Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.


Biologic Dry Bag Biologic

Do vody, do piesku...

Dry Bag je špeciálny vodotesný obal pre dotykové telefóny. Umožní Vám mať svoj telefón kdekoľvek v daždi, snehu alebo na pláži. Má zabudovaný vodotesný audio konektor, ktorý umožňuje pripojiť slúchadlá alebo handsfree, môžete dokonca ovládať smartfón pomocou ovládača na slúchadlách. Svoj telefón, môžete používať rovnako, ako bez obalu, vďaka okienku na zadnej strane môžete dokonca s mobilom fotiť alebo natáčať video. 

Do práce...

Dry Bag je tiež ideálny pre pracovníkov, ktorý sa pohybujú v prašnom alebo vlhkom prostredí. Je jedno či idete na stavbu, do výrobnej haly, alebo musíte používať smartfón vonku v daždi a zime. Dry Bag Váš smartfón spoľahlivo ochráni. Certifikácia IP67 Vám garantuje, že sa Vášmu smartfónu v Dry Bag nič nestane, ani keď ho ponoríte do vody (do 1m) po dobu 30 minút. 

Biologic Dry Bag

Výhody Dry Bag oproti profesionálnym odolným puzdram (napr. Otterbox):

 • Jednoduché čistenie - po skončení pracovnej smeny, alebo športovej aktivity špinavý obal jednoducho opláchnete vodou.
 • Používanie originálneho príslušenstva so smartfónom - ak pominie nutnosť chrániť telefón, jednoducho ho vyberiete a môžete ho napr. použiť s bežným držiakom do auta alebo so štýlovým koženým puzdrom.
 • Možnosť používať audio (slúchadlá, hansdsfree) aj keď je smartfón v obale vďaka vodotesnému audio konektoru.
 • Nízka cena.

Výhody Dry Bag oproti jednorázovým "prezervatívovým" obalom:

 • dlhodobé použitie - dry bag je navrhnutý na dlhodobé používanie, jednoducho čistí a udržiava.
 • Navrhnutý pre dotykové telefóny - dry bag obsahuje tenký film, ktorý neobmedzuje používateľa pri používaní smartfónu v obale.
 • Možnosť používať audio (slúchadlá, hansdsfree) aj keď je smartfón v obale vďaka vodotesnému audio konektoru.
 • Možnosť používať fotoaparát a kameru keď je smartfón v obale vďaka zadnému okienku na kameru.
 • Nižšia cena na používanie - nie je potrebné meniť dry bag po každom použití.Hlavné funkcie:
 • Certifikácia IP67 - odolnosť proti prachu a vode (ponorenie do 1 m)
 • vodotesný TRRS audio konektor - podporuje slúchadlá s ovládaním
 • tenká membrána umožňuje plný prístup k dotykovej obrazovke
 • uzamykací klip jednoduchý na používanie
 • šnúrka na krk s bezpečnostným odopínacím systémom
 • rozmery 200x100mm
 • maximálna veľkosť telefónu: 141x77mm

BIOLOGIC Dry Bag pre Smartphone - vodotesný obal
Vodotesný obal pre smartfóny. Umožňuje zobrať Váš telefón hocikde, či už do dažďa, do snehu alebo na pláž. Taktiež je ideálny pre pracovníkov, ktorý sa pohybujú v prašnom alebo vlhkom prostredí, ktorým umožní dokonalú ochranu svojho smartfónu (certifikácia IP67). Je zabezpečený bezproblémový prístup k funkciám smartfónu, ovládanie na dotykovom displeji alebo dokonca počúvanie hudby pomocou vodeodolného výstupu na slúchadlá.

teraz iba  19 € / 23 €
   22 €
BIOLOGIC Bike Mount Dry Bag - držiak na bicykel
Vodotesný držiak na bicykel určený pre väčšie smartfóny ako Apple iPhone 7/6/6S Plus, Galaxy S8/S8+, S7, S7 edge, S6, S6 edge, S6 edge+, S5, Note 4/3 a iné. Umožní Vám využiť veľký displej pri tréningoch alebo rekreačnej jazde pri každom počasí. Môžete pohodlne sledovať aj svoju GPS polohu, rýchlosť a prejdenú vzdialenosť. Obal chráni telefón pred počasím a potom ale je plne vodotesný do 1m. K riadidlám sa pripevňuje pomocou AnchorPoint systému, ktorý telefón pevne drží na svojom mieste. Určený pre telefóny do veľkosti: 151 × 80 × 12 mm.

teraz iba  28 € / 33 €
   35 €

Aj pre tablety!

