Toshiba Satellite C50-B a L50-B

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Nová generácia notebookov Satellite C50-B a L50-B v zaujímavých cenách a rôznych farebných prevedeniach.


Toshiba Satellite C50-B, L50-B

Toshiba Satellite C50-B

Ak hľadáte prenosný počítač, ktorý je tenký, výkonný a cenovo dostupný, siahnite po modeli Satellite C50-B a svoje úlohy vykonáte štýlovo. Tento model s vysokou hodnotou prináša spoľahlivú každodennú prácu s výkonným počítačom, ktorý je balíkom funkcií s atraktívnym dizajnom. Procesory Intel® alebo AMD* vám poskytnú potrebnú rýchlosť, zatiaľ čo rozmanité možnosti pripojenia vám umožnia využiť deň naplno. Bez ohľadu na to, či hľadáte spoľahlivý domáci počítač, kancelársky počítač s rozumnou cenou alebo pohodlnú prenosnosť na svoje štúdium, 15,6-palcový (39,6 cm) model C50-B so širokouhlou obrazovkou HD je pre vás to pravé.


* dostupnosť a konfigurácia sa môžu líšiť v závislosti od modelu a krajiny, dotyková obrazovka je k dispozícii iba v modeloch C50t-B

 

TENKÝ, ŠTÝLOVÝ A ELEGANTNÝ

15,6-palcový (39,6 cm) model Satellite C50-B je výnimočne tenký a jeho nový štýlový dizajn vyčnieva z radu v každom dôležitom ohľade. Elegantná povrchová úprava s textúrou definuje jeho jedinečný vzhľad a dodáva prenosnému počítaču moderný štýl. Vďaka klávesnici dlaždicového štýlu, veľkému zariadeniu touchpad a novému dizajnu klávesov s vylepšenou odozvou na dotyk však nie je príjemný len na pohľad, ale aj na dotyk.

TENKÝ, ŠTÝLOVÝ A ELEGANTNÝ

SVET NA DOSAH RUKY

Vyberte si model Satellite C50-B s dotykovou obrazovkou s ovládaním v 10 bodoch* a premeňte všetky svoje obľúbené aplikácie na vzrušujúci interaktívny zážitok. Inštinktívne jednoducho sa používa a je optimalizovaný pre systém Windows 8.1, takže môžete posúvať, presúvať, potiahnuť či dokonca roztiahnuť obrázky všetkými desiatimi prstami. Prístup k vašim dokumentom a stránkam tak bude skutočne jednoduchý.

SVET NA DOSAH RUKY

VÝKON V KAŽDOM OHĽADE

Vďaka možnosti výberu procesorov Intel® alebo AMD – vrátane procesorov Intel® Core™ i5 a štvorjadrového procesora AMD A8 – model C50-B ponúka viac možností výkonu, pričom každá poskytuje neuveriteľnú odozvu od okamihu spustenia počítača. Ak k tomu pridáte operačný systém Windows 8.1, ktorý sa jednoducho používa, a priestorný pevný disk s kapacitou až 1 TB*, ste pripravení na plnenie rôznych úloh na cestách s možnosťou pracovať, hrať hry, prehľadávať web a lokálne ukladať súbory.

VÝKON V KAŽDOM OHĽADE

SKVELÝ ZVUK

Keďže je súčasťou prenosného počítača C50-B technológia DTS® Sound™, zvuk stereofónnych reproduktorov bude zdokonalený a čistý. Každý hlas, rytmus či melódia bude výraznejšia a príjemnejšia – s plynulými a hlbokými basmi a jasnou rečou. Pri každom vysielaní filmu, sledovaní videa, hraní hier či počúvaní hudby sa tak môžete obklopiť zvukom.

SKVELÝ ZVUK

VŠESTRANNÉ PRIPOJENIE

Svoje fotografie, videá či prezentácie môžete zobraziť bez káblov, problémov či zdržania. Prenosné počítače radu C50-B sú vybavené tromi portmi USB, takže môžete prenášať údaje do iných zariadení. A keďže je jeden z týchto portov port USB 3.0, prenos obsahu bude až 10 ráz rýchlejší. Integrovaná technológia Bluetooth 4.0* umožňuje bezdrôtovú synchronizáciu mobilných zariadení a rýchly prenos veľkých súborov. Rozmanitý obsah si môžete vychutnať aj na televízore HD, a to vďaka pripojeniu HDMI.

VŠESTRANNÉ PRIPOJENIE

EXKLUZÍVNY DIZAJN TOSHIBA

Každý model Satellite C50-B je nositeľom značky Toshiba – dizajnu vysokej kvality, ktorý vyčnieva z radu v každom dôležitom ohľade. Matná čierna povrchová úprava s textúrou a plochá klávesnica dlaždicového štýlu vyzerajú intuitívne a dodávajú prenosnému počítaču elegantný a moderný štýl.

EXKLUZÍVNY DIZAJN TOSHIBA

* dostupnosť a konfigurácia sa môžu líšiť v závislosti od modelu a krajiny, dotyková obrazovka je k dispozícii iba v modeloch C50t-B

Vyberte si Satellite C50-B

Toshiba Satellite L50-B

Bez ohľadu na to, čo vás baví, s výnimočne tenkým prenosným počítačom radu Satellite L50-B si prídete na svoje. Model L50-B má hrúbku iba 23 mm a váži o niečo viac ako 2 kg*, takže ho môžete vziať kamkoľvek. A vďaka širokému výberu multimediálnych doplnkov – a možnosti výberu procesorov Intel® alebo AMD* – budete mať všetko, čo potrebujete na pripojenie do svojho sveta. Bez ohľadu na to, či vás bavia filmy, sociálne siete online, surfovanie na webe alebo fotografovanie, kdekoľvek môžete využiť sýtejší zvuk a obraz na 15,6-palcovej obrazovke.

