Scan Marker Air Android Pack

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Kompletné riešenie pre skenovanie, čítanie a prekladanie textov.


Scan Marker Air Android Pack

Scan Marker Air Android Pack Vám umožní využiť prínosy ručného OCR skenera ihneď po vybalení. Základom je tablet Huawei MediaPad  vybavený jasným 7" kapacitným IPS displejom s rozlíšením 1024x600 bodov, výkonným 4 jadrovým procesorom, 16GB pamäte poskytuje dostatok miesta pre tisíce strán dokumentov. Pamäť je možné rozšíriť prostredníctvom SD kariet. Zariadenie má pevné kovové telo z eloxovaného hliníka, dlhú výdrž na batérie a kombinácii s nízkou hmotnosťou (250 g) a malými rozmermi je ideálny nielen na použitie doma ale aj v teréne. Tablet je spárovaný s ručným skenerom Scan Marker Air. Ovládací softvér je nainštalovaný v tablete a nakonfigurovaný pre okamžité použitie. Stačí zapnúť skener a ihneď môžete skenovať text z papiera do tabletu.

Hlavné funkcie:

 • OCR - kompletné riešenie pre skenovanie textu z papiera do digitálnej podoby.
 • Text-to-Speech - text pri skenovaní je možné nechať si prečítať ľudským hlasom.
 • Preklad - po naskenovaní je možné text preložiť do rôznych jazykov.
 • Práca s textom - priamo v aplikácií je možné s textom pracovať, prípadne je možné naskenovaný text poslať mailom, alebo na Google Drive. 
* - pre plnohodnotné použitie je potrebné tablet pripojiť na Wifi. Bez pripojenia na Wifi nefunguje preklad, čítanie textu a skenovaný text sa spracováva priamo na zariadení v obmedzenom režime.

Pre koho je balík Scan Marker Air Android Pack určený?

 • Osobám s poruchou čítania (dyslexia) umožňuje rýchlejšie pracovať s textom, pochopiť jeho význam. Pri štúdiu, skúškach alebo písomkách môžu študenti ľahšie pochopiť zadanie a otázky tým, že počujú slová a riadky textu nahlas.
 • Žiakom a študentom - umožňuje robiť si výpisky z učebníc, pri výuke cudzích jazykov umožňuje prácu s textom a počúvanie textu v cudzom jazyku prirodzeným ľudským hlasom.
 • Osobám s poruchou zraku umožní prečítať texty vytlačené malým písmom. 
 • Je to praktický spoločník na cesty, dovolenky, pre ktorého nie je problém preložiť ani jedálny lístok v japončine.
 • Učitelia v školách a škôlkach ocenia, že je zariadenie okamžite pripravené na použitie bez nutnosti inštalovať softvér alebo konfigurovať aplikácie.

Vieme, že tablety sa používajú často v náročných podmienkach. Ponúkame Vám preto tieto produktov ochranu tabletu:

Ochrana displeja - Tempered Glass  - ochranné tvrdené sklo navrhnuté pre maximálnu pevnosť, pričom neznižuje kvalitu displeja, ani používanie dotykového displeja. Udržuje displej v bezpečí pred poškodením alebo poškriabaním. 

Ochranný obal - Invisible Case - štýlové minimalistické ochranné puzdro pre tablet Scan Marker Air Android Pack. Je odolné voči nárazom a poškriabaniu bez pridania objemu (cca 1,5mm).

Cestovné puzdro Dicota - pevné puzdro, ktoré spoľahlivo ochráni tablet pri prenášaní. Má praktické magnetické uzatváranie.

Pripadne si možete zakúpiť všetky 3 produkty s výraznou zľavou TU.

O skeneri Scan Marker Air Deluxe:

Ručný skener ScanMarker Air

Šetrí čas - je 30 krát rýchlejší, ako písanie na klávesnici.

Číta - naskenovaný text Vám prečíta. Ideálne pre výuku jazykov alebo pre osoby s dyslexiou.

Prekladá - okamžitý preklad skenovaného textu. Prejdite perom po texte v cudzom jazyku a na mieste kurzora sa zobrazí preklad v slovenčine. Jednoduchšie to už nejde.