Biologic Soft Shield

Soft Shield - vodotesný obal pre iPad

Soft Shield je špeciálny vodotesný obal pre iPad s certifikáciou IP66. Umožní Vám mať svoj iPad kdekoľvek v daždi, snehu alebo na pláži. Má zabudovaný TRRS audio konektor, ktorý umožňuje pripojiť slúchadlá alebo handsfree s podporou diaľkového ovládania. Vďaka tenkej membráne môžete svoj iPad používať rovnako, ako bez obalu a vďaka okienku na zadnej strane môžete dokonca s iPadom fotiť alebo natáčať video. 

Soft Shield je podobne ako Dry Bag ideálny pre pracovníkov, ktorý sa pohybujú v prašnom alebo vlhkom prostredí. Certifikácia IP66 znamená, že iPad je v obale Soft Shield zabezpečený voči prachu a vode aj pokiaľ strieka pod veľkým tlakom.

Video - Testovanie IP66:

Hlavné funkcie:

 • Certifikácia IP66 - odolnosť proti prachu a vode
 • Vhodný pre Apple iPad 1, iPad 2, New iPad, iPad s Retina displejom (príp. iný tablet s vhodnými rozmermi)
 • okno pre zadnú kameru a prednú kameru pre Skype, Facetime...
 • TRRS audio konektor - podporuje slúchadlá s ovládaním
 • tenká membrána umožňuje plný prístup k dotykovej obrazovke
 • protišmykový materiál zabráni vyšmyknutiu iPadu z ruky
 • rozmery 29 cm x 20.2 cm

BIOLOGIC Soft Shield pre iPad - vodotesný obal
Vodotesný obal pre iPad. Umožňuje zobrať Váš iPad hocikde, či už do dažďa, do snehu alebo na pláž. Taktiež je ideálny pre pracovníkov, ktorý sa pohybujú v prašnom alebo vlhkom prostredí, ktorým umožní dokonalú ochranu svojho iPadu (certifikácia IP66). Je zabezpečený bezproblémový prístup k všetkým funkciám iPadu, ovládanie na dotykovom displeji, používanie fotoaparátu alebo prednej Facetime kamery. Audio adaptér podporuje slúchadlá a handsfree s diaľkovým ovládaním.

45 € / 54 €

Kompletná ponuka vodotesných obalov pre mobily a tablety:

Vodotesný obal pre Smartfón - Waterproof Case
Obrázok produktu Vodotesný obal pre Smartfón - Waterproof Case Vodotesný obal pre smartfóny s rozmermi max. 155 x 76mm. Umožňuje zobrať Váš telefón hocikde, či už do dažďa, do snehu alebo na pláž. Taktiež je ideálny pre pracovníkov, ktorý sa pohybujú v prašnom alebo vlhkom prostredí, ktorým umožní dokonalú ochra

14 € / 16 €
Vodotesný obal pre tablety 7-8"
Obrázok produktu Vodotesný obal pre tablety 7-8 Vodotesný obal, ktorý ochráni Váš tablet pred vodou, vlhkosťou, prachom alebo nečistotami. Testovaný do hĺbky 60m. Vnútorný rozmer 19,7 × 15,2 cm. Vhodný pre tablety Apple iPad mini/2/3 a iné zariadenia podobných rozmerov. Opakovane použiteľný a rec

15 € / 18 €
Vodotesný obal pre tablety 10"
Obrázok produktu Vodotesný obal pre tablety 10 Vodotesný obal, ktorý ochráni Váš tablet pred vodou, vlhkosťou, prachom alebo nečistotami. Testovaný do hĺbky 60m. Vnútorný rozmer 26,7×19,7 cm. Vhodný pre tablety Apple iPad2/3/4, Air, Air 2 a iné zariadenia podobných rozmerov. Opakovane použiteľný

