Withings Activité

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Skladom! Luxusné švajčiarske hodinky s integrovaným monitorom aktivity. Elegantné do práce, na šport, plávanie a sledovanie spánku.


Withings Activité - Activity Tracker

Luxusné švajčiarske hodinky s francúzskou eleganciou, ktoré majú niečo naviac. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings HealthMate (iOS, Android) prostredníctvom Bluetooth 4.0. Aktuálny progress zobrazujú priamo na ciferníku. Ráno Vás zobudia jemnými vibráciami. Sú vodotesné do 50m a batéria vydrží až 8 mesiacov.

Withings Activité sú špičkové švajčiarske hodinky s integrovaným monitorom aktivity. 

Francúzske remeslo. Swiss Made.

Navrhnuté v Paríži, Activité sú vyrobené s veľkou starostlivosťou vo Švajčiarsku s použitím exkluzívnych materiálov a nesie vzácny štítok "Swiss Made".

High-end švajčiarsky strojček

Vyrobený v Locle,  vo švajčiarskom hodinárskom údolí.  Ciferníky sú v 2 farbách: elegantné čierne s oranžovým akcentom a lesknúce sa biele s modrým akcentom. Oba ciferníky majú pár trblietavých ručičiek.

Nezameniteľné puzdro hodiniek

Chránené proti poškriabaniu kopulou zafírového skla, puzdro odolné proti vode 5 ATM je vyrobený z legovanej nerezovej ocele 316L odolnej voči času a korózii.

Remienok z jemnej teľacej kože 

Prešívaný remienok s navoskovanými stranami je vyrobený v čiernej alebo hnedej Barenia kože z Haas Tanneries, dodávateľa najlepších francúzskych Haute Couture domov. Jeho jemná štruktúra zaručuje, že Activité bude starnúť krásne.

Získajte správny smer

Withings Activité je jedinečný nástroj na inšpiráciu a posilňovanie zdravého životného štýlu.

Každý pohyb sa počíta

Activité posilnia Vašu zdravú motiváciu tým, že sleduje všetky vaše pohyby a bude Vás informovať po celú dobu a podporovať svoje úsilie - kým nedosiahnete svoj cieľ.

Získajte odpočinok, ktorý si zaslúžite

Activité sleduje Vaše spánkové cykly a poskytuje komplexné monitorovanie spánku.

Optimalizujte váš spánok

Čokoľvek už budete nosiť do postele, nezabudnite na Activité. Ráno budete mať podrobný obraz o Vašej noci. Activité Vás tiež prebudí tichým vibračným alarmom.

Tichý budík

Nastavte si budík v aplikácii Healthmate a Activité Vás prebudí jemnými vibráciami. Zabudli ste na na čas, kedy máte nastavený budík? Jednoducho dvakrát poklepte na skle: Activité natočí ručičky tak, aby zobrazoval čas budenia a potom sa vráti do aktuálneho času.

Prestaňte počítať kolá

Withings Activité bude schopný identifikovať a zaznamenávať Váš plavecký tréning. Activité je 5 ATM odolný proti vode (50 m). Súčasťou dodávka je tiež silikónový  náramok na plávanie, ktorý si jednoducho vymeníte pred cvičením alebo plávaním. Funkcia automatického rozoznávania plávania bude dostupná približne koncom Apríla 2015 po aktualizácii firmvéru.

Náhradný remienok pre Withings Activité POP
Obrázok produktu Náhradný remienok pre Withings Activité POP náhradný silikónový remienok pre hodinky Withings Activité, Activité POP, Activité Steel, Nokia Steel, Nokia Steel HR 36mm, prípadne pre iné hodinky s 18mm remienkom (Huawei Watch, Asus Zenwatch 2 37mm). Remienok je vybavený quick release systémom pr

19 € / 22 €
Nokia Activité Steel
Obrázok produktu Nokia Activité Steel Activité Steel sú elegantné ručičkové hodinky z nerezovej ocele, ktoré majú niečo naviac. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings (iOS, Android) prostredníctvom Bluetooth 4.0. Aktuálny pokrok zobrazujú priamo na ciferníku. R

108 € / 129 €
Nokia Activité Steel Special Edition
Obrázok produktu Nokia Activité Steel Special Edition Nová limitovaná špeciálna edícia! Ružovozlaté hodinky pre ženy Rose Gold a čiernočierne Full Black. Activité Steel sú elegantné ručičkové hodinky z nerezovej ocele, ktoré majú niečo naviac. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Wit

129 € / 154 €
Withings Steel HR 40mm (Activité)
Obrázok produktu Withings Steel HR 40mm (Activité) Withings Steel HR sú elegantné ručičkové hodinky z nerezovej ocele s 40mm ciferníkom, ktoré majú niečo naviac. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings (iOS, Android) prostredníctvom Bluetooth 4.0. Na ciferníku majú displej,

teraz iba  132 € / 159 €
   149 €
Withings Steel HR 36mm (Activité)
Obrázok produktu Withings Steel HR 36mm (Activité) Nokia Withings Steel HR sú elegantné ručičkové hodinky z nerezovej ocele s 36mm ciferníkom, ktoré majú niečo naviac. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings (iOS, Android) prostredníctvom Bluetooth 4.0. Na ciferníku majú dis

149 € / 178 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.