Ešte lepšie, nové MacBooky v našej ponuke!!!

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Najnovšia aktualizácia notebookov MacBook prináša vyšší výkon, zvýšením frekvencie procesorov na 2.0 a 2.16 GHz, štandardne sú všetky modely vybavené 1GB RAM a zvýšená bola aj kapacita HDD až o 40GB. Toto všetko dostanete teraz za nezmenenú cenu. Štandardom ako už pri všetkých Macoch s Intel Core 2 Duo je bezdrôtové pripojenie 802.11n, ktoré poskytuje 5x rýchlejší prenos dát ako štandard b/g.


Z našej ponuky vyberáme:

Apple MacBook 13" white 2007: 

Intel Core2 Duo 2.0 GHz, 13.3" LCD 1280 x 800 lesklý, 1GB RAM, 80 GB HDD 5400 ot. SATA, Combo mechanika (DVD-ROM, CD-RW), kamera iSight, 10/100/1000 Gigabit Ethernet, AirPort Extreme (Wifi), Bluetooth 2.0, 2x USB 2.0, Firewire, miniDVI, Front Row + Apple Remote, adaptér MagSafe, SK klávesnica, aktívna ochrana HDD, TPM čip, hmotnosť: 2,36kg, výdrž na batérie: 4 hod. dodávaný SW: Mac OS X Tiger, iLife ’06, iWork ’06 Trial, Front Row, Photo Booth, Comic Life, OmniOutliner, Big Bang Board Games

Najnovšia aktualizácia notebookov MacBook prináša vyšší výkon, zvýšením frekvencie procesorov na 2.0 a 2.16 GHz, štandardne sú všetky modely vybavené 1GB RAM a zvýšená bola aj kapacita HDD až o 40GB. Toto všetko dostanete teraz za nezmenenú cenu. Štandardom ako už pri všetkých Macoch s Intel Core 2 Duo je bezdrôtové pripojenie 802.11n, ktoré poskytuje 5x rýchlejší prenos dát ako štandard b/g.

Čo dostanete, ak umiestnite výkon 2 GHz procesora Intel Core2 Duo, kameru iSight, Front Row, iLife '06 a 13 palcový lesklý širokouhlý displej do elegantného plášťa? Viac než by ste dúfali, za menej peňazí, než by ste čakali. Predstavujeme MacBook.

Lepší pomer cena/výkon

Procesor Intel Core Duo je teraz cenovo dostupný ako aj výkonný. S počítačom MacBook získate najrýchlejšiu mobilnú architektúru v nádherne navrhnutom notebooku, ktorý stojí menej než pomalšie, ťažkopádnejšie modely. Je to ako keby ste kúpili športové auto za cenu skútra. MacBook samozrejme poskytuje viac možností ako priemerný dvojsedadlový sedan: až 80 GB pevný disk, voliteľnú DVD napaľovačku SuperDrive, vstavaný Bluetooth, bezdrôtovú technológiu AirPort (802.11g) a až 2 GB RAM. A po prvýkrát vôbec si môžete vybrať medzi žiarivou bielou alebo elegantnou čiernou farbou.

Priatelia iLife 

Každý MacBook obsahuje iLife ’06 – fantastickú sadu aplikácií, ktoré uľahčia váš digitálny život. Používajte iPhoto pre zdieľanie kompletných fotoalbumov s každým, kto má e-mailovú adresu. Nahrávajte vlastné skladby a podcasty s aplikáciou GarageBand. Staňte sa nezávislým filmovým tvorcom s iMovie HD a s iDVD. Potom zoberte všetky svoje diela a podeľte sa o ne na webstránkach s použitím aplikácie iWeb.(2) Stačí, keď zapnete svoj MacBook a ste takmer tam.

Predveďte sa

S počítačom MacBook získate Front Row určený pre jednoduchú navgáciu vo vašich filmoch, hudbe, fotografiách ai. dotykom prsta na ovládači Apple Remote – a nezáleží na tom, kde práve sedíte. Okamžite ukážte elegantnú fotoprezentáciu fotografií z dovolenky priamo vo vašej obľúbenej kaviarni. Premietnite najnovší film z iMovie vo vlaku. Sledujte DVD v posteli. S MacBook a Front Row obsadíte najlepšie miesto v domácnosti (alebo mimo nej).

Samé úsmevy
Pozrite sa bližšie. Vidíte tú malú šošovku v ráme displeja? To je vstavaná videokamera iSight. Používajte ju na videokonferencie jednoduchým spustením aplikácie iChat AV a klepnutím na ikonu osoby (alebo troch), s ktorou chcete hovoriť. Alebo spustite Photo Booth a vytvorte zopár záberov s iSight a jedným zo šestnástcih zábavných efektov. Tá malá kamera vám umožní tiež vytvárať videá na webstránky. Jednoducho spustite iMovie a vrhnite sa do akcie. Akonáhle ste hotový, iWeb vám umožní jediným klepnutím odoslať video na web.(2) Znie to zábavne, nemyslíte?

Pozitívne brilantný

Vďaka lesklému, širokouhlému displeju s uhlopriečkou 13.3 palca, ktorý je o 79 % jasnejší a poskytuje o 30 % viac pracovnej plochy predstavuje MacBook perfektnú kombináciu pixelov a prenositeľnosti. Fotografie sú ostrejšie. Filmy vyzerajú krajšie. Dokonca aj bežné úlohy ako je surfovanie po webe a čítanie e-mailov získavajú úplne novú dimenziu.

Pripojte sa

Vstavané bezdrôtové schopnosti počítača MacBook vracajú slovo „world“ do pojmu „world wide web“. Ak sa vo vašej blízkosti nachádza bezdrôtový prístupový bod (hotspot), môžete sa pripojiť na internet. Nemusíte zabíjať svoj čas nastavovaním počítača. Jednoducho ho otvorte. MacBook automaticky nájde bezdrôtové siete v dosahu a elegantne sa vás opýta, či si želáte pripojiť sa na niektorý z nich. To je všetko. Prihláste sa na svoj blog, podeľte sa o svoj týždenný výlet vo forme photocastu alebo jednoducho chatujte s priateľmi. Kedykoľvek, kdekoľvek.

MacBook: doposiaľ najpokročilejší cenovo dostupný Mac notebook.

Link na Apple MacBooky:

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.