18 € / 21 €
BIOLOGIC Dry Bag pre Smartphone - vodotesný obal
Obrázok produktu BIOLOGIC Dry Bag pre Smartphone - vodotesný obal Vodotesný obal pre smartfóny. Umožňuje zobrať Váš telefón hocikde, či už do dažďa, do snehu alebo na pláž. Taktiež je ideálny pre pracovníkov, ktorý sa pohybujú v prašnom alebo vlhkom prostredí, ktorým umožní dokonalú ochranu svojho smartfónu (certif

teraz iba  19 € / 23 €
   22 €
BIOLOGIC Soft Shield pre iPad - vodotesný obal
Obrázok produktu BIOLOGIC Soft Shield pre iPad - vodotesný obal Vodotesný obal pre iPad. Umožňuje zobrať Váš iPad hocikde, či už do dažďa, do snehu alebo na pláž. Taktiež je ideálny pre pracovníkov, ktorý sa pohybujú v prašnom alebo vlhkom prostredí, ktorým umožní dokonalú ochranu svojho iPadu (certifikácia IP66)

45 € / 54 €
Ortlieb Smartphone Case - vodotesný obal pre smartfóny
Obrázok produktu Ortlieb Smartphone Case - vodotesný obal pre smartfóny Kvalitný vodotesný obal vyrobený z PU-potiahnutej nylonovej tkaniny. Puzdro má certifikáciou IP67 (ponorenie 1m do 30 min.), ochráni Váš smartfón pred vodou, vlhkosťou, UV žiarením, prachom alebo nečistotami. Puzdro má upevňovacie body pre upevnenie

49 € / 58 €
Ortlieb Tablet Case M - vodotesný obal pre tablety 8"
Obrázok produktu Ortlieb Tablet Case M - vodotesný obal pre tablety 8 Kvalitný vodotesný obal vyrobený z PU-potiahnutej nylonovej tkaniny. Puzdro má certifikáciou IP67 (ponorenie 1m do 30 min.), ochráni Váš tablet pred vodou, vlhkosťou, UV žiarením, prachom alebo nečistotami. Puzdra majú upevňovacie body pre upevnenie

59 € / 70 €
Ortlieb Tablet Case L - vodotesný obal pre tablety 10"
Obrázok produktu Ortlieb Tablet Case L - vodotesný obal pre tablety 10 Kvalitný vodotesný obal vyrobený z PU-potiahnutej nylonovej tkaniny. Puzdro má certifikáciou IP67 (ponorenie 1m do 30 min.), ochráni Váš tablet pred vodou, vlhkosťou, UV žiarením, prachom alebo nečistotami. Puzdra majú upevňovacie body pre upevnenie

65 € / 78 €

Outdoorové puzdra

Super odolné puzdra pre iPhone do najnáročnejších podmienok

Pudra Ballistic Tough Jacker poskytnú Vášmu iPhone maximálnu ochranu a to aj pri páde z 2 metrov.

Puzdro Catalyst Case plne ochraňuje iPhone pred mechanickým poškodením, vniknutiu vody, prachu, špiny alebo potu a zároveň umožňuje prístup ku všetkým funkciám iPhone.

Catalyst Case pre iPhone pridáva okrem odolnosti pri páde aj vodeodolnosť do 5m. Puzdra umožňujú využitie všetkých funkcií iPhone vrátane dotykového displeja, telefonovania, kamery, ovládania hlasitosti a napájania.

