Pebble hodinky

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

C-Pen TS1 G2

Ručný skener s funkciou text-to-cursor teraz v novej edícii (2.gen) s novou skenovacou hlavou s rozlíšením 600DPI a s praktickým stojanom na stôl v balení.

Dell XPS 2019

Notebooky Dell XPS v akcii a s myšou Dell Premier mouse zadarmo.

Fitbit Versa 2

Hodinky Fitbit Versa 2 prinášajú väčší AMOLED displej, rýchlejší procesor a podporu Amazon Alexa.

Withings Move ECG

Move ECG sú prvé analógové hodinky na svete so vstavaným elektrokardiogramom (EKG) na detekciu fibrilácie predsiení - kedykoľvek.

Withings BPM Connect

Nový bezdrôtový tlakomer s Wifi, Bluetooth a zabudovaným displejom iba za 99 €.

Withings BPM Core

Bezdrôtový tlakomer, Electrocardiogram (EKG) a digitálny stetoskop v jednom.

Kategórie

Chytré hodinky Pebble teraz kúpite o 30% lacnejšie. Vynikajúca výdrž na batérie, farebný e-ink displej a šikovné funkcie.


Hodinky Pebble

Pebble Time

 

Chytré hodinky Pebble Time vám pomáhajú robiť viac vecí a urobiť ich lepšie. Vďaka prevedeniu s farebným e-ink displejom, zabudovaným mikrofónom a intuitívnym prostredím zobrazujúcim denné udalosti sa z Pebble Time stáva celodenný spoločník. Udalosti sú prehľadne radené podľa času, vďaka čomu máte perfektný prehľad o všetkom dianí. Vďaka zabudovaným senzorom a možnosti doinštalácie aplikácií tretích strán (napr. Runtastic, Endomondo a ďalších) umožňujú sledovanie stavu fyzickej aktivity a analýzu spánku. 

Hodinky Pebble Time sú vynikajúcim doplnkom k smartfónu, ktorá Vám pomôže lepšie zorganizovať život. Na rozdiel od iných typov smart hodiniek Pebble nemusíte nabíjať každý deň. vydržia totiž až 7 dní na batérie.

Vlastnosti:

-farebný E-ink displej s LED podsvietením, kryt s tvrdeným sklom
-Stále zobrazenie času na displeji
-Oblé iba 9,5 mm hrubé telo presne padnúce na ruku
-Indikácie udalostí pomocou vibrácií
-Výdrž Na nabitie až 7 dní
-Vodeodolnosť 30M
-Zabudovaný Mikrofón (funkcia odpovedania hlasom na správy je momentálne dostupná iba pre Android.)
-možnosť doinštalácie aplikácií tretích strán
-Prehľadné užívateľské prostredie zobrazujúci minulé, súčasné a budúce udalosti
-možnosť výberu medzi tisíckami typov ciferníkov doinštalovateľných z obchodu Pebble appstore
-Rozšírenia Funkcií hodiniek inštaláciou aplikácií tretích strán z Pebble appstore (napr. Runtastic, Endomondo, Evernote a ďalších)
-Podpora OS iOS8, Android 4.0 ICS a novší
-rozmery: 40,5 x 37,5 x 9,5 mm
-hmotnosť 42,5g

Recenzia Pebble Time:

Hodinky Pebble Time Round

Pebble Time Round

Štýlové chytré hodinky Pebble Time Round vám pomáhajú robiť viac vecí a urobiť ich lepšie. Vďaka prevedeniu s okrúhlym farebným e-ink displejom, zabudovaným mikrofónom a intuitívnym prostredím zobrazujúcim denné udalosti sa z Pebble Time Round stáva celodenný spoločník. Udalosti sú prehľadne radené podľa času, vďaka čomu máte perfektný prehľad o všetkom dianí. Vďaka zabudovaným senzorom a možnosti doinštalácie aplikácií tretích strán (napr. Runtastic, Endomondo a ďalších) umožňujú sledovanie stavu fyzickej aktivity a analýzu spánku. 

Hodinky Pebble Time Round sú štýlovým doplnkom k smartfónu, ktorá Vám pomôže lepšie zorganizovať život. Sú rovnako elegantné ako inteligentné.

