Kamery pre vzdialený prístup

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Zabezpečte svoj domov a majte prehľad o tom, čo sa deje doma alebo na pracovisku. 3 tipy na kamery pre vzdialený prístup.


Withings Home

Withings Home - najkvalitnejšia HD kamera so senzorom kvality vzduchu. Vhodná pre iOS (iPhone, iPad, Apple TV, Apple Watch) a Android.

Kamera Vám umožní zostať na blízku so svojimi najdrahšími a urobí z Vášho domova zdravšie a bezpečnejšie miesto.

Zostaňte v spojení

Okamžitý prístup do vášho domova odkiaľkoľvek

Všetci sme citovo viazaní na miesto, nazývame "domov". Je to jediné miesto, ktoré by ste chceli mať prístupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Withings Home úspešne plní túžbu zostať v spojení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodina

Predstavte si, že Ste uviazli v práci a Vaše dieťa práve prišlo domov školy. Vďaka Withings Home môžete sledovať či si robí svoje domáce úlohy. Pochváľte ho vďaka vysokokvalitnému reproduktoru a uvidíte, ako sa jeho tvár sa rozžiari!

Dieťa

Potrebujete dávať pozor na vaše dieťa ako si podriemáva a pritom si užívať večeru s priateľmi v obývačke? Chcete mať ho pod dohľadom, keď ste na služobnej ceste? Stačí umiestniť na Withings Home v detskej izbe. Môžete zapnúť nočné svetlo alebo alebo spustiť uspávanku na diaľku, aj keď ste preč.

Domáci miláčikovia

Kontrolujte svojho domáceho miláčika po celý deň - sledujte ho ako zrieme na gauči, ako sa hrá s jeho hračkou ... Moment. Sú to vaše tenisky v jeho ústach? Priblížte, aby ste si boli istí. Withings Home je ako okno s výhľadom do svojich obytných miestností a je vždy ľahko dostupné.

Vynikajúci obraz

Vďaka kombinácii najlepších video-technológii, Home poskytuje HD video vo vynikajúcej kvalite. 5 megapixelový senzor zabezpečuje zabezpečuje detailný obraz s rozlíšením až 1080p pri 30 snímkoch za sekundu. Vďaka WebRTC protokolu je obraz výnimočne plynulý.

135° širokouhlý záber

Nie je žiadna časť izby, ktorú by Home nevidel. Home ponúka jedno z najširších zorných polí na trhu, rovnako ako automatický zaostrovanie. Rozlúčte sa s motorizovanými kamerami a rušivými šošovkami typu rybie oko.

x12 zoom s automatickým vylepšením obrazu

ePTZ technológia umožňuje otáčanie, nakláňanie a zväčšovanie a zmenšovanie z HD videa. Home automaticky vylepšuje snímky bezprostredne po premiestnení, aby vám ukázať tie najmenšie detaily.

Nočné videnie

Keď slnko zapadne, Home sa automaticky prepne na nočné videnie, pomocou infračerveného mechanického filtra vidí aj v tme.

Krištáľovo čistá komunikácia

Hovorte a prirodzene komunikujte. Withings Home môže prijímať aj vysielať dáta súčasne a zároveň prináša najčistejší možný zvuk. Má 2W reproduktor s frekvenčným rozsahom 300-16000Hz a 2 digitálne mikrofóny s technológiou potlačenia ozveny a hluku.

Nenechajte si újsť žiadny moment

S Home ste vždy v obraze. Môžete dokonca posúvať späť v čase, pretože udržiava denník udalostí, ktoré sa dejú v jeho blízkosti.

Majte prehľad o každom dni

Zakaždým keď Home zistí udalosť, zachytí fotografiu alebo zaznamená krátky videoklip. Ako tieto zachytené okamihy zhromažďujú, vytvárajú skutočný domáci denník. Prejdite späť v čase zobrazte si až dva dni dozadu. 