Bezdrôtový Bluetooth ručný scanner Scan Marker Air Vás oslobodí od písania na klávesnici. Aby ste sa vyhli chybám a získali čas, stačí posúvať pero riadok po riadku po texte alebo číslach a tieto informácie sa okamžite objavia vo Vašej aplikácii. Hlavnou charakteristikou scanneru Scan Marker Air sú miniatúrne rozmery a hmotnosť iba 30g. Veľkosť skenovaného písma môže byť v rozmedzí 6 až 22 tlačových bodov. Rýchlosť čítania skenera je 10 cm / s. Pripojiť ho môžete takmer k akémukoľvek počítaču prostredníctvom Bluetooth, prípadne cez  USB port. Podporované sú aj mobilné zariadenia - smartfóny a tablety s iOS alebo Android.

Puzdro pre scan Marker Air

Nová edícia 2019!

Scan Marker Air Deluxe v roku 2019 ponúka: 
 • Nový softvér pre Windows/Mac 4. generácie s vylepšeným rozpoznávaním textu - OCR a hlasom text-to-speech v slovenčine.
 • Nový firmvér pre skenery, ktorý zabezpečuje zlepšenie výkonu a stability.
 • Novú hardvérovú revíziu skenerov Scan Marker Air s bielym svetlom, ktoré umožňuje presnejšie skenovanie textu aj pri zhoršených svetelných podmienkach.
 • Súčasťou dodávky verzie Deluxe je teraz v rámci akcie aj praktické cestovné puzdro.

Hlavné funkcie:

 • Text-to-Cursor - prenášajte text do počítača do akejkoľvek aplikácie. Ultrarýchle skenovanie až 3000 znakov/min.
 • OCR - prevedenie textu (znakov a číslic) z papiera do digitálnej podoby. Podpora pre viac ako 50 jazykov vrátane slovenčiny a češtiny
 • Text-to-Speech - integrovaná funkcia rozprávania skenovaného textu (iba pre vybrané jazyky)
 • Preklad - prekladá slová a celé vety vo viac ako 50 jazykoch (vyžaduje pripojenie na internet) 
 • Čiarové kódy - rozoznáva čiarové kódy (iba Windows)
 • Image Scanning - tam, kde sa nedá rozoznať text pomocou OCR, je možné preniesť dáta ako obrázok (matematické, chemické zápisy, písané písmo, podpis...)

 

Šetrí čas, zvyšuje produktivitu.

Prístroj spĺňa úlohu ručného skeneru. Vďaka jednoduchej obsluhe a taktiež malým rozmerom robí ho veľmi nápomocným v každodennej práci v úrade, v škole, v domácnosti... Skener skenuje nielen tlačený text ale taktiež bankové OCR znaky, čísla alebo dokonca aj čiarové kódy. Tam, kde nie je možné použiť rozpoznávanie znakov (matematické, chemické formulácie, písané písmo, podpis), prenesie dáta ako obrázok. 

Skenerom Scan Maker Air je možné jednoduchým spôsobom zadávať do počítača text z knižiek, dokladov, článkov, vďaka čomu práca s dokladmi je ešte viac ľahšia. Skener umožňuje rýchle a ľahké zadávanie tlačených dát do počítača, preto je tiež často využívaný osobami, ktoré si cenia pohodlie šetrenie časom a taktiež starajú sa o pracovný komfort. 

Skener Scan Maker Air svojim vzhľadom pripomína fixku alebo pero. Skenovanie textu sa vykoná presunutím skenera ponad tlačený text. Zoskenovaný text sa ukáže v počítači vo vybranej aplikácii na mieste, kde bol postavený kurzor. Vysokú kvalitu prevodu textu zabezpečuje  OCR softvér s podporou viac ako 50 jazykov. Je samozrejme podporovaná slovenčina alebo čeština. Podporované sú aj čínske, kórejské, japonské znaky a azbuka. 