Catalyst Floating Lanyard - plavák
Obrázok produktu Catalyst Floating Lanyard - plavák Špeciálny plavák k originálnemu puzdru Catalyst, ktorý Vám zaručí, že Vaše zariadenie nestratíte. Plavák pripevníte na držiak pomocou šnúrky. Ak sa Vám plavák uvoľní pod vodou, zariadenie vypláva na hladinu. vyrobené z odolného nylonu. Plavák je možn

19 € / 22 €
Catalyst Clip/Stand pre iPhone 6 Plus/6S Plus - klip
Obrázok produktu Catalyst Clip/Stand pre iPhone 6 Plus/6S Plus - klip Klip na opasok pre iPhone 6 Plus/6S Plus kompatibilný s puzdrami Catalyst. Klip je zabezpečený špeciálnymi úchytmi, aby telefón nevypadol. Jednoduchým otočením klipu získate stojan na stôl, ktorý Vám umožní prehľadnejšie sledovanie zariadenia. Plný p

29 € / 34 €
Catalyst Clip/Stand pre iPhone 6/6S - klip
Obrázok produktu Catalyst Clip/Stand pre iPhone 6/6S - klip rozbalený a použitý tovar. plne funkčný 100% stav.
Klip na opasok pre iPhone 6/6S kompatibilný s puzdrami Catalyst. Klip je zabezpečený špeciálnymi úchytmi, aby telefón nevypadol. Jednoduchým otočením klipu získate stojan na stôl, ktorý Vám um

29 € / 34 €
Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPhone 6/6S
Obrázok produktu Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPhone 6/6S Vysoko odolné ochranné puzdro pre iPhone 6/6S, ktoré sa stále zmestí do vrecka, pritom ale umožní iPhone používať v náročných podmienkach. Základom je trojvrstvová konštrukcia: polymér Ballistic pre absorbciu otrasov, tvrdený silikón proti nárazom, t

29 € / 34 €
Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPhone 6/6S Plus
Obrázok produktu Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPhone 6/6S Plus Vysoko odolné ochranné puzdro pre iPhone 6/6S Plus, ktoré sa stále zmestí do vrecka, pritom ale umožní iPhone používať v náročných podmienkach. Základom je trojvrstvová konštrukcia: polymér Ballistic pre absorbciu otrasov, tvrdený silikón proti náraz

35 € / 42 €
Catalyst Waterproof Sleeve - iPad mini
Obrázok produktu Catalyst Waterproof Sleeve - iPad mini Outdoorová, nepremokavá taška pre iPad mini alebo iné zariadenia s rozmerom do 170 mm x 220 mm. Polstrované puzdro s vysoko kvalitnou penou EVA ochráni vaše zariadenie pred otrasmi a nárazmi. Taška je univerzálna, štýlová a funkčná - teraz môžete ísť

39 € / 46 €
Catalyst Waterproof Sleeve - iPad Air, MB Air 11
Obrázok produktu Catalyst Waterproof Sleeve - iPad Air, MB Air 11 Outdoorová, nepremokavá taška (IP66) pre iPad Air, Macbook Air 11 alebo iné zariadenia s rozmerom do 300 mm x 220 mm. Polstrované puzdro s vysoko kvalitnou penou EVA ochráni vaše zariadenie pred otrasmi a nárazmi. Taška je univerzálna, štýlová a funk

45 € / 54 €
Catalyst Case pre Apple Watch 42mm - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre Apple Watch 42mm - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre pre Apple Watch 42mm určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády z 2m alebo

55 € / 66 €
Catalyst Case pre iPhone 5/5S - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre iPhone 5/5S - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre iPhone 5/5S/5C/SE určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády z 2m alebo pr

55 € / 66 €
Catalyst Case pre iPhone 6/6S - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre iPhone 6/6S - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre iPhone 6/6S určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády z 2m alebo pre pono

59 € / 70 €
Catalyst Case pre iPhone 8/7 - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre iPhone 8/7 - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre iPhone 8/7 určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády z 2m alebo pre ponor

65 € / 78 €
Catalyst Case pre iPhone 6/6S Plus - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre iPhone 6/6S Plus - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre iPhone 6/6S Plus určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády z 2m alebo pre

69 € / 82 €
Catalyst Case pre iPhone 8 Plus /7 Plus - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre iPhone 8 Plus /7 Plus - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre iPhone 8 Plus/7 Plus určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády z 2m alebo

