Withings Home

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Multifunkčnú kameru Withings Home môžete teraz prepojiť s viac ako 10000 aplikáciami a inými zariadeniami v domácnosti.


Withings Home a automatizácia IFTTT

Autopilot - automatické nastavenie kamery

Zapnite si prepínanie režimov kamery automaticky v závislosti na čase. Kamera sa automaticky zapne, ked odídete z domu a vypne sa, keď prídete domov.

IFTTT

Chcete viacej možností? Vďaka IFTTT môžete Withings Home prepojiť s viac ako 1000 aplikáciami a inými zariadeniami v dome. 

 

Príklady využitia: 

Ak odídete z domu (na základe GPS polohy), kamera sa automaticky zapne do monitorovacieho režimu. 

Ak kamera zaznamená pohyb, automaticky sa zasvietia svetlá (žiarovky Philips Hue). 

Ak sa zhorší kvalita vzduchu, automaticky sa zapne čistič vzduchu (WeMo). 

Ak sa kamera odpojí od internetu, dostanete oznámenie mailom. 

Táto kamera dokáže viac, ako si dokážete predstaviť. 

Ak máte kameru Home zakúpenú u nás a chcete ju integrovať do Vašej domácnosti, kontaktujte nás, bezplatne Vám navrhneme riešenie automatizácie. Ak ešte len plánujete si Withings Home zakúpiť, bezplatne Vám poskytneme konzultácie s akými chytrými zariadeniami je kamera kompatibilná a po zakúpení Vám pomôžeme kameru nastaviť. 

3.11.2015

Withings Home + Apple TV

Withings Home je elegantná HD kamera so špičkovou kvalitou obrazu a so senzormi, ktoré monitorujú kvalitu vzduchu.

Kamera Vám umožní zostať na blízku so svojimi najdrahšími a urobí z Vášho domova zdravšie a bezpečnejšie miesto.

Buďte bližšie k Vášmu domovu a k Vašim blízkym. Teraz aj pomocou Apple Watch a Apple TV.

Withings Home + Apple TV

Zostaňte v spojení

Okamžitý prístup do vášho domova odkiaľkoľvek

Všetci sme citovo viazaní na miesto, nazývame "domov". Je to jediné miesto, ktoré by ste chceli mať prístupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Withings Home úspešne plní túžbu zostať v spojení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodina

Predstavte si, že Ste uviazli v práci a Vaše dieťa práve prišlo domov školy. Vďaka Withings Home môžete sledovať či si robí svoje domáce úlohy. Pochváľte ho vďaka vysokokvalitnému reproduktoru a uvidíte, ako sa jeho tvár sa rozžiari!

Dieťa

Potrebujete dávať pozor na vaše dieťa ako si podriemáva a pritom si užívať večeru s priateľmi v obývačke? Chcete mať ho pod dohľadom, keď ste na služobnej ceste? Stačí umiestniť na Withings Home v detskej izbe. Môžete zapnúť nočné svetlo alebo alebo spustiť uspávanku na diaľku, aj keď ste preč.

Domáci miláčikovia

Kontrolujte svojho domáceho miláčika po celý deň - sledujte ho ako zrieme na gauči, ako sa hrá s jeho hračkou ... Moment. Sú to vaše tenisky v jeho ústach? Priblížte, aby ste si boli istí. Withings Home je ako okno s výhľadom do svojich obytných miestností a je vždy ľahko dostupné.

Vynikajúci obraz

Vďaka kombinácii najlepších video-technológii, Home poskytuje HD video vo vynikajúcej kvalite. 5 megapixelový senzor zabezpečuje zabezpečuje detailný obraz s rozlíšením až 1080p pri 30 snímkoch za sekundu. Vďaka WebRTC protokolu je obraz výnimočne plynulý.