Digitálny zvýrazňovač


Skener Scan Maker Air rozlišuje:
 • text napísaný vo viac ako 50 jazykoch, medzi inými:
  slovenský, český, poľský, anglický, bulharský, český, dánský, estónsky, francúzsky, grécky, holandský, španielský, litovský, lotyšský, nemecký, nórsky, portugalský, ruský, švédsky, talianský, japonský, čínsky a veľa iných,
 • bankové znaky:
  OCR-A, OCR-B, MICR (magnetic ink character recognition) - E13B, CMC-7,
 • jednorozmerné čiarové kódy (iba OS Windows):
  Check Code 39, Check Interleaved 25, Code 128, Code 39, EAN 13, EAN 8, Interleaved 25, CODABAR (bez kontrolnej sumy), UCC Code 128, Code 2 z 5 (Industrial, IATA, Matrix), Code 93, UPC-A, UPC-E i Postnet,
 • režim pre skenovanie čísel - špeciálny režim, ktorý zvyšuje presnosť skenovania čísel,
 • Image scanning - skenovanie písaného písma, podpisov, matematických výrazov ako obrázky.

Hovoriace pero

Skener Scan Marker Air text nielenže pošle do počítača, ale ho vie aj prečítať. Podporovaných je množstvo jazykov vrátane slovenčiny. Táto funkcia je ideálna pre osoby s dyslexiou. Taktiež využijete túto funkciu pri pri štúdiu alebo výuke cudzích jazykov.

 

Prekladač

Skener Scan Marker Air vie text aj prekladať. A nielen slová ale aj celé vety. Stačí nastaviť kurzor v aplikácii, kde chcete dostať preložený text a oskenovať text z papiera. Na mieste kurzora sa okamžite zobrazí preklad. Alebo môžete skenovať text do dodávanej aplikácie a nechať si zobraziť originálny text a preložený vedľa seba. Toto funkcia je vhodná pre prekladateľov, študentov, pre každého, kto pracuje s cudzími jazykmi. Podporovaný je obojsmerný preklad vo viac ako 50 jazykoch, samozrejme vrátane slovenčiny.

Pre využitie všetkých funkcií skenovacieho pera doporučujeme počítač s OS Windows. Na iných platformách, alebo pri niektorých jazykoch môžu byť niektoré funkcie obmedzené.

Príklady použitia:

 • Zadávanie údajov z faktúr pre finančno-účtovnícke systémy.
 • Priame zadávanie tlačených informácií do bázy dát .
 • Skenovanie časti textov z tlačených materiálov takých ako: knihy, časopisy, doklady pre vedecké a výskumné účely, vizitky.
 • Skenovanie textov priamo do prekladateľských aplikácií, alebo okamžitý preklad skenovaného textu.
 • Umožňuje osobám s dyslexiou zavádzanie textu do počítača, ktorý sa následne prečíta (slovenský hlas TTS pre Windows je súčasťou verzie Deluxe) alebo sa zobrazí veľkým písmom.
 • Rozlišovanie čiarových kódov v logistických prácach.
 • Zadávanie dát pre internetové účtovníctvo.

Pomôcka pre štúdium

Čo môže byť lepšia pomôcka pre štúdium ako digitálny zvýrazňovač, ktorý Vám okamžite prenesie výpisky z učebnice, knižky rovno do počítača? Pri výuke cudzích jazykov zase oceníte funkciu okamžitého prekladu skenovaného textu a funkciu Text-to-Speech, ktorá Vám text prečíta, čo Vám umožní naučiť sa správnu výslovnosť. Scan Marker Air môžete mať stále so sebou. Je taký malý, že sa zmestí do vrecka. môžete si ho napr. zobrať do knižnice a nepotrebujete pritom ani notebook, pretože skener spolupracuje s väčšinou smartfónov a tabletov. Cenovo je pritom toto zariadenie dostupné pre každého.

Špeciálna pomôcka

Scan Marker Air Android Pack nájde uplatnenie aj ako špeciálna pomôcka v školách. Osobám s poruchou čítania (dyslexia) umožňuje rýchlejšie pracovať s textom, pochopiť jeho význam. Pri skúškach alebo písomkách môžu študenti ľahšie pochopiť zadanie a otázky tým, že počujú slová a riadky textu nahlas. Scan Marker Air Android Pack prichádza so zariadením, kde je softvér už nainštalovaný a nakonfigurovaný. Je teda okamžite pripravený na použitie.