Time-lapse- rekapitulácia

V každom okamihu máte prístup k time-lapse rekapitulácii za posledných 12 hodín - rýchly a zábavný spôsob, ako vidieť všetko, čo sa v poslednej dobe stalo.

Ochráňte svoju rodinu a svojich najbližších 24/7

Je to osobné

Vyberte si údajne, ktoré Vás zaujímajú a nastavte si na aké udalosti a kedy chcete dostávať push-notifikácie.

Vždy v obraze

Nech už je váš dom je plný života, alebo prázdny, Withings Home je stále v službe. Vždy Vás informuje o stave vašich priestorov, kedykoľvek. Reaguje na pohyb, zvuk, ľudí a kvalitu vzduchu.

Vybudujte zdravšie životné prostredie

Withings Home je prvý monitorovací video systém, ktory sleduje znečistenia vnútorného ovzdušia. To vám umožní starať sa o životné prostredie celej Vašej rodiny.

Spätná väzba o kvalite ovzdušia v reálnom čase

Buďte informovaní o prítomnosti neviditeľných - avšak potenciálne škodlivých - častíc. to Vám dáva možnosť tomu predchádzať.

Ľahko pochopiteľný graf v aplikácii Vám ukáže predchádzajúce a súčasné úrovne prchavých organických látok. Ak sa dostanú do nezdravých úrovní, Home bliká na červeno a pošle vám oznámenie. S týmito údajmi Ste schopní urobiť včasné rozhodnutia, ako je napríklad otváranie okna pri používaní čistiacich prostriedkov alebo po poskladaní lepenkového nábytku.

 

Netatmo Welcome

Netatmo Welcome

Elegantná HD kamera so špičkovou kvalitou obrazu a s rozpoznávaním tvárí. Kamera Vám umožní zostať na blízku so svojimi najdrahšími, upozorní Vás, kto je doma, prípadne či u Vás nie je niekto cudzí.

Zostaňte v obraze

Okamžitý pohľad do vášho domova odkiaľkoľvek

Netatmo Welcome pomenuje tváre, ktoré vidí. Keď vaše deti prejdú pred kamerou, Welcome ich spozná vďaka svojej revolučnej technológii rozpoznávania tvárí.

Vezte, keď sú Vaši milovaní doma

Welcome posiela mená ľudí, ktoré vidí priamo do vášho smartfónu. Dostanete upozornenie, keď sú doma vaše deti alebo starí rodičia. Kamera tiež vás upozorní, keď vidí niekoho cudzieho. V mobilnej aplikácii vidíte, kto je doma, vidíte, čo sa doma deje a na časovej osi predchádzajúce udalosti. 

Navrhnutá na ochranu vášho súkromia

Pre každú osobu si môžete nastaviť vlastné nastavenia súkromia: Či chcete dostávať upozornenia pre konktrétnu osobu, alebo či sa má automaticky zaznamenávať video.

Vlastné vaše dáta:
Videá a identifikačné údaje zostávajú úplne súkromné. Dáta sú uložené priamo v kamere na SD karte. Do cloudu sa odosielajú iba screenshoty z každej udalosti.

Jednoduché používanie, bez poplatkov

Inštalácia Welcome je jednoduchá:
Stačí umiestniť kameru na vhodné miesto (pri vstupe), zapojiť a stiahnuť aplikáciu. Identifikujte svojich blízkych s jednoduchým kliknutím. A je to!

Neplatíte žiadne predplatné, poplatky - žiadna zmluva.

Vynikajúca kamera s minimalistickým designom

 

Vynikajúci obraz

Welcome zachytáva krásny obraz vďaka Full HD senzoru s veľkosťou pixela 2 mikróny.

130° širokouhlý záber

Nie je žiadna časť izby, ktorú by Welcome nevidel. Welcome ponúka jedno z najširších zorných polí na trhu. Rozlúčte sa s motorizovanými kamerami a rušivými šošovkami typu rybie oko.

Zaznamenáva, iba to, na čom záleží

Kamera zaznamenáva iba vtedy, keď sa niečo deje. Ušetrí hodiny nepotrebného videa.