Vlastnosti:

-okrúhly farebný E-ink displej s LED podsvietením, kryt s tvrdeným sklom
-Stále zobrazenie času na displeji
-Oblé iba 7,5 mm hrubé kovové telo presne padnúce na ruku
-Indikácie udalostí pomocou vibrácií
-Výdrž na nabitie až 7 dni
-Vodeodolnosť IPX7
-Zabudovaný Mikrofón (funkcia odpovedania hlasom na správy je momentálne dostupná iba pre Android.)
-možnosť doinštalácie aplikácií tretích strán
-Prehľadné užívateľské prostredie zobrazujúci minulé, súčasné a budúce udalosti
-možnosť výberu medzi tisíckami typov ciferníkov doinštalovateľných z obchodu Pebble appstore
-Rozšírenia Funkcií hodiniek inštaláciou aplikácií tretích strán z Pebble appstore (napr. Runtastic, Endomondo, Evernote a ďalších)
-Podpora OS iOS8, Android 4.0 ICS a novší
-rozmery: 38.5mm x 38.5mm x 7.5mm
-hmotnosť 32 alebo 28g

Vyberte si smarthodinky Pebble:

Stainless Steel Mesh Strap - kovový remienok pre Pebble Time
Kovový remienok z nerezovej ocele pre inteligentné hodinky Pebble Time, Pebble Time Steel, prípadne pre iné hodinky s 22mm remienkom (napr. Cookoo, Cookoo 2, Asus Zenwatch 1 gen. ,2. gen. 41mm,LG G Watch, Samsung Gear S3, Gear 2, Gear 2 Neo). Dostupný vo farbách: Silver;Gold; Black.

25 € / 30 €
Stainless Steel Mesh Strap -kovový remienok pre Pebble Time Round
Kovový remienok z nerezovej ocele pre inteligentné hodinky Pebble Time Round, prípadne pre iné hodinky s 20mm remienkom (Samsung Gear S2 Classic). Dostupný vo farbách: Silver;Gold; Black.

25 € / 30 €
Náhradný remienok - Silicone Strap pre Pebble Time
Náhradný silikónový remienok pre Pebble Time, Pebble Time Steel. Remienok je jemný a pohodlný na nosenie. Upínanie Quick Release umožňuje rýchle a jednoduché pripevnenie na hodinky. Jednoduchým spôsobom je možné remienky vymieňať. Farbu si volíte objednávke. Dĺžka remienka: 206mm

29 € / 34 €
Pebble Time SmartWatch
Pebble Time sú chytré hodinky, ktoré zaujmú dlhou výdržou na batérie až 7 dní a farebným E-Ink displejom, ktorý stále zobrazuje informácie. Sú vodotesné (30M), majú zabudovaný mikrofón pre odpovedanie na správy (iba Android) a akcelerometer pre fitness funkcie. Doinštalovať si môžete aplikácie a ciferníky s Pebble appstore.

teraz iba  104 € / 125 €
   149 €
Pebble Time Round SmartWatch + Leather Band
Pebble Time Round sú elegantné chytré hodinky s kovovým telom a remienkom z pravej kože. Telo hodiniek má iba 7,5mm. Hodinky majú okrúhly farebný E-Ink displej, ktorý stále zobrazuje informácie. Majú rýchlo nabíjanie - za 15 min ich nabijete na celý deň. Majú zabudovaný mikrofón pre odpovedanie na správy (iba Android) a akcelerometer pre fitness funkcie. Doinštalovať si môžete aplikácie a ciferníky s Pebble appstore.

teraz iba  201 € / 242 €
   269 €
Pebble Time Steel SmartWatch + Leather Band
Pebble Time Steel sú chytré štýlové hodinky s kovovým telom a remienkom z pravej kože, ktoré zaujmú dlhou výdržou na batérie až 10 dní a farebným E-Ink displejom, ktorý stále zobrazuje informácie. Sú vodotesné (30M), majú zabudovaný mikrofón pre odpovedanie na správy (iba Android) a akcelerometer pre fitness funkcie. Doinštalovať si môžete aplikácie a ciferníky s Pebble appstore.

teraz iba  214 € / 257 €
   219 €

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.