Kúpiť:

Cestovné puzdro pre Scan Marker Air/Reader
Originálne cestovné puzdro pre skenery Scan Marker, Scan Marker Air a Scan Marker Reader ochráni Váš mobilný skener pri prenášaní. Je vyrobené z jemného na dotyk príjemného materiálu. Praktické uzatváranie umožňuje jednoduché a rýchle vyberanie/vkladanie skenovacieho pera.

16 € / 19 €
Ručný skener - Scan Marker Air Bluetooth+USB
2023 Edition s rozšírenou funkcionalitou. Scan Marker Air je môžné teraz používať aj bez inštalácie ovládača v internetovom prehliadači (Chrome, Edge) na akomkoľvek zariadení: PC, smarfón, tablet, Chromebook...
+ Cestovné puzdro pre Scan Marker Air v balení!
Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky, čiarové kódy a prenáša ich do Vášho PC, notebooku (Win/Mac), prípadne smartfónu alebo tabletu (iOS/Android). Pripojenie k počítaču je možné prostredníctvom Bluetooth 4.0 alebo cez USB port. Okrem rozpoznania textu prostredníctvom OCR a poslania do počítača (Text-to-Cursor), je možné text prečítať (Text-to-Speech) alebo preložiť. Kompatibilita: Windows 11/10, Mac s BT 4.0 + OS X 10.10+, Internetový prehliadač (Chrome, Edge), Chromebooky, smartfóny a tablety s BT4.0 a iOS 8.0+ alebo Android 5+. Súčasťou dodávky je aj Bluetooth 4.0 adaptér pre PC s Windows.

129 € / 154 €
Ručný skener - Scan Marker Air Deluxe Bluetooth+USB
2023 Edition s rozšírenou funkcionalitou. Scan Marker Air je môžné teraz používať aj bez inštalácie ovládača v internetovom prehliadači (Chrome, Edge) na akomkoľvek zariadení: PC, smarfón, tablet, Chromebook...
+ Cestovné puzdro pre Scan Marker Air v balení!
Bezdrôtový Bluetooth ručný skener s príslušenstvom v kompletnej výbave a rozšírenou zárukou!
Zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky, čiarové kódy a prenáša ich do Vášho PC, notebooku (Win/Mac), prípadne smartfónu alebo tabletu (iOS/Android). Pripojenie k počítaču je možné prostredníctvom Bluetooth 4.0 alebo cez USB port. Okrem rozpoznania textu prostredníctvom OCR a poslania do počítača (Text-to-Cursor), je možné text prečítať (Text-to-Speech) alebo preložiť. Kompatibilita: Windows 11/10, Mac s BT 4.0 + OS X 10.10+, Internetový prehliadač (Chrome, Edge), Chromebooky, smartfóny a tablety s BT4.0 a iOS 8.0+ alebo Android 5+. Súčasťou dodávky je kompletné príslušenstvo (BT 4.0 USB ad, USB kábel, nabíjačka, CDROM, a rozšírená záruka 36/24

149 € / 178 €
Ručný skener Scan Marker Reader
Ručný skener špeciálne navrhnutý tak, aby podporoval študentov/ľudí s problémami v čítaní (dyslexia) a poskytoval nezávislú pomoc pri čítaní.
Hlavné funkcie: Skenovanie (OCR), preklad, slovník, prevod textu na reč (TTS), prevod reči na text (STT), nahrávanie dokumentov na optické rozpoznávanie znakov (OCR)
Oproti iným skenerom (Air) poskytuje táto špeciálna pomôcka rozšírené možnosti nastavenia pracovného prostredia: zvýraznenie textu počas čítania, nastavenie rozostupov medzi slovami, písmenami, nastavenie rýchlosti čítania a oveľa viac.
Na prevádzku vyžaduje iba internetový prehliadač (Chrome, Edge) - kompatibilný s Chromebookmi a akýmkoľvek PC smartfónom, tabletom s internetovým prehliadačom. Súčasťou dodávky je USB Bluetooth 4.0 adaptér pre PC a špeciálne pravítko pre čítanie.

