TimeBox Pixel

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.


Bluetooth Smart LED speaker TimeBox

Hlavné funkcie:

  1. 5 Watový vyladený reproduktor s DSP s pasívnym žiaričom
  2. Plnofarebný Pixel LED displej s 121 bodmi
  3. Profesionálny systém pre zaspávanie a chytrý budík
  4. Zabudovaný hlasový odkazovač a FM rádio
  5. Notifikácie do sociálnych sietí, teplomer a oveľa viac

Perfektný na nočný stolík

Tvorba pixelov

Užite si klasickú zábavu najpohodlnejším a najnovším spôsobom. Teraz môžete vytvoriť svoje vlastné pixelové umenie s Timeboxom, a môžete ich zdieľať so svojimi priateľmi

Pixel art animácia

Vedeli ste, že je klasická animácia sa vytvára prepojením jednotlivých rámcov dohromady? Buďte kreatívny a vytvorte vlastnú animáciu pixelov v časovom okne.

Dokonale vyrobené farebné LED

121 programovateľných LED / Tisíce farieb / dizajn v štýle drahokamu. Timebox je vybavený  vysoko kvalitnými plnoufarebnými LED. Ttieto pixely dokážu dodať až tisíce živých farieb. Technológia GoldenLux zabezpečuje dlhú životnosť. Na ďalšie zvýšenie osvetlenia je použitý vysokožiarivý LED panel, kde drahokamy prenášajú najoriginálnejšie farebné osvetlenie.

LED osvetlenie

121 farebných LED poskytuje rovnakú svietivosť ako 3W nočná lampa a môžete si nastaviť požadovaný jas.

Vizuálne a EQ efekty

Tomebox obsahuje rôzny vstavané vizuálne efekty a efekty egualizéra, ktoré osvetlia party s tanečnými pixelmi..

Skvelý zvuk

dodávaný 5-wattový reproduktor s pasívnym žiaričom je vyladené s najnovším DSP (Digital Sound Processing). Je to jeden z najlepších reproduktorov vo svojej triede.

Bluetooth® 4.0 SMART

Timebox je vybavený najnovšou inteligentnou technológiou Bluetooth 4.0 smart, ktorý vylepšuje technológiu prenosu zvuku a vylepšuje stabilitu spojenie. Prináša vašu obľúbenú hudbu vo vnútri aj vonku.

Zabudované FM rádio

Zoznámte sa s najnovšou hudbou v hitparáde, alebo si nalaďte správy. Vychutnajte si všetko, čo ponúkajú vaše obľúbené rozhlasové stanice.

Nahrajte hlasovú správu

Držte tlačidlo snooze alebo použite funkciu v aplikácii na zaznamenanie svojej správy. Prekvapte svoje milovaných, keď zapnú TimeBox.

Zabudovaný mikrofón

Vstavaný mikrofón poskytuje hands-free volanie, kde si môžete vychutnať rozhovor bez prerušenia práce.

Pomoc pri zaspávaní

Okúzľujúcimi relaxačnými zvukmi a osviežujúcim budením Vám TimeBox poskytne lepší spánok. Môžete si nastaviť vaše vlastné pixelové umenie, hudbu a rozhlasové stanice ako váš osobný budík.

Inteligentný budík

Vieme, že prebudenie môže byť ťažké, takže sme zahrnuli mnoho animovaných budíkov, rovnako ako možnosť prehrávať hudbu alebo FM rádio. Keď alarm zastavíte, váš inteligentný alarm postupne zvýši jas LED a hlasitosť budíka, aby ste sa cítili nabudení a vychutnali si ráno.

Notifikácie zo sociálnych médií

Pomocou nášho systému upozornení v aplikáciách môžete prispôsobiť svoje vlastné upozornenia zo sociálnych médií alebo upozornenia na udalosti.

 

Mini hry

Užite si nekonečnú zábavu na týchto mini-hrách s vašou rodinou. Budeme pokračovať v rozširovaní niektorých retro pixelových hier pre klasickú zábavu.

Teplotný senzor

Zobrazuje okolitú teplotu vďaka  zabudovanému senzoru vo vnútri TimeBoxu.

Jednoduché ovládanie

Nastavenie jasu potrepaním mobilného telefónu alebo zatlieskaním rukami

TimeBox je najinteligentnejší reproduktor s rádiom, hodinami, budíkom, teplomerom pre váš domov. Vstavaný FM tuner vám prináša vzrušenie z miestnych rozhlasových staníc, zatiaľ čo inteligentné alarmy a pomocné systémy spánku zaručujú najpríjemnejší odpočinok. Jeho vyladené zvukové a iné jedinečné funkcie poskytujú všestranné využitie.
VLASTNOSTI
  • Viac ako 30 vstavaných programov spánku a inteligentných alarmov, okúzľujúcim mäkkým osvetlením, ako aj zvukom.
  • FM tuner vám umožní vychutnať si zábavu a rozhlasové vysielanie z miestnych rozhlasových staníc.
  • 3" 5-wattový DSP reproduktor s pasívnym radiátorom
  • 121 programovateľných LED s viac ako 256 dostupnými farbami
  • Pokročilá mobilná aplikácia, zabudovaný teplomer, systém notifikácií a ďalšie; TimeBox je viac ako len inteligentné hodiny.

Obrázky produktu:

 

 

Recenzia:

Bluetooth Smart LED speaker TimeBox Mini - bluetooth reproduktor
Toto malé prenosné zariadenie vo veľkosti iba 9cm spája niekoľko užitočných funkcií v jednom. Je to prenosný Bluetooth reproduktor s výkonom 5 watov s pasívnym žiaričom a prekvapivo kvalitným zvukom. Má integrovaný mikrofón, takže umožňuje aj handsfree volania. Ďalej má funkciu odkazovač, plánovač, pixel chat, predpoveď počasia. Spolu s funkciou budíka je ideálny do spálne - má špeciálne funkcie pre zaspávanie a zobúdzanie sa s podporou zvukov a svetla. Je vybavený unikátnym systémom LED diód, ktoré slúžia ako displej. Môžu zobrazovať čas, stav počasia, emotikony, upozornenia so sociálnych sietí, atď. Poslúži tiež ako nočné svetlo. Ovláda sa aplikáciou pre iOS, Android cez Bluetooth 4.0. Výdrž na batérie 8 hodín. K dispozícii v rôznych farebných prevedeniach.

49 € / 58 €
Bluetooth Smart LED speaker TimeBox - bluetooth reproduktor
Toto malé prenosné zariadenie spája niekoľko užitočných funkcií v jednom. Je to prenosný Bluetooth reproduktor s výkonom 5 watov s pasívnym žiaričom a prekvapivo kvalitným zvukom. Má integrovaný mikrofón, takže umožňuje aj handsfree volania. Ďalej má integrované FM rádio a teplomer. Spolu s funkciou budíka je ideálny do spálne - má špeciálne funkcie pre zaspávanie a zobúdzanie sa s podporou zvukov a svetla. Je vybavený unikátnym systémom LED diód, ktoré slúžia ako displej. Môžu zobrazovať čas, teplotu, FM prekvenciu, emotikony, upozornenia so sociálnych sietí, atď. Poslúži tiež ako nočné svetlo. Ovláda sa aplikáciou pre iOS, Android cez Bluetooth 4.0. Výdrž na batérie 6 hodín. K dispozícii v rôznych farebných prevedeniach.

59 € / 70 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.