Nočné videnie

Vďaka infračerveným LED vidí Welcome aj v tme.

Krásny eloxovaný hliník

Welcome má unikátny čistý design, ktorý sa hodí do každej domácnosti.

Ochráňte svoju rodinu a svojich najbližších 24/7

Je to osobné

Vyberte si údaje, ktoré Vás zaujímajú a nastavte si aké udalostichcete dostávať formou push-notifikácii.

Vždy v obraze

Nech už je váš dom je plný života, alebo prázdny, Netatmo Welcome je stále v službe. Vždy Vás informuje o stave vašich priestorov, kedykoľvek. Kameru je možné doplniť o dodatočné senzory pohybu a otvorenia/zatvorenia - tagy.

Dodatočné senzory - tagy (voliteľné príslušenstvo)

Netatmo Welcome môžete rozšíriť o dodatočné senzory, ktoré reagujú na pohyb, otvorenie dverí, okien, brán, alebo napr. na poštovú schránku. Umožnia Vám ešte lepšie zabezpečiť svoj domov. Budete vedieť o návšteve ešte skôr ako vôjde, alebo či máte novú poštu v schránke. Tagy môžete použiť doma aj vonku. Sú vodeodolné, komunikujú bezdrôtovo s dosahom až 100m a vydržia na batérie až 2 roky.

 

Netatmo Smart Indoor Camera - Netatmo Welcome
Domáca kamera s vynikajúcou kvalitou obrazu s technológiou rozpoznávania tváre. Umožní Vám zostať v spojení s vašimi milovanými, vďaka notifikáciám budete vedieť, kto je práve doma. Pre každého člena rodiny si môžete nastaviť notifikácie alebo záznam videa. Dáta sú bezpečne uložené priamo v kamere na SD karte (až do 32GB). Neplatíte žiadne poplatky na záznam. Kamera má štýlový design, je vyrobená s eloxovaného hliníka, má s 130 st. širokouhlý Full HD objektív s vynikajúcim obrazom a nočným videním. Chráňte svoj domov 24 hodín po 7 dní v týždni. Kamera môže byť rozšírená o ďalšie senzory pohybu alebo otvorenia dverí (Tagy) s dosahom až 100m. Prístup ku kamere je zabezpečený cez webovú aplikáciu, aplikáciu pre iOS (8.0 a vyšší) a pre Android (4.3 a vyšší).

166 € / 199 €

Netatmo Presence

Netatmo Presence

Chytrá vonkajšia bezpečnostná kamera, ktorá rozozná ľudí, autá a zvieratá do vzdialenosti až 20m. Pri detekcii pohybu Vás kamera upozorní ultrapresnými notifikáciami, takže vždy budete vedieť, čo sa deje okolo vášho domu. Kamera Vám poskytne ochranu domova cez deň aj v noci. Inštaluje sa jednoducho - ako vonkajšie svetlo. Dáta sú bezpečne uložené priamo v kamere na SD karte (až do 32GB) a je ich možné odosielať na FTP server. Neplatíte žiadne poplatky na záznam. Kamera má štýlový design, je vyrobená z hliníka, má Full HD objektív s vynikajúcim obrazom a nočným videním, je odolná voči počasiu (IP66). Chráňte svoj domov 24 hodín po 7 dní v týždni.

monitorovací kamerový systém Smart Camera Home

Smart Camera Home je inteligentný kamerový monitorovací systém, ktorý Vám umožní mať prístup do Vášho domova odkiaľkoľvek.  Jeho inštalácia je jednoduchá a používanie je tiež veľmi jednoduché a intuitívne. Jediné, čo potrebujete, je mať pri sebe smartfón alebo tablet. 3 kamery za 199 € + možnosť konfigurácie.

