Apple MacBook 12

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Najtenší a najľahší notebook s 12” Retina displejom, plnohodnotnou klávesnicou a revolučným Force Touch trackpadom.


MacBook 12 s retina displejom

MacBook 12 s Retina displejom

Pri novom MacBooku sme si stanovili aj nový, takmer nemožný, cieľ: vyvinúť plnohodnotný Mac v podobe najkompaktnejšieho notebooku doposiaľ. To znamenalo nanovo vymyslieť každý prvok, aby bol nielen ľahší a tenší, ale zároveň aj lepší. Výsledkom nie je len nový notebook. Ale budúcnosť notebookov.

13,1mm TENKÝ 
0,9 kg ĽAHKÝ 
12-palcový DISPLEJ RETINA

Skutočná klávesnica v neskutočne tenkom prevedení.

Sme presvedčení o tom, že pohodlná klávesnica štandardnej veľkosti je pre skvelý dojem z notebooku podstatná. Lenže aby sme takú klávesnicu do elegantne tenkého nového MacBooku dostali, museli sme úplne inak vymyslieť jej technické riešenie a konštrukciu. Pre novú klávesnicu sme nanovo skonštruovali každý kláves a jeho mechanizmus. Dosiahli sme tak nielen stenčenie celej klávesnice, ale aj jej praktickejšie a presnejšie správanie pri písaní.

Retina, akú svet ešte nevidel.

Od okamihu, keď nový MacBook otvoríš, na jeho nádhernom 12-palcovom displeji Retina so súvislou sklenenou plochou od okraja k okraju bude všetko jasne vynikať. Každá fotka bude vystupovať z obrazovky v bohatých a živých detailoch. Viac než 3 milióny pixlov vykreslia každé písmeno s krištáľovou jasnosťou. To všetko na našom doteraz najtenšom a energeticky najefektívnejšom displeji Retina. Vo vybrúsenom a nepredstaviteľne minimalistickom dizajne tak získaš fantastický vizuálny zážitok.

12-palcový DISPLEJ RETINA 
ROZLÍŠENIE 2 304×1 440
POMER STRÁN 16:10

Trackpad Force Touch. Najlepšie pracuje pod tlakom.

S novým MacBookom prichádza úplne nové poňatie trackpadu. Trackpad Force Touch je skonštruovaný tak, aby na kliknutie reagoval úplne jednotne bez ohľadu na to, kde ho stlačíš. Tlakové senzory pod povrchom rozpoznávajú, akou silou tlačíš, a umožňujú tak ovládať Mac novými spôsobmi. Keď pri kliknutí na trackpad trochu pritlačíš, môžeš napríklad rýchlo vyhľadať definíciu slova alebo zobraziť náhľad súboru. Trackpad navyše odpovedá haptickou odozvou – hmatovo vnímanými vibráciami, ktoré pridávajú k obsahu na obrazovke dotykový rozmer. A okrem týchto pokročilých funkcií na ňom fungujú aj všetky intuitívne gestá Multi-Touch, na ktoré sú používatelia Macu zvyknutí. Mac bude na dotyky reagovať ešte citlivejšie než kedykoľvek predtým. A nemusíš ani zdvihnúť prst.

Plne vybavený pre bezdrôtový svet.

Nový MacBook dokonale zapadá do súčasného čoraz bezdrôtovejšieho sveta. Vďaka softvéru Apple, ktorý naplno využíva najnovšie bezdrôtové technológie Wi‑Fi a Bluetooth, teraz vzduchom funguje skoro všetko, čo s notebookom robíš. Nech už si kdekoľvek, môžeš sa pripájať na web, prenášať súbory, triediť si fotky, počúvať hudbu a robiť mnohé ďalšie veci bez toho, aby ťa čokoľvek zväzovalo.

Plne vybavený pre bezdrôtový svet.

Nový MacBook dokonale zapadá do súčasného čoraz bezdrôtovejšieho sveta. Vďaka softvéru Apple, ktorý naplno využíva najnovšie bezdrôtové technológie WiFi a Bluetooth, teraz vzduchom funguje skoro všetko, čo s notebookom robíš. Nech už si kdekoľvek, môžeš sa pripájať na web, prenášať súbory, triediť si fotky, počúvať hudbu a robiť mnohé ďalšie veci bez toho, aby ťa čokoľvek zväzovalo.

Tichý úžas.

Nový MacBook je od základu navrhnutý pre efektívnu prácu v úplnej tichosti. Jeho procesoru Intel Core M piatej generácie stačí len 5 wattov a optimalizácia v OS X Yosemite jeho prevádzku ďalej zefektívňuje. Spolu s OS X odoberá procesor tak málo energie, že systém generuje len minimum tepla, vďaka čomu nie je potrebný na chladenie počítača žiadny ventilátor. MacBook je tak pri práci úplne nehlučný. A základnú dosku, na ktorej je procesor inštalovaný, sme úplne prebudovali tak, aby sme všetku funkčnosť Macu dostali na čo najmenšiu plochu.

Celodenná výdrž batérie. Celkom nový dizajn.

Vieme, že ľudia sa pri používaní aj tých najkompaktnejších notebookov Apple spoliehajú na celodennú výdrž batérie. S tradičnými obdĺžnikovými batériami by ale v novom tenkom MacBooku nebolo možné dosiahnuť celodennú výdrž batérie. Preto sme vyvinuli vlastnú jedinečnú technológiu batérie, ktorá dostupný priestor využíva do posledného milimetra. Výsledkom je stupňovitý dizajn, ktorý sa dokonale zmestí aj do neuveriteľne tenkého MacBooku. A nepodobá sa ničomu, čo doteraz v notebookoch bolo.

VÝDRŽ BATÉRIE AŽ DO 9hodín

OS X

OS X je operačný systém každého Macu. Je postavený na skalopevnej unixovej základni a naplno využíva možnosti hardvéru. Je navrhnutý tak, aby pekne vyzeral a ľahko sa ovládal. Jeho súčasťou je úžasná kolekcia aplikácií, ktoré budeš s radosťou používať každý deň. A Mac vďaka nemu úžasne spolupracuje s iOS zariadeniami.

Vstavané aplikácie

Každý Mac sa dodáva s aplikáciami na tvorbu a s aplikáciami na prácu. Obsahuje aj kolekciu skvelých aplikácií na každodenné záležitosti, ako sú surfovanie na webe, vybavovanie emailov, posielanie správ a používanie kalendára. Je v ňom dokonca aj aplikácia na vyhľadávanie nových aplikácií. Tvoj Mac je viac než plne vybavený. Je doslova „all inclusive“.

Vyberte si MacBooky 12" s Retina displejom:

 

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.