69 € / 82 €
Catalyst Case pre iPhone X - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre iPhone X - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre iPhone X určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády z 2m alebo pre ponoren

69 € / 82 €
Catalyst Case pre iPad mini 4/mini 5 - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre iPad mini 4/mini 5 - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre iPad mini 4//mini 5 určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády z 1.2m aleb

74,9 € / 89 €
Catalyst Case pre iPad 9.7 2018/ 2017 - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre iPad 9.7 2018/ 2017 - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre iPad 9.7" 2018, 2017 a ipad Air určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády

116 € / 139 €
Catalyst Case pre iPad Pro 12.9 - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre iPad Pro 12.9 - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre iPad Pro 12.9" (1.,2. gen) určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády z 1.

116 € / 139 €

Super odolné puzdra pre iPad

Ak potrebujete ochrániť Apple iPad pred poškodením, toto sú tie správne puzdra:

Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad mini 4/mini 5
Obrázok produktu Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad mini 4/mini 5 Vysoko odolné ochranné puzdro pre Apple iPad mini 4//mini 5. Silná trojvrstvová konštrukcia zaručuje maximálnu bezpečnosť pre iPad mini 4/mini 5. Extrémna miera zabezpečenia rohov technológií Ballistic Corners ™ poskytuje skvelú odolnosť proti nárazo

59 € / 70 €
Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad mini/mini Retina
Obrázok produktu Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad mini/mini Retina Vysoko odolné ochranné puzdro pre Apple iPad mini/mini Retina. Silná trojvrstvová konštrukcia zaručuje maximálnu bezpečnosť pre iPad Air 2. Extrémna miera zabezpečenia rohov technológií Ballistic Corners ™ poskytuje skvelú odolnosť proti nárazom. Súč

59 € / 70 €
Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad Air
Obrázok produktu Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad Air Vysoko odolné ochranné puzdro pre Apple iPad Air (1. gen). Silná trojvrstvová konštrukcia zaručuje maximálnu bezpečnosť pre iPad Air. Extrémna miera zabezpečenia rohov technológií Ballistic Corners ™ poskytuje skvelú odolnosť proti nárazom. Súčasťou

69 € / 82 €
Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad Air 2
Obrázok produktu Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad Air 2 Vysoko odolné ochranné puzdro pre Apple iPad Air 2. Silná trojvrstvová konštrukcia zaručuje maximálnu bezpečnosť pre iPad Air 2. Extrémna miera zabezpečenia rohov technológií Ballistic Corners ™ poskytuje skvelú odolnosť proti nárazom. Súčasťou je ce

69 € / 82 €
Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad Pro 12.9
Obrázok produktu Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad Pro 12.9 Vysoko odolné ochranné puzdro pre Apple iPad Pro 12.9. (1.,2. gen.) Silná trojvrstvová konštrukcia zaručuje maximálnu bezpečnosť pre iPad Pro. Extrémna miera zabezpečenia rohov technológií Ballistic Corners ™ poskytuje skvelú odolnosť proti nárazom.

69 € / 82 €

Odolné puzdra pre tablety s nabíjaním

Odolné puzdra Brodit so zabudovaným nabíjaním USB + CL alebo s priamym pripojením na elektroinštaláciu sú ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba pre tých, ktorí používajú zariadenie v drsnom prostredí. Držiak je veľmi pevný, obal z ABS plastu chráni zariadenie pred nárazmi a zároveň sa zariadenie v puzdre dobíja. Systém MultiMoveClip umožňuje automatické dobíjanie ihneď po zasunutí puzdra do držiaka a tiež jednoducho puzdro vybrať z držiaka. Vďaka guľovému kĺbu môžete držiak nastaviť do optimálnej polohy a používať zariadenie v režime na šírku alebo na výšku. Zariadenie je pevne uchytené v puzdre a nemože sa vybrať bez odskrutkovania skrutiek. Prístup ku všetkým funkciám zariadenia, tlačidlám a ku kamere je zachovaný. Puzdro je ideálne pre použitie v obchodných prevádzkach, skladoch, prepravných vozíkoch, nákladných autách alebo pre kuriérov. Toto sú zoštíhlené verzie extra silného puzdra - Heavy Duty)