V skratke

Systém využíva domácu/firemnú Wifi sieť, do ktorej sa pripájajú kamery bezdrôtovo. Na mobilný telefón (iOS/ Android) dostávate notifikácie, môžete sledovať čo sa doma deje a dokonca môžete vďaka funkcii "intercom" komunikovať aj obojsmerne. Kamery majú integrovaný mikrofón, reproduktor a nočné videnie, ktoré umožňuje snímať zábery aj v úplnej tme až do 5 metrov. Udalosti sú zaznamenávané do úložiska v kamere, odkiaľ sa dá video prekopírovať do fotogalérie v smartfóne alebo zdieľať. Krátke videá za posledných 7 dní sa zálohujú aj do Cloudu. Počas sledovania videa môžete vyhotovovať fotografie a videozáznam. Systém je modulárny, v objednávke si môžete zvoliť počet kamier a veľkosť úložiska. Zapojenie a nastavenie zaberie len niekoľko minút. Ak si však na inštaláciu netrúfate, alebo sa tým jednoducho nechcete zaoberať, môžete si objednať systém aj s inštaláciou. Kamery Vám odborne nainštalujeme a nastavíme podľa Vašich požiadaviek.

 

Hlavné prínosy

  • prístup k domovu alebo do firmy odkiaľkoľvek
  • žiadne prevádzkové náklady - systém využíva infraštruktúru, ktorú už máte (smartfón, Wifi sieť). Nepotrebujete dokonca ani "centrálnu jednotku" alebo "video server". Video sa nahráva do interného úložiska v kamere a Cluodové služby a aplikácie pre smartfóny sú bezplatné
  • jednoduchá inštalácia - pripojenie a konfigurácia systému je za pár minút.
  • jednoduché používanie - stačí otvoriť aplikáciu v smartfóne pozrieť sa "čo sa deje"
  • pokročilé inteligentné funkcie - možnosť monitorovania z rôznych zariadení, delegovanie prístupu, časové profily, zóny detekcie pohybu...

 

Držiak na stenu - Wall mount pre Smart Camera Home
držiak na stenu pre kamery monitorovacieho systému Smart Camera Home. Umožňuje pripevniť kameru, povodne určenú pre monitorovanie vnútorných priestorov na stenu a to nielen vo vnútri ale aj vonku. Držiak obsahuje aj telo na kameru, ktoré chráni kameru pred nečistotami a UV žiarením. Pozor: Obal nie je vodotesný! Pri umiestnení kamery berte do úvahy prevádzkové podmienky kamery. Dodáva sa v bielom alebo čiernom prevedení.

35 € / 42 €
Monitorovací systém - Smart Camera Home
Inteligentný kamerový systém, ktorý v základnej konfigurácii pozostáva z 3 kamier s úložiskom 8GB. Kamery majú kvalitný širokouhlý objektív s HD rozlíšením 1280x720 bodov so záberom až 111 stupňov a s nočným videním. V prípade udalosti (zaznamenie pohybu), kamera pošle upozornenie do smartfónu alebo tabletu (iOS 7 a vyšší, Android 4.0 a vyšší). Obraz a zvuk je možné monitorovať odkiaľkoľvek (nevyžaduje sa pevná IP adresa) a je možné komunikovať aj obojsmerne (intercom). Variabilný stojan umožňuje pripevniť kameru horizontálne alebo na stene. Kamery sa pripájajú do internetu bezdrôtovo cez Wifi b/g/N. Zaznamenané udalosti sa ukladajú do úložiska v kamere (8-32GB), posledných 7 dní je dostupných cez Cloud. Systém sa dodáva na zákazku podľa konfigurácie v objednávke (počet kamier, veľkosť úložiska...). Inštalácia je voliteľná.

