pre Scan Mark

129 € / 154 €
Scanner C-Pen 3.0 + slovník
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.0 + slovník Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR a 3 ročná záruka!
Ručný skener s pripojením cez USB/miniUSB - zberač informácií, ktorý číta text, číslice aj čiarové kódy a prenáša ich do Vášho PC, notebooku,

139 € / 166 €
Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbooku, elektronického prekladača a pod. Ideálny pre spojenie s prekladovým softvérom, OCR a pod. Pripojenie

139 € / 166 €
Scanner C-Pen TS1 Deluxe
Obrázok produktu Scanner C-Pen TS1 Deluxe Nová edícia TS1 2.gen s novou skenovacou hlavou s rozlíšením až 600 DPI a s Dockom - kolískou na stôl v cene!
Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR, CDROM so softvérom a rozšírená záruka 36/24!

139 € / 166 €
Ručný skener - Scan Marker Air Deluxe Bluetooth+USB
Obrázok produktu Ručný skener - Scan Marker Air Deluxe Bluetooth+USB 2023 Edition s rozšírenou funkcionalitou. Scan Marker Air je môžné teraz používať aj bez inštalácie ovládača v internetovom prehliadači (Chrome, Edge) na akomkoľvek zariadení: PC, smarfón, tablet, Chromebook...
+ Cestovné puzdro pre Scan Mark

149 € / 178 €
Bluetooth ručný skener a prekladač - WorldPenScan X
Obrázok produktu Bluetooth ručný skener a prekladač - WorldPenScan X Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky a prenáša ich do Vášho PC, notebooku (Win/Mac), smartfónu alebo tabletu (iOS/Android). Pripojenie k počítaču je možné prostredníctvom Bluetooth alebo c

166 € / 199 €
Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth + slovník
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth + slovník Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR a 3 ročná záruka!
Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbo

166 € / 199 €
Ručný skener Scan Marker Reader
Obrázok produktu Ručný skener Scan Marker Reader Ručný skener špeciálne navrhnutý tak, aby podporoval študentov/ľudí s problémami v čítaní (dyslexia) a poskytoval nezávislú pomoc pri čítaní.
Hlavné funkcie: Skenovanie (OCR), preklad, slovník, prevod textu na reč (TTS), prevod reči na text (S

199 € / 238 €
Ručný skener Scan Marker Reader Deluxe
Obrázok produktu Ručný skener Scan Marker Reader Deluxe Ručný skener špeciálne navrhnutý tak, aby podporoval študentov/ľudí s problémami v čítaní (dyslexia) a poskytoval nezávislú pomoc pri čítaní.
Hlavné funkcie: Skenovanie (OCR), preklad, slovník, prevod textu na reč (TTS), prevod reči na text (S

239 € / 286 €
Scan Marker Air Android Pack
Obrázok produktu Scan Marker Air Android Pack Kompletné riešenie pre skenovanie, čítanie a prekladanie textov. Obsahuje ručný skener Scan Marker Air Deluxe a tablet Lenovo IdeaPad s nainštalovanou aplikáciou, ktorá umožňuje preniesť text z papiera do tabletu, kde môžete s textom ďalej pracovať.

249 € / 298 €
C-Pen Dictionary Pen
Obrázok produktu C-Pen Dictionary Pen Skenovacie pero, ktoré nielen skenuje text, ale ho aj preloží a prečíta. Obsahuje 9 Oxfordských slovníkov. Jednoducho prejdite perom po slovíčku a pero zobrazí na displeji jeho definíciu a prečíta ho hlasom TTS. C-Pen Dictionary tiež umožňuje skenova

259 € / 310 €
C-Pen Dictionary Pen Deluxe
Obrázok produktu C-Pen Dictionary Pen Deluxe + rozšírená záruka 36/24 s technickou podporou, Anglicko-slovenský hovoriaci slovník pre Windows na CDROM, AC adapter, slúchadlá!
Skenovacie pero, ktoré nielen skenuje text, ale ho aj preloží a prečíta. Obsahuje 9 Oxfordských slovníkov. Jedno

299 € / 358 €

© Copyright 1998-2024 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.