Hlavné výhody puzdier Brodit:
 • puzdra sú vyrobené na mieru pre konkrétne zariadenie (bez obalu),
 • neobmedzený prístup - všetky funkcie, tlačidlá, kamera sú prístupné,
 • integrované napájanie s výstupom USB+CL alebo s adaptérom na pevnú montáž,
 • otočný kĺb pre použitie na výšku alebo na šírku, nastaviteľný 15°,
 • MultiMoveClip systém - puzdro je možné jednoducho z držiaka vybrať. Po vložení puzdra do držiaka sa zariadenie automaticky dobíja,
 • držiak je určený na montáž v aute na konzolu Proclip (pre tablety sa doporučuje extra silná), na opierku hlavy alebo na stojany Brodit.

Odolné puzdra s USB výstupom alebo s pripojením do CL:

Odolné puzdro pre Apple iPhone 7/6/6S USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Apple iPhone 7/6/6S USB+CL Odolné puzdro pre Apple iPad iPhone 7/6/6S so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba pre tých, ktorí používajú z

99 € / 118 €
Odolné puzdro pre Samsung Galaxy S7 Edge G935 USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Samsung Galaxy S7 Edge G935 USB+CL Odolné puzdro pre Samsung Galaxy S7 Edge G935 so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba pre tých, ktorí používajú

99 € / 118 €
Odolné puzdro pre Samsung Galaxy S7 G930 USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Samsung Galaxy S7 G930 USB+CL Odolné puzdro pre Samsung Galaxy S7 G930 so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba pre tých, ktorí používajú zari

99 € / 118 €
Odolné puzdro HD pre Samsung Galaxy Tab 4 7.0 USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro HD pre Samsung Galaxy Tab 4 7.0 USB+CL Extra silné odolné puzdro Heavy Duty pre Samsung Galaxy Tab 4 7.0 (T230/T231/T235) so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit.

109 € / 130 €
Odolné puzdro HD pre Samsung Galaxy Tab A 9.7 T550 USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro HD pre Samsung Galaxy Tab A 9.7 T550 USB+CL Extra silné odolné puzdro Heavy Duty pre Samsung Galaxy Tab A 9.7 (T550/T555) so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to

109 € / 130 €
Odolné puzdro HD pre Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro HD pre Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 USB+CL Extra silné odolné puzdro Heavy Duty pre Samsung Galaxy Tab E 9.6 (T560) so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľb

109 € / 130 €
Odolné puzdro pre Apple iPad Air 2 USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Apple iPad Air 2 USB+CL Odolné puzdro pre Apple iPad Air 2so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba pre tých, ktorí používajú zariadenie

109 € / 130 €
Odolné puzdro pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New USB+CL Odolné puzdro pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New (model 2017, 2018) so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba pre tý

109 € / 130 €
Odolné puzdro pre LG G Pad F 8.0 USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro pre LG G Pad F 8.0 USB+CL Odolné puzdro pre LG G Pad F 8.0 so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba pre tých, ktorí používajú zariadenie v

109 € / 130 €
Odolné puzdro pre LG G Pad F2 8.0 USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro pre LG G Pad F2 8.0 USB+CL Odolné puzdro pre LG G Pad F2 8.0 so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba pre tých, ktorí používajú zariadenie

109 € / 130 €
Odolné puzdro pre LG G Pad X 8.3 USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro pre LG G Pad X 8.3 USB+CL Odolné puzdro pre LG G Pad X 8.3 (LG G Pad 8.3 ) so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba pre tých, ktorí použí

109 € / 130 €
Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 USB+CL Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab Tab A 10.1 (2016) (T580/T585) so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba pre

109 € / 130 €
Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab A 8.0 USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab A 8.0 USB+CL Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab A 8.0 so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba pre tých, ktorí používajú za

109 € / 130 €
Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab A 8.4 2020 USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab A 8.4 2020 USB+CL Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab A 8.4 2020 (T307) so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba pre tých, ktorí