166 € / 199 €

Kompletný zoznam kamier pre vzdialený prístup v ponuke:

Držiak na stenu - Wall mount pre Smart Camera Home
Obrázok produktu Držiak na stenu - Wall mount pre Smart Camera Home držiak na stenu pre kamery monitorovacieho systému Smart Camera Home. Umožňuje pripevniť kameru, povodne určenú pre monitorovanie vnútorných priestorov na stenu a to nielen vo vnútri ale aj vonku. Držiak obsahuje aj telo na kameru, ktoré chráni kamer

35 € / 42 €
IZON 2.0 Wi-Fi Video Monitor
Obrázok produktu IZON 2.0 Wi-Fi Video Monitor Nová vylepšená verzia kamery IZON s jednoduchým nastavením bez PC a nahrávaním do Cloudu.
Užite si pokoj na cestách s Izon 2.0 Video Monitorom. Táto inovatívna a elegantná videokamera vám umožní prezerať a počúvať aktivity vo vašej domácnosti

teraz iba  69 € / 83 €
   89 €
Netatmo Door and Window Sensors - senzory pre kameru Netatmo
Obrázok produktu Netatmo Door and Window Sensors - senzory pre kameru Netatmo Predobjednávka: Dostupné prednežne koncom júna.
Dodatočné senzory pre kameru Netatmo Smart Indoor Camera (Netatmo Welcome), ktoré reagujú na pohyb, otvorenie dverí, okien, brán, alebo napr. na poštovú schránku. Umožnia Vám ešte lepšie zabezpeč

89 € / 106 €
IZON View Wi-Fi Video Monitor Black
Obrázok produktu IZON View Wi-Fi Video Monitor Black Nový model kamery IZON View s nočným videním s jednoduchým nastavením bez PC a nahrávaním do Cloudu.
Užite si pokoj na cestách s Izon View Video Monitorom. Táto inovatívna a elegantná videokamera vám umožní prezerať a počúvať aktivity vo vašej

teraz iba  97 € / 116 €
   108 €
IZON View Wi-Fi Video Monitor White
Obrázok produktu IZON View Wi-Fi Video Monitor White Nový model kamery IZON View s nočným videním s jednoduchým nastavením bez PC a nahrávaním do Cloudu.
Užite si pokoj na cestách s Izon View Video Monitorom. Táto inovatívna a elegantná videokamera vám umožní prezerať a počúvať aktivity vo vašej

teraz iba  97 € / 116 €
   108 €
Elgato Eve Cam - Secure Indoor Camera
Obrázok produktu Elgato Eve Cam - Secure Indoor Camera 100% súkromie - čo sa stane doma, ostáva doma.. Ak je súkromie a bezpečnosť u vás na prvom mieste, toto je tá správna kamera pre vás. Žiadna registrácia, žiadny "Eve Cloud", iba čistý Homekit. Eve Cam je kamera navrhnutá pre Apple Homekit Secure Vide

129 € / 154 €
iSmartAlarm iCamera KEEP
Obrázok produktu iSmartAlarm iCamera KEEP Wi-Fi kamera so záznamom audia a videa vybavená nočným videním.
iCamera KEEP môže byť zapojená samostatne alebo ako súčasť systému iSmartAlarm pomocou WiFi siete. Kamera na váš smartfón alebo tablet prenáša naživo obraz a zvuk zo zabezpečeného

129 € / 154 €
IZON View Wi-Fi Video Monitor Double Pack Black
Obrázok produktu IZON View Wi-Fi Video Monitor Double Pack Black Dvojica kamier IZON View s nočným videním s jednoduchým nastavením bez PC a nahrávaním do Cloudu.
Užite si pokoj na cestách s Izon View Video Monitorom. Táto inovatívna a elegantná videokamera vám umožní prezerať a počúvať aktivity vo vašej do

teraz iba  164 € / 197 €
   179 €
IZON View Wi-Fi Video Monitor Double Pack White
Obrázok produktu IZON View Wi-Fi Video Monitor Double Pack White Dvojica kamier IZON View s nočným videním s jednoduchým nastavením bez PC a nahrávaním do Cloudu.
Užite si pokoj na cestách s Izon View Video Monitorom. Táto inovatívna a elegantná videokamera vám umožní prezerať a počúvať aktivity vo vašej do

teraz iba  164 € / 197 €
   179 €
Monitorovací systém - Smart Camera Home
Obrázok produktu Monitorovací systém - Smart Camera Home Inteligentný kamerový systém, ktorý v základnej konfigurácii pozostáva z 3 kamier s úložiskom 8GB. Kamery majú kvalitný širokouhlý objektív s HD rozlíšením 1280x720 bodov so záberom až 111 stupňov a s nočným videním. V prípade udalosti (zaznamenie po