TENŠÍ NEŽ KEDYKOĽVEK PREDTÝM

Model Satellite L50-B je mimoriadne štíhly svojou veľkosťou, ale veľký svojimi funkciami. Súčasťou jeho charakteristického nového vzhľadu je pohodlná odozva na dotyk, a to vďaka klávesnici dlaždicového štýlu bez rámu, novému dizajnu klávesov a veľkému zariadeniu ClickPad. A vďaka hrúbke iba 23 mm* s možnosťou výberu zo štyroch elegantných farieb si budete chcieť vziať model L50-B všade so sebou.

TENŠÍ NEŽ KEDYKOĽVEK PREDTÝM

CERTIFIKOVANÝ ZVUK

Vďaka kombinácii reproduktorov ONKYO, technológie DTS® Sound™ a konektora slúchadiel s certifikátom Skullcandy™ bude zvuk sýtejší, hlbší a realistickejší než kedykoľvek predtým. Tieto integrované reproduktory vytvárajú vyváženú priestorovú zvukovú scénu. Pri každom vysielaní filmu, sledovaní videa, hraní hier či počúvaní hudby sa tak môžete ponoriť do realistického priestorového zvuku.

CERTIFIKOVANÝ ZVUK

POCÍTITE ROZDIEL

Modely L50t-B v rámci tohto radu sú k dispozícii s dotykovou obrazovkou s ovládaním v 10 bodoch* optimalizovanou pre systém Windows 8.1, vďaka ktorej sa prenosný počítač inštinktívne jednoducho používa. Zistíte, že posúvanie, presúvanie, potiahnutie či dokonca roztiahnutie obrázkov všetkými desiatimi prstami skutočne zjednodušuje prístup k vašim dokumentom a stránkam. Potom stačí klepnúť (rovnako ako na klávesnici) a rozmanité aplikácie sa premenia na vzrušujúci interaktívny zážitok.

POCÍTITE ROZDIEL

KVALITU UVIDÍTE SAMI

Vďaka 15,6-palcovej obrazovke modelu Satellite L50-B a možnosti výberu integrovanej grafickej karty Intel® HD* alebo externej grafickej karty radu AMD Radeon™ R* sa môžete úplne ponoriť do svojich obľúbených filmov a obsahu online. Na obrazovke HD alebo Full HD* bude obraz vždy dokonalý. Môžete si však pozrieť aj obsah v rozlíšení Ultra HD (4K) uložený v prenosnom počítači, a to na obrazovke televízora s podporou rozlíšenia Ultra HD prostredníctvom výstupného portu HDMI modelu L50. A keďže chceme zaručiť, že obraz bude výnimočne ostrý za každých okolností, integrovaná technológia Resolution+ od spoločnosti Toshiba zdokonalí kvalitu vašich videí a fotografií v reálnom čase.

KVALITU UVIDÍTE SAMI

VYŠŠÍ VÝKON, ÚSPORNEJŠÍ DIZAJN

Vďaka ukladacej kapacite až 1 TB* nikdy nezostanete bez svojho najdôležitejšieho obsahu. Procesory Intel® alebo AMD* navyše zaručia, že ku všetkým súborom budete mať okamžitý prístup. To však neznamená, že prenosné počítače Satellite L50-B sú priveľké. Procesory s nízkou spotrebou energie sú ukryté v tenkom dizajne, takže sú mimoriadne prenosné*. Okrem toho si môžete vybrať, či chcete mať k dispozícii jednotku DVD*. Konfigurácia je na vás.

VYŠŠÍ VÝKON, ÚSPORNEJŠÍ DIZAJN

VYTVORENÝ NA ZDIEĽANIE

Ten najlepší obsah je predurčený na zdieľanie. A vďaka integrovanému rozhraniu Wi-Fi v súlade s najnovším štandardom AC (dvojpásmové bezdrôtové rozhranie Intel® AC 3160)* nepotrebujete pri vysielaní obsahu medzi prenosným počítačom a smartfónom žiadne káble. Integrované technológie bezdrôtového zobrazenia* vrátane technológie Intel® WiDi navyše umožňujú bezproblémové zdieľanie obsahu medzi zariadeniami, napríklad televízormi a projektormi. Model Satellite L50-B je okrem toho vybavený jedným portom USB 2.0, dvomi portmi USB 3.0 a rozhraním Bluetooth 4.0, ktoré umožňujú rýchly a jednoduchý bezdrôtový prenos veľkého množstva údajov do iných zariadení, odovzdanie fotografií z fotoaparátu, zdieľanie filmov a synchronizáciu mobilných zariadení. Vďaka technológii USB Sleep-and-Charge môžete dokonca nabíjať telefón alebo prehrávač MP3 bez toho, aby ste prenosný počítač zapli. K dispozícii je aj možnosť pripojenia k televízorom a obrazovkám HD prostredníctvom rozhrania HDMI.

VYTVORENÝ NA ZDIEĽANIE

* dostupnosť a konfigurácia sa môžu líšiť v závislosti od modelu a krajiny, dotyková obrazovka je k dispozícii iba v modeloch L50t-B

Vyberte si Satellite L50-B:

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.