199 € / 238 €
Ručný skener Scan Marker Reader Deluxe
Ručný skener špeciálne navrhnutý tak, aby podporoval študentov/ľudí s problémami v čítaní (dyslexia) a poskytoval nezávislú pomoc pri čítaní.
Hlavné funkcie: Skenovanie (OCR), preklad, slovník, prevod textu na reč (TTS), prevod reči na text (STT), nahrávanie dokumentov na optické rozpoznávanie znakov (OCR)
Oproti iným skenerom (Air) poskytuje táto špeciálna pomôcka rozšírené možnosti nastavenia pracovného prostredia: zvýraznenie textu počas čítania, nastavenie rozostupov medzi slovami, písmenami, nastavenie rýchlosti čítania a oveľa viac.
Na prevádzku vyžaduje iba internetový prehliadač (Chrome, Edge) - kompatibilný s Chromebookmi a akýmkoľvek PC smartfónom, tabletom s internetovým prehliadačom. Súčasťou dodávky je USB Bluetooth 4.0 adaptér pre PC, špeciálne pravítko pre čítanie, USB kábel, AC adapter, slúchadlá a rozšírená záruka 36/24).

239 € / 286 €
Scan Marker Air Android Pack
Kompletné riešenie pre skenovanie, čítanie a prekladanie textov. Obsahuje ručný skener Scan Marker Air Deluxe a tablet Lenovo IdeaPad s nainštalovanou aplikáciou, ktorá umožňuje preniesť text z papiera do tabletu, kde môžete s textom ďalej pracovať. Môžete si ho nechať prečítať, preložiť alebo poslať do PC. Výrobok je pripravený ihneď na použitie - stačí rozbaliť a ihneď ho môžete používať.

249 € / 298 €

Príslušentvo pre Scan Marker Air Android Pack:

Čítačka kariet SD/MicroSD USB/microUSB
Obrázok produktu Čítačka kariet SD/MicroSD USB/microUSB Táto čítačka SD/microSD kariet Vám umožní prenášať údaje medzi počítačom a smartfónmi/tabletmi s OS Android. Poslúži tiež na rozšírenie pamäte Vášho mobilného zariadenia (OTG podpora). Je to ideálny doplnok pre mobilné skenery, kde môžete vybrať SD k

19 € / 22 €
Invisible Case - ochranný obal pre Scan Marker Air Android Pack
Obrázok produktu Invisible Case - ochranný obal pre Scan Marker Air Android Pack Štýlové minimalistické ochranné puzdro pre Scan Marker Air Android Pack. Je odolné voči nárazom a poškriabaniu bez pridania objemu (cca 1,5mm). Puzdro je polotransparentné, takže vynikne design zariadenia. Všetky tlačidlá a funkcie sú ľahko prístupné

19 € / 22 €
Cestovné puzdro pre Scan Marker Air Android Pack
Obrázok produktu Cestovné puzdro pre Scan Marker Air Android Pack Kvalitné cestovné puzdro zn. Dicota s jemnou vnútornou výstelkou, ktorá ochráni navigáciu pred poškriabaním. Puzdro je pevné, spoľahlivo ochráni Vaše zariadenie. Má praktické magnetické uzatváranie. Vhodné pre Scan Marker Air Android Pack

22 € / 26 €
Ochranné tvrdené sklo pre Scan Marker Air Android Pack
Obrázok produktu Ochranné tvrdené sklo pre Scan Marker Air Android Pack pre: Scan Marker Air Android Pack
Ochranné tvrdené sklo je tou najlepšou ochranou pre displej. Je navrhnuté pre maximálnu pevnosť, pričom neznižuje kvalitu displeja, ani používanie dotykového displeja. Udržuje displej v bezpečí pred poškodením

22 € / 26 €
Protector Bundle pre Scan Marker Air Android Pack
Obrázok produktu Protector Bundle pre Scan Marker Air Android Pack Balík 3 produktov pre ochranu tabletu Scan Marker Air Android Pack. Balík obsahuje: 1. Ochranu displeja - temperované sklo, ktoré poskytuje maximálnu ochranu displeja pred poškodením. 2. Ochranný obal - Invisible Case - silikónové puzdro, ktoré ochrá

teraz iba  49 € / 58 €
   63 €

© Copyright 1998-2024 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.