166 € / 199 €
Netatmo Smart Indoor Camera - Netatmo Welcome
Obrázok produktu Netatmo Smart Indoor Camera - Netatmo Welcome Domáca kamera s vynikajúcou kvalitou obrazu s technológiou rozpoznávania tváre. Umožní Vám zostať v spojení s vašimi milovanými, vďaka notifikáciám budete vedieť, kto je práve doma. Pre každého člena rodiny si môžete nastaviť notifikácie alebo záznam

166 € / 199 €
Nokia Home - HD kamera so senzormi kvality vzduchu
Obrázok produktu Nokia Home - HD kamera so senzormi kvality vzduchu Akcia: Zapojenie, konzultácie a technická podpora zadarmo!
Kamera s vynikajúcou kvalitou obrazu a so senzormi monitorujúcimi kvalitu vzduchu. Umožní Vám zostať v spojení s vašimi milovanými a zároveň urobiť z vášho domova zdravšie a bezpečnejš

166 € / 199 €
Withings Smart Baby Monitor - babyfón pre iOS & Android
Obrázok produktu Withings Smart Baby Monitor - babyfón pre iOS & Android Smart Baby Monitor umožňuje rodičom novú generáciu komunikácie s dieťaťom pomocou smartfónu alebo tabletu s iOS alebo cez web. Smart Baby Monitor nielenže vyzerá úžasne, ale hlavne dáva rodičom dôležité informácie o prostredí, v ktorom sa ich dieťa n

teraz iba  174 € / 209 €
   249 €
Netatmo Smart Outdoor camera (Presence) - outdoorová bezpečnostná
Obrázok produktu Netatmo Smart Outdoor camera (Presence) - outdoorová bezpečnostná Chytrá vonkajšia bezpečnostná kamera, ktorá rozozná ľudí, autá a zvieratá do vzdialenosti až 20m. Pri detekcii pohybu Vás kamera upozorní ultrapresnými notifikáciami, takže vždy budete vedieť, čo sa deje okolo vášho domu. Kamera Vám poskytne ochranu

teraz iba  248 € / 298 €
   259 €
Nokia Home + Apple TV 32GB
Obrázok produktu Nokia Home + Apple TV 32GB Balík pre Váš domov! Obsahuje kameru Withings Home a novú Apple TV 32GB 4.generácie.
===
Kamera s vynikajúcou kvalitou obrazu a so senzormi monitorujúcimi kvalitu vzduchu. Umožní Vám zostať v spojení s vašimi milovanými a zároveň urobiť

teraz iba  308 € / 370 €
   315 €
Nokia Home + Mifi 2 Mobile Hotspot
Obrázok produktu Nokia Home + Mifi 2 Mobile Hotspot Balík na cestu: Obsahuje kameru Nokia Home a inteligentný mobilný Hotspot Mifi 2, ktorý Vám umožní pripojenie do Internetu kdekoľvek. Okrem kamery môžete k nemu pripojiť až 9 ďalších zariadení. Ideálne riešenie pre používanie Home ako babymonitor v h

teraz iba  308 € / 370 €
   332 €
Netatmo Smart Indoor and Outdoor Camera (Welcome+ Presence)
Obrázok produktu Netatmo Smart Indoor and Outdoor Camera (Welcome+ Presence) Balík 2 kamier od spoločnosti Netatmo pre zabezpečenie a monitorovanie domácnosti. Netatmo Smart Indoor Camera (Welcome) je vnútorná domáca kamera s vynikajúcou kvalitou obrazu s technológiou rozpoznávania tváre. Zozozná členov Vašej domácnosti alebo

teraz iba  404 € / 485 €
   415 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.