HP Pavilion x360

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Všestranný výkonný notebook s dotykovým displejom, ktorý sa dá využívať aj ako tablet. Dostupný v rôznych farebných prevedeniach.


HP Pavilion x360

HP Pavilion x360

Buďte produktívni s notebookom, otočte ho do režimu stojanu pre zábavu a premeňte ho na tablet, keď ste na cestách. Tento inovatívny počítač je flexibilný a dokáže splniť všetky vaše potreby.
Vďaka najnovšej technológii dotykovej obrazovky využijete väčšinu funkcií v režime notebooku, stojanu alebo tabletu – bez ohľadu na spôsob používania inovatívneho počítača.
S technológiou BeatsAudio™ a duálnymi reproduktormi optimalizovanými na použitie v ľubovoľnej polohe je HP Pavilion x360 navrhnutý na reprodukciu toho najlepšieho a najpestrejšieho zvuku na počítači.
Prístup k viacerým zdrojom hudby z jedného miesta so službou HP Connected Music. Počúvajte rozhlasové stanice a vysielanie z celého sveta so službou TuneIn Radio a spojte svoju hudobnú knižnicu a popredné hudobné služby v jedinej jedinečnej aplikácii.

Tento nesmierne hodnotný konvertibilný počítač má neobmedzené možnosti použitia. Možno ho jednoducho premeniť z prenosného počítača na stojan, stan alebo tablet. Je to počítač s 360-stupňovou ohybnosťou, ktorý miluje všetky aplikácie a umožňuje vám spojiť sa s priateľmi.
Dostupné operačné systémy: Windows 8.1 a iné
Štyri všestranné režimy
Pracujte v režime prenosného počítača, sledujte obsah v režime stojana, hrajte sa v režime stanu a vydajte sa na cesty v režime tabletu. Nový kĺbový mechanizmus umožňuje jednoduchú premenu do ľubovoľného režimu vždy, keď to potrebujete.
Oslobodzujúca výdrž batérie
Zabudnite na napájací kábel a zvládnite celý deň s batériou s dlhou výdržou. Zbohom, elektrická zásuvka. Dobrý deň, svet vonku.
HP Connected Music.
Počúvajte hudbu z viacerých zdrojov - všetko z jedinej aplikácie. Vychutnajte si miestnu hudobnú tvorbu a knižnicu iTunes spolu so službami streamingu, vrátane TuneIn Radio a Deezer.2

Funkcie:
Windows 8.1
Vychutnávajte si okamžité spúšťanie, rýchlo prepínajte medzi aplikáciami a jednoduchšie spravujte súbory s rýchlym a plynulým systémom Windows 8.1.3
Dotyková obrazovka s rozlíšením HD
Jednoducho sa pohybujte v systéme pomocou dotykovej obrazovky s rýchlou odozvou a sledujte filmy a fotky v živom vysokom rozlíšení.4
Udržujte tempo s batériou, ktorá vydrží
Vybavujte si rôzne záležitosti, cestujte a používajte počítač dlhšie bez starostí s nabíjaním.5
bez ventilátorov;
Rozlúčte sa s vrčiacimi ventilátormi. Váš počítač môže fungovať potichu a dobre chladený, bez hlučného hardvéru alebo nepekných otvorov, vďaka inovatívnemu dizajnu, ktorý eliminuje ventilátory.
Webkamera HP TrueVision HD
Zachyťte všetky detaily aj pri slabšom osvetlení. Vychutnajte si nuansy rozhovorov vďaka webovej kamere HP TrueVision HD.6
HP CoolSense
Pomocou technológie HP CoolSense váš počítač reguluje svoju teplotu podľa používania a podmienok. Zostáva chladný. A vám je príjemnejšie.
Skutočne pôsobivý zvukový zážitok
Počítač HP s technológiou B&O Play vám prinesie bohaté a autentické zvukové zážitky, s ktorými sa ponoríte do hudby a zábavy tak hlboko, že ich budete cítiť. Neobmedzujte sa len na zvuk... Počítač HP s technológiou B&O Play vami naozaj pohne.
Úžasná grafika
Grafická karta Intel® poskytuje skvelý zážitok pri zábave, hraní hier a iných činnostiach.
Množstvo portov
Jednoducho pripájajte k displejom, tlačiarňam a iným zariadeniam.
360-stupňový pánt pre maximálnu flexibilitu
Pracujte v režime notebook, sledujte video v režime stojan, hrajte sa v režime stan, vydajte sa na cesty v režime tablet. Tento inovatívny počítač je flexibilný a dokáže splniť všetky vaše potreby.
Sila a výkon. V štyroch režimoch.
Štyri jedinečné režimy, výkonný procesor Intel® a obrovský úložný priestor spoločne tvoria úžasný konvertibilný počítač. Pracujte, hrajte sa, sledujte obsah, žite po svojom.
Zabezpečenie HP SimplePass
Jednoducho pristupujte k svojim online účtom pomocou jediného hesla alebo kódu PIN a neprezrádzajte pri tom svoju identitu. Technológia HP SimplePass si pamätá vaše heslá, takže sa ku všetkým dobrým veciam dostanete rýchlejšie.

Vyberte si HP Pavilion x360 s 11" displejom

Vyberte si HP Pavilion x360 s 13" displejom

Vyberte si HP ENVY x360 s 15,6" displejom

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.