HP Zbook 15u Mobile Workstation

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Pracovné stanice so špičkovým výkonom v elegantnom a štýlovom designe.


HP ZBook 15u Mobile Workstation

HP ZBook 15u Mobile Workstation

Tvorte kdekoľvek s použitím pracovnej stanice ZBook Ultrabook™ od spoločnosti HP, ktorá je vybavená obrazovkou s uhlopriečkou 15,6”. Táto prispôsobiteľná pracovná stanica poskytuje pôsobivú, profesionálnu 3D grafiku a špičkový výkon aj v najnáročnejších aplikáciách. Po každej stránke bezprecedentne elegantný a štýlový dizajn.
Windows 7 Professional

Inovácie kdekoľvek
Využite výkonnú výpočtovú techniku všade, kde potrebujete pracovať. Inovatívny a elegantný dizajn mobilnej pracovnej stanice ZBook 15u zapôsobí na cestách, v kanceláriách klientov aj na pobočkách. Pracovná stanica Ultrabook™ od spoločnosti HP mení definíciu mobilnej výpočtovej techniky.

Optimalizácia výkonu
Získajte potrebný výkon s najtenšími a najľahšími mobilnými pracovnými stanicami od spoločnosti HP, ktoré sú vybavené systémom Windows 8.1,1 najnovšími procesormi Intel® Core™ i5/i7 5. generácie,4 profesionálnymi grafickými kartami AMD FirePro™ 3D,5 voliteľným dotykovým ovládaním5 a jednotkou HP Z Turbo Drive poskytujúcou ukladací priestor s výnimočným výkonom.

Nikdy vás nesklame
Pustite sa s istotou do svojho pracovného dňa s odolnou a spoľahlivou mobilnou pracovnou stanicou HP ZBook 14 alebo HP ZBook 15u. Tieto mobilné pracovné stanice ZBook sú navrhnuté tak, aby vyhoveli testovaniu MIL-STD 810G6, a podstúpili 115 000 hodín testovania v procese HP Total Test Process. Certifikácie ISV sú zárukou, že ZBook funguje s aplikáciami pracovných staníc, ktoré potrebujete na splnenie svojich úloh.

Funkcie

Rozšírte funkcie podľa svojich potrieb
Prispôsobte si mobilnú pracovnú stanicu HP ZBook G2 podľa svojich požiadaviek. Uchovávajte veľké súbory na dosah ruky bez obmedzenia výkonu vďaka dvom interným úložným zariadeniam s úložnou kapacitou až 1,25 TB2 a 16 GB pamäte.
Stanovte novú výkonovú krivku pre svoju mobilnú pracovnú stanicu Zbook 15u
Pracujte s veľkými súbormi, skráťte čas práce a zvýšte výkon s jednotkou HP Z Turbo Drive.

Grafika profesionálnej triedy
Využívajte široké funkcie grafickej karty AMD FirePro™ s certifikáciou ISV, ktorá je navrhnutá na prácu s najnáročnejšími aplikáciami v mobilnej pracovnej stanici HP ZBook G2.

Pripojte sa
Rýchlo a jednoducho prenášajte údaje a pripojte sa k zariadeniam. Táto mobilná pracovná stanica je vybavená množstvom portov vrátane štyroch portov USB 3.0, portu DisplayPort 1.2, slotu na mediálne karty a mnohými ďalšími.

Zjednodušte si prácu
Vďaka štýlovej voliteľnej klávesnici s podsvietením sa už nemusíte obávať, že nebudete dobre vidieť, a to bez ohľadu na okolité osvetlenie.5

Pracujte prakticky na ľubovoľnom mieste
Získajte prístup k svojej pracovnej stanici alebo serverovým grafickým aplikáciám a zdieľajte ich z ľubovoľného počítača, tenkého klienta alebo tabletu so systémom Windows ® pomocou softvéru HP Remote Graphics.7

Váš osobný systémový technik
Optimalizujte túto mobilnú pracovnú stanicu HP ZBook G2 na špičkový výkon. Softvér HP Performance Advisor8 slúži na konfiguráciu systému s aktualizovanými nastaveniami a ovládačmi, ktoré umožňujú dosiahnuť maximálny výkon.

Ochrana samoliečením
Funkcia HP Sure Start zisťuje poškodenie a opravuje BIOS.

Spoľahlivé riešenie
Spoľahnite sa na mobilnú pracovnú stanicu ZBook G2, ktorá má certifikácie ISV a zvládla 115 000 hodín testovacieho procesu HP Total Test Process.

Vyberte si HP Zbook 15u:

HP ZBook 15u G4 Mobile Workstation
Windows 10 Pro, Procesor: Intel® Core i5-7300U, Displej: 39,6 cm (15,6") Full HD AntiGlare (1920 x 1080), Pamäť: 8 GB DDR4, Pevný disk: 256 GB M.2 SSD TurboDrive, Optická mechanika: neobsahuje, Grafická karta: AMD FirePro W4190M/2GB, Touchpad, LAN, WiFi ac, USB-C, USB 3.0, DisplayPort, Bluetooth, webkamera, čítačka odtlačkov prstov a kariet Smart Card, dokovací konektor, podsvietená klávesnica

1 075 € / 1 290 €

Prezentácia produktu

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.