Withings Pulse HR

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Robotické hračky Sphero

Robotické hračky Sphero na zábavu, výuku programovania a rozvoj kreatívneho myslenia u detí.

Apple MacBook Pro 16

Nový MacBook Pro so strhujúcim 16" displejom, superrychlým procesorom, grafikou novej generácie, veľkou kapacitou batérie, Magic Keyboard a ohromným úložiskom.

Nové repasované notebooky HP

V ponuke sú nové modely repasovaných notebookov HP 3. generácie + akcia dokovacia stanica k notebooku za polovicu

Apple iPhone 11 (Pro)

Nové iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max a ďalšie modely s príslušenstvom.

Apple iPad 2019

Tablety Apple iPad 2019 a ďalšie aktuálne modely.

Sonos Move

Odolný inteligentný reproduktor napájaný z batérie pre vonkajšie a vnútorné počúvanie.

Kategórie

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...


Withings Pulse HR - Health & fitness tracker

Pulse HR je pokročilý monitor aktivity a spánku s telom vyrobeným z nerezovej ocele a tvrdeného polykarbonátu. Má dotykový OLED displej, ktorý zobrazuje, čas, namerané údaje a rozšírené notifikácie. Je vodotesný, vhodný aj na plávanie. Sleduje pulz počas cvičení ale počas dňa a noci. Využíva GPS v smartfóne, čo umožňuje sledovať informácie závislé na polohe - vzdialenosť, rýchlosť a výšku. Tento tenký, štýlový prístroj sleduje Vašu aktivitu - spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť a počet krokov. V noci sleduje kvalitu Vášho spánku. Namerané údaje prenáša prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) do počítača, mobilu alebo tabletu. Výdrž na batérie je až 20 dní.

Navrhnutý tak, aby vydržal

Pulse HR je pokročilý sledovač činnosti, ktorý vám umožňuje bez námahy sledovať každodenné aktivity a tréningy. Zahŕňa nepretržité sledovanie srdcovej frekvencie, ktoré vám pomôže získať čo najviac z tréningov, pripojený systém GPS na mapovanie vašej trasy a automatické sledovanie spánku s denným skóre spánku. Navyše môžete zostať v spojení s tým, čo je dôležité s plne prispôsobiteľnými upozorneniami pre smartfóny.

Kvalitné materiály

Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele z ušľachtilej ocele 316L a zosilneného polykarbonátového povlaku, Pulse HR je vybavený minimalistickým štýlom, ktorý dokáže obstáť v každodennom živote.

Dlhá výdrž na batérie

Pulse HR predbehne konkurenciu s batériou s dlhou životnosťou až 20 dní, takže môžete tráviť viac času pohybom a menej času nabíjaním.

Váš najväčší podporovateľ

Chodiť, behať, plávať: všetky denné aktivity sú automaticky zaznamenané, aby vám poskytli najlepší prehľad o cieľoch zdravia a dennej aktivity v aplikácii Health Mate, ktorá vám môže pomôcť inšpirovať sa každý deň k pokroku.

Osobný tréner

Zistite, ako vám Pulse HR môže pomôcť zlepšiť vašu fyzickú aktivitu.

Režim Multisport

Každá aktivita je iná: pri hraní futbalu alebo jogy nepracujete rovnakým spôsobom. Ak chcete sledovať tréning čo najpresnejšie, jednoducho podržte bočné tlačidlo a vyberte si z viac ako 30 aktivít. Spustí sa tak relácia a aktivuje sa nepretržitá srdcová frekvencia, aby ste mohli optimalizovať svoj tréning.

Pripojené GPS

Sledujte svoju trasu. Funkcia Connected GPS, ku ktorej máte prístup prostredníctvom smartfónu, vám poskytne mapu vašej relácie vrátane vzdialenosti, nadmorskej výšky a rýchlosti. Táto funkcia vyžaduje spojenie Bluetooth so smartfónom a služby určovania polohy musia byť zapnuté.

Dáta na dosah ruky


Merania sa automaticky synchronizujú s aplikáciou Health Mate, čo znamená, že môžete zobraziť výsledky pomocou ľahko čitateľných grafov. Zahŕňa čas strávený v každej zóne srdcovej frekvencie (svetlo, mierna, intenzívna a maximálna), aby vám pomohol sústrediť sa na tréningy a dosiahnuť skutočné výsledky. A s automatickým rozpoznaním 24/7 budú všetky vaše každodenné pohyby zaznamenané v aplikácii.

Dajte si dobrý nočný odpočinok

Poznanie vašich nocí vám môže pomôcť zlepšiť vaše dni.

Sledovanie cyklu spánku

Každé ráno bude Pulse HR poskytovať aktualizácie o nočnom spánku (light & deep sleep, prerušenia spánku) v aplikácii Health Mate. S funkciou Smart Wake-Up má skupina tichý vibračný alarm, ktorý vás môže prebudiť v optimálnom čase v spánkovom cykle, aby vám pomohol váš deň čo najlepšie začať.

Skóre spánku

Dĺžka nočného spánku nie je vždy zárukou kvality. Pozrite sa na vaše skóre spánku v aplikácii, keď sa zobudíte a získať pohľad na faktory, ktoré ovplyvňujú kvalitu vášho odpočinku, takže si ho môžete zlepšiť.

Notifikácie

Zostaňte v kontakte s tým, čo je dôležité, bez sústavného sledovania mobilu. Či už chcete vidieť hovory, texty, udalosti alebo vaše obľúbené aplikácie, môžete si vychutnať slobodu, ktorá prichádza s tým, že nebudete musieť vytiahnuť telefón z vrecka.

Perfektné párovanie

Pulse HR sa automaticky synchronizuje cez Bluetooth s bezplatnou aplikáciou Health Mate, ktorá je k dispozícii pre iOS a Android. Prezrite si svoje údaje o zdravotnom stave, zobrazte svoj pokrok, získajte osobné poradenstvo a získajte extra motiváciu na dosiahnutie svojich cieľov.

Video:

Obrázky produktu:

Withings Pulse HR
Pokročilý monitor aktivity a spánku s telom vyrobeným z nerezovej ocele a tvrdeného polykarbonátu. Má dotykový OLED displej, ktorý zobrazuje, čas, namerané údaje a rozšírené notifikácie. Je vodotesný, vhodný aj na plávanie. Sleduje pulz počas cvičení ale počas dňa a noci. Využíva GPS v smartfóne, čo umožňuje sledovať informácie závislé na polohe - vzdialenosť, rýchlosť a výšku. Tento tenký, štýlový prístroj sleduje Vašu aktivitu - spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť a počet krokov. V noci sleduje kvalitu Vášho spánku. Výdrž na batérie je až 20 dní.

teraz iba  83 € / 99 €
   108 €

© Copyright 1998-2020 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.