135° širokouhlý záber

Nie je žiadna časť izby, ktorú by Home nevidel. Home ponúka jedno z najširších zorných polí na trhu, rovnako ako automatický zaostrovanie. Rozlúčte sa s motorizovanými kamerami a rušivými šošovkami typu rybie oko.

x12 zoom s automatickým vylepšením obrazu

ePTZ technológia umožňuje otáčanie, nakláňanie a zväčšovanie a zmenšovanie z HD videa. Home automaticky vylepšuje snímky bezprostredne po premiestnení, aby vám ukázať tie najmenšie detaily.

Nočné videnie

Keď slnko zapadne, Home sa automaticky prepne na nočné videnie, pomocou infračerveného mechanického filtra vidí aj v tme.

Krištáľovo čistá komunikácia

Hovorte a prirodzene komunikujte. Withings Home môže prijímať aj vysielať dáta súčasne a zároveň prináša najčistejší možný zvuk. Má 2W reproduktor s frekvenčným rozsahom 300-16000Hz a 2 digitálne mikrofóny s technológiou potlačenia ozveny a hluku.

Nenechajte si újsť žiadny moment

S Home ste vždy v obraze. Môžete dokonca posúvať späť v čase, pretože udržiava denník udalostí, ktoré sa dejú v jeho blízkosti.

Majte prehľad o každom dni

Zakaždým keď Home zistí udalosť, zachytí fotografiu alebo zaznamená krátky videoklip. Ako tieto zachytené okamihy zhromažďujú, vytvárajú skutočný domáci denník. Prejdite späť v čase zobrazte si až dva dni dozadu. 

Time-lapse- rekapitulácia

V každom okamihu máte prístup k time-lapse rekapitulácii za posledných 12 hodín - rýchly a zábavný spôsob, ako vidieť všetko, čo sa v poslednej dobe stalo.

Ochráňte svoju rodinu a svojich najbližších 24/7

Je to osobné

Vyberte si údajne, ktoré Vás zaujímajú a nastavte si na aké udalosti a kedy chcete dostávať push-notifikácie.

Vždy v obraze

Nech už je váš dom je plný života, alebo prázdny, Withings Home je stále v službe. Vždy Vás informuje o stave vašich priestorov, kedykoľvek. Reaguje na pohyb, zvuk, ľudí a kvalitu vzduchu.

Vybudujte zdravšie životné prostredie

Withings Home je prvý monitorovací video systém, ktory sleduje znečistenia vnútorného ovzdušia. To vám umožní starať sa o životné prostredie celej Vašej rodiny.

Spätná väzba o kvalite ovzdušia v reálnom čase

Buďte informovaní o prítomnosti neviditeľných - avšak potenciálne škodlivých - častíc. to Vám dáva možnosť tomu predchádzať.

Ľahko pochopiteľný graf v aplikácii Vám ukáže predchádzajúce a súčasné úrovne prchavých organických látok. Ak sa dostanú do nezdravých úrovní, Home bliká na červeno a pošle vám oznámenie. S týmito údajmi Ste schopní urobiť včasné rozhodnutia, ako je napríklad otváranie okna pri používaní čistiacich prostriedkov alebo po poskladaní lepenkového nábytku.

 

O výrobcovi Withings

Spoločnosť Withings vytvára inteligentné produkty a aplikácie, ktoré umožňujú postarať sa o seba a svojich blízkych novým a jednoduchým spôsobom. Využitím sieťových zdrojov Withings poskytuje zariadeniam prístup k nekonečnej výpočtovej a úložnej kapacite bez dodatočných nákladov, čím za zariadenia stávajú inteligentnými, pripojenými zariadeniami. Od roku 2009 rozširuje tieto výhody na širokú škálu lifestylových, jednoducho používaných zariadení. Pomocou mobilných telefónov a počítačov umožňuje prístup k jeho platforme a ekosystému, ktorý tvorí viac ako 100 partnerských aplikácií a zariadení, ktoré poskytujú užívateľom úplne novú dimenziu.

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.