109 € / 130 €
Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab Active 2 T390 USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab Active 2 T390 USB+CL Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab Active 2 (T390/T395) so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba pre tých, kto

109 € / 130 €
Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab E 8.0 USB+CL
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab E 8.0 USB+CL Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab E 8.0 so zabudovaným nabíjaním CL 12/24 alebo USB. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba pre tých, ktorí používajú za

109 € / 130 €

Odolné puzdra pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute:

Odolné puzdro pre Apple iPhone 7/6/6S Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Apple iPhone 7/6/6S Molex Odolné puzdro pre Apple iPad iPhone 7/6/6S so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. J

109 € / 130 €
Odolné puzdro pre Samsung Galaxy S7 Edge G935 Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Samsung Galaxy S7 Edge G935 Molex Odolné puzdro pre Samsung Galaxy S7 Edge G935 so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit

109 € / 130 €
Odolné puzdro pre Samsung Galaxy S7 G930 Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Samsung Galaxy S7 G930 Molex Odolné puzdro pre Samsung Galaxy S7 G930 so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je

109 € / 130 €
Odolné puzdro HD pre Samsung Galaxy Tab 4 7.0 Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro HD pre Samsung Galaxy Tab 4 7.0 Molex Extra silné odolné puzdro Heavy Duty pre Samsung Galaxy Tab 4 7.0 (T230/T231/T235) so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy a

119 € / 142 €
Odolné puzdro HD pre Samsung Galaxy Tab A 9.7 T550 Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro HD pre Samsung Galaxy Tab A 9.7 T550 Molex Extra silné odolné puzdro Heavy Duty pre Samsung Galaxy Tab A 9.7 (T550/T555) so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo

119 € / 142 €
Odolné puzdro HD pre Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro HD pre Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 Molex Extra silné odolné puzdro Heavy Duty pre Samsung Galaxy Tab E 9.6 (T560) so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pr

119 € / 142 €
Odolné puzdro pre Apple iPad Air 2 Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Apple iPad Air 2 Molex Odolné puzdro pre Apple iPad Air 2 so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľ

119 € / 142 €
Odolné puzdro pre Apple iPad Air//iPad 9.7 New Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Apple iPad Air//iPad 9.7 New Molex Odolné puzdro pre Apple iPad Air/iPad 9.7 New (model 2017, 2018) so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevneni

119 € / 142 €
Odolné puzdro pre LG G Pad F 8.0 Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre LG G Pad F 8.0 Molex Odolné puzdro pre LG G Pad F 8.0 so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľba

119 € / 142 €
Odolné puzdro pre LG G Pad F2 8.0 Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre LG G Pad F2 8.0 Molex Odolné puzdro pre LG G Pad F2 8.0 so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. Je to voľb

119 € / 142 €
Odolné puzdro pre LG G Pad X 8.3 Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre LG G Pad X 8.3 Molex Odolné puzdro pre LG G Pad X 8.3 (LG G Pad 8.3 ) so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Bro

119 € / 142 €
Odolné puzdro pre Samsung Galaxy A 10.1 2016 Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Samsung Galaxy A 10.1 2016 Molex Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab Tab A 10.1 (2016) (T580/T585) so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevne

119 € / 142 €
Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Active 2 T390 Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Active 2 T390 Molex Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab Active 2 (T390/T395) so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na st

119 € / 142 €
Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab A 8.0 Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab A 8.0 Molex Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab A 8.0 so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. J

119 € / 142 €
Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab A 8.4 2020 Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab A 8.4 2020 Molex Odolné puzdro pre Samsung Samsung Galaxy Tab A 8.4 2020 (T307) so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie

119 € / 142 €
Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab E 8.0 Molex
Obrázok produktu Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab E 8.0 Molex Odolné puzdro pre Samsung Galaxy Tab E 8.0 so zabudovaným nabíjaním pre pevnú montáž s pripojením na elektroinštaláciu v aute. Je ideálne pre montáž do auta na palubnú dosku systémom ProClip, na opierku hlavy alebo na pripevnenie na stojany Brodit. J

119 € / 142 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.